•  

  pokaż komentarz

  Clou problemu polega na tym, że

  ten majątek został zniszczony lub skradziony przez albo Niemców (1 połowa 2wś), albo komunistów, a następnie na pogorzelisku ruin i trupów Polaków* to wszystko było powoli odbudowywane przez Polaków (z reguły biedota, rolnicy i robotnicy) w chorym systemie zwanym PRL (notabene zarządzanym po części przez wierną żydokomunę aż do marca 1968)

  Także uściślając. Żydzi chcą majątku które zostało przez wieloletnią pracę Polaków przywrócone do jako takiej świetności.

  *niesamowite prawda? Ogrom ofiar na terytorium Polski jest narodowości polskiej. Normalnie szok.
  Czy ci Polacy nie mogli wyjechać na zagraniczne wakacje na czas 2 wojny światowej?

  •  

   pokaż komentarz

   @Phallusimpudicus: Zapominasz o jednym fakcie - Izraelczycy chcą odzyskać mienie Polaków pochodzenia żydowskiego. Ale Państwo Izrael powstało dopiero po ich śmierci. Trzeba by stworzyć pod to nowe prawo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Phallusimpudicus: ja myslalem ze to mienie pierwotnie bylo polskie, potem zostalo skonfiskowane polakom przez zaborcow gdzie potem trafilo dalej.

  •  

   pokaż komentarz

   @dlugi-gr: > Izraelczycy chcą odzyskać mienie Polaków pochodzenia żydowskiego.

   ERRATA

   Izraelczycy chcą ukraść mienie Polaków, nabyte przez nich w wyniku denuncjacji bojowników o wolność Polski do wszystkich okupantów i zaborców w całej naszej historii.
   Zwyczajnie.
   Dla przykładu wystarczyło donieść władzom carskim (Prus, lub Austrii) że jakiś "polaczek" to wywrotowiec - i Żyd-donosiciel przejmował cały jego majątek.
   W zasadzie nic osobistego. Dla Żydków to był tylko geszeft...

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: Szymon Lech Dzięcioł1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Phallusimpudicus: > Także uściślając. Żydzi chcą majątku które zostało przez wieloletnią pracę Polaków przywrócone do jako takiej świetności.

   Dokładnie TAK! ...a to już nie jest ich majątek, tylko NASZ majątek. Pamiętam jak by to było dzisiaj, gdy mój Ojciec przynosił do domu zamiast wypłaty - takie oto kwity.

   źródło: bon na warszawę.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Phallusimpudicus: Żydzi dalej byli wierni komunie, po prostu jedna frakcja wtopiła i musiała wyjechać z raju który budowała na zachód (straszna kara za sprowadzenie nędzy i śmierci na Polskę nie ? ) przecież takie Urbany, Michniki, Kwaśniewscy i inni dalej mieli się świetnie w tej komunie. Po prostu nadano temu antyżydowski / antysyjonistyczny wydźwięk , kij wie po co. A durni Polacy jeszcze protestowali za swoimi kolegami Żydami xD Jak dzieci we mgle po prostu.

  •  

   pokaż komentarz

   Aż się krew gotuje, gdy dzisiaj patrzę w te nowobogackie-bezczelne gęby złodziei majątku narodowego w kibucu Warszafka!

   Phallusimpudicus - "Clou problemu polega na tym, że ..." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   TU NIE MA ŻADNEGO "PROBLEMU" - TU TRZEBA WSADZAĆ DO PIERDLI ZŁODZIEI MAJĄTKU NARODOWEGO i konfiskować ich mienie w całości. ...gdy tylko nadarzy się pierwsza okazja. W obecnym Polin nie jest to na razie możliwe.

   źródło: Warszawski cwaniak 1.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   źródło: Warszawski cwaniak 2.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   źródło: Warszawski cwaniak 3.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @WolnyLechita: Każdy polakożerczy, syjonistyczny-rasistowski Żyd, ma prawo żądać odszkodowania wyłącznie od tych, którzy zburzyli jego obskurą kamienicę na polskiej ulicy.

