•  

  pokaż komentarz

  Dlaczego chcesz go odwoływać? Przecież nieźle mu idzie.

 •  

  pokaż komentarz

  (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  źródło: 1559990413587.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Przysiągłbym, że Boniek mówił, że on sam będzie prezesem na jedną kadencje, a już się szykuje na trzecią. No nie może być, że fałszywy z niego człowiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Na razie zmienili statut PZPN, jeszcze przeszkadza im ustawa.

  •  

   pokaż komentarz

   @secretservice666: A mnie tam Boniek nie przeszkadza. Zupełnie niezła prezesura. Nawet wybór Brzęczka można było obronić. Na pewno bardziej niż wybór Smudy :D
   To że Brzęczek nie kuma i nie potrafił praktycznie niczego zbudować to raczej lekkie zdziwienie. Może ten mecz z Macedonią mu coś pomiesza w mózgu i w końcu wyjdzie najlepszym prawym obrońcą na prawej a nie lewej stronie, dwoma napastnikami (Piątek ewidentnie zasługuje na grę od 1 minuty) i coś zrobi z tym Zielińskim, który powinien zagrac (jesli w ogóle) na takiej pozycji w jakiej gra w klubie.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz Co rozumiesz przez niezła prezesure? Wynik na Euro? To nie jego zasługa. Wybór Nawalki i Brzeczka to jawna kpina z kibiców. Byle Adamiak by podobne wyniki osiągnął. Oni jadą na plecach Lewego a teraz Piątka.
   Kluby jak nic nie osiągały to teraz już nawet w eliminacjach do eliminacji odpadają?
   OK powiecie, że nie ich wina. Ale kto jest za ogólny rozwój piłki odpowiedzialny? Kto zakłada akademie za akademia? Tylko, niestety, są to akademie do trzepania kasy a nie talentów!

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: przypomniał mi się żart ze Smudą. Pamięta ktoś jeszcze?
   - trenerze, jak leci?
   - bez zmian...
   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   A mnie tam Boniek nie przeszkadza. Zupełnie niezła prezesura. Nawet wybór Brzęczka można było obronić. Na pewno bardziej niż wybór Smudy :D

   @senkjuwerymacz: Masz rację. Łap plusa.

   pokaż spoiler P.S. Zdejmuję cię z czarnej listy. Przeczytałem kilka twoich ostatnich wpisów i to chyba jednak nieodpowiednie dla ciebie towarzystwo. Nie sp!#?!%% tego (chyba że też masz mnie na czarnej) :P

  •  

   pokaż komentarz

   @secretservice666: Jakieś źródła? Bo wydaje mi się od początku, że mówił o dwóch kadencjach.

  •  

   pokaż komentarz

   Wybór Nawalki i Brzeczka to jawna kpina z kibiców. Byle Adamiak by podobne wyniki osiągnął.

   @ZbednyNick: No skoro tak to po co zatrudniać jakiegoś drogiego trenera. Co, marzy ci się Capello albo inny Mourinho i nagle nasi zaczną grać jak Francja? :D Ten sam Zieliński nagle będzie mijał obrońców raboną i wystawiał Lewemu piłki do pustaka? :D
   Mieliśmy już machera od wychodzenia z drewnianych chatek, co on takiego wielkiego osiągnął? A wynik reprezentacji w 2016r. to najlpeszy wynik od czasu mundialu w 1982 roku, więc nie pierdol.

   Kluby jak nic nie osiągały to teraz już nawet w eliminacjach do eliminacji odpadają?
   A Boniek jest prezesem tych klubów, on zatrudnia/zwalnia piłkarzy/trenerów, negocjuje transfery, ogarnia marketing i podpisuje umowy ze sponsorami?

   OK powiecie, że nie ich wina. Ale kto jest za ogólny rozwój piłki odpowiedzialny?
   Cos się tam niby ruszyło, ale jeśli tobie sie wydaje że startując praktycznie niemal od zera w 8 lat będziesz miał reprezentację na półfinał mistzostw świata to się chyba z baranem rozumem zamieniłeś :)

   Ogólnie jak czytam takie pierdy jak te twoje to od razu wiem z kima ma do czynienia. Żeby nie trzymać cię w niepewności to ci napiszę: z totalnym dzbanem.

