Usunięto na prośbę autora.

 •  

  pokaż komentarz

  Nie ma ŻADNEGO dowodu, czy nawet poszlaki że prostytutka była poniżej 15 roku życia.

  Zakładając że cała historia jest prawdziwa, to świadkowie twierdzi że prostytutka na filmie "wyglądała bardzo młodo", więc zrobili z tego <15 lat, żeby temat bardziej nośny był.

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: Byłoby śmiesznie, gdyby się okazało że prostytutka miała akurat tyle lat by wg dzisiejszego prawa Kuchciński nie był pedofilem, ale wg nowego prawa forsowanego przez Kaczyńskiego już był. Taki pedofil Schrödingera w przednich szeregach PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma ŻADNEGO dowodu, czy nawet poszlaki że prostytutka była poniżej 15 roku życia.

   @graf_zero: Ok, to może przedstaw dowody na to ile lat miała. Natomiast już sama historia z prostytutką i prawicowym politykiem jest niesmaczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Gandalf_bialy: Historia nie jest niesmaczna. Ona jest skandaliczna i świadczy o ukartonowieniu państwa.

   Tyle że próba doklejenia do Kuchciskiego łatki pedofila jest w tej sytuacji nie tylko głupie ale wręcz szkodliwe bo myli tropy co do istoty problemu.

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: a to jak była starsza to spoko, politykom kato partii wypada dmuchać za hajs ;)

  •  

   pokaż komentarz

   prawicowym politykiem
   @Gandalf_bialy: Lewicowym. On jest z pisu.

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: @lewoprawo:

   Karze określonej w § 2 (karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.) podlega, kto obcuje płciowo z małoletnim lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej albo doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, nadużywając zaufania lub udzielając w zamian korzyści majątkowej lub osobistej albo jej obietnicy.

   Lewicowym. On jest z pisu.

   @czynastolatek: O k?!!A, rozprawiamy tu o kwestiach światopoglądowych (polityk chodzący na nieletnie prostytutki), a ty wyskakujesz czy PiS rozdaje pieniądze czy nie XDDD

  •  

   pokaż komentarz

   Lewicowym. On jest z pisu.

   @czynastolatek: Tobie chodzi o podejmowane działania, mi chodzi raczej o stosunek do Kościoła i wiary.

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: nie ma żadnego dowodu, że Hitler wiedział o holokauście pisiaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Gandalf_bialy: ok to ty przedstaw dowody na to ze wczoraj nie zgwalciles calego przedszkola nr 27 w wygwizdowie bo sa na to twarde niepodwazalne dowody i ty musisz udowodnic swoja niewinnosc

   fuck logic

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma ŻADNEGO dowodu,

   @graf_zero: No właśnie. A nawet gdyby były to prokurator "badałby materiał" do wyborów, tak, żeby ani nie wszcząć, ani odmówić wszczęcia postępowania (vide Srebrna).

  •  

   pokaż komentarz

   ok to ty przedstaw dowody na to ze wczoraj nie zgwalciles calego przedszkola nr 27 w wygwizdowie bo sa na to twarde niepodwazalne dowody i ty musisz udowodnic swoja niewinnosc

   fuck logic

   @asurbanipal_: To jest do zrobienia. Jakiś czas temu stałem przed takim problemem i sie wybroniłem. Niesłusznie, ale w przypadku facetów stosuje się w tym zakresie domniemanie winy.

   Ale co innego jest szary obywatel, a co innego znany prawicowy polityk, do tego chyba 3 osoba w państwie pod względem ważności (marszałek sejmu). W przypadku takich osób standardy są inne, powinien sam wyjść i zdementować doniesienia.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie ma ŻADNEGO dowodu, czy nawet poszlaki że prostytutka była poniżej 15 roku życia.

   @graf_zero: Pytanie czy była poniżej 18 roku życia, bo wiek przyzwolenia w przypadku prostytucji wynosi 18, a nie 15. I współżycie z taką osobą jest przestępstwem (aczkolwiek nie pedofilią).

