•  

   pokaż komentarz

   @ntdc: to nie nazisci. Metody dzialania sa identyczne jak w przypadku walki z elementem kontrrewolucji(nietolerancja) i 'ochrony' klasy robotniczej w zsrr. W kazdym miejscu moze czaic sie zlo..
   Calosc by zwyczajnie zapelnic gulag tania sila robocza i wladza w kazdym zakladzie pracy..

   Kraje ktore tego nie znaja, czeka ciezki los.
   Czytam 'archipelag gulag' ti mam wrazenie ze to nowozytnej UK i bbc.

  •  

   pokaż komentarz

   @ntdc na wasze puste łby to wy już dawno upadliście, ciężko to nawet nazwać. Głupie dzieci, które nie mają pojęcia o historii.

  •  

   pokaż komentarz

   @misiek-m1: Metody faktycznie te same. Tylko że dzisiaj to wszystko jest miękkie (co nie znaczy że nie złe). Nie wyślą do obozu pracy, ale załatwią zwolnienie z pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zatłuką na środku wsi, ale zaszczują w internetach i TV.

   A propo: wprowadzanie szeroko pojętego diversity, co często jest równoznaczne z wprowadzaniem swoich ludzi do zarządów i placówek, to dokładnie nic innego jak niegdysiejszy oficer polityczny - ta sama funkcja.

  •  

   pokaż komentarz

   @Lk_hc: Cala anglosaska kultura to znakomite 'opportunity' do wprowadzania owych metod,gdyz działa ona w oparciu o filozofie w ktorej problem = produkt. Spojrz na Kande,UK,USA,Australie,Nowa Zelandie i zmieniajaca sie obyczajowosc.
   Schemat 'Problem/reaction/solution' bedacy anglosaska ikona , ma juz swoje dni policzone za sprawa tych , ktorzy mysla ponadnarodowo. Dalej widze tylko reset.

  •  

   pokaż komentarz

   @misiek-m1:

   @ntdc: to nie nazisci. Metody dzialania sa identyczne jak w przypadku walki z elementem kontrrewolucji(nietolerancja) i 'ochrony' klasy robotniczej w zsrr.
   Dokładnie, bardziej pasuje marksiści albo bolszewicy.

  •  

   pokaż komentarz

   @szpongiel: popatrz jakie spustoszenie pozostawiaja budowanie 'rownosci'. Po zmianie pokolen kazdy ,niezaleznie od wieku i wyksztalcenia mniej wiecej rozumie o co chodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   to nie nazisci. Metody dzialania sa identyczne jak w przypadku walki z elementem kontrrewolucji(nietolerancja) i 'ochrony' klasy robotniczej w zsrr.

   @misiek-m1: jak najbardziej nazizm/faszyzm podporzadkowanie prywatnego przedsiebiorstwa władzy, państwo centralne sterowane, a korporacje narzędziami polityki władzy.
   faszyzm i nazizm pozwalał na istnienie wartosci prywatnej, zreszta lenina NEP takze, ale fundamentem była gospodarka centralnie planowana i przedsiebiorstwa realizujace polityke władzy, w razie odmowy likwidacja lub sankcje dla takiego przedsiebiorstwa.

   źródło: D64VQ4_WkAEGez2.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  I to Korwin jest zamordystą według lewicy...

 •  

  pokaż komentarz

  ja p@@%%%#e co się dzieje na tym świecie, coraz bardziej jestem przekonany głosować na Konfederacje, może coś zrobią z tą tęczową zarazą póki jest jeszcze czas...

 •  

  pokaż komentarz

  Zobaczycie co będzie jak pozwoli się tej chorej organizacji lgbt na zbyt wiele. Oni ciągle z definicji są pokrzywdzeni. To chorzy ludzie którzy sieją zamęt.

 •  

  pokaż komentarz

  A tak się głupio zapytam - co to była za organizacja?

  •  

   pokaż komentarz

   @singollo: Te organizacje są nie tyle prorodzinne, co definiowane bardziej jako "anti-gay hate groups". A cała sprawa to odgrzewany kotlet, bo z 2012.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Chick-fil-A_same-sex_marriage_controversy

  •  

   pokaż komentarz

   @mucher: podstawowy problem polega na tym, że wystarczy mieć odmienne zdanie i już jesteś hate group, którą trzeba zwalczać. Bardzo popularne jest teraz wśród lewicy prewencyjnie nazwać swojego oponenta faszystą albo antysemitą, przyklepać stop hejt czy innym precz z mową nienawiści. Jeżeli sprzeciwisz się jawnie dyskryminującym albo nawołującym do fizycznej likwidacji ludzi określonej rasy hasłom, to zostaniesz napiętnowany. Pięknie to widać np. na Twitterze, który nie usuwa takich treści pomimo, że są masowo zgłaszane.

   Dodatkowo niepojęte dla mnie jest jakim śmieciem moralnym trzeba być, żeby głosić bardzo popularne, zwłaszcza wśród kobiet lewicy, hasło "biali mężczyźni muszą wyginąć". Jak ktoś taki może normalnie spojrzeć na siebie w lustro i nie czuć obrzydzenia?

  •  

   pokaż komentarz

   "biali mężczyźni muszą wyginąć". Jak ktoś taki może normalnie spojrzeć na siebie w lustro i nie czuć obrzydzenia?

   @kinasato: To są ludzie z urojeniami, którzy zamiast zgłaszać się po pomoc do oddziałów psychiatrycznych, to zrzeszają się w kółka wzajemnej adoracji, czyli lewackie NGO wszelakie. Skutkuje to tym że ich urojenia płciowe, ideowe czy intelektualne się po prostu nasilają. Bardzo podobny mechanizm jak z proepidemikami czy płaskoziemcami, a im gorsze wykształcenie społeczeństwa, tym te psycho zarazy bardziej się rozprzestrzeniają.
   Przy czym warto zaznaczyć że absolutnie nie cała lewica jest jebnięta (jeszcze) bo jak wiemy i na prawicy są dzbany z urojeniami i to w niemałej ilości.
   Choć mam wrażenie że rzeszy bezstresowo wychowanej młodzieży która nie zaznała nigdy żadnego kryzysu ani w skali mikro (rodzina) ani w skali makro (wojna, głód, plaga, bezrobocie) odp?%%%#%a co raz bardziej na lewo - a te największe oszołomy, te rzesze bananowców, po prostu przeciągają w swoje urojenia.

  •  

   pokaż komentarz

   Te organizacje są nie tyle prorodzinne, co definiowane bardziej jako "anti-gay hate groups". A cała sprawa to odgrzewany kotlet, bo z 2012.

   @mucher: Gdybyś choć przejrzał artykuł to wiedziałbyś, że to NIE jest odgrzewany kotlet z 2012 roku. Wytłumacz mi w jaki sposób te organizacje "są definiowane jak anti-gay hate groups"?

   Podpowiem są to:
   - Fellowship of Christian Athletes
   - Armia Zbawienia
   - Anderson Youth Home

   Jeśli organizacja religijna zgodnie ze swoją religia uznaje sodomię za grzech, to automatycznie staje się hate-group? Czyli każda organizacja LGBT to anti-Christian, anti-Muslim, anti-semitic hate group?

   Trochę więcej rozwagi polecam. Różne grupy społeczne mają różne opinie na różne tematy, to nie powód żeby zaraz przypisywać komuś nienawiść do wszystkich z odmiennymi poglądami.