  •  

   pokaż komentarz

   Zupełnie niezła prezesura.

   @senkjuwerymacz: Takie przekonanie można mieć wyłącznie powiązując wyniki kadry i PR z oceną PZPN. A jaki pozytywny wpływ miał Boniek na Lewandowskiego, Milika, Glika i Zielińskiego? Żaden.

   Powiedziałbym nawet, że piłkarsko to akurat położył projekt reprezentacji, najpierw decydując się na Nawałkę, później Brzęczka. Po drodze wybierając upalne Soczi na bazę reprezentacji w 2018 roku, delegując tam przy okazji armię działaczy z ramienia związku (liczebność PZPN była wyższa niż Anglii!). klik

   Główną zaletą Bońka jest wymiana dziadków na zblazowanych panów w garniturach i zapewnienie odpowiedniego strumienia informacji do "lubianych relacji". Pisząc negatywnie o PZPN i reprezentacji, masz zagwarantowany brak prasówki i reklam przez pewien czas hojnie kupowanych między innymi przez Łączy nas piłka. No bo chyba nie uważasz, że tak o, z czystej miłości do piłki nożnej, każdy odcinek był linkowany przez Przegląd Sportowy, Sport.pl, Weszlaków i inne portale? Czy muszę wspominać kto po prośbie Bońka "pchał" Pana ofenzywe i defenzywe do Serie A, a ostatecznie przyszła tylko oferta prowadzenia reprezentacji Armenii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A czy akolici prezesa tacy jak Maciej Sawicki są bardziej kompetentni od poprzedniej struktury? Na pewno, w kwestiach, które mają "reformować", nie mają żadnego pojęcia. Polecam obejrzeć Stan Futbolu, który chyba zupełnie przypadkiem, wyszedł dość negatywnie na związek. Nie ma to jak przewalenie 3 mln na nic nie dające certyfikaty.

   Jestem zdania, że tak jak z objęciem prezesury przez Bońka, byliśmy w szkoleniu 50 za Europą, tak teraz jesteśmy 70 lat, bo zmiany są dalej bardzo małe. Myślę, że tak jak z listą grzechów PiS, udałoby się też stworzyć listę grzechów Zbysia. Tylko co by to dało, jeśli o kształcie związku nie decydują ludzie związani z piłką, tylko bonzowie z okręgowych ZPNów?

   źródło: scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

  •  

   pokaż komentarz

   P.S. Zdejmuję cię z czarnej listy. Przeczytałem kilka twoich ostatnich wpisów i to chyba jednak nieodpowiednie dla ciebie towarzystwo. Nie sp?!!@?@ tego (chyba że też masz mnie na czarnej) :P

   @xniorvox: to co mam napisać żeby z powrotem się znaleźć na tej #czarnolisto? :D

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz Cały twój komentarz pokazał kim ty jesteś. Bez odbioru.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Bronić rządów Leszka Millera, twierdzić że strach przed Rosją jest irracjonalny, manipulować sensem wypowiedzi i wyzywać od dzbanów. Za to tam trafiłeś XD

  •  

   pokaż komentarz

   A jaki pozytywny wpływ miał Boniek na Lewandowskiego, Milika, Glika i Zielińskiego? Żaden.

   @postacie: A jaki niby miał mieć? Boniek ich trenuje i uczy grać? Od tego są trenerzy w klubach a nie prezez PZPN ani nawet selekcjoner reprezentacji. Co z tego że Zieliński w klubie wymiata, skoro ma tam 10 innych grajków, z których prawie każdy miałby miejsce w naszej reprezentacji? Z tkaimi piłkarzami nawet przecietny zawodnik wyglądał będzie dużo lepiej niz faktyczna jego wartość.

   Powiedziałbym nawet, że piłkarsko to akurat położył projekt reprezentacji, najpierw decydując się na Nawałkę,
   No faktycznie, w 2016r. najlepszy wynik od 1982 roku - czyli projekt reprzentacji połozony na łopatkach. Kolejny dzban.