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: nie nie byłby, nie na tym polega pedofilia że możesz postawić prawnie granicę wieku

  •  

   pokaż komentarz

   prawicowy polityk

   @Gandalf_bialy: a kopernik była kobieta :D

  •  

   pokaż komentarz

   @paprocyniok nadałby tak jak stłuczkę Szydło

  •  

   pokaż komentarz

   @graf_zero: A w ogóle to jaka jest pewność, że cała ta historia z Kuchcińskim i ukraińską prostytutką jest prawdziwa? Jakoś największe media, w tym informacyjne portale internetowe, nie nagłośniły tego. Może dlatego, że wiarygodność tej informacji budzi uzasadnione wątpliwości?
   Jestem ostatnim, który by bronił polityków PiS-u, tylko że każdą krytykę należy opierać o niepodważalne fakty, a nie o jakieś plotki, pogłoski, domysły i oskarżenia wysuwane przez dziennikarzy prasy bulwarowej czy portali o bardzo wyraźnym nastawieniu politycznym.
   Oskarżanie Kuchcińskiego o pedofilię uważam za bzdurne, przynajmniej w oparciu o dotychczasowe informacje. Zresztą, nawet jeśli Kuchciński korzystał z usług prostytutki np. 17-letniej, a wyglądającej dla kogoś na mniej lat (a która np. powiedziała mu, że ma 18 lat), to jakie to ma znaczenie dla oceny polityki prowadzonej przez pisowców? Nie ma żadnego. Nie może być tak, że polityką rządzi magiel i mówienie o czyichś osobistych ekscesach.
   Pisowcy powinni odejść dlatego, że źle rządzą, rujnują praworządność, zawłaszczają państwo, wciskają ludziom prymitywną propagandę, nie szanują wyborców, usiłują przekupywać wyborców, grają na strachu i innych negatywnych emocjach wyborców, wzbudzają w ludziach poczucie zagrożenia i robią wszystko, żeby podziały w społeczeństwie były jak najgłębsze. A nie dlatego, że jakiś polityk tej partii ruchał tę czy inną osobę. Polityka to nie program "Zdrady" ani nic podobnego. Szkoda, że tylu ludzi miesza ze sobą sferę prywatną z publiczną.

 •  

  pokaż komentarz

  Coś czuję, że dopóki rządzi kto rządzi to ch** mu zrobią

  •  

   pokaż komentarz

   @sekat: Ciekawe, na ile zamkną jego, pewnie otrzyma wyrok równy tym, którzy otrzymali księżą pedofile ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @NaczelnyHejter pisssdzielcy wzorem swoich moralnych przywódców w czarnych kieckach przeniosą go do innego okręgu ( ͡º ͜ʖ͡º)

  •  

   pokaż komentarz

   Coś czuję, że dopóki rządzi kto rządzi to ch** mu zrobią

   @sekat: Różnie może być, jeśli wyjdzie ewidentnie w mediach ze ruchał małoletnią to pis go rzuci na pożarcie dla oczyszczenia swojego wizerunku

  •  

   pokaż komentarz

   Różnie może być, jeśli wyjdzie ewidentnie w mediach ze ruchał małoletnią to pis go rzuci na pożarcie dla oczyszczenia swojego wizerunku

   @death070: Tylko problem jest taki, ze nie tylko jego nagrali. Nie ma opcji aby te tasmy wyszły na jaw, chyba że ma je obcy wywiad. Kaczyński słusznie mówi o układzie i ten układ ma swoje korzenie w końcówce stanu wojennego, gdy komuniści przygotowali sobie delegatów na okrągły stół. Potem już mamy te same mordy, jak nie w warszawie, to lokalnie i tylko zmieniają szyldy. I jeszcze w końcu tamtego roku PO głosowała razem z PiS przeciwko komisji d/s pedofilii w kościele.

   Nie zdziwiłbym się jakby na tych taśmach był ktoś z PO... a propos - przecież Niesiołowski też chyba ma jakieś problemy z prostytutkami?

 •  

  pokaż komentarz

  W tej sprawie nie jest ważne że polityk lubi ruchać małe dziewczynki (no chyba że dla emocjonalnego plebsu), a to, że tego typu materiały prawdopodobnie są w rękach ukraińskich służb, a może i rosyjskich, co może posłużyć do różnych szantażów i zagrożenia bezpieczeństwa państwa, że CBA zastraszało swojego funkcjonariusza gdy poinformował o tej sprawie, że jacyś ukraińscy gangsterzy powiązani ze sprawą dostali po 1,5 i 1 roku za sutenerstwo itd.

 •  

  pokaż komentarz

  No i gdzie te dowody macie tasma miała byc ...

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: Nie będzie żadnych dowodów, już PiS o to zadba ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Fugi88888: taśma jest, ale ch%? wie gdzie. Może w Rosji, może na Ukrainie, może w szafce szefa CBA. Jest za to taśma jak agenci CBA próbowali przekupić swojego byłego agenta by wydał tą taśmę.

