•  

  pokaż komentarz

  Sk@?%ysyny i mordercy. Czym to się różni od mordowania w obozach koncentracyjnych? To jest prawdziwa cywilizacja śmierci.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak ogólnie jestem za aborcją, to taka do momentu narodzin to już gruba przesada.

  •  

   pokaż komentarz

   @boltzman: kolega nizej madrze wysyarczy sie postatac “Nowe prawo pozwala na późną aborcję aż do 9 miesiąca tylko i wyłącznie ze względów medycznych (ciezko uszkodzony płód, zagrożenie dla życia matki itp).”

   Rozumiesz roznice ? Rozumiesz ze wola ratowac matke niz nienarodzone dziecko? Mozesz sie zgadzac lub nie ale nie pisz o przesadzie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Jego_Stara: jeśli jest tak jak mówisz to spoko, ale w treści na stronie nic o tym nie ma. Dziwne, że nie było takiego prawa wcześniej bo wydaje się być naturalne?
   Na stronie natomiast wybrzmiewa to raczej jak jakby można było przyjść i powiedzieć 'poproszę usuń' i tyle.

  •  

   pokaż komentarz

   @boltzman: Ja sam musialem siegnac do anglojezycznego zrodla zeby znalesc info o "medical reasons". A historia z naszego polskiego podworka pokazuje, ze nawet medycznie uzasadnione aborcje wykonuje sie tylko do czasu. Pozniej kobieta musi rodzic chocby plod byl ciezko chory i nie mial szans na przezycie.

  •  

   pokaż komentarz

   @boltzman: nie rozumiem jak można być za aborcją. Ja jestem przeciw aborcji, ale chcę, aby była dopuszczalna do któregoś miesiąca. Aborcja nie może być środkiem antykoncepcyjnym, aborcja to złe rozwiązania, ale czasami złem rozwiązania są najlepsze.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomaszk-poz: Jak ci to pomoże, to na moim przykładzie tłumaczę, jak można być za aborcją.
   Może być przypadek, że zajdzie się w niechcianą ciążę, czy to z własnej głupoty czy błędu typu pęknięty kondom itd. i zmuszanie kogoś do noszenia ciąży i urodzenia dziecka jest bez sensu. Ja byłbym nieziemsko wk$%%iony z tego powodu i zrobiłbym wszystko by się dziecka pozbyć jak nie usuwanie to ostatecznie okno życia (choć nie chciałbym rodzić czegoś czego nie chcę) [jestem facetem ale stawiam się w miejscu kobiety]. Jakby nie było, zrobiłbym to od razu albo tak szybko jak się tylko da.
   Czyli niechciane zapłodnienie > stwierdzenie że ciąża > jazda z usuwaniem. Natomiast jeśli ktoś usuwa dziecko nie wiem... w 4, 6, 9 miesiącu? to ma coś z głową chyba.
   Ja wiem, że ja bym nie chciał i to mój cel i wyznaczona droga postępowania w razie C i wiem to zanim cokolwiek się wydarzyło.
   A jak ktoś zachodzi w ciąże i ooo, może urodzę może nie, mija 5 miesięcy, a jednak usunę xDD to ch$$ mu w dupe, nie zasługuje na takie prawo imho.
   W wypadku stwierdzenia choroby płodu, wiem, że nie chcę marnować swojego i dziecka życia na k$%%a jakąś chorobę i uważam, że lepiej to zakończyć od razu a nie później. Życie jest ciężkie bez chorób, a co dopiero mając downa czy inne wodogłowie...
   Z mojej strony jest to bezuczuciowy rachunek ekonomiczny i próba ratowania swojego życia przed niechcianym poważnym problemem.

  •  

   pokaż komentarz

   Może być przypadek, że zajdzie się w niechcianą ciążę, czy to z własnej głupoty

   @boltzman: Podobno za głupotę się płaci, czyż nie? Uprawiając seks, trzeba liczyć się z ryzykiem. Chyba wszyscy wiedzą, jak się zachodzi w ciążę? Są skuteczniejsze metody antykoncepcji, np. pigułki albo sterylizacja i bawisz się do woli.

  •  

   pokaż komentarz

   tylko i wyłącznie ze względów medycznych

   @Jego_Stara: to nie jest prawdą. Poszukaj se w moich komentach, wklejałem już oryginalną analizę prawną. To jest late term abortion on demand

  •  

   pokaż komentarz

   @boltzman: ale moze artukol
   Napisany po to zebys sie zagotowal ? Wystarczy troche sie zastanowic i wiadomo ze nigdzie nie bedzie chce i mam. Chodzi o to ze do tej pory po gwalcie miala panna x czasu a teraz ma 9 miesiecy na podjecie decyzji.

 •  

  pokaż komentarz

  Ciekawe jaki odsetek lekarzy będzie gotowa przeprowadzić taki zabieg, chyba tylko tacy jak Mengele.

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora