•  

  pokaż komentarz

  oczywiście, korwin znowu nie powiedział tego, co powiedział i PiS też nie powiedział tego, co powiedział (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Uśmiechają się do bolszewików, potem nieśmiało dementują. Negocjują stołki i apanaże.
  Zresztą wszyscy narodowcy którzy weszli z Kukiza, głosowali tak jak Pis.
  A turbo wyklęty kilometrówkaż dostał tekę ministra.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel:

   Uśmiechają się do bolszewików

   Widzę że nie rozumiesz na czym polega polityka.
   Nic nam nie daje wojna handlowa z Rosją. W polityce nie ma przyjaźni tylko wspólne interesy. Spojrz jak działają poważne panstwa które wykorzystują nasz konflikt z Rosją czy Izraelam.

   Co do koalicji...Jeśli oba te ugrupowania PIS i Konfederacja znajdą się w sejmie a na pewno się znajdą. Dla dobra Polski powinny wspólpracować. PIS robi wielki błąd atakujac Konfederacje.

  •  

   pokaż komentarz

   Dla dobra Polski powinny wspólpracować

   @Good-Bad: Dla dobra Polski trzeba bolszewików z pisu odsunąć od władzy i wyjaśnić:
   4 mld ze Skoków, dotacje i wpływy z reklam z państwowych agencji, państwowych banków do mediów gdzie pis poprzez spólkę Srebrną ma udziały w Niezależne Wydawnictwo Polskie - wydawca „Gazety Polskiej”. To nie jedyna inwestycja Srebrnej związana ze środowiskiem pisma Tomasza Sakiewicza. Inna to udziały w spółce Słowo Niezależne, do której należy portal niezalezna.pl. Największą wartość mają udziały Srebrnej w spółce Geranium - ponad 2,7 mln zł. Prowadzi ona działalność w bardzo ograniczonym zakresie. Prawie cały kapitał ma zainwestowany w kolejną spółkę - Forum, czyli wydawcę „Gazety Polskiej Codziennie”. Geranium miało w końcu 2017 r. 44 proc. akcji Forum. Kolejne 17,7 proc. należało bezpośrednio do Srebrnej (wartość w księgach - 257,8 tys. zł).

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: Jasne jest dla wszystkich że mass media mają wpływ na kreowanie opinii publicznej.. Jak również to że strona rządzaca ma mozliwość wykupywania przychylnych dla siebie opinii za pieniądze z reklam..

   Bynajmniej nie jest to tylko patologia PIS bo to samo się dzieje od lat 90tych za każdych kolejnych rządów. Potrzebne są tu zmiany w prawne chociaż wątpie czy istnieje możliwość zupełnego wyeliminowania tego procederu. W końcu są to ogłoszenia nie tylko stricte reklamowe ale także informacyjne ważne dla opinii publicznej.

   Możemy się przerzucać przykładami. Ja jestem za tym żeby prześwietlić Srebrną, jak i zablokować mozliwość subwecji partyjnych.

   Być może powinniśmy zacząć od samego początku. CzylI wyjaśnienia uwłaszczenia gazety "Wyborczej".

   https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/87132,jak-uwlaszczali-sie-ludzie-wyborczej.html

 •  

  pokaż komentarz

  Korwin powiedział co powiedział, #4konserwy tłumnie rzuciły się do jego obrony, że dobrze gada, że bycie w polityce polega na przepychaniu swoich postulatów i sprzedawaniu za to poparcia... po czym trzy dni później zmieniają wersję, że to wszystko nieprawda.

  Schetyna zazdrości tego elektoratu - wszystko da się wcisnąć, wszystko łykną, przyjmą każdą diametralną zmianę narracji.

 •  

  pokaż komentarz

  k???a, co nie odpale wpoku to tu tylko ta konfederacja i konfederacja. Jedyne czego jestem pewny to to, że na nich nie zagłosuję. Tam to musi siedzieć armia trolli...