   Słyszeliście o kogo chodziło (…) Oni doskonale wiedzą o kogo chodzi. Dziwię się, że wyście tego wcześniej nie wiedzieliście – mówi Wojciech J. – Ja mam tylko ten twój raport – odpowiada agent nr 1. - Chodzi o Marka, tak? – dopytuje agent nr 2. – No tak jest – odpowiada Wojciech J.

   - (..) No jeśli są rolki. Pokitrane częściowo na Ukrainie, częściowo w Polsce. No to ja to rozumiem. To brzmi wiarygodnie. Jest na nagraniu Marek? Jest. Mamy możliwość dotarcia do nagrania i kosztuje to tyle i tyle – mówi agent nr 1.

   - Powiem Ci, mnie to wk??%.. Ja jestem patriotą. Jeżeli pan z CBŚ sobie rolki nagrywał, po to żeby mieć blokadę, jak mu przyjdą i przylepią (niezrozumiałe – przyp. red) to ja jeszcze rozumiem. I za tym leszczem stoi FSB i rosyjskie służby, a trafili takiego tuza jak Marek na takich prostych instynktach. To mnie bardzo drażni. I na tym mi zależy. Żeby Polskę czyścić z takich sytuacji – mówi agent nr 1.

   src: https://wiadomosci.wp.pl/tak-agenci-cba-probowali-wykupic-sekstasme-z-politykiem-pis-mamy-nagranie-6379139003553921a

  •  

   pokaż komentarz

   @madry_i_mieciutki

   Ja jestem patriotą.
   Jest patriota wiec bedzie rozpracowywac innego agenta aby odzyskac i potencjalnie zniszczyc tasmy na ktorych polityk rucha dziecko xD
   A to wszystko dlatego, ze to polityk z partii jego szefa. To jest funkcjonariusz na prywatnym partyjnym folwarku, a nie patriota.

  •  

   pokaż komentarz

   polityk rucha dziecko xD
   @greven: Tjaa, nietrudno się domyślić jakim "dzieckiem" musi być ukraińska prostytutka xD Litości, jakby podstawić takie "dziecko" przeciętnemu wykopkowi to szarpałby jak Reksio szynkę i nawet by mu przez myśl nie przeszło ile może mieć lat xD
   Niektórzy to naprawdę są w stanie łyknąć wszystko jak im politycznie podpasuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: ja już #4konserwy was nie rozumiem... Polański posuwał nad wyraz dobrze rozwiniętą 13-latkę, to pedofil, kuchta w takiej samej sytuacji już nie ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Polański posuwał nad wyraz dobrze rozwiniętą 13-latkę
   @losmarte: I stanowi bardzo dobry przykład tego o czym pisałem, nie mając żadnego związku z pedofilią. O czym zresztą już pod tym znaleziskiem wspominałem.

   Co do reszty to odpalił ci się automat - częsta sprawa wśród co mniej rozgarniętych wykopków.

  •  

   pokaż komentarz

   @madry_i_mieciutki: Bajki paranoika. Stary schemat samotnego odkrywcy tajemnicy, którego chce zniszczyć system. Filmy są z tego fajne, ale w realu to nie działa.

 •  

  pokaż komentarz

  Nawet jakby prostytutka miała poniżej 15 lat na, np. 13-14 to jeszcze nie oznacza, że jest pedofilem. Byłby wtedy osobą łamiącą prawo poprzez uprawianie seksu z osobą małoletnią.
  Dlaczego ludzie nie są w stanie załapać czegoś tak prostego jak to, że pedofilia to pociąg do dzieci w sensie anatomicznym, a nie ogólnie osób w wieku poniżej granicy przyzwolenia? Temat tak ważny i tak głośny, a ludzie jak zwykle muszą być debilami. Żeby pokazać o co chodzi, załączam poglądowe zdjęcie 13-letniej modelki. Zakładam, że nie ma tu żadnych pedofili, nikt nie uważa że to niezła dupa?

  źródło: static.maxmodels.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: o kolejny. Idź na ryby czy coś...

  •  

   pokaż komentarz

   @cacum3: przyznam, że nie mam pojęcia czego mogłeś w moim wpisie nie załapać, przecież nawet obrazek dodałem żeby na przykładzie pokazać o co chodzi xDD jesteś cofnięty w rozwoju czy o co tutaj chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Ja tak cofniety jak Ty postępowy. Dziecko jest dziecko, nawet z cyckami. Chodzi o rozwój emocjonalny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Odpowiadam jedynie na pytanie: Tak, niezła dupa! :D

  •  

   pokaż komentarz

   @cacum3: Ale ja nie pisałem, że ruchanie dzieci jest dobre. Napisałem wręcz, że jest niezgodne z prawem, właśnie dlatego że chodzi o rozwój emocjonalny. Chodziło mi o pojęcie "pedofilia", którą nie jest ruchanie nastolatek, tylko pociąg do małych dzieci przed okresem pokwitania. Nie bez powodu prawo nie posługuje się tym określeniem.
   Także ponawiam pytanie - nie jesteś aby cofnięty w rozwoju? To po prostu jedyny powód jaki przychodzi mi do głowy dla którego ktoś mógł tu czegoś nie załapać. Jeśli jesteś aż tak tępy no to musi istnieć jakaś patologiczna przyczyna takiego stanu rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Chodzi o rozwój emocjonalny.

   @cacum3: Pedofilom nie chodzi o rozwój emocjonalny, tylko o stan fizyczny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: To czemu PiS chce ustalać granicę na 16 lat i karać za pedofilie, skoro to nie pedofilia?

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego ludzie nie są w stanie załapać czegoś tak prostego jak to, że pedofilia to pociąg do dzieci w sensie anatomicznym, a nie ogólnie osób w wieku poniżej granicy przyzwolenia?

   @Elaviart: bo ciężko byłoby zmierzyć czy ktoś jest winny czy nie. Tak jak granica promili, które można mieć we krwi i siadać za kółkiem. Niektórzy mogą mieć 2 promile i dobrze prowadzić, mimo to są uznawani za pijanych

  •  

   pokaż komentarz

   chce ustalać granicę na 16 lat i karać za pedofilie
   @NaczelnyHejter: Skąd ty coś podobnego wytrzasnąłeś? Bo PiS co najwyżej chce ustalać granicę na 16 lat i w ten sposób udawać przed co głupszym motłochem, że zwalcza pedofilie. I to jest właśnie kwestia którą poruszyłem wyżej - powszechna nieznajomość używanych słów. Nic dziwnego, że potem ludzie tak jak ty łykają tak absurdalne hasełka.

  •  

   pokaż komentarz

   bo ciężko byłoby zmierzyć czy ktoś jest winny czy nie
   @rrdzony: To jest akurat proste - ktoś jest winny przestępstwa jeśli uprawia seks z osobą poniżej granicy przyzwolenia. To wręcz banalnie proste, wszak co jak co, ale ludzki wiek jest dość konkretnie ustalonym pojęciem xD
   Ale ja tutaj mówię o pedofilii, która padła nawet w nazwie znaleziska, w odróżnieniu od nielegalnego ruchania małolat - nie wiem który już raz to podkreślam.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Jeżeli chodzi o fizyczność, to piętnastolatka może wyglądać dojrzale, ale jeżeli chodzi o mentalność, to wciąż dzieciak, parę lat temu miałem koleżankę świeżo upieczoną osiemnastkę i w towarzystwie jej i jej koleżanek czułem się nieswowo, bo to dla mnie jeszcze gówniary były

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart:

   Żeby było jeszcze ciekawiej, to większość czynów pedofilnych nie powodują pedofile.

   Definicyjnie czynem pedofilnym jest każde zachowanie osobnika dorosłego wobec dziecka, które jest motywowane seksualnie, służy wzbudzeniu podniecenia seksualnego i zaspokajaniu popędu sprawcy. Podkreśleniu wymaga stwierdzenie, że popełnienie czynu pedofilnego nie jest równoznaczne z rozpoznaniem pedofilii. Czynów pedofilnych mogą dokonywać niekoniecznie pedofile, a więc osoby, u których się stwierdza dewiację seksualną. Mogą ich dokonywać także inne osoby, które w różnorodnych okolicznościach pod wpływem różnorakich czynników podejmują zachowania seksualne służące zaspokojeniu popędu seksualnego poprzez kontakt z dzieckiem lub na skutek obcowania z materiałami erotycznymi prezentującymi seksualność dziecka.

   W zastępczych czynach pedofilnych, dorosły człowiek realizuje swój popęd seksualny z dzieckiem wyłącznie z konieczności, ponieważ z różnych powodów ma utrudniony lub uniemożliwiony kontakt seksualny z dorosłym partnerem. Dziecko w tych przypadkach stanowi substytut dorosłej osoby.

