•  

  pokaż komentarz

  Jaki jest koń każdy widzi. Mógł jeszcze w poniedziałek nadać.

 •  

  pokaż komentarz

  A co to ma znaczenie czym wysłał? To nie jest jego problem tylko komisji. Ja też każdą korespondencje urzędową prowadzę za pomocą poleconych ekonomicznych i jak pracowałem w BIG4 to też się nawet miliardowe sprawy prowadziło z urzędami za pomocą ekonomicznych. Prawo to prawo i liczy się wyłącznie termin nadania na poczcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda kasy, żeby dopłacać do priorytetu. Skoro Naczelny Deweloper dał wytyczne, że nie odbierać poleconych to po co przepłacać?
  wytyczne naczelnika

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: A widzę,że to ten sam pan posługujący się końską logiką jest reprezentantem szemranych biznesmenów i szacownych prezydentów. Co łączy te dwie postaci?

  •  

   pokaż komentarz

   jest reprezentantem szemranych biznesmenów

   @Edek_Niemiec: Coś Ci się pomyliło. Ten koń nie jest pełnomocnikiem Dewelopera Kaczyńskiego.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: Ale jest reprezentantem austriackiego biznesmena, który uwierzył swojemu adwokatowi.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ale jest reprezentantem austriackiego biznesmena, który uwierzył swojemu adwokatowi.( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Edek_Niemiec: Co raz bardziej podoba mi się Twój tok rozumowania. Ten austriacki biznesmen najpierw uwierzył Deweloperowi Kaczyńskiemu i został wyruchany bez mydła.
   Dokładnie tak się za jakiś czas poczuje suweren i mam nadzieję, że Ty, jako piewca bolszewizmu najbardziej to na swojej dupie odczujesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: No cóż, jest w twoim rozumieniu błąd. Biznesmen uwierzył adwokatowi,że jest w stanie wydębić od dewelopera bezprawnie kasę bez faktury. Podobnie może być z innymi klientami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja i bolszewizm, masz ty chłopie pojęcie jak wyglądał bolszewizm? Ciesz się ,że go nie doświadczyłeś. Ja niestety tak. Dlatego przez wiele lat musiałem pracować za granicami Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   Biznesmen uwierzył adwokatowi,że jest w stanie wydębić od dewelopera bezprawnie kasę bez faktury

   @Edek_Niemiec: Przecież deweloper na nagraniach jasno potwierdził, że "zrobiłeś to dla nas, ale idz do sądu, ja potwierdzę".
   A jak się idzie do sądu to zazwyczaj bierze się adwokata, prawda?

   Ja i bolszewizm, masz ty chłopie pojęcie jak wyglądał bolszewizm?
   Widzisz jak Ty łatwo, bez żadnych faktów o mnie wysnuwasz wnioski? Megalomania z Twojej strony to raczej próba ukrycia Twoich defektów intelektualnych.

   Dlatego przez wiele lat musiałem pracować za granicami Polski.
   Tym bardzie powinieneś przestrzegać przed powrotem bolszewizmu bo jeszcze kilka lat takich rządów i połowa Polaków będzie zmuszona emigrować za chlebem.

  •  

   pokaż komentarz

   @niebieski_bajtel: Tyle,że ja musiałem emigrować przez bolszewików w 1989 roku. No i od razu wyzwiska, typowy neobolszewizm i brak wychowania. Ja napisałem jedynie,że pewnie jesteś młodym człowiekiem sugerując się twoim nickiem, bo bajtel to mały człowiek.

  •  

   pokaż komentarz

   Tyle,że ja musiałem emigrować przez bolszewików w 1989 roku

   @Edek_Niemiec: Przecież wtedy bracia Kaczyńscy instalowali Wałese na prezydenta, PC współrządziło, a dodatkowo uwłaszczali się na majątku Polaków. Dzisiaj deweloper na tym majątku i za pieniądze z państwowego banku znowu chce się dorobić.
   Nie jest to dla Ciebie Deja vu ?

   No i od razu wyzwiska, typowy neobolszewizm i brak wychowania
   Przyjąłem Twoją metodologię wpisów.

   Ja napisałem jedynie,że pewnie jesteś młodym człowiekiem sugerując się twoim nickiem, bo bajtel to mały człowiek
   Właśnie o tym mówię. Opierasz się na pozorach, bez żadnych podstaw, barku krytycyzmu.
   Po Twoim nicku mógłbym wyzwać Cię od folksdojczów, którzy specjalnie sieją propagandę, aby Polska popadła w ruinę, a potem Niemiec wykupił Nas za grosze. Taki Drang nach Osten.
   Co pewnie dużo tłumaczy Twoje wpisy