•  

  pokaż komentarz

  został zaparkowany zgodnie z obowiązującymi przepisami
  Jakiś Krakus może wrzucić to miejsce na google maps? Tam naprawdę mogę sobie zaparkować samochód i pójść w cholerę na kilka godzin?

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: Krakusem nie jestem ale wg mnue to bedzie w okolicach Grodzkiej 28/30.
   Tam jest B-1 "zakaz ruchu" z tabliczka ale z GSV trudno tresc odczytac.

  •  

   pokaż komentarz

   @olowpb: @malomaligno: dokładnie stoją pod numerem 34. Na grodzkiej jest zakaz ruchu jak i parkowania.
   http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44425,437506.html
   Mogli zaparkować gdyby byli na interwencji, inaczej złamali zakaz.
   Chyba ze SM w krakowskiej strefie jest wyjęta spod przepisów RD, ale nic mi o tym nie wiadomo

  •  

   pokaż komentarz

   @cerastes: Na GSV nie widac B-36. B-1 jest ale zakazu parkowania nie widze.
   Zreszta byloby to troche dziwne bo skoro jest B-1 to ruch pojazdow powinien byc zadny lub znikomy.

  •  

   pokaż komentarz

   Tam naprawdę mogę sobie zaparkować samochód i pójść w cholerę na kilka godzin?

   @malomaligno: Absolutnie nie. Na grodzkiej jest zakaz ruchu i parkowania, ale na bank książętom ze SM wydawało się że im wszystko wolno. Bardzo dobrze zrobił.

  •  

   pokaż komentarz

   Mogli zaparkować gdyby byli na interwencji, inaczej złamali zakaz.
   Chyba ze SM w krakowskiej strefie jest wyjęta spod przepisów RD, ale nic mi o tym nie wiadomo


   @cerastes: no jeśli to prawda, to karniaki należały im się jak najbardziej. Chamskie rozwiązanie, ale skoro ktoś tnie w chuja, to trzeba się z tym liczyć. W pracy pod budynkiem też jest parking, akurat z opłacanymi miejscami, więc choćby się waliło i paliło, to miejsce numer 32 należy do Kowalskiego i tylko on tam może stać. A nawet jak nie stoi, to nikt też nie może tam się na krzywy ryj wbić. I co? Byli już tacy, którzy myśleli, że ta zasada ich nie obowiązuje, bo oni są zbyt zajebiści. Oczywiście obsługa obiektu może sobie co najwyżej prosić, tak więc Kowalski chodził i chciał wytłumaczyć. Nic to nie dało, za każdym razem kończyło się na durnym uśmieszku i "spadaj pan", więc po 3 takim razie Kowalski kupił karne naklejki, przykleił po 2 na przednią i tylną szybę i na lusterka. I niech się pajac potem z tym męczy. I patrzcie- nagle się skończyły ironiczne uśmieszki i parkowanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: https://www.google.com/maps/@50.0586255,19.9379258,3a,60y,349.64h,84.15t/data=!3m6!1e1!3m4!1swyvT17uKDb33RRavUQ10gw!2e0!7i13312!8i6656
   ZAKAZ NIE DOTYCZY:
   - SŁUŻB MIEJSKICH

   czyli STALI LEGALNIE
   Tyle z jakiegoś zdjęcia sferycznego wyczytać można, będę tam na dniach to mogę sprawdzić czy nadal tak tam jest napisane.

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: sluzb miejskich.JPG

  •  

   pokaż komentarz

   Dodam jeszcze że inna tabliczka jest na Street View od googla, to jakiś inny 360 wziąłem i widać na zdjęciu z radiowozem, że jest właśnie ta - węższa tabliczka z mniejszym znakiem (takie nam na starym mieście teraz wprowadzili). A na Street View jest szersza tabliczka. Dowołam jeszcze zainteresowanych wypowiadaniem się bez wystarczającej wiedzy: @olowpb @cerastes @Floyt @kaganiec_oswiaty

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: z ciekawości też przeglądnąłem GSV i pod nr 32 jest znak P. tak że stali legalnie

   źródło: sm.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: Takie problemy tylko w Polsce, normalnie straszne, samochód służbowy w niedozwolonym miejscu.

