•  

  pokaż komentarz

  Stosunki homoseksualne też były wtedy ok.
  Czy teraz pis zacznie sponsorować LGBT i przyjmie młodych chłopców pod skrzydło doświadczonych polityków ?

 •  
  marrw

  +17

  pokaż komentarz

  PiS - pedofilia i socjalizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  No niezła manipulacja zdaniami wyrwanymi z kontekstu.

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco: Niestety to nie manipulacja. Widziałem ten material w TVP we wiadomościach. Moim zdaniem pełna wersja jest gorsza od tej opisanej w fakcie.

  •  

   pokaż komentarz

   @majk90: co powiedział Legutko:

   Według badań ponad 80 proc. przypadków nadużyć dotyczy chłopców w wieku 12-17 lat. Co to jest za pedofilia? To po prostu pederastia.

   I teraz trochę definicji:

   Pedofilia – rodzaj parafilii: stan, w którym głównym lub wyłącznym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania[1].

   Pokwitanie, dojrzewanie płciowe (łac. pubertas) – okres procesu dojrzewania u człowieka, trwający ok. 4-5 lat, w którym następuje rozwój drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych. Zachodzi przeciętnie w 12-16. roku życia, przy czym u dziewcząt nieco wcześniej niż u chłopców.

   Więc tak, Legutko ma rację - znakomita większość seksualnych zwyroli w sutannach to żadni pedofile tylko tęczowi pederaści ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco: to czemu pisowcy tak wieszaja psy na Polanskim a ostatnio też na Wajdzie? Skoro kontakt seksualne z dziecmi w wieku 12-16lat to mentorowanie i "teczowa pederastia" , to w czym problem?
   Sędziwgo za zabranie 50 złotych z lady do dziś chłostają w wiadomościach, a temat grzyba z KNF składającego bezpośrednią propozycje łapówkarską na 40 mln przepadł jak kamień w wodę.
   Tu jest problem. Podwojne standarty i krycie za "a bo za peo".

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco nie chciałbym być twoim synem :-(

  •  

   pokaż komentarz

   Więc tak, Legutko ma rację - znakomita większość seksualnych zwyroli w sutannach to żadni pedofile tylko tęczowi pederaści ¯_(ツ)_/¯

   @El_Polaco: Nie masz racji. Pociąg seksualny osób dorosłych do osób, które nie są w pełni dojrzałe płciowo, czyli przed około 15-16 rokiem życia, ogólnie jest parafilią, czyli zaburzeniem preferencji seksualnej. I rzeczywiście termin pedofilia oznacza pociąg do dzieci do 12 roku życia przed okresem dojrzewania, jednak potocznie mówi się o pedofilii również w przypadku dzieci starszych, które już są w okresie dojrzewania. Pociąg do dzieci 12-16 lat też ma swoje nazwy z końcówką "-filia". W przypadku pedofilii, też są jeszcze inne bardziej precyzujące nazwy "-filii" określające różne przedziały wiekowe przed 12 rokiem życia.

  •  

   pokaż komentarz

   to czemu pisowcy tak wieszaja psy na Polanskim a ostatnio też na Wajdzie?

   @majk90: Polański jest przestępcą. Sęk w tym, że w kodeksie karnym w ogóle nie ma przestępstwa pedofilii - jest obcowanie płciowe z małoletnim poniżej jakiegoś wieku, a Polański to zwyrol, który odurzył i zgwałcił 13-latkę. Wajda wychodzi na to, że też wykorzystał małoletnią poniżej 15 roku życia.

  •  

   pokaż komentarz

   @majk90: Bo są przeciwko pedofili i pederastii?

  •  

   pokaż komentarz

   @El_Polaco: Nie w fazie pokwitania, a WCZESNEJ fazie pokwitania

   W okresie tzw. wczesnej fazy dojrzewania (między 12-14. rokiem życia), dokonują się znaczne zmiany w wyglądzie dziecka, w jego potrzebach, zainteresowaniach, konfliktach, zmienia się jego sposób widzenia świata. Pojawiają się trzeciorzędowe cechy płciowe, zmienia się barwa głosu, cera, sposób poruszania się i gestykulacji. Pokwitanie jest ściśle związane z wiekiem kostnym – jego rozpoczęcie można poznać po pojawieniu się trzeszczki kciuka. Pierwsza miesiączka u dziewcząt występuje w wieku kostnym 12-13 lat, a pierwsza polucja u chłopców ma miejsce w wieku ok. 13 - 14 lat.

 •  

  pokaż komentarz

  Kurła, jakbym Korwina słyszał. Tylko że tym razem Korwin wyjątkowo jest mniej kontrowersyjny niż pisiory :D

 •  

  pokaż komentarz

  Na tyle sposobów funkcjonariusze PISu próbują osłabić efekt, który wywołał film Sekielskich, że robią z siebie jeszcze większych debili niż nimi są w rzeczywistości.