Wojna za naszą wschodnią granicą toczy się również w sieci. Atak Rosji na Ukrainę wywołał lawinę artykułów, informacji i komentarzy. Nie wszystkie doniesienia są jednak prawdziwe, część z nich ma za zadanie wywołać chaos i niepewność. Nie pozwólmy na to.
Starajmy się wspólnie o wysoki poziom społecznej weryfikacji treści na naszym portalu. Sprawdzajmy i weryfikujmy informacje w rzetelnych oraz oficjalnych źródłach. Wszelkie próby rozpowszechniania informacji nieprawdziwych raportujmy moderacji.
W biały dzień w Warszawie ukraińcy próbowali zabić mojego ojca.

W biały dzień w Warszawie ukraińcy próbowali zabić mojego ojca.

@O.......9 wykop.pl #polska #ukraina #warszawa

Być może ktoś nagrał ich w autobusie albo zrobił im zdjęcie.

 •  

  pokaż komentarz

  Policja z karetką przyjechała na miejsce, nie zabrali go do szpitala, ojca tylko spisali mówiąc że dużo wezwań na ukraińców mają w tej okolicy.
  @Oskarek89 W sensie pogotowie nie chciało ojca zabrać i/czy policja nie zrobiła nic więcej?

 •  

  pokaż komentarz

  w wawrze moją ciotkę tydzień temu chyba hindusi oj@@!li w bialy dzień :). Rowerem za nią jechali ale dla niej to chyba była dobra lekcja bo ona miłośniczka żmijowo-thuskowego plemienia i chyba nawet refiuges łelom było grane więc ten teges.

 •  

  pokaż komentarz

  @Oskarek89

  Kiedy zobaczyłem ten wpis na mikroblogu byłem przekonany, że to jakiś bait. Jesteś bordo, więc chyba raczej nie robisz sobie jaj zakrojonych na taką skalę. Jeśli to prawda, to Polacy dorobili się własnych ciapatych, boghactwo.

  •  
   v......6

   +235

   pokaż komentarz

   @mieszko111: żaden bait, mieszkam pod Przemyślem i ukry to patole. Młodych uczą w szkołach o Banderze, jaki to bohater itp. itd. Jak zapytałem o Wołyń ukraińskiego studenta, który uczy się za nasze pieniądze w Przemyślu to nie widział niczego złego w tej zbrodni. Przyznał, że Bandera jest bohaterem, że wiele dobrego zrobił i ze Polacy też mordowali.

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszko111: Nie ma XD. Z całą pewnością to nie bait.

  •  
   d......0

   +34

   pokaż komentarz

   . Jesteś bordo, więc chyba raczej nie robisz sobie jaj zakrojonych na taką skalę.

   @mieszko111: No tak, kliknął przycisk w internecie. Takie coś przecież jest zbyt poważne żeby ktoś się odważył to zrobić. XD.

  •  

   pokaż komentarz

   @ditto090: Marny materiał na robienie sobie żartów. Naiwnie zakładam, że ktoś ze zdrową głową nie robi bajtów w stylu; zgwałcono mi córkę, ubito starego, obcięto rękę kuzynowi, by potem wstawić wielką grafikę z pelikanem i brechą; patrzcie jak was nabrałem...

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszko111: Oj dorobiliśmy się, ilość Ukraińców jest porażająca. Nie ma już praktycznie dnia, żebym jakiegoś nie słyszał, a co za tym idzie ilość podobnych "incydentów" jest coraz większa...Mimo wszystko my, Polacy mamy do nich zdecydowanie mniej radykalny stosunek niż oni do nas.

  •  

   pokaż komentarz

   @lastro: Nie wiem czemu piszesz do jednej osoby w liczbie mnogiej i to raz pisząc mu, że nie zna całej prawdy, a chwilę potem już, że gówno wie. Co do Bandery to faktycznie taka postać-symbol, ale z tego co kojarzę bezpośrednio odpowiedzialny nie był. Mimo to wychwalanie człowieka, który położył ideologiczne podstawy pod zbrodnię wołyńską oraz terrorysty (i to organizującego zamachy nie na jakichś ludzi odpowiedzialnych za krzywdy Ukraińców tylko na ugodowych Polaków i Ukraińców) jest raczej nie na miejscu. A jak już ktoś nie widzi niczego złego w zbrodni wołyńskiej, o czym pisze @venom696, to nadaje się już tylko do deportacji. No bo argumentów za tym nie mogę sobie wyobrazić.

  •  

   pokaż komentarz

   @venom696: p?$##%@isz pan. Chodziłem do szkoły ukraińskiej w Przemyślu 9 lat i nigdy nie słyszałem nic o S. Banderze...