  •  

   pokaż komentarz

   Nawet wybór Brzęczka można było obronić. Na pewno bardziej niż wybór Smudy

   @xniorvox: Franciszek Smuda zdobył 3x mistrzostwo Polski, 2x wicemistrzostwo, 2x był trzeci, raz wygrał puchar polski, 2x superpuchar polski i dostał się do 1/16 LE. Nacisk dziennikarzy na Smudę był nieziemski (Smuda czyni cuda, hehe).

   Co osiągnął Brzęczek? 5 miejsce z Wisłą Płock, został zwolniony z Lechii i zrezygnował z GKS Katowice po kolejnym nieudanym awansie.

   W ch@# można obronić. xD

  •  

   pokaż komentarz

   Cały twój komentarz pokazał kim ty jesteś.

   @ZbednyNick: chcesz powiedziec, że mój komentarz pokazał że myślę i rozumuję logicznie, tudzież wyciagam właściwe wnioski, prawda? No nie sposób się z tym nie zgodzić :D

   @xniorvox: Dzbanami nazwałem przed chwilą dwóch gości, strach przed Rosją (w takim kształcie w jakim jest serwowany Polakom) jest irracjonalny, Miller mógł być bardziej przewidujący i nie powinien blokować gazoportu - ale w tamtych realiach ekonomicznych/cenowych jego decyzję można było miumo wszystko rozsądnie uzasadnić.
   Witaj #czarnolisto :)

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz Taki bystry jesteś, że Na pewno też wyciągnąłes taki wniosek, że lecisz na #czarnalista.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: No cóż, pomyliłem się, to towarzystwo na mojej czarnej jest jednak odpowiednie. Zatem od dzisiaj się nie czytamy, żegnam.

  •  

   pokaż komentarz

   Franciszek Smuda zdobył 3x mistrzostwo Polski, 2x wicemistrzostwo, 2x był trzeci, raz wygrał puchar polski, 2x superpuchar polski i dostał się do 1/16 LE. Nacisk dziennikarzy na Smudę był nieziemski (Smuda czyni cuda, hehe)

   @postacie: Ale posada selekcjonera nie musi mieć (i często nie ma) przełożenia na prace w klubie/ach. Praca selekcjonera to umiejętna selekcja czyli prawidłowy wybór piłkarzy, wybór systemu gry pod ich parametry i opracowanie jakichś schematów, które mogą w miarę szybko załapać i zastosować. Tak właśnie zrobił Nawałka. A potem w ciągu kilku miesięcy wszystko ustawił do góry nogami bo się przejął opinią trenera danii że jesteśmy łatwi do rozszyfrowania. Tak jakby inne reprezentacje stanowiły nieprzeniknione tajemnice :D

   Smuda to po prostu debil. I to nie jest wyzwisko, tylko jego stan umysłowy. Ktoś taki nie ma prawa być selekcjonerem. Nawet jakby isę przyjrzeć jego dokonaniom w klubach, to opierały się głownie na morderczych treningach kondycyjnych i transferach najlepszych/najdroższych piłkarzy. Jego drużyny biegały lepiej i więcej niż inne. Ponadto często dostawał drużynę już wcześniej ułożoną przez innego trenera, dokładał głownie tylko swój zamordyzm i chamstwo i czesto dzieki takiemu połączeniu robił dobry wynik. Tyle ze po 2 latach wylatywał z poady zostawiając drużyny w strzępach a finanse klubu w opłakanym stanie.
   Np. stawiam teże że powolna ale nieuchronna degrengolada Wisły to w dużej mierze zasługa Smudy (od chyba 3 razy był trenerem tej drużyny), do którego słabość miał niespecjalnie czujący piłkę Cupiał.

  •  

   pokaż komentarz

   Taki bystry jesteś, że Na pewno też wyciągnąłes taki wniosek, że lecisz na #czarnalista.

