•  

  pokaż komentarz

  @karaluch_internetowy - ale piękny frustrat z gościa wyszedł.
  Będzie sobie klientów "tresował" i dawał nauczki.

  Aż sie zagotowałem.

  Bo do tego momentu o daniu nauczki to jeszcze można zrozumieć. Gorszy dzień, natłok pracy, ludzie bywają opryskliwi czy chamscy ze zmęczenia.
  Ale taka złośliwość z premedytacją?!

  Chuj.

 •  

  pokaż komentarz

  Podstawowa zasada - nie wchodzi się w kłótnie i utarczki z osobami, które za chwilę mają ci przygotować posiłek.

 •  

  pokaż komentarz

  Tu jeszcze ten drug problem- brak zrozumienia. Mam dużo młodsze rodzeństwo, więc aktywnie brałem udział w ich wychowaniu. Te stare baby którym przeszkadzają wózki - a wziąłbyś ze sobą dwójkę dzieci i dwa wózki, to dopiero by było. U nas często panuje jakieś dziwne zezwierzęcenie, wszystko wszystkim przeszkadza, trzeba się wepchnąć gdzie się da. Najgorzej, że ludzie rzucający papierki na ulice czy traktujący kasjerkę z biedy z wyższością, gdy wrócą zza tej słynnej granicy, opowiadają, jak tam czysto i jacy są mili.

  •  

   pokaż komentarz

   @burzopol: jeśli o zagranicę chodzi to oczywiście, że nie jest jakoś specjalnie czyściej, z ludźmi też jest różnie. Ale zdecydowanie ciężej trafić na taką biedę umysłową i takie jak to powiedziałeś zezwierzęcenie, jak u Pana z Warsu. A jeśli już to głównie u Polaków. Oczywiście względem innych Polaków. Nasze piekiełko nie zna granic.

 •  

  pokaż komentarz

  Musialem dac panu nauczke
  - rozwalilo mnie to na lopatki. Nie ma to jak byc debilem nie miec racji I jeszcze uwazac ze ma sie racje I brylowac ta swoja glupota

 •  

  pokaż komentarz

  Obsługa Warsa miała rację. Nie pokazaleś plakietek a potem żądasz anulowania poprawnych transakcji. Roszczeniowy jak bachor !