•  

  pokaż komentarz

  Jeśli to jest typowy prywaciarz u którego ludzie yebia za półdarmo, a sam podjeżdża pod zakład nowym porsche to tak.. Oskubać scurvysyna (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: czyli ktoś kto zatrudnia 30 osób i samego zusu za pracowników miesięcznie płaci 40k ma jeździć Dacią żeby pracownicy zarabiali 2650 zamiast 2500 XD Zamiast domu ma mieszkać w baraku obok zakładu pracy czy w jakiejś pakamerze na hali? W sumie po co mu dom za 800k. Niech mieszka jak robol który jakoś nie chciał poświęcić czasu na wykształcenie i szkolenia.
   Jak się pracownikom nie podoba to zawsze mogą się zwolnić lub założyć spółdzielnię, wziąć kredyty pod swoje domy/mieszkania i wystartować na rynku. Kto im zabroni? Ty odmawiasz właścicielowi którego nazywasz prywaciarzem prawa do czerpania zysków z działalności gdzie czasami jedno potknięcie może grozić utratą płynności i bankructwem. Gardzę ludźmi którzy myślą że właścicielem każdej firmy ktoś się po prostu rodzi i nic go to nie kosztowało w przeszłości.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: gościu to nie chodzi o to, że ktoś zarabia bo to jego firma tylko masa jest takich januszy co nie chcą płacić ludziom, a mają luksusowe samochody i domy. Sam się przekonałem jak to wygląda bo byłem świadkiem ja typ co ma sporo kasy, cała rodzinka jeździ leksusami obcina ludziom wypłaty poniżej minimalnej. Kolega miał tak, że u innego janusza 1500 zł płacił mu w 3 ratach bo podobno nie miał z tym, że budował w tym samym momencie wille z basem, podobno za bańkę. Obie firmy z tego co mi wiadomo przechodzą lekki kryzys z powodu braku pracowników, a bezrobocie jedno z największych w kraju.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion to co piszesz to stek domysłów i insynuacji.
   I tak. Ktoś kto prowadzi firmę robi to aby mieć w ch$@ kasy, leksusy i wypasione domy a nie po to aby robić dobrze pracownikom. Praca to towar jak każdy innym. Skoro może kupić ją za 2.5 netto to po co miałby płacić 3 czy więcej tysięcy?

  •  

   pokaż komentarz

   @LLU83: nie domysłów bo więcej wiem niż ci się wydaje, no i teraz pracuje w firmie, która wykonuje pewne rzeczy dla tamtej i w domu właściciela koledzy z pracy bywają.
   Oczywiście każdy robi biznes po to żeby mieć kasę, ale pracownik to dla niego za wiele to niech robi sam. Praca to towar, nie może być inaczej, a jak widziałem skoro nie można jej kupić za 1,5 tys. zł to się nie kupuje w ogóle, logiczne. Ostatnio też było głośno o sprawie podpalenia, ktoś nie dostał wypłaty no i się odwdzięczył.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: w tym kraju nadal panuje umysłowy PRL podejścia do pracodawcy i rozumienia działalności gospodarczej

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature Mam pewność, że firma która z powodu wzrostu kosztów o 8000 miesięcznie straci sporą część zysku (gdy same koszty pracownicze to 126 000) jest nierentowna i lepiej niech właściciel idzie na etat, a nie ciuła po parę tysięcy.
   20 000 netto zarabia firma znajomej gdzie ma 10 pracowników i za wynajem lokalu płaci 21 000 netto.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Oczywiście masz częściowo rację, ale nie zapominaj, że jest na świecie bardzo wielu śmieci, którzy płacą ludziom głodowe pensje, mimo że firmę stać na normalne (Amazon co by daleko nie szukać).

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion
   Tak czytam i zastanawiam się o czym ty piszesz. Na jakim świecie żyjesz I skąd taki doświadczenia.

   Pochodzę że wschodu, z miasteczka gdzie bezrobocie zawsze biło rekordy. Społeczeństwo podupadle i zestarzałe ale mimo to takie akcje są dzisiaj nie do pomyślenia.

   Nie płaci? Nara, ludzie nauczyli szanować się. Coś nie tak wystarczy telefon do pipu i już Janusz zaczyna gadać inaczej. To nie dzikie lata 90.

   A tak poza tym z waszych wypowiedzi aż bije komuną mentalną i bolszewickimi poglądami.

   @Prezes_Wykopu

   @qq4life

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: przeciez on cie sila do pracy nie bierze. sam podpisujesz umowe, gdzie zawarte sa warunki pracy

  •  

   pokaż komentarz

   @wcinaster: zaśmiałem się z tego co napisałeś, mieszam na wschodzie 3 lata i pełno takich akcji w lubelskim syfie. Społeczeństwo podupadłe, chamy prosto mówiąc. Nie mieszkam w żadnym mieście, więc dobrze mi się żyje.
   Ludzie nauczyli się szanować, chłopie co ty piszesz, na wschodzie, masa ludzi się nie szanuje i tkwi w swoim błędzie. Widziałem jak tym obniża płacę poniżej minimalnej, z tych 10 osób jedna zwolniła się natychmiast, trzy zaprotestowały, reszta przyjęła do wiadomości i rypali po 9 godzin dziennie za 1450 zł. Do PIP mogą iść, nie wiem czy coś im to da bo muszą udowodnić jak pracują, kontrola pokaże, że wszystko jest prawidłowo i do tego możliwe, że będą informować pracodawcę o takiej kontroli.
   U znajomych też masa podobnych sytuacji. Znajomy z małego miasteczka poszedł do roboty. Na umowie 1800 zł, netto brutto, nie podane, tylko, że płaca zasadnicza. Kazałem mu iść i to skorygować, powiedzieli, że tak ma być. Do inspekcji teraz nie pójdzie bo pierwszy do wywalenia będzie, jak się komuś wygada to podpierdzielą go koledzy z pracy. Ale o co chodzi. Dają im tam premię 40% i wygląda to tak: płaca zasadnicza 1800 zł + premia - zus, podatki itd = 1800 zł na konto. Problem jest w tym, że chcą zabrać premię jak ktoś podpadnie. Do tego od kiedy pojawiła się jakaś wzmianka o tym, że do 26 roku życia nie będzie się płacić podatku to już się przymierzają by wywalić wszystkich starszych z uwagi na to, że to oszczędność dla firmy zatrudniać ludzi <26.
   Na wschodzie jak ktoś mało zarabia to będzie miał jeszcze długo takie doświadczenia. Ludzie się boją iść do PIP, nie wiedzą o swoich prawach, starsze osoby tym bardziej. Po części to rozumiem, sam ponad 10 lat temu pracowałem w pewnej firmie, nie na wschodzie i było zgłoszenie, ale okazało się, że firma czysta mimo tego, że kilku pracowników na czarno, masa umów zlecenie na 300 zł chociaż pracowali na pełny etat, umowy o pracę na połowę etatu, brak ubrań roboczych i sporo innych rzeczy.

