•  

  pokaż komentarz

  Ach ta stabilność. Dobrze, że polski katolicki zaścianek jest taki nietolerancyjny i homofobiczny xD

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy-egzorcysta ramadan im się wczoraj skończył to muszą się wyszaleć i rozładować.

  •  

   pokaż komentarz

   @franciszekkimono: @wypokowy-egzorcysta: Przecież tego nawet nie można porównywać do tego co się dzieje w PL tej twojej katolickiej. Nawet imigrantów nie potrzeba, sami się mordują. Nożem facet potrafi mordować przy napadzie na sklep w byle Mosinie, typ siekierą zabił przypadkowego młodego kolesia na ulicy. Atak nożem na policjanta, 17 latek z nożem na pielęgniarkę, w Poznaniu w ostatnich dniach też zabił nożem. Non stop. Spójrzcie wy na siebie najpierw xD

   Co nie zmienia faktu że większość dziczy ze Skandynawii jest do deportacji i tak się dzieje bo to niepotrzebny element społeczeństwa ale pojawiły się sytuacje w których zdesperowani już z decyzją o deportacji brali zakładników w autobusach tylko po to żeby jednak jeszcze wylądować w więzieniu wg ich pokrętnej logiki. Nadal jednak to wszystko to kropla w porównaniu do skali zjawiska ataku nożem/siekierą w PL xD

   źródło: wPLstabilnie.PNG

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Yesu... Znowu TO. A rozumiesz, że odnoszenie się do przemocy motywowanej religijnie przytaczaniem przypadków przemocy motywowanej kryminalnie, to wyjątkowe robienie k... z logiki? Oni tam też mają przemoc motywowaną kryminalnie. Tyle, że my nie mamy przemocy motywowanej religijnie - na tym polega różnica. Gdybyś chciał się bawić w symetryzm, ale z jakimkolwiek sensem, to musiałbyś pokazać polskie skriny nożowników ruszających do boju z rykiem "Niech żyje Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica".

  •  

   pokaż komentarz

   Dobrze, że polski katolicki zaścianek jest taki nietolerancyjny i homofobiczny xD
   @wypokowy-egzorcysta: No, to w nim m.in został ostatnio zadźgany Prezydent Gdańska. Sprawca co prawda nie wykrzykiwał nic o wyznawanej przez siebie religii tylko jakie to ma znaczenie?

   źródło: ocdn.eu

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec: ale czy jakiś kościół w Polsce, na świecie, poparł jego działania?

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy-egzorcysta:

   Nie dalej jak wczoraj w krakowie pocięto maczetą 14latka w tym "katolickim zaścianku"

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: dostaniesz minusow, hehe i wyjdzie, ze to nie prawda co piszesz :D

  •  

   pokaż komentarz

   Co nie zmienia faktu że większość dziczy ze Skandynawii jest do deportacji i tak się dzieje bo to niepotrzebny element społeczeństwa ale pojawiły się sytuacje w których zdesperowani już z decyzją o deportacji brali zakładników w autobusach

   @Saeglopur: Bo po decyzji o deportacji powinno się typa zamykać od razu w areszcie deportacyjnym a nie puszczać na wolność.

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy-egzorcysta A ja wrzucilem wlasnie znalezisko jak polak w anglii zadzgal swoja zone bo myslal ze jwst wampirem i co xD ten nikogo nie zabil.

  •  

   pokaż komentarz

   @franciszekkimono: "Jak się okazało, napastnikiem był obywatel Rosji mieszkający od kilku lat w Norwegii. Kilkukrotnie notowany w policyjnych kartotekach."

  •  

   pokaż komentarz

   @wypokowy-egzorcysta: > Jak się okazało, napastnikiem był obywatel Rosji mieszkający od kilku lat w Norwegii. Kilkukrotnie notowany w policyjnych kartotekach.

  •  

   pokaż komentarz

   @xysiorek123: "Jak się okazało, napastnikiem był obywatel Rosji mieszkający od kilku lat w Norwegii. Kilkukrotnie notowany w policyjnych kartotekach."

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur:

   Przecież tego nawet nie można porównywać do tego co się dzieje w PL tej twojej katolickiej. Nawet imigrantów nie potrzeba, sami się mordują. Nożem facet potrafi mordować przy napadzie na sklep w byle Mosinie, typ siekierą zabił przypadkowego młodego kolesia na ulicy. Atak nożem na policjanta, 17 latek z nożem na pielęgniarkę, w Poznaniu w ostatnich dniach też zabił nożem. Non stop. Spójrzcie wy na siebie najpierw xD

   No i widzisz, mamy swoich patusow, wiec murzynow nam juz nie trzeba dobierac, takze ten tego...