   @ZbednyNick: Czarna lista u takiego dzbana jak ty to jak order Virtutti Militari :D

   No cóż, pomyliłem się, to towarzystwo na mojej czarnej jest jednak odpowiednie. Zatem od dzisiaj się nie czytamy, żegnam.

   @xniorvox: Jak wyżej :D

  •  

   pokaż komentarz

   No faktycznie, w 2016r. najlepszy wynik

   @senkjuwerymacz: Na Euro 2016 zakwalifikowały się 24 zespoły. Polska wyszła z najsłabszej grupy, po rzutach karnych awansowała do 1/4 w meczu ze Szwajcarią.

   Podpowiem, że na Euro 2008 kwalifikowało się 16 drużyn, nie było przejść z 3 miejsca do dalszej fazy rozgrywek. Polska była wtedy jedną z najgorszych (o ile nie najgorszą) kadrowo drużyną turnieju. Jak było na Euro 2016? Co najmniej top 8. Fartem "wykorzystaliśmy" swój potencjał.

   ŚWIĘTUJMY WIELKI SUKCES NAWAŁKI, FAKEN.

  •  

   pokaż komentarz

   Smuda to po prostu debil.

   @senkjuwerymacz: Masz rację, trener Brzęczek jest przykładem osoby z wysoką inteligencją piłkarską, wysoką reakcją na tempo meczu, odpowiedzialnymi zmianami i doświadczeniem w budowie kondycji meczowej graczy przed wielkim turniejem. Na konferencjach prasowych popisuje się dowcipem w stylu Kloppa i wypowiada się o piłce jak Guardiola, a raport po turnieju to walnie na na osiemset stron więcej niż Joachim Loew. Tak, tu właśnie masz przykład selekcjonera, choć ostatnio selekcja trochę się posypała:)

   Oba wybory były debilne, ale wybór Brzęczka jest WIELOKROTNIE bardziej nie do uzasadnienia niż Smudy.

  •  

   pokaż komentarz

   Na Euro 2016 zakwalifikowały się 24 zespoły. Polska wyszła z najsłabszej grupy, po rzutach karnych awansowała do 1/4 w meczu ze Szwajcarią.

   @postacie: Ale wyszła z grupy, nawet wygrała kolejny mecz i znalazła się w ósemce najlepszych zespołów Europy. A walkę o najlepsza czwórkę przegrała po karnych i ogólnie niezłym meczu z późniejszym mistrzem.

   Ponadto pierwszy raz w historii wygrała z Niemcami, na Euro zagrała z Niemcami po raz drugi i wypadła także nieźle, nawet to my mieliśmy większą szansę na wygraną (jakby Milik miał większy nos to by wpadło).
   To była najlepsza reprezentacja odkąd pamiętam.

   Podpowiem, że na Euro 2008 kwalifikowało się 16 drużyn
   No i co na tym Euro zwojowaliśmy? Tuba z Niemcami, tuba z Chorwatami i mega fuksiarski remisik ze słabiutką Austrią, na dodatek po spalonym. Czyli wynik uzyskaliśmy lepszy czy gorszy niż na Euro 2016, dzbanie?
   Umiesz porównać miejsce w pierwszej ósemce po ogólnie dobrej grze z miejscem 8-16 po fatalnych meczach i jedynym fartownym remisiku (to raczej bliżej tego "16")?

   Oba wybory były debilne, ale wybór Brzęczka jest WIELOKROTNIE bardziej nie do uzasadnienia niż Smudy.

   O k$%@a, widze że chcesz pobić jakiś własny rekord dzbanostwa. W każdym razie idziesz w dobrym kierunku. Zwrot też prawidłowy (to info dla fizyków).