  •  

   pokaż komentarz

   Jeśli to jest typowy prywaciarz u którego ludzie yebia za półdarmo, a sam podjeżdża pod zakład nowym porsche to tak.. Oskubać scurvysyna (✌ ゚ ∀ ゚)☞
   @qq4life: Nikt Cię nie zmusza do pracy u niego. Ludzie... ja pieprzę, przyzwalać na okradanie kogoś, bo jest bogatym ch...? Macie Wy rozum i godność człowieka?

   źródło: blasty.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion odnosnie nie dostania ustalonej wyplaty ok. Ale odnosnie tego ze ktos cos ma, ze dorabia sie kosztem innych - jak sie zgodzisz pracowac za ustalona stawke, to pretensja najwyzej do siebie. Ktos ma prawo miec tyle luksusow ile sie mu podoba.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature jak nasi wlodarze, prywaciarz ma tyrac ku chwale ojczyzny! Nie pracuje sie przeciez dla pieniedzy! Niech sie cieszy ze moze pracowac zamiast gnic w pierdlu jako spekulant!

  •  

   pokaż komentarz

   @LLU83 tymbardziej ze ten sam pracownik uczciwie i dobrze oplacany wyrucha swojego dobrodzieja bez mrugniecia okiem jak nadarzy sie okazja/potrzeba...

  •  

   pokaż komentarz

   Gardzę ludźmi którzy myślą że właścicielem każdej firmy ktoś się po prostu rodzi i nic go to nie kosztowało w przeszłości.

   @sicknature: Bądź ostrożny z tą pogardą. Ja to wszystko przepracowałem na własnej skórze - zazdrość ludzi z powodu domu (który wybudowałem przed założeniem firmy i wybudowałem własnymi łapami). Dziś niestety jest sporo Januszów, którzy palcem nie kiwnęli w sprawie swoich majątków - większość z nich to lenie śmierdzące, które odziedziczyły swoje fortuny po ojcach - uwłaszczonych w 1989 komuchach. Tacy co nie mają znajomości ("pleców" jak to się mawiało) mają nieustanne problemy a to w US a to gdzie indziej. Jak się nie urodziłeś we właściwym środowisku to masz pod górkę (patrz pan Kluska, takich przykładów na mniejszą skalę jest masa) - nawet jeśli zakład działa z sukcesem to właściciel przypłaca to ogromną pracą. Bywałem na bankietach czy urodzinach gdzie po paru głębszych słyszałem teksty: "Andrzej, prawo to jest dla tych robaków. Mnie po 5-ciu lata Zdzisiek w Urzędzie Skarbowym znajduje kolejną furtkę, zamykam - otwieram, zmieniam i znów jest super. ". Prawo na Wiejskiej jest stanowione przez takich właśnie i dla nich - oni są informowani o szykowanych lukach prawnych a ambitny, pracowity Kowalski z poza "elity" szybko trafia do piachu z powodu zawału albo go skubie US bezczelnie. Książkę mógłbym napisać o moich przejściach z tym urzędem wyzysku.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: i przez takie myślenie zawsze w Polsce gówno będzie, a Polacy będą j#%%ni w dupę za najniższą. Bo wielki Pan daje pracę to całujmy go po nogach. W końcu dawniej człowiek się cieszył że praca była, a o wypłacie nie myślał.
   W Niemczech dyrektorzy WV za dobre wyniki finansowe wypłacali dodatkową pensje, a polscy dali czekoladę Milkę i wyj#%%ne. No ale to ich ciężka praca i im się należy nowe porsche i dom za 800k, a ty żryj gruz i wp#@%!??aj szczaw z nasypu kolejowego. Zasrana mentalna komuna...

  •  

   pokaż komentarz

   @pawelcar lata komuny zrobiły swoje.. A sebixy toczą pianę bo mało płaco! Zmień pracę i weź kredyt jak Ci źle ¯\(ツ)/¯ albo jedz na zachód i będziesz miał wszystko na raty lub używane jak to mówią wykopki( ͡º ͜ʖ͡º) i dywany na podłodze dzięki pracy na taśmie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Abstrachując od głupot, które piszesz, ale chcesz przeklinać, to rób to jak człowiek, a nie gimbus. A jak nie chcesz, to nie pisz nic najlepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   Gardzę ludźmi którzy myślą że właścicielem każdej firmy ktoś się po prostu rodzi i nic go to nie kosztowało w przeszłości.

   @sicknature ludziom ktorzy sie czegos w zyciu dorobili w pl tylko sie zazdrosci.

  •  

   pokaż komentarz

   @LLU83: Właśnie taka jest mentalność januszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zbudował jeden z drugim firmę za unijne dotacje xD i ledwo zacznie przynosić zyski a on już trzy lexusy i willa z basenem na kredyt. Firma z czasem nie doinwestowana, nie przygotowana na zmiany technologiczne, zmiany na rynkach itp.i się zaczyna płacz że pracowników ni ma, że jego trzeba ratować i on to w sumie biedny i pracownicy bezduszni mu biznes niszczą xD Niech ginie jak nie umie zarządzać biznesem i finansami. Moim zdaniem pierwsze kilka lat biznesu to hajs z zysków powinien iść tylko na rozwój firmy i inwestycje. Jak ja bym tak na etacie myślał to już bym dawno zbankrutował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Kolega miał tak, że u innego janusza 1500 zł płacił mu w 3 ratach bo podobno nie miał z tym, że budował w tym samym momencie wille z basem, podobno za bańkę.

