•  
  Teraznaspokojnie

  -9

  pokaż komentarz

  Po pierwsze, aborcja w Argentynie jest nielegalna poza przypadkami nieuniknionego zagrożenia zdrowia lub życia matki i w przypadku gwałtu. Zwykle decydują się zgłaszać gwałt zaraz po przypomnieniu sobie, że ma chłopaka, albo po odmowie seksu ze strony upatrzonego ciacha, a nie po 35 tygodniach. Chyba, że czekała na wyrok sądu, bo nie ma ograniczeń czasowych w tych przypadkach. Ale najpewniej, jak to kobieta, gwałt zmyśliła.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -2

   pokaż komentarz

   https://en.wikipedia.org/wiki/Abortion_in_Argentina
   "pierdo##ę nie rodzę, w dziewiątym miesiącu powiem lekarzowi, że zostałam zgwałcona i ma wyskrobać" - dziki kraj jednak. Widać lewacki terror nadzwyczajnej kasty, ponieważ nawet jeżeli rzuciła sobie ot tak, że została zgwałcona, to lekarz powinien sprawdzić chociaż, czy jest pełnoletnia i nie ma ustanowionego opiekuna prawnego.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -8

   pokaż komentarz

   i ponieważ zacznie się festiwal minusów:
   tu znajdziecie badania wykazujące, że do 60% oskarżeń o gwałt jest fałszywych, przy czym to badanie zostało uwzględnione dopiero na czwartej stronie wyników google, według lewicowych mediów, były tylko dwa wypadki niewinnego aresztowania za gwałt do 2018 roku xD Jeden to oczywiście pan Komeda, drugi, to gość, który naprawiał kobiecie samochód, trzeci to ta brytyjka z obsesją gwałtu... chwila, to jest jeszcze trzeci przypadek na świecie? I w sumie co kilka dni na mirko kolejni mężczyźni oczyszczani z fałszywych oskarżeń... czyżby lewackie ściery nie potrafiły liczyć do dwóch, czy po prostu łżą?

  •  

   pokaż komentarz

   @Teraznaspokojnie: Kolejny nieumiejący czytać. Chciała abortować w 22 tygodniu. Urodziła w 35 tyg.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -1

   pokaż komentarz

   @Nekai: hmm. Pięć miesięcy zajęło jej zorientowanie się, że została zgwałcona... Ale, ale:czy w liberalnych krajach można dokonać aborcji w 22 tygodniu? Zdaje się, że to już nie płód, a dziecko kwalifikujące się na oddział neonatologii. Może katole powinny iść na kompromis i takie dziecko by się rodziło wcześniej i w inkubator?

  •  

   pokaż komentarz

   @Teraznaspokojnie: To już nie moja kwestia, ja tylko dbam aby ludzie umieli powiedzieć różnicę pomiędzy 22 a 35. Serio, jak możecie dyskutować o ważniejszych kwestiach, skoro nie potraficie nawet czytać? I nie, szansę na przeżycie dziecka w 25 tygodniu są skrajnie małe (25 to NIE 22), a do 23 jest to wciąż poronienie. Nie miałoby szans przeżyć.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -1

   pokaż komentarz

   @Nekai: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Trzeba mieć dojrzałość emocjonalną aby rozumieć czym jest aborcja to po prostu zabijanie dziecka. I to zabijanie bardzo brutalne poprzez rozrywanie, rozszarpywanie. Dla zwolenników aborcji mam propozycję czy w ramach swojej głupoty nie chcą się poddać takiemu zabiegowi usta wam sie zaklei aby waszego krzyku nie było słychać.