   Szok normalny szok trzrba się tym przejmować.

   Jakaś społeczna paranoja.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   został zaparkowany zgodnie z obowiązującymi przepisami
   Jakiś Krakus może wrzucić to miejsce na google maps? Tam naprawdę mogę sobie zaparkować samochód i pójść w cholerę na kilka godzin?

   @malomaligno a ty se nie umiesz leniu śmierdzący wyggoglowac że Krakusów prosisz?!

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: dlatego napisałem "no jeśli to prawda, to karniaki należały im się jak najbardziej". ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Z racji tego, że wychodzi, że stali legalnie, to mają normalne prawo walczyć teraz z facetem o zniszczenie mienia

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno Strefa... Normalnie masz zakaz wjazdu do tego miejsca, chyba, że jesteś szczęśliwym posiadaczem identyfikatora, który Cię do tego uprawnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Swoją drogą te tabliczki to niezła patologia, jak ktoś jadący autem ma to przeczytać w ułamku sekundy. Przecież to chyba wymyślił jakiś debil z dodatkowym chromosomem, równie dobrze mogliby wieszać kodeks ruchu drogowego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Sil79: Masz lepszą propozycję?
   I dwa, to nie w ułamku sekundy, bo nie ma tych tabliczek na autostradzie, gdzie jedziesz 130, i przy zjeździe masz zakaz wjazdu czy coś takiego. Tylko w takich miejscach gdzie możesz bez problemu zwolnić, a wręcz przystanąć na chwilę (jakiś parking, albo strefa ruchu, miejsca parkingowe przy osiedlowej ulicy itp.) Inna sprawa, że ja jadąc np. rowerem, to w ułamek sekundy wyłapuję "- rowerów" i jadę dalej. Nie musisz czytać wszystkiego tylko wyłapać siebie. Gorzej z godzinami typu w weekendy od do, ale wtedy zazwyczaj dotyczy postoju i możesz sobie wysiąść i podejść doczytać i jak jednak nie możesz to wyjedź i po problemie. Pewnie są wyjątki gdzie to jest źle zastosowane, ale to każdy inny znak też ma takie wyjątki.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Wystarczyło by żeby zakazy postoju czy zatrzymywania nie dotyczyły policji, pogotowia, straży pożarnej, straży miejskiej i innych służb miejskich, problem rozwiązany zamiast stawiać ch#? wie ile tabliczek. Dodam że dzięki temu nie trzeba by było razić wszystkich błyskami, najbardziej denerwujące jest to w nocy gdy trzeba zostawić auto na błyskach i iść na interwencje i błyski wkurzają pół osiedla.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: No mam lepszą, przecież napisałem że można zawiesić kodeks (jak kiedyś książki telefoniczne) :)! A tak na poważnie to może wystarczyłyby jakieś poprawne znaki. P.S. To prawda że te tabliczki bywają źle usytuowane, kiedyś w zakopku podjechałem do bankomatu (tabliczka przy samej ulicy i wjeździe na parking bankomat za parkingiem) ciężko stanąć na skrzyżowaniu i czytać z 15 linijek. Podjechałem pod bankomat, a miejscowe strażniki byli już po minucie i chcieli cyknać mandacik. I taki to jest główny cel tych tabliczek. Pozdr.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: No ale czasami dotyczą policji i pogotowia itd. Np. kiedy ruch jest jednokierunkowy, albo gdy to jakiś teren prywatny albo wojskowy.
   @Sil79: Chcieli, ale nie dali? Bo byłeś obok i tylko czytałeś tabliczkę? Nawet nie, bo szybko odjechałeś, więc mogłeś iść przeczytać i też byś nie dostał. No ale łatwiej jest oczywiście udawać głupka który nie chce iść przeczytać czy może wyjątkowo jednak może się zatrzymać, tylko woli przycwaniaczyć i mówić "ja tylko na chwilkę bo nie zdążyłem przeczytać". Te tabliczki są bo są potrzebne i ten kto ustawia te tabliczki nie współpracuje z policją więc celem nie może być zarabianie na mandatach, bo ich interesy nie są wspólne. To takie domyślanie idei, żeby się usprawiedliwić.