  •  

   pokaż komentarz

   @Poro6niec: sprawdza był poganinem. Krzyczał, że Francja najlepsza, truskawki się w końcu doigraja itp. Info sprawdzone, chory psychicznie typ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lewymike a co to zmienia? Poczytaj sobie ile w Rosji jest muzułmanów. Choć w sumie, to jeszcze gorzej, bo to może znaczyć, że nawet rodowici Rosjanie się radykalizują.

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież tego nawet nie można porównywać do tego co się dzieje w PL tej twojej katolickiej.

   @Saeglopur: Nie chodzi o to, by udawać, że u nas nie ma problemów, a o to, by nie przysparzać sobie większych.

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: w sumie nie wiem czemu minusujo, mamy wystarczająco dużo patusów w kraju a niektórzy udają, że problem nie istnieje. (⇀‸↼‶)

  •  

   pokaż komentarz

   Szanowny @Poro6niec, a jak zabito działacza PiS kilka lat wcześniej to co?

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur wczoraj widziałem taką starą babcię, j@??niutka: krzyczała zdrowaś Mario i biegała z pasem szahida. Masz rację, fanatycy religijni w Polsce to coś strasznego (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) @Poro6niec daj już spokój z tą mową nienawiści, ile można? W porównaniu do francji, gdzie ciągle ktoś ginie, gdzie są zamieszki co tydzień, gdzie policja kradnie w sklepach, gdzie protestujący zabijają niewinne osoby w blokadach, gdzie murzyni śpiewają o zabijaniu białych, Polska jest oazą spokoju ¯\(ツ)

  •  

   pokaż komentarz

   @xysiorek123: @crest: @Dante27: @Mario7400: @Radokop: OK można usprawiedliwać sobie że w PL to przynajmniej z biedy, alkoholizmu i ogólnej patologii - niech więc mordują. Ważne że nie w imię religii, ufff xD

   W Norwegii i Szwecji przynajmniej coś się z tym robi i wiele z tych ataków wynika już tylko z desperacji tuż przed deportacją. A deportować powinni i to mi się w ostatnim czasie podoba. Potrafią samolot przetrzymać 2h, wchodzą uzbrojeni typkowie i potrafią z samolotu wyprowadzić delikwenta który np próbuje uciec jeszcze w ostatniej chwili tanią linią lotniczą do np. Holandii i uniknąć deportacji poza Europę.

   Dodam jednak że tak samo jestem za deportacją polskich bezdomnych bo to zjawisko które robi nam fatalną opinię. Pomagałem między innymi w organizacji dnia niepodległości dla bezdomnych polaków w Oslo i ilości tak wegetujących typów są porażające. Gdyby polski rząd miał choć trochę rozumu i dbał o wizerunek zagranicą to by tych ludzi po prostu sprowadzał nawet na siłę (da się) zamiast pozwalać na taką wizytówkę na ulicach Europy (w Oslo to i tak nic w porównaniu do tego ile jest bezdomnych polaków w nawet małych miastach UK).

  •  

   pokaż komentarz

   mamy wystarczająco dużo patusów w kraju a niektórzy udają, że problem nie istnieje.

   @no_49: Dokładnie, zobacz komentarz wyżej o tym że problem polskiej patologii wykracza grubo poza polskie granice i nikt w PL tego nie porusza, jedynie organizacje humanitarne właśnie np w Norwegii pomagają i to niestety za bardzo o co mam do nich żal bo przez to masa tych polskich, rumuńskich, bułgarskich bezdomnych wegetuje robiąc z tego sposób na życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Nie no, z częścią Twojej wypowiedzi się nawet zgadzam, ale takie stawianie sprawy, że to nie ma większego znaczenia, że tam ciachną kosą w imię religii, a u nas dlatego, że ktoś chce kogoś okraść, albo bo jest patusem - to nieporozumienie i kpina z kryminologii. :) To byłoby równoznaczne z twierdzeniem, że nie ma sensu np. robić w PL statystyk przestępczości motywowanej rasistowsko, czy "homofobicznie", bo w sumie co to za różnica czy dostaniesz nożem za "niewłaściwe spojrzenie", za kolor skóry, czy za to, że ktoś chce Twojego ajfona? Nóż tak czy inaczej boli i może zabić. Takie byłyby logiczne konsekwencje tego co napisałeś. Albo to rozróżniamy, albo nie.