   @Qullion: WOW WILLA Z BASENEM ZA MILION

   zwykły 150m dom z działką tyle kosztuje - widać że 0 pojęcia

  •  

   pokaż komentarz

   wille z basem, podobno za bańkę

   @Qullion: o k!!?a, za bańkę? No to grubo, z basenem, nie no, że 160 metrów kwadratowych jak nic xD

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: @sicknature: @Qullion: @LLU83: żaden szanujący się Polak teraz pracy się żadnej nie podejmie, jest tyle dodatków socjalnych że mało komu będzie się opłacało pracować dlatego też jestem za tym żeby sprowadzać do Polski więcej imigrantów, mam na myśli tych z Ukrainy i Bangladeszu, bliskiego wschodu. Trzeba zapraszać Ukrainców do Polski takie rozwiązanie jest najlepsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @helmutkoll: u mnie dom 100 m bez basenu z działką - 250 tys. zł, więc trochę pojęcia mam, a ty nie masz żadnego, do tego sam go budowałem

  •  

   pokaż komentarz

   @jakwlesie: Ukraińcy, którzy przyjeżdżają i nie chcą tu zostawać mają w dupie pracodawcę, więc jak ktoś chce mieć porządnego pracownika to coraz częściej musi zapłacić. Jakiś czas temu gadałem z jednym, szuka roboty za minimalnie 18 zł za godzinę netto i to nie specjalista, a fizyczny. Bangladesz to trochę inna kultura, oni już w Polsce są, przeważnie Nepalczycy, ale ciężko się dogadać, a do tego się opierdzielają.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion: to może Hindusi? trzeba jak najwiecej sprowadzić imigrantów do pracy to ten problem rozwiąże tak myslę

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Dlatego z Twoim myśleniem będziesz jeździł PKS do końca życia

  •  

   pokaż komentarz

   podjeżdża

   @qq4life: pewne ugrupowanie chce znieść wszystkie regulacje prawa pracy. Wtedy wszyscy prywaciarze stną się "typowi", teraz na to tylko stać ostatnich złodziei. A jak jescze zniosą stawkę minimalną to mmmm, rok zbierania oszczędności na pakiet zdrowotny i tylko dla dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @wcinaster: przecież w temacie wypowiada się gimnazjum, które słowo ZUS czy wynagrodzenie zna z opowieści rodziców.

  •  

   pokaż komentarz

   @puto: ale herezje szerzysz człowieku. O dotacjach, o wynagrodzeniach, pojęcie widzę jak przeciętny specjalista spod sklepu.

  •  

   pokaż komentarz

   @hunteroza: to niech też pracodawca taki nie ma pretensji, że nikt nie ma ludzi i że biznes upada, że mu robią niedziele handlowe i on musi stać za ladą. Albo, że kupił se luksusowy samochód i mu każą płacić za zrobienie zawieszenia 8 - 10 tys. zł. Niech ma pretensje tylko do siebie.
   Każda strona jęczy, a tam gdzie pracownicy mają dobrze to biznes się kręci.

  •  

   pokaż komentarz

   @jakwlesie: wolałbym Chińczyków, a i wykopki by znalazły sobie dziewczyny

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Jeśli zatrudniłeś się u janusza i narzekasz na zarobki to wiń tylko siebie za bycie ofiarą losu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion za dużo razy używasz słowa podobno....

  •  

   pokaż komentarz

   @luukasz1905: to tak jakby 2 razy na ileś komentarzy, z resztą jak od kogoś coś słyszysz to nie mówisz, że tak na pewno jest bo ktoś też sobie może koloryzować trochę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion nigdy nie rozpowszechniam informacji które są lub wydają mi się nieprawdziwe bo możesz zrobić z siebie glupka albo komuś zniszczyć życie

  •  

   pokaż komentarz

   @luukasz1905: i dlatego nie wiesz o kim piszę, a jeżeli sam nie wiem dokładnie i z całą pewnością to nie piszę twierdząco, chałupa mogła być za 1 mln i 200 tys., nie ma też sensu pisać z ogromną dokładnością i pewnością.
   Kolejna sprawa to nie mam podstaw by tej osobie nie wierzyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature samo sedno. Jak słyszę te teksty, że ludzie zap$?!?#$aja za pół darmo a szef się rozbija limuzynami to krew mnie zalewa. Nie pasuje rzuć robotę za pół darmo i zacznij robić tak żebyś też miał jak szef, a jeżeli nie umiesz, nie masz pieniędzy na start boisz się zaryzykować to dupa cicho i zap$?!?#$aj dalej za "pół darmo" A później wytrzasaj się na wykopie na innych lepszych od siebie. Hejt start

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Ch!! tam, pokażcie mi ilu jest prywaciarzy którzy nie są j$#$nymi zakompleksionymi januszmi którzy żyją na pokaz i przedłużają sobie mikrofiuta w każdej sytuacji wyżywając się i jebią pracowników żeby pokazać kto tu pan... Rozdęte ego buractwa na skalę kosmiczną. A w takiej Szwajcarii to...

  •  

   pokaż komentarz

   @sicknature: Moj dom kosztował dużo, swoimi pracownikami gardzę. Jeżdżę tez drogim autem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion: Przecież na tym polega tamtejszy cud gospodarczy. Folwarczny styl prowadzenia biznesu. Jeśli ktoś narzeka na korpo to niech się zatrudni w polskiej firmie w lubelskim albo na Podkarpaciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion: Po to się zakłada firmę, żeby żyć godnie, a nie po to by polepszać byt innym. Jeżeli jego pracownikom źle to po co u niego pracują?

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzal-z-gaznika: Człowieku... zjeździłem południe polski wzdłuż i wszerz. Widziałem sporo, łącznie z halą januszexu na której była tabliczka że dostał 10 mln cbl na termomodernizację hali i drugie 10mln cbl na maszyny... Przy okazji sępił 200 zł na miesiąc na ochronę zdrowia pracowników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Poznałem też sporo niewolników ale najlepszy był gość który twierdził że jego nie interesuje podniesienie kwoty wolnej od podatku do 6k bo on się nie łapie xD Typ od wielu lat na etacie, drugie dziecko w drodze i kredycik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @puto: to na zachodzie Polski jest mocno inaczej. Poniżej 4ts zł nie znajdziesz pracownika.