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszko111: kiedyś pisałem że u nas będzie jeszcze gorzej niż w Niemczech czy we Francji, bo może Hindusi czy Ukraińcy nie są tak "wybuchowi" jak Arabowie ale nasze służby to poziom płyt tektonicznych.
   W Szwecji mamy no-go zone, a u nas będą całe no-go towns pod Warszawą, bo pewnie w samej stolicy ich nie będzie stać, no i co by nie powiedzieć to jednak uważam że stołeczna policja jest o niebo lepsza od tej "wsiowej" i może trochę to ogarnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @mieszko111: gdybyś obserwował jego profil to byś wiedział, że Oskarek czasem palnie jakąś głupotę pod tagiem #mecz czasem posmiejemy się z jego ciut fanatycznego kibicowania #legia , ale nigdy ten kto ma choć minimalnie dobrze z głową nie życzy mu źle, i nigdy nie uważamy go za złego człowieka.

   Jest 0% szans że ten wpis to jakiekolwiek heheszki

 •  

  pokaż komentarz

  To może czas zrobić pozwolenie na broń i nosić jakiś niewielki pistolet? Mamy hołotę, z którą policja sobie nie radzi jak w Brazylii, to i metody trzeba dopasować.

  •  

   pokaż komentarz

   @ASLR: nie widziałeś co patusy w autobusie ostatnio zrobiły? jak to by się skończyło gdyby mieli broń?

  •  

   pokaż komentarz

   @wqdqweff: patus nie potrzebuje pozwolenia

  •  
   S.................i

   +144

   pokaż komentarz

   To może czas zrobić pozwolenie na broń i nosić jakiś niewielki pistolet? Mamy hołotę, z którą policja sobie nie radzi jak w Brazylii, to i metody trzeba dopasować.

   @ASLR: żaden pistolet nie uratuje cię przed atakiem z zaskoczenia wykonanym nożem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: ale atakujący już by pewnie nie żył, zawsze coś. Atak nie był skuteczny jak widać.
   @satq: nie potrzebują, bo i tak nie mają dostępu do broni.

  •  
   S.................i

   +28

   pokaż komentarz

   ale atakujący już by pewnie nie żył, zawsze coś. Atak nie był skuteczny jak widać.

   @wqdqweff: to ofiara by nawet broni nie zdążyła wyjąć i odbezpieczyć, gdyby dostała z zaskoczenia nożem po gardle, albo pod żebra.

  •  
   K.......5

   +2

   pokaż komentarz

   To może czas zrobić pozwolenie na broń i nosić jakiś niewielki pistolet?

   @ASLR: Plis, nowoczesny pistolet zaczyna się od 2500-3000 zł i sama broń to tylko początek kosztów jak ktoś chce nosić do samoobrony, a tutaj siedzisz z ludźmi dla których posiadanie ajfona to przepych i luksus xd

   Nawet przy gazach pieprzowych jak powiesz takiemu cebulakowi, żeby wziął Fox Labsa za max stówę to chrum chrum co tak drogo i idzie na bazar kupić jakiś POLICYJNY MAGNUM SUPER MAX 2137 za 15 zł xd

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: ale przecież w tej konkretnej sytuacji ten atak wcale nie był skuteczny, gościa nawet do szpitala nie przewieźli.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: Nóż to nie k?#!a Panzerfaust, że trafisz z 30 metrów - a pistolet już tak. Wystarczy jedna przypadkowa kula i taki śmieć będzie zwijał się na chodniku rzygając krwią...

  •  
   S.................i

   +25

   pokaż komentarz

   ale przecież w tej konkretnej sytuacji ten atak wcale nie był skuteczny, gościa nawet do szpitala nie przewieźli.

   @wqdqweff: nie był, bo napastnik trafił w szczękę, a nie w tętnicę. To kwestia szczęścia i braku profesjonalizmu napastnika, a nie braku skuteczności noża.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: dobrze, nie mam siły, przyznaję: broń palna jest bezużyteczna w każdej sytuacji, nie warto jej posiadać.

  •  
   S.................i

   +28

   pokaż komentarz

   Nóż to nie k@@%a Panzerfaust, że trafisz z 30 metrów - a pistolet już tak. Wystarczy jedna przypadkowa kula i taki śmieć będzie zwijał się na chodniku rzygając krwią...

   @Drexus: ty dzbanie, przecież pisałem o ataku nożem z zaskoczenia.

   Jak ktoś chce cie zabić nożem, to wystarczy, że go schowa w rękawie i do ciebie podejdzie, wyjmując go ułamek sekundy przed zadaniem ciosu.

   Żeby się przed czymś takim obronić, musiałbyś strzelać do każdego kto do ciebie podejdzie.

   Myślisz, że jak ktoś chce kogoś zabić nożem, to już 100 metrów od ofiary wyciąga nóż i drze się, że chce kogoś zabić?

