•  

  pokaż komentarz

  Jest wstrząśnięty. Zaraz pod tym jak napisał że jest wstrząśnięty, obarczył Polskę winą za to wydarzenie, no i oczywiście wplątał antysemityzm:

  Przewodniczący Światowego Kongresu Żydów napisał m.in.:

  „Znam wielu wspaniałych ludzi w Polsce i boli mnie myśl, że przekaz wychodzący dzisiaj z tego kraju służy jedynie wzmocnieniu stereotypów i uprzedzeń zarówno na polskich, jak i żydowskich ulicach, których od dawna już być nie powinno. Mam nadzieję, że polityczni i religijni przywódcy Polski ostro wypowiedzą się przeciwko manifestowaniu antysemityzmu. Nie możemy pozwolić, aby duchy przeszłości znowu powstały i doprowadziły do zniszczenia tego, co przez lata budowały nasze narody”.

  Wykopię żeby ludzie zobaczyli tę bezczelność.

  •  

   pokaż komentarz

   Zaraz pod tym jak napisał że jest wstrząśnięty, obarczył Polskę winą za to wydarzenie, no i oczywiście wplątał antysemityzm

   @MattJedi: Ale to jest standard w żydowskich dównomediach, przy każdej informacji przy każdej wzmiance pozytywnej czy negatywnej na temat Polski czy Polaków wplatają jakiś antysemityzm, nazistów, szmalcowników, mienie żydowskie, obozy zagłady itp. oczywiście stawiając Polskę i Polaków w negatywnym świetle, czasem jest to bardzo delikatne, sugestywne a czasem wręcz siermiężnie propagandowe.

  •  

   pokaż komentarz

   @PolskiPan: Ja wiem. Po prostu zwracam uwagę na bezczelność, że wrzucają takie insynuacje i obarczając nas winą nawet wtedy, kiedy to Żyd zaatakował ambasadora Polski w Izraelu.

 •  

  pokaż komentarz

  Wstrząśnięty, ale nie zmieszany, żeby móc dalej kłamać i wyzywać od antysemitów.

 •  

  pokaż komentarz

  Dokonali niemożliwego. Bardzo wielu Polaków ( tak jak ja) ze zwolenników PiS i USA stało się na zasadzie ,,w mordę i nożem'' antysemitami i przejrzeli zdradę PiS. To jest nie ukryta a jawna opcja żydowska która mocno opanowała Polskę.