  •  

   pokaż komentarz

   @VeleiN: nie wiem do której firmy się odnosisz w zasadzie to pisałem o 2 firmach. Jeżeli chodzi o tą gdzie pracodawca obniżył pensję poniżej minimum dodając godziny to powodów jest wiele głównie brak możliwości szybkiego znalezienia pracy, brak umiejętności, niechęć do szukania. Wydaje mi się, że część odeszła i tak bo ilość pracowników tam jest teraz o wiele mniejsza. Zapytałem jednego kiedyś czemu nie szuka roboty skoro mało mu płacą i jeszcze się przypierdzielają i dostaje kary, usłyszałem, że pracować gdzieś trzeba.
   A co do firmy w której znajomy pracuje, no to podobnie problem z pracą, spore bezrobocie około 10 - 12% w okolicy. Szukał rok roboty i tkwi w tym bo z pół roku mu się zejdzie jak znajdzie nową. Reszta siedzi z tego mówił bo nie chce im się szukać, nie chcą wyjeżdżać bo blisko do domu, nie chce im się uczyć nowych rzeczy, na biznes brak pomysłu i umiejętności.

   Możesz popytać swoich znajomych, na pewno sam znasz takie przypadki. Siedzą, marudzą, ale ruszyć dupę i coś zmienić to już się nie chce. Ja mam takich i już słyszałem przy zmianie pracy, że po co tak robię skoro mogę gorzej trafić.

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion: No to czyja to wina? Tych śmierdzących nierobów i jeszcze na dodatek malkontentów. Każdy ambitny ma w dzisiejszych czasach ogromne możliwości. Nawet jak jest się z zadupia to wystarczy sp%@$!#@ić do miasta/zagranicę. Mino niezłej roboty w Polsce spierdzieliłem na Islandię i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za rok będę zarabiał 8 razy więcej niż w PL.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzal-z-gaznika: Mam cynk od właściciela małego biznesu że magazynierzy u niego wołają nawet 5k netto na zachodzie polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale poważnie mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @puto: ja płacę młodemu chłopakowi, który studiuje, więc mam wiedzę. Na rękę 3900 plus dopłacam do mieszkania. Generalnie za fajnego pracownika można płacić dobre pieniądze. Każdy kij ma dwa końce.

  •  

   pokaż komentarz

   @VeleiN: niby tak, znajomy chciałby z dziewczyną pojechać gdzieś. Ma niecałe 3000 tys. zł, nie zna innych języków, potrafi jeździć na wózkach widłowych. Czy na Islandię warto startować i czy da się przeżyć do znalezienia pracy z tymi pieniędzmi?

  •  

   pokaż komentarz

   @Qullion: co ty za to kupiłeś? dwa ary i wybudowałeś mieszkanie 50mkw?

  •  

   pokaż komentarz

   @mad987: 10 arów - 62 tys zł, dom 100mkw z wykończeniem reszta. Wiele samemu zrobione. Nie wiem co was to tak dziwi. Znajomy kilka lat temu za 250 tys kupił dom drewniany 90 mkw na działce że stawem też około 10 arów

 •  

  pokaż komentarz

  Kto się raz wp#%?#?!ił w małżeństwo ten się wcyrku nie śmieje. Sam się wj$?%lem, wiem o czym mowa

 •  

  pokaż komentarz

  Zdarza mi się czasami dać plusa w znalezisku, które pasuje do mojego światopoglądu, a dopiero potem czytam co zaplusowałem... ale tym razem to taki rak, że masakra :) "Na początku miłość jest szczera, a to przychodzi łatwo, gdy mężczyzna ma tylko swoje marzenia. Do czasu, dopóki nie kupi swojego wymarzonego niemieckiego samochodu."

  źródło: wat.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Co to jest Cosmopolitan dla facetów? "Siedem na dziesięć rozwodów inicjowanych jest przez kobiety" no normalnie szok ( ಠ_ಠ)

  z innego źródła: W ponad 2/3 przypadków powództwo o rozwód wnosi kobieta. Natomiast orzeczenie rozwodu z winy żony następuje w niewiele ponad 3% przypadków. Wina męża orzekana jest w 20% przypadków. Zwykle, w ponad 70% rozwodów, sąd nie orzeka winy.

  Najczęściej jako przyczynę rozwodu małżonkowie deklarują niezgodność charakterów (1/3 wszystkich rozwodów), kolejne przyczyny to zdrada lub trwały związek uczuciowy z inną osobą (26%) oraz alkoholizm (20% rozwodów).

  Mają potulnie siedzieć z alkoholikiem który je zdradza czy o co chodzi (-‸ლ)

  •  

   pokaż komentarz

   @krytyk1205: Nie chodzi o przyczyny rozwodów, ale o skubanie, które następuje później. Co do cyferek, pewnie masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @abart_bo_co: Przeraża mnie poziom tego źródła( ಠ_ಠ)

  •  

   pokaż komentarz

   @krytyk1205: Nawet sam tytuł strony raczy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chociaż się zaliczam, to się nie utożsamiam. Ale co do skubania, coś w tym jest. Poczułem na własnej kieszeni. Babożercą jednakże nie zostałem, więc pozdrawiam.

  •  

   pokaż komentarz

   @abart_bo_co: To skubanie (jeżeli nie ma intercyzy) jest uzasadnione w przypadku, w którym dogadaliście się z żoną, że ona zostaje w domu i zajmuje się dziećmi, a Ty pracujesz. Oczywiście nie z 70%, nawet nie z 50%, tyle żeby mogła normalnie żyć (bez fundowania jej ciuszków i tego typu bzdetów).

  •  

   pokaż komentarz

   Co to jest Cosmopolitan dla facetów? "Siedem na dziesięć rozwodów inicjowanych jest przez kobiety" no normalnie szok ( ಠ_ಠ)
   @krytyk1205: Przez te kilka lat redpilloza rozrosła się do zatrważających rozmiarów. Nawet nie zauważyłem kiedy, ale w pewnym momencie spier...lenie przestało być czymś wstydliwym, a wręcz przeciwnie... przegrywy zaczęli być z tego dumni jak paw. Ba... zrobili z tego z tego cały system ideologiczno-filozoficzny. A za wszelkim złem na świecie stoją kobiety. Taki męski odpowiednik feminizmu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nicolai: Redpiloza to jeszcze nic w porównaniu jak się rozrósł feminizm, zaczął od marginalnego sp$%$?%$enia a stał się całym systemem ideologiczno-filozoficzno-politycznym promowanym w każdych głównych mediach. To dopiero niepojęte.