  •  

   pokaż komentarz

   Z racji tego, że wychodzi, że stali legalnie, to mają normalne prawo walczyć teraz z facetem o zniszczenie mienia

   @kaganiec_oswiaty: i tak by mieli normalnie prawo zeby z nim walczyc o zniszczenie mienia.

  •  

   pokaż komentarz

   Wystarczyło by żeby zakazy postoju czy zatrzymywania nie dotyczyły policji, pogotowia, straży pożarnej, straży miejskiej i innych służb miejskich, problem rozwiązany zamiast stawiać ch$$ wie ile tabliczek.

   @Kezcliw: no a co z miejscami w ktorych nawet policja nie powinna stawac bo jest to po prostu NIEBEZPIECZNE?

  •  

   pokaż komentarz

   @karer: Jak policja tam stanie na błyskach to przestaje być niebezpieczne? Nie traktuj służb jak debili.
   @pozytrum ruch jednokierunkowy oznacza się znakami zakazu wjazdu a nie zakazu zatrzymywania się / postoju, na teren prywatny czy wojskowy służby też nie wjeżdzają sobie bo akurat mają taką ochotę tylko po coś.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak policja tam stanie na błyskach to przestaje być niebezpieczne? Nie traktuj służb jak debili.

   @Kezcliw: jak stanie na blyskach to WIDAC ICH Z DALEKA i jest o wiele mniej niebezpiecznie niz jak stoi sobie bez blyskow. Po to wozisz trojkat w bagazniku zeby tez z daleka cie widzieli. Ty traktujesz ludzi jak debili skoro myslisz ze twoje "argumenty" ktos lyknie.

  •  

   pokaż komentarz

   @karer:
   Powiem kilka takich przykładów, trzeba zjechać na przystanek na przykład radiowozem bo piją na nim, trzeba włączyć błyski i denerwować wszystkich niebieskim błyskaniem bo zaraz debil zrobi zdjęcie, jedziesz na interwencje domową i nie ma gdzie zostawić radiowozu, trzeba zostawić na chodniku albo na trawie, też włączasz błyski i budzisz nimi całe osiedle bo im miga po oknach.

   Serio, gdy jest niebezpiecznie to policjant zostawi sobie radiowóz jakby nigdy nic bo nie padnie na pomysł włączenia błysków tak?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: Dobra, czyli zakładamy, że zakaz ruchu (czerwony okrąg) nie obowiązuje straży miejskiej (tak jak w znalezisku i nie trzeba pisać tabliczki). No to sobie straż miejska staje na Grodzkiej i jest ok. Ale wjeźdża sobie na teren zamkniętej drogi ze względu na możliwość powiedzmy osuwiska. Wjeżdża na teren wojskowej drogi gdzie prowadzone są testy ładunków wybuchowych. Uważasz nadal, że to dobre rozwiązanie? Mam wrażenie, że myślisz, że zakazy wjazdu są żeby zaszkodzić biednym obywatelom, a one są po to, żeby właśnie zachować bezpieczeństwo, a do tego zapominasz, że strażnicy miejscy też są obywatelami, których np. zakaz ruchu też ma chronić przed niebezpieczeństwem.
   No a jak wymyślisz 2 znaki zakazu ruchu to przypomnij sobie, że rower może wjechać na grodzką, a na zamkniętą drogę już nie. A jeśli na tej zamkniętej drodze jest torowisko, to wyjątek dla służb technicznych MPK jest konieczny, no chyba, że te służby mają też mieć postój na Grodzkiej itd...