   Poza tym zauważ, że przestępczość motywowana materialnie statystycznie spada w miarę bogacenia się społeczeństw. Czyli zakładając optymistyznie, że PL będzie się sukcesywnie bogaciła przez kolejne dekady, poziom przestępczości motywowanej materialnie będzie stopniowo spadał, bo będzie stawała się coraz mniej opłacalna. W przypadku przestępczości motywowanej ideologicznie (w tym przypadku religijnie) nie ma takiej prawidłowości. Bin Laden pochodził z jednego z najbogatszych saudyjskich rodów, a w Europie radykalizują się zazwyczaj nie biedaki, które dopiero co zlazły z barki z Bliskiego Wschodu, tylko dopiero kolejne pokolenia imigrantów. Czyli nasza przestępczość "sebixowa" będzie z czasem wygasała, ale tamta przestępczość "ahmedowa" - nie, bo ma inną genezę. Dlatego to rozróżnianie ma ogromne znaczenie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur zajebiste historie opowiadasz, ale zostaw trochę amunicji na urodziny wujka Janusza XD Za każdym razem gdy jakiś fanatyk religijny dokonuje zamachu, czy też atakuje niewinne osoby, znajdzie się dzban który będzie bełkotać: " A bo w Polsce"....( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur: Porównywanie Polaków do zacofanych o co najmniej 1500 lat dzikusów to rasizm.

  •  

   pokaż komentarz

   @Saeglopur:

   OK można usprawiedliwać sobie że w PL to przynajmniej z biedy, alkoholizmu i ogólnej patologii - niech więc mordują. Ważne że nie w imię religii, ufff xD

   Ale ja nigdzie nie napisalem o powodach, napisalem ze mamy wlasne problemy, kolejnych nam nie trzeba, bo w imie czego? Polizania dupy zachodowi? Multi kulti? Jakos mnie nie jara perspektywa dracego morde mualima zamiast dzwonow koscielnych, i nap%?!$!!ajacych czolem w chodnik ludzi kiedy ide do roboty, skoro Ciebie to jara to jedz do Arabii, jakos tam nikt nie krzyczy jak wsadzaja ludzi za krzyzyk wystajacy zza koszuli, czy scinaja leb za obraze koranu ¯\_(ツ)_/¯

   Wychowano mnie w katolickim kraju i mimo ze z kosciolem mi wybitnie nie po drodze, to nie uwazam ze trzeba go zniszczyc i wymieszac populacje z islamem.

   Skoro jednak chca przyjechac to prosze bardzo, ale morda w kubel i szanowac NASZA tradycje, a nie drzec ryja bo choinka czy krzyz przeszkadza, znajomy mi dentysta jest z Iranu, przyjechal do nas w latach 80, mowi po polsku, pracuje i jest bdb specjalista w swoim fachu, nie drze mordy ze mu religia czy symbole przeszkadzaja, prowadzi spokojne zycie, i tacy ludzie sa dla mnie okej, nie mam oporow podac im reki na przywitanie jak nasi politycy sobie nawzajem :)
   Problem w tym ze to co przylazlo do Europy to nieroby z dwoma lewymi kikutami, o inteligencji klapka i jedynie czego pragna to socjal i zycie na czyjs koszt, wszystko za darmo, a oni naklepia bachorow i beda sluchac imamow. Sami wyksztalceni muzulmanie mowia zeby nie wpuszczac tego barachla, niestety ich glos zostal skutecznie stlumiony w glownym nurcie, a slepe lewactwo dalej klepie swoje formulki o ubogaceniu.

 •  

  pokaż komentarz

  Tak śmieszkujecie mirki że w szwecji "stabilnie" a przecież dopiero co szwedzka policja ogłosiła zmniejszenie liczby no-go zones (które swoją drogą według lewicy w ogóle nie istnieją) z 23 w 2015 roku na 22 w obecnym.
  Jeśli ten trend się utrzyma to już za 88 lat w ogóle nie będą mieli no-go zones !!

  pokaż spoiler ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś to byłoby wydarzenie a teraz? codzienność

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  A może on po prostu chciał się przywitać? ( ͡º ͜ʖ͡º)