  •  

   pokaż komentarz

   @Legion616: Nie tylko promowanym w głównych mediach, ale również narzucanym przez państwo w postaci prawa i przez duże podmioty prywatne (np. korporacje, prawie zawsze sponsorowane przez państwo w postaci subsydiów, zwolnień z podatków itp.) jako ich wewnętrzne regulacje. W ten sposób sp%@$@@@enie promuje się i narzuca całemu społeczeństwu jako jedyne słuszne, a dysydentów metkuje jako faszystów (ostatnio zostałem okrzyknięty faszystą gdy zaprzeczyłem istnienia luki płacowej). Red pill jest odpowiedzią na białorycerskie sp%@$@@@enie na poziomie państwa i używa takich metod, aby przetrwać, dotrzeć do ludzi i uświadomić ich, że żyją w j!!?nym matrixie.

  •  

   pokaż komentarz

   Natomiast orzeczenie rozwodu z winy żony następuje w niewiele ponad 3% przypadków.

   @krytyk1205: bo sądy kłamią, naciągają prawdę i stają po stronie kobiety. Kumpel wynajął detektywa, który udokumentował zdrady jego kurwy/żony. Sąd orzekł rozpad życia rodzinnego i rozwód bez winy ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @krytyk1205: 20% przypadków rozwodu z winy męża przy 20% rozwodów z powodu alkoholizmu? Może chodzi Ci o to, że 20% z 20%,czyli 4% z winy alkoholizmu męża? Bo raczej zdrada, przemoc, trwały związek z inną kobietą i tak dalej to też z winy męża powinni orzekać. Coś mi tu nie gra. Czyżby sąd nie orzekał o winie zdrajcy, bo facet przeżywał przygodę? I nie znęcał się nad rodziną tylko coś tam cośtam feministycznego, tylko z odwróceniem ról?
   Na pewno zgadzam się z redpillem, że jak facet żeni się po piętnastu latach, to dlatego, że nie znalazł lepszej i naprawdę nie warto by kobieta tyle czasu czekała (dawno już co najwyżej powinna przejąć inicjatywę, wóz albo przewóz, a nie życie jako zapchajdziura).

  •  

   pokaż komentarz

   stał się całym systemem ideologiczno-filozoficzno-politycznym

   @rocketfjuel: Daltego napisałem jak wyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Legion616: różnica jest taka, że redphill to garstka zapaleńców siedząca w piwnicy a feminizm ma wielkie wsparcie medialne i wielu gwiazd.

  •  

   pokaż komentarz

   feminizm ma wielkie wsparcie medialne i wielu gwiazd.

   @brednyk: I to jest w tym najstraszniejsze.
   Choć idealnie się wpisuje w hipokryzję obecnego świata. Na przykład USA podbija i niszczy kraje i narody według własnego widzimisię, ale to ich popierają media i są uznani za tych dobrych.

 •  

  pokaż komentarz

  Wszystko pięknie ale świat nie jest taki że wszyscy mężczyźni są uczciwi, prawdomówni, czyści, pracowici. Czasem spotykamy na swojej drodze oszusta co potrzebuje mamuśki co by się nim opiekowała a sam nie chce przejąć obowiązków nad rodziną. Jest wielu oszustów, na początku gra miłego, biednego nieśmiałego a po ślubie, przemoc i tratowanie domu jak bezpiecznego portu a życie gdzie indziej.
  Wiele kobiet ma wyuczony instynkt opiekuńczy i macierzyński, opiekują się takim mężczyzna ale co z tego mają? Nic. I nic dziwnego że się rozwodzą.

  •  

   pokaż komentarz

   Wiele kobiet ma wyuczony instynkt opiekuńczy i macierzyński, opiekują się takim mężczyzna ale co z tego mają? Nic. I nic dziwnego że się rozwodzą.

   @Czesterek: no tak, przecież kobiety praktycznie nigdy nie są winne, nie są księżniczkami i nie mają bolca na boku. xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek moze i tak bywa, ale mówimy tutaj o SKUBANIU po rozwodzie, czytaj dla kobiet rozwód to nie strata męża ale Czysty ZYSK, kiedy moga zabrać praktycznie wszystko gdy tylko dobrze odegrają rolę ofiary.
   Znam przypadek kiedy to żona nie chciala oddać mezowi mieszkania z kredytem (jej nie było na niego stać), mąż chciał ją spłacić i przejąć kredyt, ale ona mówiła NIE. Według niej było sprawiedliwie sprzedać mieszkanie, skoro ona nie mogła go mieć to i mąż też....

  •  

   pokaż komentarz

   no tak, przecież kobiety praktycznie nigdy nie są winne, nie są księżniczkami i nie mają bolca na boku. xD

   @Fenrirr: nie mówię że nie są winne, ludzie się rozwodzą bo ich małżeństwo nie ma już sensu, czasem ile by dla takiego chłopa nie zrobić to i tak nie doceni. Kobiety jak mają kochanków to się rozwodzą a mężczyźni często mają kochanki ale razem są z żona dla wygody.
   To są bardzo ciężkie sytuacje gdzie kobieta myśli, no może on ma zły humor, może jest chory, może go rodzice nie nauczyli, jeszcze się nauczy, ja go nauczę. Czas mi ja a on nic się nie uczy, nie chce się przykładać do rodziny, nie chce podjąć obowiązków. Myślisz sobie on jest zmęczony ale ile można być zmęczonym.
   Kto ma cas na bycie księżniczką, wstajesz rano, on jeszcze śpi, robisz śniadanie, cały dzień się załatwia różne rzeczy a jak raz go prosisz żeby to on załatwił to mów "a dlaczego znowu ja?"

  •  

   pokaż komentarz

   Kobiety jak mają kochanków to się rozwodzą a mężczyźni często mają kochanki ale razem są z żona dla wygody

   @Czesterek: przestałem czytać na tym fragmencie, bo nadal usprawiedliwiasz kobiety, mężczyzn obarczając winą za całe zło.

  •  

   pokaż komentarz

   @Fenrirr nie obarczam za całe zlo, jak gotuję obiad, podaję do stołu a on wchodzi do kuchni i wszczyna awanturę i rozbija talerze bo jest pokruszone po robieniu obiadu. To ja go pytam a co ty chcesz sam zjeść a ja i dziecko mamy nie jeść. A on mówi "no pewnie". To po co taki mężczyzna ma narzekać na brak kontaktu z dzieckiem jak nawet nie chce z nim siedzieć przy stole?

  •  

   pokaż komentarz

   Czasem spotykamy na swojej drodze oszusta co potrzebuje mamuśki co by się nim opiekowała a sam nie chce przejąć obowiązków nad rodziną

   @Czesterek: Bo zamiast intuicją wybierała męża "po męsku" czyli: "ma chatę, dobrą pracę = będzie dobrym mężem". Gdyby intuicja działała jak należy - tak wybierały nasze prababki, to nie pomyliłaby się.