  •  

   pokaż komentarz

   Serio, gdy jest niebezpiecznie to policjant zostawi sobie radiowóz jakby nigdy nic bo nie padnie na pomysł włączenia błysków tak?

   @Kezcliw: dokladnie tak. Jesli uwazasz inaczej to jestes naiwny ze japierdole.

   Mam wrażenie, że myślisz, że zakazy wjazdu są żeby zaszkodzić biednym obywatelom, a one są po to, żeby właśnie zachować bezpieczeństwo, a do tego zapominasz, że strażnicy miejscy też są obywatelami, których np. zakaz ruchu też ma chronić przed niebezpieczeństwem.

   @pozytrum: bo kolega zaklada ze wszyscy sa wszechwiedzacy i zawsze mysla na kazdy temat xD

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: To jak staną w miejscu zagrożonym na błyskach to już będzie wszystko dobrze tak? Zakazy ruchu daje się głównie żeby zachować porządek na drodze bo przy zagrożeniach daje się znaki ostrzegawcze. Inna może łatwiejsza zmiana w przepisach to po prostu dodanie oprócz świateł błyskowych czegoś co nie razi po oczach co można by było zastosować w przypadku zostawienia pojazdu w miejscu, które nie stwarza niebezpieczeństwa a jest niezgodne z przepisami w związku z czynnościami slużbowymi, np w takich miejscach jak napisałem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: To właśnie na błyskach jadą z jakiegoś powodu i na czyjeś polecenie i ten ktoś kto wydaje polecenie to sprawdza. Tak jak wspomniałeś wcześniej tylko zapomniałeś, że na teren wojskowy teraz nie wjadą bez powodu (bo mają zakaz), a jak mają polecenie to wjadą tak czy owak. "Błyski" to nie jest przepustka na zachciankę, tak jak awaryjne nie są przepustką. A to, że czasem ktoś tego nadużywa jako przepustki to jest problem tych ludzi a nie przepisów. Mam wrażenie, że nie chcesz spróbować zrozumieć tylko chcesz się upierać, że masz rację.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Ale Ty rozumiesz że ja nie mówię o jeździe na błyskach tylko zostawieniu pojazu na błyskach z tego powodu, że nie da się inaczej go zaparkować bo nie ma gdzie albo jest zakaz zatrzymywania i przez to budzisz całe osiedle?

