•  

  pokaż komentarz

  Odpowiadam: nie

  To tylko pozory ze jestesmy coraz glupsi, po prostu globalizacja i blyskawiczny przeplyw informacji robia swoje i kiedys debili znalo sie ze swojego podworka a dzisiaj kojarzy sie ich z roznych zakatkow globu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W przypadku konfrontowania poglądów i zamykania się w bańce komfortu - sama coraz częściej rezygnuję z dyskusji, które wiem, że jedyne co przyniosą, to że mnie zdenerwują. Nie dlatego, że ktoś mówi to, co mi się nie podoba, ale dlatego w jaki sposób to robi. Mam wrażenie, że dyskusje w sieci sprowadzają się nie do wymiany przeciwnych poglądów, a są okazją do doj!%?nia komuś. Samo podejmowanie przez niektórych dyskusji często ma charakter jakiejś pasywno-agresywnej zaczepki. Wręcz brakuje mi dyskusji, w której dwie osoby będą po prostu zainteresowane tym co druga osoba ma do przekazania i odbędzie się w kulturalny sposób, nawet jeśli mają zupełnie przeciwne poglądy.

 •  

  pokaż komentarz

  Jestem jeden nowy obiektywny powód dla którego nowe pokolenie będzie gorsze niż nasze.

  1. wychowywanie w smartfonach, których działanie graniczy z magią - przyzwyczajanie że wszystko ma być łatwe i na teraz

  Po prostu te dzieci nie będą w stanie rozwijać technologii której używają, która nawet nie jest jakoś super trudna, ale wymaga żmudnej dyscypliny ciągłej nauki - w perspektywie kogoś, kto ma problem skupić się na dłużej niż 2 sekundy

 •  

  pokaż komentarz

  Polecam film Vsauce w tej sprawie. Generalnie ludzie zawsze śmiali się z młodszych pokoleń, że są głupsze od ich pokolenia

  źródło: youtu.be

 •  

  pokaż komentarz

  Wy się młodziaki nie przejmujcie. Jesteście pięknymi, mądrymi i zdolnymi ludźmi z ambicjami. Możecie wszystko i nic nie jest w stanie was zatrzymać, dlatego też ja wierzę, że wam się wszystko uda. Tym bardziej, że nie odejdziecie w cień, chociaż w taką pogodę na słońcu to trochę szkoda.

  źródło: 1559058418_by_maxx92.jpg