Naruszenie regulaminu: nieodpowiednie treści

 •  

  pokaż komentarz

  Jak by nie 500+ to było by tak samo w tej rodzince tylko koleś inaczej zatytułował by filmik. Niestety ludzie warci siebie. Dzieci szkoda bo skaczą tam jak małpy i sie cieszą a generalnie przeżywają traume

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo przykre. Niestety miałem taką samą mamę. Obejrzałem ten film i wszystko mi się przypomniało. A łzy same poleciały. Zmarła w 2009 zostawiając moją młodszą 8 letnią siostrę z po*#$%÷m ojczymem. Ponad 50 prób leczenia przez całą życie. Wieczne obietnice, że wszystko się zmieni. Tysiące prób pomocy - bez skutków. Tylko dzięki babci wyszedłem na ludzi, bo byłem o krok od patologii. Większość ludzi myśli, że te osoby to chcą robić bo tak lubią. Jest to bardzo skomplikowana choroba, z której praktycznie nie da się wyłączyć. Przeważnie kończy się to śmiercią ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  #pis #tvpis #kurski

  źródło: Socjalizm nie działa.png

 •  

  pokaż komentarz

  Ja pier... a mnie mój eks chce dziecko odebrać i sprawa w sadzie juz dwa lata się o to toczy, mimo że dbam o córkę bardziej niż o siebie a tacy to se żyją i nic im nie zrobią. Co za chory kraj! Mnie córka w życiu nawalonej nie widziała i kurde nie zobaczy, bo bym jej w oczy potem nie umiała spojrzec! I tak, pobieram tez 500+ ale za to córka ma nowe ciuszki, przybory szkolne i inne potrzebne jej rzeczy i jeszcze do skarbonki dostanie a w międzyczasie szukam pracy i próbuje gdzie się da, jutro idę po raz kolejny spróbować swoich sił na sprzątanie w restauracji. Chora niesprawiedliwość jak takie cos widzę.

 •  

  pokaż komentarz

  i k@$%a ja muszę zap??$#?!ać miesiąc w miesiąc, płacić ZUS, podatki, składki a to później idzie na taką patologię, to jest k@$%a nieporozumienie no ale jak wyborców inaczej kupisz?