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek: Klasycznie w każdym wątku o dyskryminacji mężczyzn

   źródło: Crying Peter Parker 29052019211108.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Kobiety jak mają kochanków to się rozwodzą a mężczyźni często mają kochanki ale razem są z żona dla wygody.

   @Czesterek: Powiem Ci tak, mężczyźni nie dostający seksu w małżeństwach szukają go gdzieś indziej. Kobiety myśląc, że niezaspokojony facet będzie wierny, okłamują się same. Powiem więcej same są temu winne. Nie interesuje ich zaspokojenie potrzeb seksualnych partnera, tylko swoje własne. Dla mężczyzn potrzeba seksu jest jak każda inna potrzeba fizjologiczna (jeśli jesteś głodny i w Twoim ulubionym miejscu nie serwują posiłków, pójdziesz szukać gdzieś dalej).
   Problemem ten wynika głównie z wychowywania mężczyzn przez pryzmat spojrzenia na świat kobiet. W ich mniemaniu facet jest tym złym, agresywnym człowiekiem, który musi przyjąć postawę stawiania kobiety na piedestale, za co w zamian otrzymuje (od partnerek) tylko pogardę i brak szacunku... Mężczyźni w zachodniej cywilizacji są ,,kastrowani" przez media, establishment i prawo.

  •  

   pokaż komentarz

   Powiem Ci tak, mężczyźni nie dostający seksu w małżeństwach szukają go gdzieś indziej.

   @dino_guyy: to ciekawe bo gdybym ja nie zainicjowała to bym nigdy z nim nie miała seksu, ze mną nie chciał ale do innej to chodził

  •  

   pokaż komentarz

   to ciekawe bo gdybym ja nie zainicjowała to bym nigdy z nim nie miała seksu, ze mną nie chciał ale do innej to chodził

   @Czesterek: Wiesz, nie chcę drążyć tematu, ale kobiety bardzo często ciągle narzekają i zrzędzą (machając ciągle paluszkiem inna falliczna cześć ciała przestaje się ruszać w podobny sposób). Pytanie, czy mężczyzna był zadowolony z seksu? Facet jest zdolny dać z siebie naprawdę wiele, jeśli partnerka daje mu spełnienie seksualne (mimo wielu innych wad w związku).
   Nie chcę Cię obarczać winą, ale ta kobieta dawała mu coś czego ty dać nie mogłaś bądź nie chciałaś.

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek: nie oszukujmy się, gdyby wcześniejsze pokolenia nie były biedne, a ludzie uzależnieni od osobnika płci przeciwnej ekonomicznie, to prawdopodobnie byś się w ogóle nie urodziła. Gdyby nie zwierzęcy popęd seksualny i uzależnienie ekonomiczne, to dawno by ten syf p#$$$!%nął. Ale od obydwu rzeczy się odchodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @dino_guyy: jaki trzeba być baranem, żeby pakować się w związek, bo jakiś instynkt zwierzęcy do tego pcha. :D W ogóle nie żal mi takich facetów. Jak ktoś ma rozum, to albo spuszcza z krzyża sam, albo żyje w celibacie, choćby szukając prochów do tego. Albo wierzyć, że amfetamina w mózgu zwana zakochaniem będzie trwać wiecznie, a nie zejdzie po 3 latach. :D B A R A N Y.

  •  

   pokaż komentarz

   @ameneos: Powiedz mi w takim razie dlaczego ludzie łączą się w związki? Jeśli nie chodzi o seks, to dlaczego nie mogą być tylko przyjaciółmi i żyć bez niego? Otóż nie mogą. Popęd seksualny jest jedną z najsilniejszych potrzeb (instynktów), które człowiek ma do zaspokojenia.
   Faza zakochania twa parę lat, ale miłość (która powinna trwać później) to dbanie o dobro drugiego człowieka, w tym o jego potrzeby.
   Mam wrażenie, że jesteś bardzo sfrustrowany, nie wiem tylko dlaczego ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek: Nie rozmawia się z prawiczkami z wykopu na takie tematy, przecież to dzieci, na które koleżanki z klasy nawet nie patrzą i się tutaj wyżywają. Daj sobie spokój bo się tylko nakręcisz niepotrzebnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @dino_guyy: nie wiem czy był zadowolony bo nic nie mówił, rozumiem że moje zadowalanie nie ma znaczenia? Nie wiem co ta inna stara baba mu dawała. Ja mu dałam mieszkanie, on nie miał, pracę, pracował u mnie. Nigdy nie zrobił zakupów spożywczych czy też nigdy nie ugotował niczego. Nie wiem co jeszcze mogłabym dla niego zrobić? Prałam, prasowałam, myłam za niego kibel.

   kobiety bardzo często ciągle narzekają i zrzędzą

   Często on niego słyszałam że narzekam, ale cz narzekaniem jest że powiadamiałam "przydało by się wymalować pokój" albo "jest strasznie gorąco"? Czy awantura gdzie muszę wychodzić na balkon bo czekałam 3 tygodnie na jakiś dobry moment żeby mu powiedzieć żeby zaczął używać antyperspirantu.

   Już naprawdę nie wiem co mogłabym dla niego zrobić?

  •  

   pokaż komentarz

   @dino_guyy: zarzuć sobie blokery DHT, choćby jakiś gatunek grzybów i popęd zjedzie... Takie reishi jest mocniejsze od finasterydu.

   Większość ludzi nie zastanawia się dlaczego łączy się w związki, bo większość ludzi to idioci. Poza tym pisałem o przypadkach, gdy największą motywacją jest zaspokojenie popędu seksualnego. A jak już ktoś zacznie uprawiać seks, to potem masturbacja nie wystarczy, bo seks jest o kilkaset % bardziej intensywny, działa jak twardy narkotyk.

   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16095799

   źródło: głupota.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @krzemas: Spokojnie to nawet nie jest moja historia ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja jestem za młoda na męża czy jakieś dziecko. Ale historia prawdziwa chociaż z dalszej rodziny (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Wykop kłamie i manipuluje, co mi szkodzi też spróbować

  •  

   pokaż komentarz

   nie wiem czy był zadowolony bo nic nie mówił, rozumiem że moje zadowalanie nie ma znaczenia?

