Usunięto na prośbę autora.

 •  

  pokaż komentarz

  Nazywanie socjalistów z PiS prawicą :D

  •  

   pokaż komentarz

   @crazy_wolf:

   Kiedyś było wiadomo: Korwin to jedyna prawica, ale odkąd zbratał się z socjalistami z RN, to już można powiedzieć, że w Polsce prawicy nie ma, no może poza Fair Play Gwiazdowskiego, ale to plankton, niestety, więc się nie liczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @utopjec: dla minusujących: polecam przejrzeć program gospodarczy RN, ja zadałem sobie ten trud.

  •  
   TheNewGuy

   +4

   pokaż komentarz

   polecam przejrzeć program gospodarczy RN

   @utopjec: jest cos takiego? XD Myślałem, że ich cały program to "ciekły wpierdol"

  •  

   pokaż komentarz

   @crazy_wolf: No to raczej nic dziwnego, że reszta świata nie przyjmie narracji kilku korwinistów z wykopu, PiS to prawica i to, że według korwina prawica = liberalizm gospodarczy nie ma znaczenia żadnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @crazy_wolf: dla mnie PIS to komuniści ... PO przy nich to ultra prawica nie mówiąc o SLD

  •  

   pokaż komentarz

   Nazywanie socjalistów z PiS prawicą :D

   @crazy_wolf: Śmieszniejsze jest tylko nazywanie Szuralicji wolnościowcami.

  •  

   pokaż komentarz

   @crazy_wolf: Dla prawicy podstawową jednostką społeczna jest rodzina i wszelkie wsparcie rodziny nawet w postaci 500plus nadal świadczy o tym, ze PiS to prawica. Dla lewicy podstawowa jednostka społeczną jest człowiek np: gej, emigrant, UB-ek i to tym grupom jako, że są słabsze partie lewicowe jak PO dokładają przywilejów.

   Podział na prawice i lewice jest bardziej złożony niż krążący po internetach prostacki Korwinowski.

  •  

   pokaż komentarz

   Śmieszniejsze jest tylko nazywanie Szuralicji wolnościowcami.
   @gierape: Czemu? Najbardziej wolnościowa zbieranina w liczącej się polityce.

  •  

   pokaż komentarz

   @czynastolatek: Zbiór wypowiedzi "wolnościowców"

   Krzysztof Bosak

   (Czy ziemia krąży wokół słońca) gdy wejść głębiej w temat to okazuje się, że nie ma fizycznych dowodów na to które krąży wokół którego. Kontrowersja trwa od kilkuset lat i wciąż czeka na konkluzywny dowód, inny niż argumentacja z przyjętego układu odniesienia ruchem pozostałych planet układu.

   Korwin Mikke

   Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po po pupie poklepie, biuscik pomaca, może popiesci i pocałuje – niż poszły na taką lekcję (wychowanie seksualne w szkole - przyp. Parzystokopytny). Bo po zetknieciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania.

   Robert Winnicki

   Poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego złożył interpelację, w której zwraca się do ministra kultury i dziedzictwa narodowego, aby wpisać tradycję palenia i topienia Żyda Judasza na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

   Grzegorz Braun

   No powiedzmy, wziąłbym tak z tuzin redaktorów "Gazety Wyborczej", ze dwa tuziny pracowników drugiej gwiazdy śmierci, centralnej dzisiaj, TVN-u, nie wspominam oczywiście o etatowych zdrajcach i sprzedawczykach, którzy zawsze nimi byli (...)., no jeżeli się tego nie rozstrzela, co dziesiątego, to znaczy, że hulaj dusza piekła nie ma.

   Piotr Liroy Marzec

   Nienawidzę systemu katolickiego – powiedział w wywiadzie dla Onetu. Wszystko przez dwulicowość, która często ma towarzyszyć wierzącym. – Ludzie, którzy prawie pozabijali się w domu, udają świętych w kościele – mówił na przykładzie osobistych wspomnień z dzieciństwa. (...) Kościół zabrania swoim owieczkom szaleć z antykoncepcją, aborcja to morderstwo... Powinni więc brać odpowiedzialność do końca za swoich wiernych, skoro im tak wszystkiego zabraniają i pomagać tym matkom wychowując ich niechciane dzieci.

   Kaja Godek

   Geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty.

   Marek Jakubiak

   Życzę ci mamusi z fujarką zamiast piersi. Będziesz miał co ssać” – napisał do boksera Dariusza Michalczewskiego

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @gierape: To nie zaprzecza mojej tezie. Idź do oficera prowadzącego po bardziej dopasowany tekst.

  •  

   pokaż komentarz

   @gierape: tak generalnie, to wypowiedzi Bosaka nie ma się co czepiać, bo to, że planety krążą wokół słońca to uproszczenie. Poruszają się one ruchem spiralnym, podążając za słońcem, które porusza się takim samym ruchem za środkiem naszej galaktyki... ale to już wytłumaczyć musiałby ktoś bardziej znający temat, niż przeciętny wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Nazywanie socjalistów z PiS prawicą :D

   @crazy_wolf: no bo to prawica. ja nie wiem czemu uwierzono w mit propagowany przez Korwina że prawica musi być wolnorynkowa. Nie musi.