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: Czyli porzuciłeś już chęć likwidowania tabliczek? Bo w znalezisku nie stoją ani w nocy ani w czasie interwencji. Jak tak to spoko. No mogłyby być jakieś słabsze błyski np. 30%. jestem za.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Skąd wiesz, że nie stoją w czasie interwencji? Wg. mnie właśnie stoją i zamiast pierdyliarda tabliczek by wystarczyło, żeby w miejscach gdzie nie stwarza się niebezpieczeństwa zamiast błysków było np jakieś niebieskie nie migające podświetlenie, na tyle rozproszone żeby nie razić innych.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Napisałem że w mojej opinii te tabliczki nie są komfortowym rozwiązaniem dla kierowców, i można by zastosować inne skuteczniejsze rozwiązanie, tyle. Jak sam stwierdziłeś zatrzymać się i iść przeczytać, na ruchliwej ulicy to może np. generować korki, i wk#!? innych uczestników ruchu. "udawać głupka" Niby dlaczego i w jakim celu, ja tam przy tych tabliczkach zwalniam i staram się wyłapać jak najwięcej, nie zawsze się to udaje. Generalnie nie parkuję nieprzepisowo i nie dostałem jeszcze za to mandatu, i też wk#!? bierze jak ludzie parkują np. zasłaniając znaki. "Te tabliczki są bo są potrzebne" Niestety zgadza się, ale to nie znaczy że są rozwiązaniem optymalnym, to raczej rezultat urzędniczego bełkotu. Powiedz po co chodzić i czytać, skoro są rozwiązania lepsze jak np. symbole znaków drogowych np. kierunkowych i miejscowości. "Chcieli, ale nie dali" No nie dali, okazali się wyrozumiali ze względu na kontuzję. "ten kto ustawia te tabliczki nie współpracuje z policją" Tak, niestety współpracuje z ustawodawcą, resztę proszę sobie zinterpretować.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: No bo nie mają sygnałów to raz, a dwa, że stoją na parkingu na którym mogą po prostu zostawić auto. Kreować rzeczywistość tego co wg. Ciebie się dzieje to idź gdzieś indziej. Tam sobie parkują, bo dookoła nie ma parkingu, a nawet jak tam jest kilka miejsc w okolicy to są zajęte non stop. (znam to miejsce jak własną kieszeń, najbliższe miejsce postojowe gdzie jest szansa stanąć dosyć swobodnie to jest... no 0,5 do 1km od placu Wszystkich Świętych. A tam patrole policji i SM są potrzebne więc jak chcą obejść planty, rynek to muszą gdzieś zostawić auto.
   @Sil79: Trochę nie rozumiem "są rozwiązania lepsze jak np. symbole znaków drogowych np. kierunkowych i miejscowości". ? Wobec tego wciąż nie rozumiem jakie może być lepsze rozwiązanie niż napisanie raz 5 wyjątków, innym razem 3 a innym jeszcze "od 17 do 6 w dni nieparzyste", co ma na przykłąd zapobiegać zaleganiu aut przy drodze jakby to był parking wakacyjny. Zgodzę się, że może da się znaleźć rozwiązanie bardziej optymalne. Ale bardziej optymalne znaczy, że obecne nie jest złe, tylko... gorsze. A bez zaproponowania lepszego to takie malkontenctwo. "Niech wezno i zrobio lepi" ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Czy Ty myślisz że jak się podejmuje interwencje to trzeba zostawić radiowóz na sygnałach?

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Chyba kolega nie złapał, generalnie wystarczyłoby gdyby te napisy były znacząco większe (widoczne z większej odległości - czytelniejsze), można by je również zastąpić symbolami jakimi są np. znaki drogowe. Ot taka moja przykładowa, radosna twórczość:

   źródło: vfadvd.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @hipokampO_o:
   Dzięki za twój gówno komentarz. Wiele wniósł do dyskusji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: Myślę, że oni nie przyjechali na wezwanie, z powodów które wymieniłem wcześniej. Po drugie nie było ich w pobliżu. Po trzecie zaparkowali na parkingu. Jak sobie to wyobrażasz, jadą na interwencję, ale nie podjeżdżają blisko tylko jadą na parking, zostawiają auto i idą pieszo do miejsca zdarzenia?
   @Sil79: No spox, ale jeszcze dopisz 7-16 - dni nieparzyste, po lewej rower, po prawej służby specjalne, na dole MPK, a nie daj borze (w bór sobie wierzę) będzie jeszcze jeden albo kilka wyjątków i trzeba dokleić tabliczkę ;) No spoko, ale rozumiem, jest to jakiś krok na przód, proponuj to może emailem komuś kto decyduje o takich rzeczach.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: No na przykład, bo bliżej nie da się zostawić radiowozu a nie chcą zostawiać go na błyskach, ja tak robię i myślę że oni też tak robią, no bo po co akurat by tam stali, poszli sobie w odwiedziny do kogoś czy robili to służbowo?

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Nie to tylko taki przykład na szybko. Generalnie przydała by się większa czcionka lub symbole, nie chcę nic proponować ponieważ wyrażałem wyłącznie własną opinię, od tego właśnie są takie serwisy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kezcliw: Czyli Ty jesteś z SM? Skoro tak robisz. Sory, ale jesteś bardzo ograniczony w rozumowaniu, żeby nie powiedzieć głupi. Jeśli z SM to by się zgadzało.
   Rozumiesz co to jest pieszy patrol? Stali tam bo tam jest na to miejsce wyznaczone. Dlaczego tam? Bo tam chodzą patrole często.