   @Czesterek: Rozumiem, że Ty byłaś zadowolona z Waszego współżycia?
   Nie wiem jak wyglądał wasz związek. Nie wiem czy otwarcie mogliście mówić sobie prawdę o problemach (w tym braku spełniania na tym polu)? Wtedy pewnie by to wyglądało inaczej.

   Nie wiem co ta inna stara baba mu dawała.
   Spełnienie seksualne.

   Ja mu dałam mieszkanie, on nie miał, pracę, pracował u mnie.
   Wygląda, że wybrałaś nieroba i op!#!?@@acza ...

   Nigdy nie zrobił zakupów spożywczych czy też nigdy nie ugotował niczego. Nie wiem co jeszcze mogłabym dla niego zrobić? Prałam, prasowałam, myłam za niego kibel.
   Czyli narzekasz, że wykonywałaś typowo kobiece prace? Męskie obowiązki już się nie liczą?

   Często on niego słyszałam że narzekam, ale cz narzekaniem jest że powiadamiałam "przydało by się wymalować pokój" albo "jest strasznie gorąco"?
   Pytanie jak często narzekałaś...

   Czy awantura gdzie muszę wychodzić na balkon bo czekałam 3 tygodnie na jakiś dobry moment żeby mu powiedzieć żeby zaczął używać antyperspirantu.
   Wiesz, że przez to, że czekałaś 3 tygodnie, to nie przekazałaś tego spokojnie, a już z pewnym negatywnym ładunkiem emocjonalnym (3 tygodnie o tym myślałaś...)
   Innym faktem jest, że jest to jakiś brudas...

   Już naprawdę nie wiem co mogłabym dla niego zrobić?
   Naucz się rozmawiać z partnerem tak, byście mogli mówić sobie prawdę, bądź szukaj takiego, z którym będzie w stanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @ameneos: Po kiego grzyba mam zarzucać blokery DHT?
   Nie zrozumiałeś tego co napisałem, ludzie Tworzą związki ze względu na seks. Nie chcesz uprawiać seksu nie wchodzisz w związki i tyle ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   Po kiego grzyba mam zarzucać blokery DHT?

   @dino_guyy: po to żeby nie być od nikogo uzależnionym i mieć chłodną ocenę sytuacji? Jak wchodzisz w związek ze względu na seks, to serio, niech cię karyna oskubie do ostatniego grosza... Wybierz sobie tępą seks bombę, która ci się znudzi za parę lat albo zwyczajnie zbrzydnie.

   Co do istoty związków, to ludzie wchodzą w nie ponoć też po to, żeby nie być samotnym, zwłaszcza jak ktoś nie jest introwertykiem, to musi mieć do kogo gębę otworzyć. Niektórzy chcą mieć dzieci.

   Są ludzie aseksualni i tworzą romantyczne związki. To ty piszesz, że ludzie wchodzą jednak też przez przez jakieś wyższe wartości.

   Faza zakochania twa parę lat, ale miłość (która powinna trwać później) to dbanie o dobro drugiego człowieka, w tym o jego potrzeby.

  •  

   pokaż komentarz

   po to żeby nie być od nikogo uzależnionym i mieć chłodną ocenę sytuacji? Jak wchodzisz w związek ze względu na seks, to serio, niech cię karyna oskubie do ostatniego grosza... Wybierz sobie tępą seks bombę, która ci się znudzi za parę lat albo zwyczajnie zbrzydnie.

   @ameneos: To, że ty nie chcesz mieć życia seksualnego nie powinno być wyznacznikiem dla innych (by robili tak samo).
   Trzeba być asertywny i pewny siebie (nie być beta), żeby uniknąć tego o czym piszesz. Ponadto w związek małżeński (bo beż tego ciężko, żeby oskubała Cię kobieta - płacisz tylko alimenty) powinno się wstępować, tak po tych 3 czy 4 latach od początku znajomości. Wtedy można już mówić o chłodniejszym, realnym podejściu do sprawy (kiedy hormony szczęścia już nie bombardują mózgu w tak dużym stopniu) .
   Dodatkowo seks jest jedną z najważniejszych rzeczy w życiu, gdy go zabraknie związki chylą się ku upadkowi (chyba, że razem są ludzi, których on nie interesuje - ale są w zdecydowanej mniejszości).

   Co do istoty związków, to ludzie wchodzą w nie ponoć też po to, żeby nie być samotnym, zwłaszcza jak ktoś nie jest introwertykiem, to musi mieć do kogo gębę otworzyć. Niektórzy chcą mieć dzieci.
   Myślisz, że ktoś będący sam musi być od razu samotny? Pieprzenie. Jeśli tak myślisz, to nie ważne czy byłbyś w związku i tak czułbyś się samotny.

   Są ludzie aseksualni i tworzą romantyczne związki. To ty piszesz, że ludzie wchodzą jednak też przez przez jakieś wyższe wartości.
   Mi chodziło o to, że żeby wchodzić w związek małżeński niezbędna jest miłość (będąca wyższą wartością), która objawia się w dbaniu o dobro drugiego człowieka, w tym o jego potrzeby, żeby ta relacja przetrwała.

  •  

   pokaż komentarz

   @dino_guyy: czyli obydwoje uważamy, że ludzie się wiążą głównie dla seksu, tylko różnimy się w jego postrzeganiu i rachunku zysku i strat. Dla mnie to zwykły narkotyk, ale po który trzeba się mocno postarać. Dla ciebie potrzeba fizjologiczna, do której zaspokojenia potrzebna jest druga osoba. Możesz mnie uważać za wykolejeńca, ale wychodzi na moje, bo seks jest teraz zastępowany przez gry i porno. Nawet w USA ociekającym seksem zaczyna stanowić to już problem, bo 30% młodych mężczyzn go nie uprawia ani nawet nie są nim specjalnie zainteresowani. Że o Japonii nie mówiąc. Widzę nawet u nas, ile młodych kobiet samotnie spaceruje czy robi zakupy, a przecież jest więcej młodych mężczyzn niż kobiet. Inna sprawa, że jak nie ma seksu, to i nie ma dzieci. A jak nie ma dzieci, to się gospodarka załamuje wcześniej czy później. Czekać tylko jak kobiety zaczną gwałcić mężczyzn. XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Czesterek: " Już naprawdę nie wiem co mogłabym dla niego zrobić?" I dla niego i dla siebie przede wszystkim kopnąć nieroba w dupę

  •  

   pokaż komentarz

   Dla mnie to zwykły narkotyk, ale po który trzeba się mocno postarać.