 •  

  pokaż komentarz

  Swoją drogą konfederacja wygodnie się ustawiała, jeżeli PiS po wborach sprzeda nas żydom znacząco wzrosnie im poparcie i wiarygodność. W sytuacji gdy pis nie spełni żydowskich roszczeń konfederaci powiedzą że to dzięki nim i ich kampani o polską racje stanu tak czy inaczej zyskają, choć w drógim przypadku napewno mniej.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak na marginesie jeżeli konfederaci spełnią obietnice i wydziemy z UE będzie to oznaczało ograniczenie pola manewru Polski.Jeżeli odrzucimy scenariusz w, którym sami oddajemy się pod wpływ kremla zostaje nam tylko USA i niedobrzy żydzi, czyli oprócz tego, że pokłócimy się na ostro z Niemcami... USA widząc nas pod ścianą jeszcze bardziej nas dojedzie.Są jeszcze Chiny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Napochybel: Nie ma na to szans - wątpię, żeby Konfederacja zdobyła samodzielną większość w sejmie i mogli sami rządzić. Póki co najważniejsze jest, aby zabrać jak najwięcej głosów PiSowi, bo w wyborach parlamentarnych nie będą mieli większości i będą musieli wejść w koalicję z Konfederacją. A wtedy konfederaci będą mogli blokować wszystkie durne pomysły PiSu.

  •  
   NaturalnieZeNieKochamPolski

   -18

   pokaż komentarz

   @Napochybel: Konfederacja i Wiosna to plankton, który jest po cichu wspierany (o czym świadczy brak ataku) przez odpowiednio PO i PiS do tego, aby osłabić głównego przeciwnika.

  •  

   pokaż komentarz

   @Napochybel

   Tak na marginesie jeżeli konfederaci spełnią obietnice i wydziemy z UE
   Wyjście z UE nie jest postulatem Konfederacji.

  •  

   pokaż komentarz

   A wtedy konfederaci będą mogli blokować wszystkie durne pomysły PiSu.

   @maciorqa: No nie wszystkie, w kwestiach ograniczania wolności obyczajowej świetnie się z PIS dogadają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Napochybel tak tylko dodam, że jest taki kraj jak Chiny.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: No, np. będą chcieli zlikwidować taką wolność obyczajową jak cenzura czy zamordzym w kwestii ćpania. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @czynastolatek: Patrząc na mapę świata, to największa cenzura jest właśnie w państwach najbardziej suwerennych i najmniej zależnych od międzynarodowych organizacji.
   Więc opierając się na tych doświadczeniach spodziewałbym się znacznego zaostrzenia cenzury w Polsce, gdyby władzę przejęli ludzie pokroju Konfederatów. Wzniosłe hasła i mgliste obietnice wolności z ust polityków niewiele dla mnie znaczą.

  •  

   pokaż komentarz

   Patrząc na mapę świata, to największa cenzura jest właśnie w państwach najbardziej suwerennych i najmniej zależnych od międzynarodowych organizacji.
   @lewoprawo: Nom. Tylko przy okazji są to też państwa najbardziej lewicowe. Przypadek?

  •  

   pokaż komentarz

   @czynastolatek: Trudno rozmawiać z kimś, w oczach kogo cały świat oprócz Korwina jest lewicowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @lewoprawo: Ano właśnie - do rzeczy i bez bajdurzenia.
   Mamy partie, które cenzurują (PO, PiS, SLD, PSL), które nie cenzurowały, ale nawołują do cenzury (Wiosna) i Konfę, gdzie przynajmniej część ludzi nawołuje do zniesienia cenzury.

   Twoim zdaniem Konfa to najgorszy wybór dla kogoś, kto chce zniesienia cenzury?

  •  

   pokaż komentarz

   Mamy partie, które cenzurują (PO, PiS, SLD, PSL)

   @czynastolatek: Porównaj stopień "cenzury" stosowany przez te partie np. do cenzury w Rosji, Korei Płn., Chinach, jakichś krajach Bliskiego Wschodu. Ja myślę bardziej o długofalowych konsekwencjach.
   Konfederacja może i ma dobre intencje. Ale gdyby władzę w Polsce przejęła siła, która faktycznie chce nas odciąć od międzynarodowych wpływów i zmaksymalizować suwerenność, to moim zdaniem mielibyśmy cenzurę jak cholera. Choćby w ramach walki z obcą agenturą finansującą antypolskie media.

  •  

   pokaż komentarz

   @czynastolatek: Posłuchaj np. narodowców, którzy otwarcie mówią, że państwo powinno ingerować by chronić polski interes. Co moim zdaniem na 99% skończyłoby się np. cenzurą mediów, nawet jeśli ich intencje byłyby dobre.
   Albo zobacz na reakcje konserwatystów, jeśli ktoś obrazi katolickie uczucia religijne, znieważy symbole narodowe.

   Dla nich prawicy cenzura jest zła tylko, jeśli to ich cenzurują.

  •  

   pokaż komentarz

   Porównaj stopień "cenzury" stosowany przez te partie np. do cenzury w Rosji, Korei Płn., Chinach, jakichś krajach Bliskiego Wschodu. Ja myślę bardziej o długofalowych konsekwencjach.
   @lewoprawo: Zakładanie, że Konfa będzie do tego dążyła jest dość pesymistyczne...

  •  

   pokaż komentarz

   @Volki:

   Wyjście z UE nie jest postulatem Konfederacji.

   czyli jaki wydźwięk miało mieć hasło "precz z Unią europejską" na ich marszu?

  •  

   pokaż komentarz

   @czynastolatek: Ja myślę, że optymizmem jest raczej zakładanie, iż Konfederacja będzie jakąś jasną perłą i wyjątkiem od reguły na tle wszystkich innych niezależnych suwerennych państw.
   Wszystkim politykom trzeba patrzeć na ręce, do wszystkich trzeba podchodzić z dużą rezerwą i żadnemu nie można w pełni zaufać. Nawet jeśli są to fajne chłopaki z Konfederacji.

   W przeciwnym razie wpada się w pułapkę, w którą wpadli wyznawcy PIS. Nieważne co PIS robi, trzeba ich popierać, bo to przecież patrioci bohatersko walczący z wrogami ojczyzny.

  •  

   pokaż komentarz

   @shudini Chodzi o obecny kształt UE - precz z obecną UE.

   Większość ludzi nie odróżnia UE z 1993, do której Polska wchodziła po referendum, od UE z 2009, do której Polska wchodziła bez referendum.

  •  

   pokaż komentarz

   @Volki: to nie lepiej by brzmiało "chcemy zmiany w UE " lub coś podobnego? Bo słysząc "precz z ue" odnoszę jednoznaczne wrażenie że chodzi o co innego.

  •  

   pokaż komentarz

   Ja myślę, że optymizmem jest raczej zakładanie, iż Konfederacja będzie jakąś jasną perłą i wyjątkiem od reguły na tle wszystkich innych niezależnych suwerennych państw.
   @lewoprawo: Ty chyba za bardzo wierzysz w hasła. Korwin w sejmie już był. Widziałem, co próbował przepchnąć. Nic z tego nawet nie zbliżało się do skrajności.
   Fakt, 20 lat to dużo, mogło mu odbić. Ale mamy tam też Mentzena, który póki co nie pokazał niczego niepokojącego.
   Wpuszczenie Korwina i ferajny do sejmu to same plusy - w końcu będzie go można sprawdzić, może uda mu się coś zdziałać. W najgorszym wypadku okażą się tacy sami, jak reszta.
   Zachowujecie się czasami jakby oddanie na nich głosu było jednoznaczne z daniem każdemu z członków Konfy losowego ministerstwo i działanie bez żadnej kontroli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Medrawd: To prawda, że tzw. Szurfederacja mało ma wspólnego z prawicą w jej normalnym rozumieniu pojęcia, ale dobrze wyjaśnia stan przedwyborczej gorączki Stanisław Michalkiewicz, którego naprawdę NIKT nie może posądzać o jakiekolwiek odchylenia lewicowe:
   Czy do polskiego parlamentu wystartuje Partia Ofiar Pedofilii razem z tow. Zandbergiem? - Stanisław Michalkiewicz nie tylko o wrzawie, jaka została wywołana przez film braci Sekielskich o Tajnych Współpracownikach PRL-owskiej Służby Bezpieczeństwa w hierarchii Kościoła katolickiego, którzy okazali się być również pedofilami, także o kończącej się kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, o ateistach przeżywających kryzys wiary, o kolejnym przykładzie stosowania przez oba "wrogie obozy polityczne zasady "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych", o towarzyszu Włodzimierzu Cimoszewiczu w nowej roli rewidenta cnoty w nadziei na stanowisko kolaboranckie u szlachty jerozolimskiej

   źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Z artykułu:

  Polityk Koalicji Europejskiej działający w sztabie: – Czy Konfederacja zaszkodzi PiS? Na pewno. Ba, jeśli miałbym się dziś z panem założyć, to obstawiam, że w wyborach do PE nacjonaliści prześcigną Wiosnę. Nie chce się pan zakładać? Wcale się nie dziwię.
  Jak mnie to cieszy, to aż ciężko opisać.

  Artykuł co prawda wrzuca tendencyjne etykietki jak "skrajna prawica", czy "antyżydowscy", ale ogólnie między wierszami do wyczytania jest szereg interesujących informacji. Meh, nawet wykopię, inteligentni ludzie odsieją papkę od rzeczy interesujących.