  •  

   pokaż komentarz

   słabiutką Austrią

   @senkjuwerymacz: Słabiutką Austrią, która kadrę miała znacznie lepszą niż Polska. Mówisz, że co miał konkretnie zrobić Roger Guereiro czy Wojciech Łobodziński w starciu z Ivanem Rakiticiem czy Klasnicem? ;)

   Umiesz porównać miejsce w pierwszej ósemce po ogólnie dobrej grze z miejscem 8-16

   Nie rozumiesz żadnej z moich wypowiedzi. Szkoda czasu

  •  

   pokaż komentarz

   Słabiutką Austrią, która kadrę miała znacznie lepszą niż Polska

   @postacie: O czym ty człowieku p$#!?@$isz? Jaką kadrę miała wtedy Austria, jakie gwiazdy tam występowały? Miękki jak kupa Ivanschitz, którego wystarczyło dwa razy poskrobać po kostkach i miał dość? A może ten prawie 40-letni wielki talent Vastić? :D

   Nie rozumiesz żadnej z moich wypowiedzi. Szkoda czasu
   To ty nie rozumiesz jakie debilizmy wypisujesz.

  •  

   pokaż komentarz

   @secretservice666: Miał oddawać pensję z PZPNn (kiełbasa wyborcza xD) na cele charytatywne, gdzieś jest info, że oddaje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   "Wybór Jerzego Brzęczka to krok w pewność"
   Trener po znajomości, z trzeciej ligi, mało bierze, bo zagraniczny by opróżnił kasę PZPNu w większym stopniu xD

   źródło: z22569396V,3Trening-Reprezentacji-Polski-przed-meczem-z-Rumun.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @postacie: Ówczesna Austria miała w ataku rezerwowego Werderu Brema oraz jakiegoś ogórka z ligi portugalskiej. Po przerwie ogórka zmienił 39-latek. Te ,,gwiazdy" wchodziły w naszą obronę jak w masło i tylko Borucowi zawdzięczamy, że nie przegrywaliśmy 0-2 lub 0-3. Już lepiej poszedł nam mecz z Niemcami.

  •  

   pokaż komentarz

   oraz jakiegoś ogórka z ligi portugalskiej

   @falden: Roland Linz, IMO akurat on był niezłym piłkarzem, jednym z lepszych w tamtej ogólnie ogórkowej Austrii. No ale też żadna tam gwiazda europejskiej piłki.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: W tamtym sezonie Linz strzelił 11 goli w słabej lidze portugalskiej. Ogólnie na Euro Austria była najsłabsza kadrowo, jednak całkiem nieźle się przygotowali do turnieju i udało im się postawić nawet Niemcom i Chorwatom.

  •  

   pokaż komentarz

   strzelił 11 goli w słabej lidze portugalskiej

   @falden: No, nasza liga wciągała portugalską lewą dziurką od nosa. Weź k%$@a przestań śmieszkować i sprawdź kto wygrał Ligę Mistrzów w 2004 roku.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Przecież mówimy o Euro 2008 a nie 2004. I do tego nie o FC Porto tylko o FC Braga. 11 goli w takim klubie i w takiej lidze to dla napastnika jest bardzo mizerny wynik.

  •  

   pokaż komentarz

   naszą obronę

   @falden: Owszem, a u nich Pogatetz z Middlesbrough, Stranzl ze Spartaka, Prödl z Werderu i Garics z Napoli. Praktycznie w każdej formacji poza bramką wygrywali. Nie wiem czy nie było w tym "wyjebaniu" dużej winy dziennikarzy i PZPNu, którzy jednym chórem ogłaszali, że Polska idzie po medal, bo ten mecz z Austrią był chociaż do zamurowania.

  •  

   pokaż komentarz

   @falden: I co, w 4 lata liga która miała zwycięzcę ligi mistrzów stoczyła się do poziomu naszej ligi albo poniżej? Z czego ostatnio na głowę upadłeś?
   W 2005 Porto odpadło w 1/8, w 2006 - Benfica odpadła w 1/4, w 2007 i 2008 - Porto w 1/8 a w 2009 w 1/4. To jest słaba liga? Gdzie wtedy były nasze kluby? Bo chyba w czarnej dupie?

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: FC Porto miało jeden bardzo dobry sezon po którym wyprzedało wszystkie swoje gwiazdy. Poza tym było i jest typowym europejskim średniakiem. Benfica jest poziom niżej, a reszta drużyn to ogórki. Taki Sporting nie tak dawno temu przegrywał w pucharach nawet z Legią.