  •  

   pokaż komentarz

   @pozytrum: Dobra ale co ma to że stoją tam bo mogą stać bo poszli w patrol pieszy, chociaż jak dla mnie i tak pewnie poszli na interwencje, nie ważne, co to ma do wcześniejszej rozmowy o nasraniu pod tabliczką kto może a kto nie może stać zamiast zmienić przepisy z góry?

  •  

   pokaż komentarz

   @Sil79: Przy tabliczkach jest jedna zasada, która rozwiązuje Twoje problemy. Zwykle wypisuje się na niej wyjątki (odstępstwa od obowiązywania znaków). Jeżeli musisz się zatrzymywać, by ją odczytać, to oznacza, że raczej ta lista wyjątków Cię nie obejmuje, bo w przeciwnym razie byś o tym wiedział.

   Innymi słowy -- jak widzisz znak z taką tabliczką i nie wiesz z góry, że jesteś objęty wyjątkiem (bo np. tam mieszkasz i wiesz o tym), to zastosuj się do znaku bez czytania. W ten sposób rozwiązuje się też problem obcokrajowców.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak informuje straż miejska, do zdarzenia doszło 9 czerwca przy ulicy Grodzkiej. Radiowóz straży miejskiej został zaparkowany zgodnie z obowiązującymi przepisami, tym samym kierujący nim funkcjonariusz nie popełnił wykroczenia.

  Miał koleś "jaja" żeby to zrobić...

  ale mózgu zabrakło

 •  

  pokaż komentarz

  Dlaczego w Polsce wszystko musi być takie wulgarne.
  W StopXam mają na naklejkach napis "Nic mnie nie obchodzi, parkuję tam, gdzie chcę"
  Już nawet ruscy są bardziej kulturalni od nas.

  źródło: upload.wikimedia.org

 •  

  pokaż komentarz

  ...z wyjątkiem pojazdów uprzywilejowanych i dorożek.

  tylko kiedy pojazd jest uprzywilejowany? jak ma sygnałki włączone?

  źródło: dsdd.PNG

 •  

  pokaż komentarz

  Milicyjne błazny często podobnie parkują. Ja rozumiem praca ale jak auto nie jest na sygnale to znaczy że nie jest uprzywilejowane, jak kierowca busa tak zaparkuje to od razu lecą na czterech łapach wyżebrać mandat ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: musi być miejsce dla taxi Januszy, cierpów, złotówy. Ci to w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @lekarz_operator_kolonoskopu: taxowki też czesto dziwnie parkuja ale zwykle jest to tylko postój

  •  

   pokaż komentarz

   nie jest uprzywilejowane

   @abitbald: i nie musi być, żeby móc parkować "na zakazie" (no podczas interwencji)

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: No ale oni akurat zaparkowali prawidlowo

  •  

   pokaż komentarz

   No ale oni akurat zaparkowali prawidlowo

   @Pawel993: oni prawidłowo wiadomo, ale Ty tak staniesz to zaraz znajdzie się przepis żeby zablokować koło ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Widzisz inteligentny inaczej jak się potrafi rozpoznać tylko piktogramy będące znakami drogowymi a nie umie czytać tabliczek pod nimi to kręci się gówno afery.

  •  

   pokaż komentarz

   Milicyjne błazny często podobnie parkują. Ja rozumiem praca ale jak auto nie jest na sygnale to znaczy że nie jest uprzywilejowane, jak kierowca busa tak zaparkuje to od razu lecą na czterech łapach wyżebrać mandat

   @abitbald: Ale jak ty zadzwonisz ten patrol będzie musiała dojść do auta żeby do Ciebie przyjechać, ty w międzyczasie zbierzesz łomot od sebka to będziesz płakał na wykopie, że policja na czas nie dojechała.

   Typowy bordo post pod plusy.

  •  

   pokaż komentarz

   Widzisz inteligentny inaczej jak się potrafi rozpoznać tylko piktogramy będące znakami drogowymi a nie umie czytać tabliczek pod nimi to kręci się gówno afery.

   @Kezcliw: kiedy jakiś milicyjny błazen, który w innych tematach na wykopie broni przestępców i szykanuje ich ofiary, nie rozumiejący pojęcia "służba" oraz "uroczysta przysięga" którą rzekomo złożył mówi ci że jesteś inteligentny inaczej ¯\_(ツ)_/¯ Skończ tą pajacerkę i usuń konto.

   Ale jak ty zadzwonisz ten patrol będzie musiała dojść do auta żeby do Ciebie przyjechać, ty w międzyczasie zbierzesz łomot od sebka to będziesz płakał na wykopie, że policja na czas nie dojechała.

   @R2D_Z_Chicago: no tak, bo zanim ktoś kogoś zaatakuje to zawsze informuje wpierw i daje te 1.5 godziny na przyjazd policji, znaczy w twoim świecie bo jak jest w Polsce to wiemy dobrze. Poza tym jeśli zdrowy mężczyzna nie poradził by sobie z sebkiem to tym bardziej dwóch nieudaczników życiowych, o których odwadze wiele się słyszy nie da sobie rady i będzie się bało cokolwiek zrobić. Gdyby nawet do takiej abstrakcyjnej sytuacji doszło równie prawdopodobne było by, jeśli nie bardziej że przygłupy chciały by właśnie mnie pomówić o pobicie lub przekroczenie obrony koniecznej z nadzieją na pogłaskanie przez przełożonych za wyrobienie statystyk ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald:

   bla bla bla bla bla bla ¯\_(ツ)_/¯®

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: To weź mi wytłumacz co to znaczy służba i uroczysta przysięga bo ja jestem tylko milicyjnym błaznem, a w Polsce każdy może mieć obrońce, Ty bronisz patusów ja bronie policjantów.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Widzisz inteligentny inaczej jak się potrafi rozpoznać tylko piktogramy będące znakami drogowymi a nie umie czytać tabliczek pod nimi to kręci się gówno afery.

   @Kezcliw: Kilka ulic dalej (Zacisze) stał znak który prześmiewczo nazwaliśmy "miejsce parkingowe dla umiejących czytać"
   Ktoś postawił zakaz z tabliczką "Obowiązuje w dniach 1-6 maja 2017" i go zapomniał zdjąć.
   W promieniu pół kilometra moto ciężko wcisnąć a tam piękne komfortowe miejsce :)
   Już zlikwidowali ale prawie rok można było zaparkować bez problemu.( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Ty bronisz patusów ja bronie policjantów.

   @Kezcliw: tak więc skoro już sam się tak tytułujesz nie będziesz miał nic przeciwko żebym i ja tak się zwracał, błaźnie. Nie bronisz policjantów tylko bandytów i tych co wywalili z policji ze względu na to jakimi byli właśnie patusami i zwyrodnialcami, jakim pawianem trzeba być żeby coś takiego odp#$$#lać? Ja rozumiem że być może masz jakieś gejowskie zapędy ku mundurowce ale musisz nad tym panować i twoje chore żądze nie powinny przyćmić i tak już działającego na żenującym poziomie, logicznego myślenia.

   znak który prześmiewczo nazwaliśmy "miejsce parkingowe dla umiejących czytać"

   @wbielak: czyli nawet jeśli zaparkowali poprawnie to zrobili to w złej wierze raczej ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: XDDD ale Ty jesteś stary głupi, nie dość że homofob, prostak to jeszcze ma jakieś policyjne lęki. Po pierwsze to dopóki nie ma wyroku to są niewinni, nawet jeżeli są winni to zasługują na obronę. Ty bronisz sebixów ja bronię policjantów, czego tu nie rozumiesz? Uwielbiam jak się uruchamiasz przy tematach ze Stachowiakiem, zawsze mnie dziwi czy to jest Twój jakiś idol czy były kumpel spod celi czy co.