   Twoja obskurna kamienica Żydku gdzieś tutaj jest. Odbierz ją sobie i zawieź do swojego Izraela! Polacy nie potrzebują twojego, lichwiarskiego majątku. Brzydzą się nim.

   źródło: żydowska kamienica.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @dlugi-gr: Pytanie czy np. taki Korczak - narodowościowo bardziej Polak czy Żyd ?
   Z tych w kontekście religijnym żydów - duża część uważała się za Polaków, nie koszernych.
   Co z żydami nawróconymi na chrześcijaństwo? Też liczą się w poczet roszczeń?
   Takich rodzynków jest więcej - ale i tak zostanie to rozstrzygnięte na zasadzie "morda w kubeł i płacić antysemity niekoszerne".

   @Reanef: 3 zabór Polski i konfiskaty szlacheckich majątków oddawane żydom przez Cara w ramach wdzięczności za wierną służbę. Części litwiaków jednak nie udało stać się "elitą polską" i musiała wyjechać.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Litwacy
   Z historii nowszej - to oczywiście żydokomuna, czyli o ile pamiętam 40% żydów w NKWD którzy musieli uciekać bo Stalin zaczął mieć paranoję że chcą go zabić.
   Sami żydzi również sabotowali Romana Dmowskiego i powstanie II RP na konferencji w Paryżu.

   Część historii żydów i Polski to niestety historia zdrady i służenia obcym siłom.

   Polska sprowadziła gościnnie dwa narody - krzyżacki i żydowski - i na obydwu wyszła definitywnie źle.

   @Zielony_Pio: To o czym piszesz wymagałoby najnowszego opracowania. Sam dziwiłem się że moja edukacja historyczna w szkołach kończy się definitywnie gdzieś na 2 wojnie światowej a potem szybki przeskok do wstąpienia do EU (jaka to ona nie fajna) - podczas gdy najwięcej ciekawych i wartościowych rzeczy działo się właśnie między końcem wojny a około 2004-2007 rokiem.

   Tak apropo - śmieszna rzecz polega na tym, że prawdopodobnie sam jestem żydem - ale po dziadku (wtedy zbieranie papierów nie miało sensu - ludzie żyli z pokolenia na pokolenie, a nie bawili się w drzewa genologiczne). Jaki mam interes z tymi pajacami z Izraela? Żaden.

   To czy ci oszuści dopną swego zależy tylko i wyłącznie od tego czy Polacy czy nawet Słowianie (do których też częściowo się zaliczam) pozwolą syjonistom zbudować coś na wzór Izraela w Europie Środkowej - z gojami-podludźmi traktowanymi może tylko trochę lżej niż Palestyńczycy.

 •  

  pokaż komentarz

  A kto pamięta spotkanie elit żydowskich z przedstawicielami polskiego rządu? Gowinem, świta PO i PiS w hotelu marriott w 2012 o ustaleniach które mówią że bez względu kto będzie rządzić odszkodowania żydom będą zapewnione... Kiedyś tą informację można było znaleźć na google bez problemu teraz praktycznie wszystko zostało skasowane... Dobrze że Michalkiewicz i inni o tym mowili bo ktoś mogłyby pomyśleć że teoria spiskowa...

 •  

  pokaż komentarz

  Wtedy należało drzeć mordę, a nie teraz, kiedy Amerykanie póki co na własny użytek chcą sprawdzić, jak kraje uczestniczące w tamtej konferencji realizują swoje zobowiązania.