   Powtórzę raz jeszcze, że Linz w 2008 roku nie grał w Porto ani w Benfice, tylko w FC Braga i strzelił tam zaledwie 11 goli (dla porównania Błaszczykowski dla Borussi również strzelił 11 goli w jednym sezonie a nie jest napastnikiem).

   Liga portugalska jest lepsza niż polska, ale nie zmienia to faktu, że wysokiego poziomu nie prezentuje. Jeżeli zatem napastnik z tej ligi gra w reprezentacji swojego kraju to za dobrze to o tej reprezentacji nie świadczy (pomijam oczywiście przypadki niektórych napastników Porto czy Benfici jak np. młody Falcao).

  •  

   pokaż komentarz

   Powtórzę raz jeszcze, że Linz w 2008 roku nie grał w Porto ani w Benfice, tylko w FC Braga i strzelił tam zaledwie 11 goli

   @falden: Czyli powiadasz że grał w drużynie drugiego sortu a mimo to walnął dwucyfrówkę? :D

   Taki Sporting nie tak dawno temu przegrywał w pucharach nawet z Legią.
   Raz do roku to każdy zrobi kupę, po której nie trzeba się podcierać.

   Liga portugalska jest lepsza niż polska, ale nie zmienia to faktu, że wysokiego poziomu nie prezentuje.

   No to zobaczmy na ranking UEFA lig europejskich i miejsce portugalskiej na transfermarkt:
   06/07 - 6 miejsce w Europie
   07/08 - 8 miejsce
   08/09 - 10 miejsce
   09/10 - 9 miejsce
   10/11 - 6 miejsce.

   Nasza liga odpowiednio: 22 miejsce, 25 miejsce, 26, 26 i 24 miejsce.

   "Liga portugalska jest słaba" - ty k$??a bezmyślny, popękany dzbanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Ale po co mi udowadniasz, że liga portugalska jest lepsza od polskiej, pieniaczu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może porównaj ją jeszcze z gruzińską albo albańską.

   Jeżeli twoim zdaniem FC Braga to silny europejski klub a 11 goli ich napastnika uważasz za świetny wynik to popękanym dzbanem jesteś ty. Zresztą widać to dobrze po twoich poprzednich wypowiedziach, które zasłużenie zebrały multum minusów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jeżeli twoim zdaniem FC Braga to silny europejski klub a 11 goli ich napastnika uważasz za świetny wynik

   @falden: No dzban kompletny :D Dzbanie, im słabsza drużyna tym zazwyczaj strzela mniej bramek. Zatem jeśli w tkaiej drużynie w mocnej lidze ktoś trafia dwucyfrówkę to najprawdopodobniej musi być kozak. Nie jakas gwiazda (bo by grał w lepszej drużynie), ale po prostu dobry piłkarz. Naprawdę tego nie rozumiesz?

  •  

   pokaż komentarz

   @senkjuwerymacz: Przecież żeby uzbierać 11 bramek w sezonie wystarczy strzelić w paru meczach z drużynami z dolnej części tabeli. Z tymi z czołówki też zawsze coś wpadnie, bo jednak Braga jakieś okazje podbramkowe stwarzała. Gdyby Linz był kozakiem to nie wylądowałby w takim klubie jak FC Braga będąc w najlepszym wieku dla piłkarza.

   Krzysztof Piątek w pół sezonu strzelił więcej goli niż ten cały Linz w ciągu roku a zespół miał również przeciętny.

   BTW: wyzywanie ludzi od dzbanów nie sprawi magicznie, że twoje posty nabiorą wartości merytorycznej, pieniaczu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @falden: Tak czy siak wylądował w średnim zespole ligi top 10 w Europie, kiedy nasza liga kręciła się koło 25 miejsca.

 •  

  pokaż komentarz

  Zwolnią go, ale dopiero jak euro mu nie pyknie.

 •  

  pokaż komentarz

  za to najbardziej memogenny trener reprezentacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  źródło: scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net

1 2 3 4 5 6 7 ... 23 24 następna