   @ameneos: W życiu prawdziwą radość nie daje to co przyszło Ci łatwo, tylko z tego co było pewnego rodzaju wyzwaniem, które udało się zrealizować. W taki sposób się rozwijamy

   Możesz mnie uważać za wykolejeńca, ale wychodzi na moje, bo seks jest teraz zastępowany przez gry i porno.

   Nie uważam Cię za wykolejeńca. Wydaje mi się, że mogłeś mieć problemy z tego tytułu (bądź ktoś z Twojego bliskiego otoczenia), lub też masz bardzo niski popęd seksualny (przez co kompletny brak seksu nie jest tak wielką stratą), ale mogę się mylić.

   Nawet w USA ociekającym seksem zaczyna stanowić to już problem, bo 30% młodych mężczyzn go nie uprawia ani nawet nie są nim specjalnie zainteresowani.

   W USA młodzi mężczyźni, przez wychowanie bez ojców, stają się coraz bardziej sfeminizowani. Nie są wychowywani na mężczyzn tylko na zniewieściałych chłopców. Ponadto media, establishment i prawo też ,,kastruje" mężczyzn.

   To, że 30% nie jest zainteresowane seksem wynika jeszcze z innego tego faktu. Social media dają kobietom dostęp do atrakcyjniejszych mężczyzn w olbrzymich ilościach - dostają mnóstwo atencji i ich ego jeśli chodzi o ich SMV (Sexual Market Value) staje się wyj*** w kosmos. W takiej sytuacji kobieta będąca 5 (w skali 1-10) będzie przez to wybujałe ego interesować się tylko facetami od 7 w górę.
   Czytaj kobiety będą celować w mężczyzn o wyższej wartości seksualnej, przez co mężczyźni będący na podobnym poziomie będą mieli problem ze znalezieniem sobie partnerki (chyba że mężczyzna o ocenie 5 będzie zadowolony z bycia z kobietą o ocenie 3).
   Dziwi Cię, że w takiej sytuacji mniej ludzi jest zainteresowana seksem? Śmiem twierdzić, że część z nich, nie mogąc go dostać, woli powiedzieć, że jest nie zainteresowana.

  •  

   pokaż komentarz

   @dino_guyy: kobiety żyją złudzeniami, chyba, że zaczną żyć w haremach. I to byłby taki paradoks, bo tak się cenią, że nie chcą być z kimś nieatrakcyjnym w ich opinii, ale już mogą być tylko jedną z wielu dla tego atrakcyjnego mężczyzny. A przecież oczekują związku partnerskiego... To jest dopiero głupota. Kobiety mają coś takiego jak instynkt macierzyński i nie wystarczy im sam seks, a na pewno nie na dłuższą metę.

   Z kolei, jeśli potrafią się przeciwstawić instynktowi macierzyńskiemu, to nie ma nic nienormalnego w przeciwstawianiu się w instynktowi w postaci pożądania seksu. Chyba jak się tak cenią, i uważają się za wartościowe i wszechwiedzące, to wiedzą, że dziecko potrzebuje nie tylko matki, ale i ojca. A ci atrakcyjni mężczyźni, czyli wysoko na drabinie społecznej, nie będą zapładniać na lewo i prawo, bo nie chcą przecież utrzymywać armii dzieciaków, zresztą nie każdy jest takim sk%@@ielem, żeby zapłodnić i porzucić.

   Z tego co czytałem, to przez ruch metoo to w ogóle bogaci mężczyźni boją się być sam na sam z kobietą, żeby nie być oskarżonym o molestowanie. Nawet ograniczają zatrudnienie kobiet na Wall Street czy w dużych firmach technologicznych. Porąbane czasy nastały tak czy siak.

  •  

   pokaż komentarz

   kobiety żyją złudzeniami, chyba, że zaczną żyć w haremach. I to byłby taki paradoks, bo tak się cenią, że nie chcą być z kimś nieatrakcyjnym w ich opinii, ale już mogą być tylko jedną z wielu dla tego atrakcyjnego mężczyzny. A przecież oczekują związku partnerskiego... To jest dopiero głupota. Kobiety mając coś takiego jak instynkt macierzyński i nie wystarczy im sam seks, a na pewno nie na dłuższą metę.

   @ameneos: Zgadzam się z tym co napisałeś z jednym dodatkiem. Kobiety zawsze szukają BBD (Bigger Better Deal), dlatego w pewnym momencie jak trafią na mężczyznę, który będzie dla nich takim lepszym dealem, momentalnie odetną się od obecnego faceta. Kiedyś za coś takiego był ostracyzm społeczny i dlatego kobiety nie zmieniały tak łatwo facetów.

   uważają się za wartościowe i wszechwiedzące, to wiedzą, że dziecko potrzebuje nie tylko matki, ale i ojca. A ci atrakcyjni mężczyźni, czyli wysoko na drabinie społecznej, nie będą zapładniać na lewo i prawo, bo nie chcą przecież utrzymywać armii dzieciaków, zresztą nie każdy jest takim sk@@#ielem, żeby zapłodnić i porzucić.

   Część kobiet niestety nie interesuje, że ich dziecko będzie cierpiało, przez brak kontaktu z ojcem, bo chcą się odegrać na partnerze.
   Żeby dojść do takich wniosków, trzeba myśleć logicznie (niestety u kobiet z tym różnie).

   Z tego co czytałem, to przez ruch metoo to w ogóle bogaci mężczyźni boją się być sam na sam z kobietą, żeby nie być oskarżonym o molestowanie. Nawet ograniczają zatrudnienie kobiet na Wall Street czy w dużych firmach technologicznych. Porąbane czasy nastały tak czy siak.
   To jest naturalna reakcja na fałszywe oskarżenia. Jeśli coś jest dla Ciebie zagrożeniem (w dodatku nie wynikającym z Twojej winy) to będziesz go unikał. Żyjemy w czasach, w których nie następują tylko szybkie zmiany technologiczne ale i społeczne.

  •  

   pokaż komentarz

   Z tego co czytałem, to przez ruch metoo to w ogóle bogaci mężczyźni boją się być sam na sam z kobietą, żeby nie być oskarżonym o molestowanie.

   @ameneos: To podejście się upowszechnia: nie tylko bogaci. Nie tylko z kobietą. Mój promotor na studiach nigdy ni zostawał sam na sam ze studentami, niezależnie od płci. Metoo to tylko element całości: ludzie nie ufają organom które mają ich chronić.