   Źródło

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: No i o tym właśnie mówię i dlatego określenie "pedofil" w nazwie wykopu jest zwykłym kłamstwem. BTW. Ciekawi mnie jedno:

   poprzez kontakt z dzieckiem lub na skutek obcowania z materiałami erotycznymi prezentującymi seksualność dziecka.
   czy w świetle prawa @yale dopuścił się czynu pedofilnego, określając trzynastolatkę mianem "niezła dupa"? Wszak powyżej wkleiłem materiał erotyczny prezentujący seksualność dziecka.

  •  

   pokaż komentarz

   @NaczelnyHejter: Nie bardzo wiem czemu miałaby służyć twoja anegdotka. Żaden dorosły nie czuje się swobodnie obcując z dziećmi, zarówno anatomicznymi jak i mentalnymi. Jeśli jednak te "mentalnie dzieci" dają dupy to mentalność dziecka schodzi na trzeci plan i tutaj też żaden normalny facet nie będzie miał większych dylematów w kwestii tego co ma robić. I nie można tego nazwać pedofilią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart Ale z drugiej strony od dyskusji politycznej w Polsce nie oczekuj że będzie merytoryczna.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Niezła? Może dla jakiegoś gimnazjalisty ale nie dla dorosłego faceta. Za 6 lat może coś z niej będzie na razie to bym dupę trzepaczką sprał i wysłał do domu nie do modelingu. Ciekawe kim są jej starzy pewnie jakieś freaki. ʕ•ᴥ•ʔ

  •  

   pokaż komentarz

   @i-marszi: Chyba żartujesz, od każdej dyskusji trzeba oczekiwać że będzie merytoryczna, a jeśli nie jest należy to co najmniej wyjaśnić i wyszydzić. To wręcz obowiązek każdego rozumnego człowieka. Masz po prostu gówniane standardy.

   Niezła? Może dla jakiegoś gimnazjalisty ale nie dla dorosłego faceta.
   @Triptiz: Co za żałosne zakłamanie xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: W jakim sensie? Ja nie widzę w niej nic niezłego ale nie jestem marszałkiem Sejmu po 60 tce może jak dożyję za 30 lat jego wieku to mnie na starość będą kręciły takie latorośle. Ale wątpię bo patrząc na mojego starego to jedynie ryby, telewizor i wódka są w kręgu jego zainteresowań emerytalnych. Albo z nim jest coś nie tak albo z tymi w Sejmie zboczeńcami jak ten od fasolki i teraz ten od małoletnich dziwek.

  •  

   pokaż komentarz

   W jakim sensie?
   @Triptiz: Nie rozumiem pytania. W takim sensie, że nie znając jej wieku albo myśląc, że ma 20+ uznałbyś ją za dobrą dupę, natomiast wiedząc, że ma 13 lat udajesz, że to widać. To przecież oczywiste, chyba nie myślałeś że ktoś się nabierze? xD
   A jeśli robisz to żeby mimo wszystko nadal dyskredytować jakiegoś polityka jako rzekomego zboczeńca no to tym gorzej o tobie świadczy. No chyba, że to skojarzenie ze starym jest jeszcze głębsze niż się wydaje, ale w takie rzeczy to jednak wolę się nie zagłębiać xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Trzeba zadawać dwa pytania przed znajomością "dowód jest?" "ojciec duży jest i nerwowy?". Wtedy nie będzie problemów.

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: To się dopiero nazywa zmiana tematu, ze ściemniania, że to nie jest dobra dupa bo za młoda na doradzanie co począć jeśli chciałoby się ją kujnąć xDD

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Haha. Ty jesteś jakiś skrzywiony jak ten Kuchociński ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Triptiz: O skrzywieniu mówi koleś, który w swoim umotywowanym politycznie zakłamaniu twierdzi że pogardziłby takim kąskiem jak pic related, nazywając heteroseksualizm "zboczeniem" xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Jestem nekrofilem byłem z jedną 30+ na kawie nawet.

  •  

   pokaż komentarz

   @Elaviart: Widzisz, masa wykopków myśli zero-jedynkowo i dla nich osoba, której podobają się 18-letnie dziewczyny, po przybyciu do Indonezji nagle w magiczny sposób z normalnego człowieka staje się zboczonym, zwyrodniałym, chorym psychicznie pedofilem XD