•  

  pokaż komentarz

  Ważne jest to, że Auschwitz Niemcy zbudowali by mordować Polaków, a nie żydów. Funkcję kapo w barakach z polskimi więźniami Niemcy powierzali żydom! O tym trzeba mówić nieustannie.

  •  

   pokaż komentarz

   Ważne jest to, że Auschwitz Niemcy zbudowali by mordować Polaków, a nie żydów.
   @Konrad-B-777: Dlaczego tak ważne jest dla kogo został wybudowany, skoro ostatecznie to Żydzi stanowili ponad 90% ofiar kompleksu Auschwitz, a ich śmiertelność w obozie była dwa razy większa niż Polaków (91% vs 46%)? Czy dla nas ważne jest dla kogo wybudowano więzienie NKWD w Charkowie i ile osób tam zginęło przed 1940, czy raczej to, że rozstrzelano tam prawie 4000 Polaków w ramach Zbrodni katyńskiej?

 •  

  pokaż komentarz

  źródło: robaki zakopują.PNG

 •  

  pokaż komentarz

  “Do Sądu Okręgowego w Warszawie trafia właśnie pozew przeciwko prof. Barbarze Engelking i prof. Janowi Grabowskiemu, współautorce i redaktorowi naukowemu znanego opracowania „Dalej jest noc”. Bratanica sołtysa, opisanego w tej książce, oskarżyła ich o zmyślanie i rozpowszechnianie fałszywych informacji o jej stryju. Z opisów Barbary Engelking wynika, że był to zdrajca i złodziej odpowiedzialny za śmierć kilkunastu Żydów. Jednak według relacji świadków, w tym właśnie Żydów, był bohaterem ratującym ludzi przed Niemcami. Tego chce dowieść również Reduta Dobrego Imienia, wspierająca kobietę wytaczającą proces.” Pozew przeciwko Engelking i Grabowskiemu Czas na Grossa i spółkę

 •  

  pokaż komentarz

  Kopnąłem rasistowski-syjonistyczny Pejsbok "w odwłok" - mogę też kopnąć Dokop. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie to nie jest problem.
  Internet nie jest mi niezbędnie potrzebny do życia. Nie toleruję (w przyszłości także nie zamierzam tolerować) rasizmu.
  https://www.wykop.pl/naruszenia/moderated/

  źródło: cenzuraDOKOP.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  " I w niepamięć poszło, że obóz KL Auschwitz został założony dla Polaków, żeby niszczyć polską inteligencję. Pierwsze dziesiątki tysięcy więźniów to byli Polacy – wyjaśnił.
  Prof. Musiał podkreślił, że na Zachodzie narracja jest zdominowana przez Holokaust. Jego zdaniem Polacy powinni dbać o pamięć swoich ofiar. Dodał, że polscy Żydzi to były też „nasze ofiary”, więc nie powinno się sztucznie tego rozdzielać. "