  •  

   pokaż komentarz

   Po pierwsze to dopóki nie ma wyroku to są niewinni, nawet jeżeli są winni to zasługują na obronę.

   @Kezcliw: faktycznie słusznie nazywasz się błaznem. Szkoda ze bronisz jedynie zer bez honoru, tchórzy i zwyrodnialców. Brakuje jeszcze pedofilów, kiedy pajacyk zacznie ubliżać dzieciom przez nich skrzywdzonym, co?

   Można przypuszczać że skoro stawiasz sobie takie zera jako idoli i jesteś w stanie wyzbyć się resztek godności żeby ich wychwalać sam jesteś lub chciałbyś taki być. Potrzebujesz pomocy specjalisty, bo twoje urojenia każdy tutaj wyjaśnia, zwykle logicznymi argumentami a pajacyk ciągle to samo...

   XDDD ale Ty jesteś stary głupi, nie dość że homofob, prostak to jeszcze ma jakieś policyjne lęki.

   Jeszcze takie zero coś takiego mi napisze... Nie potrafisz nawet sam czegoś wymyślić tylko używasz słów których wobec ciebie wszyscy używają, za prostaka jesteś uważany chyba nie od dzisiaj ¯\_(ツ)_/¯

   Zamiast logicznych argumentów pajacowanie z "uuu... antymilicjanizm, uuu homofob"... Kolejny raz tłumacze ci że nie krytykuje cie dlatego że jesteś homosiem tylko dlatego bo propagujesz zwyrodniałe poglądy, wychwalasz przestępców i bandytów oraz szykanujesz ich ofiary. Przestań pajacować.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Czy ktoś kto znęca się nad rodziną, handluje narkotykami, niszczy mienie, robi rozboje nie jest zerem bez honoru, tchórzem i zwyrodnialcem?

  •  

   pokaż komentarz

   Czy ktoś kto znęca się nad rodziną, handluje narkotykami, niszczy mienie, robi rozboje nie jest zerem bez honoru, tchórzem i zwyrodnialcem?

   @Kezcliw: jeszcze do takich rzeczy się publicznie przyznajesz? Lecz się, ja nie jestem twoim terapeutom i nie mam wystarczającej ilości czasu ani chęci żeby cie edukować.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie potrafisz odpowiedzieć na moje pytanie czy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

   @Kezcliw: przestań żebrać o atencje, musisz sam zrobić rachunek sumienia. Brzydzi mnie odpisywanie komuś takiemu jak ty i czytanie wypowiedzi degenerata. Ty żyjesz z zasiłków za moje pieniądze, a tacy jak ja muszą pracować żeby utrzymać tę patologię. Nie marnuj czasu normalnym ludziom i nie uprzykrzaj dnia.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: Dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego?

  •  

   pokaż komentarz

   Dalej mi nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego?

   @Kezcliw: widzę że jesteś żenującym typem natrętnego człowieka, który kiedy śmierdzi w autobusie podchodzi specjalnie jeszcze bliżej żeby więcej osób obrzydzić... Pisałem że obrzydza mnie czytanie wypowiedzi takiej patologi. Ja cie tu nie nauczę jak zachowywać się z godnością więc przestań żebrać o moją atencję. Dostałeś już plusa i sp#$#laj.

  •  

   pokaż komentarz

   @abitbald: XD, nie potrafisz krótko odpowiedzieć czy ktoś kto się znęca nad rodziną, handluje narkotykami, niszczy mienie, robi rozboje jest czy nie jest tchórzem, zwyrodnialcem i zerem bez honoru? Jestem po prostu ciekawy Twojej opinii.