•  

  pokaż komentarz

  Ciekawe czy mody z PCta będzie sie dało przenieść.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosiek30: Nie byłbym taki pewny, na Skyrima można przeportować mody z PC.

   Trzeba mieć tylko CFW z layered FS

  •  

   pokaż komentarz

   @slums: Póki co - nawet cross-save nie będzie wspierany.
   No i mówimy o złamaniu konsoli. Lecz nie wiem, czy mocy starczy na mody. I tak muszą już wycudować, aby to zmieścić do Pstryka.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kosiek30: Nie mówie tu o modach graficznych, ale takie z contentem to powinny działać bez problemu o ile formaty plików/skryptów nie zostały zmienione.

  •  

   pokaż komentarz

   @slums: ooo, możesz powiedzieć coś więcej o tym? Próbowałeś?

   pokaż spoiler A potem jeden z drugim na Mirko piszą że jailbreaki są tylko po to żeby piracic

  •  

   pokaż komentarz

   @piwniczak: Próbowałem co konkretnie?

   W Polsce bardzo łatwo kupić Switcha podatnego na exploit, ja kupiłem swojego rok po premierze i był dalej na 1.0 z serii podatnej na RCM.

   Leniwy jestem więc kupiłem SXOS Pro z donglem z payloadem i jigiem (jakiś koleś chyba z łodzi sprzedaje na Allegro)
   Oczywiście SX to 90% piractwo i nie pozwalają na własne system moduły co może być troche lipa (np brak podkręcania) ale generalnie wszytko działa i layered FS z grubsza też.

   Obecnie można też chyba kupić samego dongla (nazywa się RCM loader) i na niego da sie wgrać co chcesz (na ten od SX OS tez ale wymaga to gimnastyki). Więc masz szybki i łatwy dostęp do innych CFW jak ReiNX, Atmosphere i kilka innych. Generalnie są lepsze od SX OS ale nie sa nastawione na piractwo (chociaż też można na nich instalować piraty po gimnastyce).

   Layered FS pozwala na mody oszukując system, że folder na karcie i pliki w nim zawarte są tymi z cartridge'a albo archiwum gry więc gra będzie ładować podmienione pliki (albo całkiem nowe), w ten sposób ludzie portowali mody ze Skyrima z PC na Switcha (po drobnym dostosowaniu do formatu switcha) i robili własne do BOTW.

   Poza tym dochodzą inne rzeczy jak homebrew z aplikacji na samego horizona (porty dooma 1,2,3, quake'a 1,2, half life'a z dodatkami,przeglądarka (ale tylko na https) i masa innych) oraz pełnoprawny Ubuntu (na, którym też działa KODI) i Lakka.

  •  

   pokaż komentarz

   @slums: zaciekawily mnie konkretnie te mody :)
   Jestem ciekaw jak z wydajnoscia, bo na PCcie chyba Skyrim potrafil mocno zmulic od modow

  •  

   pokaż komentarz

   @piwniczak: Jest ograniczenie liczbowe bo ładowanie modów w wersji na switcha odbywa się przez config do ładowania debugowych .esmów o ile dobrze pamiętam i chyba można tylko kilka modów na raz załadować.

   A no przy wszystkim związanym z CFW trzeba się liczyć z możliwością bana

   TEORETYCZNIE, jeżeli przed całym zabiegiem zrobisz pełen dump NAND(pamięci wewnętrznej) i po modyfikacjach nie będziesz jej podłączał do internetu/grał multiplayer lub zablokujesz na DNS serwery Nintendo (bardziej ryzykowne) to możesz uniknąć bana wgrywając backup czystej konsoli i potem korzystać jak zwykle.

   Jest też kilka rzeczy, które wiadomo, że na 100% triggerują bana i jak tylko to zrobisz i podłączysz konsolkę do internetu to jest już skreślona, np EMU NAND i granie w piraty w formacie .nsp zamiast .xci i korzystanie z exploitów na freeshopa.

 •  

  pokaż komentarz

  720p podpięte pod telewizor, 540p handheld. Ustawienia odpowiednik low na PC.

  I tak bardzo imponujące.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja mam nadzieję, że nie zagram już w Wiedźmina - czy to na PC, konsolach lub Switchu.

  Przeszedłem podstawkę z dodatkami i choć było to jakiś czas temu - nie chcę psuć sobie tej frajdy, przechodząc ją znowu. To już byłoby inne doświadczenie.

  Chyba wolałem Wiedźmina 3 doświadczyć, niż zmieniać w gierkę do przechodzenia sobie :-)

  Ale szacun, że zmierza na Switcha. To jest magia handheldów - nie ma, że gracz kupi sobie nową grafikę czy procka. Podzespoły są takie i takie - i albo upakujesz porządnie grę, albo narka.

 •  

  pokaż komentarz

  Znając umiejętności Nintendo gra będzie bez polskiego tłumaczenia

 •  

  pokaż komentarz

  Matko bosko ale to będzie orżnięte.