Naruszenie regulaminu: nieodpowiednie treści

 •  

  pokaż komentarz

  Nie "ktos nakręcił" tylko ojciec dzieci nakręcił

 •  

  pokaż komentarz

  Rozumiem, że brak reakcji @moderacja oraz @a__s @m__b świawdczy o tym, że wykop staje się serwisem patostreamerów. Gratuluję.
  Ciekawe ile osób będzie chciało mieć konta w takim serwisie?

 •  

  pokaż komentarz

  Ponieważ nadal @moderacja ma w poważaniu zgłoszenie, zatem link do tego wykopu wysyłam po kolei reklamodawcom wykopu - aby wiedzieli, że umieszczają swoje reklamy w serwisie patostreamerów. Na początek mail idzie do nazwa.pl

 •  

  pokaż komentarz

  A w tle "Finał Countdown"... :)

 •  

  pokaż komentarz

  "Matka po 500+ od trojki malych. Ktoś nakręcił cudowne chwile z rodziną ufundowane z podatków." ... ... ... Pomijając anegdotę - z ich podatków. 500+ jest z budżetu centralnego (po upadku sądów, prokuratur, parlamentu, wojska, policji... jest to jedyna władza władzy centralnej nad Polską). 70% przychodów budżetu wog'le to podatki pośrednie (w budżecie centralnym musi być jeszcze większy udział - lwia część bezpośrednich zostaje na dole). Podatki pośrednie płąci biedota - nie mają możliwości "rozliczenia". Płacą, kiedy kupują piwo, kiedy kupują chleb, kiedy leją do passata i kiedy prezes Orlenu leje do swojego limo. Płacą awansem 700+ za 500+ - takie mamy pazerne państwo, innej kwoty wolnej nie będzie. No i szczegóła - tylko 37% 500+ dostaje biedota (a niedługo jeszcze mniej). PiS wie , co robi, nie interesuje go biedota a lokalni niezamożni liderzy elektoratu.