•  

  pokaż komentarz

  o jejku 14 lat, wielkie mi halo xD

  lepiej zamknijcie tego zwyrola co sie podaje za małe dziewczynki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  A następnego dnia dziewczyna miała urodziny i mógłby urządzać dzikie orgie a tak ma prokuratura za same umówienie.

 •  

  pokaż komentarz

  Na początek: nie mam grama tolerancji dla seksualnego wykorzystywania dzieci, jeżeli ktoś już się tego dopuści - musi ponieść karę. Jednak jeżeli skala tego jest ogromna to może zamiast ostracyzować ludzi z takimi skłonnościami, to powinno się zachęcać ich do leczenia i to leczenie zapewnić. Póki co taki ktoś wiedząc jak ludzie reagują na to, kryje się i frustracja w nim narasta, nie mogąc dać jej ujścia wreszcie popełnia czyn zabroniony i krzywdzi dziecko. A dla takich ludzi, którzy widzą co jest nie tak i nikogo jeszcze nie skrzywdzili powinien istnieć program terapeutyczny.

  •  
   e...a

   +9

   pokaż komentarz

   @h0man: jest tylko jeden problem - konkretnych programów terapeutycznych w tym kierunku nie będzie, bo nie wiadomo jak to leczyć, ani nawet czy w ogóle się da. Problemy rozwojowe, albo braki w socjalizacji można częściowo naprawić terapią kognitywno-behawioralną, ale to nie załatwia sprawy skłonności pedofilskich. Ja uważam, że skłonności pedofilskie możnaby korygować terapią opartą na pozytywnych doświadczeniach z dorosłymi osobami, ale raz że nikt się na coś takiego nie zgodzi, a dwa że przez nastawienie społeczeństwa o istnieniu pedofila często się dowiadujemy dopiero jak już kogoś skrzywdzi.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @h0man: @e-w-a: Ale wiecie, że rozmawiacie o facecie który umówił się z młodą kobietą która miała za chwilę kończyć 15 lat? Tacy z nich pedofile, że łapią się na ucharakteryzowaną policjantkę 20+lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  
   e...a via Android

   0

   pokaż komentarz

   @surlin nie, tu akurat rozmawiamy o faktycznych przypadkach pedofilów, którzy są świadomi i niezbyt szczęśliwi z tego jakie mają skłonności. ZANIM skrzywdzą jakieś dziecko(przy czym dziecko to nie jedt tutaj dojrzale wyglądająca, świadoma konsekwencji i chętna dziewczyna pare miesięcy od wieku przyzwolenia)

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Jak można kogoś skazać za gwałt skoro nikogo jeszcze nie zgwałcił? Myślozbrodnia?