 •  

  pokaż komentarz

  Każdy (bez znaczenie czy jest żydem, Polakiem, Niemcem czy hindusem) może ubiegać się o zwrot znacjonalizowanego mienia. Ale Żydom chodzi także o to, żeby dostać minie które należało do żyda, a ten został zamordowany przez Niemców, zostało zwrócone innym Żydom, bez związku z tym zamordowanym, tylko dlatego, że był żydem. To tak jak każdy z nas może się ubiegać o minie Polaków, którzy zmarli gdzieś za granicą bezdzietnie. Ich majątek został przejęty przez skarb państwa i teraz domagamy się jego zwrotu, tylko dlatego, że był Polakiem. To bzdura. Całe szkalowanie i opluwanie nas miało ułatwić ten przekręt. Najpierw go usprawiedliwić a potem nas zaszantażować, że dopóki nie damy żydkom haraczu, to będą kłamać na nasz temat.
  Żydki poczuli się pewnie, bo położyli swoje łapska na finansach światowych, przejęli kontrolę nad największą gospodarka na świecie (USA), mają pod sobą wiele mediów, więc myśleli, że pójdzie łatwo. Gdyby rządzili nami peowcy, to prawdopodobnie byłoby luz pozamiatane, a my na wieki bylibyśmy żydowskimi sługusami. Ale póki co tak nie jest, więc trzeba krzyczeć, drapać, bić i nie pozwolić na ich kłamstwa.
  A swoją drogą, żydzi zapominają, że historia ciągle się powtarza, więc wkrótce znów komuś pęknie żyłka, i będą potrzebowali pomocy. Ola z was im jej wtedy udzieli? Ja nie.

  •  

   pokaż komentarz

   To tak jak każdy z nas może się ubiegać o minie Polaków, którzy zmarli gdzieś za granicą bezdzietnie. Ich majątek został przejęty przez skarb państwa i teraz domagamy się jego zwrotu, tylko dlatego, że był Polakiem. To bzdura.

   @PanPoteflon: Dodatkowo, żydzi którzy mieszkali w Polsce byli obywatelami Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   Dodatkowo, żydzi którzy mieszkali w Polsce byli obywatelami Polski.

   @Trausky: I tu należy zakończyć zbędną dyskusję. A gdyby dalej krzyczeli to spuścić psa.

  •  

   pokaż komentarz

   A swoją drogą, żydzi zapominają, że historia ciągle się powtarza, więc wkrótce znów komuś pęknie żyłka, i będą potrzebowali pomocy. Ola z was im jej wtedy udzieli? Ja

   @PanPoteflon: spokojnie, zapewne nasz nierząd wyśle kontyngent gromu. Na tę chwilę nie ma takich sił na swiecie co by żydków zaorały. Mają kasę, mają broń, mają supermocarstwo za plecami.

  •  

   pokaż komentarz

   @ameliniummm: Ależ ja wcale nie napisałem że mam na myśli nas. Poza tym zaznaczyłem, że są na bardzo dobrej pozycji... z której mogą wkrótce spaść. Nasz GROM nie ma nic do tego, a przynajmniej nic takiego nie napisałem. Ale koninktura wkrótce się zmieni, i wtedy żydom nie będzie wesoło, oj nie będzie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ależ ja wcale nie napisałem że mam na myśli nas. Poza tym zaznaczyłem, że są na bardzo dobrej pozycji... z której mogą wkrótce spaść. Nasz GROM nie ma nic do tego, a przynajmniej nic takiego nie napisałem. Ale koninktura wkrótce się zmieni, i wtedy żydom nie będzie wesoło, oj nie będzie.

   @PanPoteflon to o czym ty do huja wafla piszesz? Co to znaczy "wkrótce" wrozbito od siedmu bolesci?zdajesz sobie sprawę ze jestesmy w z zydkami w praktycznie w jednym sojuszu militarnym? Zdajesz sobie sprawe ze jak za zydkami nie bedzie stalo usa to za Polska tez nie? Oby to wkrotce nie bylo za naszego zycia...

  •  

   pokaż komentarz

   @ameliniummm: Dlatego trzeba szukać SOJUSZNIKÓW a nie PRZYJACIÓŁ. Z Izraelem przyjaźń jest gówno warta.

 •  

  pokaż komentarz

  wtedy jeszcze wp było polskie i dało się to czytać, teraz jest tam szambo