   Nie, taki ktoś atakuje z paru metrów, albo i z mniejszej odległości.

   W przypadku ze znaleziska typ dostał nożem wychodząc z autobusu, od typa który stał w drzwiach tegoż autobusu, czyli nie było tam 30 metrów, tylko 30 centymetrów odległości.

  •  
   S.................i

   +21

   pokaż komentarz

   dobrze, nie mam siły, przyznaję: broń palna jest bezużyteczna w każdej sytuacji, nie warto jej posiadać.

   @wqdqweff: jeśli chciałbyś być domorosłym Rambo, który zabija z odległości wszystkich niemilców, to przykro mi, że rozwiałem twoje złudzenia.

   Broń palna jest skuteczna w specyficznych warunkach, ale na pewno nie wtedy, gdy ktoś z zaskoczenia dźgnie cię nożem.

   Jak nie wiesz takich rzeczy, to broń palna nie jest dla ciebie.

  •  
   K.......5

   -1

   pokaż komentarz

   @Achajos: Nigdzie nie mówię o używaniu gazu w autobusie, ale z dwojga złego to na pewno już dużo lepsza opcja niż pistolet, który jest polecany w komciu wyżej xd

  •  

   pokaż komentarz

   gdy ktoś z zaskoczenia dźgnie cię nożem.

   @Strzelec_Kurpiowski: Można zawsze nosić kolczugę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   źródło: b.allegroimg.com

  •  
   S.................i

   +20

   pokaż komentarz

   Można zawsze nosić kolczugę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

   @lonegamedev: kolczuga na nóż?

   Kiepski pomysł, bo kolczyka chroni przed obrażeniami siecznymi, a nie kłutymi. Kolczuga pomoże w Krakowie, gdzie z maczetami latają, bo maczetą w zasadzie tylko się sieka.

   Na nóż lepsza byłaby zbroja płytowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: Nitowana kolczuga? Spoko, wytrzyma pchnięcie. Nóż jej nie przebije - jest tylko kwestia obrażeń od samego tępego uderzenia...ale przy tych upałach nie będę sugerował ubierania pod nią przeszywalnicy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @ASLR: @wqdqweff: @Strzelec_Kurpiowski:
   W większości tego typu sytuacji żadna broń nie pomoże, nawet nauka sztuk walki nie pomoże (tym bardziej, że większość klubów jest nastawiona pod kątem sportu). Napastnik atakuje z zaskoczenia. Jak dobrze trafi to właśnie od ciosu w łeb tracisz przytomność zanim zdążysz ruszyć ręką.

   Druga sprawa, że z polskim prawem i polskimi sądami broń palna jest jednorazowego użytku. Raz strzelisz, tracisz pozwolenie, idziesz do więzienia. Nie ma takiej sytuacji, żeby strzelanie do kogoś z daleka było legalne, co czyni broń jeszcze bardziej bezużyteczną.

   Jestem za mniej restrykcyjnym dostępem do broni, bo wszystko mi jedno, czy ktoś mi przyłoży nóż do szyi, czy pistolet do głowy.

  •  

   pokaż komentarz

   Raz strzelisz, tracisz pozwolenie, idziesz do więzienia. Nie ma takiej sytuacji, żeby strzelanie do kogoś z daleka było legalne, co czyni broń jeszcze bardziej bezużyteczną.

   @r4do5: potrzebne źródło.

  •  

   pokaż komentarz

   @wqdqweff: To będzie po prostu przekroczenie granic obrony koniecznej. Poczytaj sobie o tym. Polskie prawo jest tak bezsensowne i głupie, że nie możesz mieć przewagi nad napastnikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kraker245: Sam nie wiem. Wyjęcie gazu i reakcja po dźgnięciu nożem może być opóźniona. Dla mnie jest to ewidentna próba morderstwa czy tam usiłowanie. Za to powinni dostać czapę.

  •  

   pokaż komentarz

   @azokk: ale nie mów mi, co to będzie 'po prostu', bo nic w tej sytuacji nie jest proste. Podaj mi przykłady spraw, w których sąd po pierwsze - stwierdził przekroczenie obrony koniecznej, a po drugie nie zastosował odstąpienia od wymierzenia kary, bo:

   'nie możesz mieć przewagi nad napastnikiem'

   jest bzdurą.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski:
   Prawda,ale jakby w autobusie przynajmniej kilku miało,to by kolesie albo nie żyli,albo byli załapani.A teraz sobie ich k!?$a szukaj.Prawo w Polsce jest debilne i tacy z tego korzystają,bo jak masz broń to się będziesz bał użyć nawet w swojej obronie a tym bardziej kogoś,bo ci zabiorą a debil prokurator będzie chciał ci doczepić najwyższy możliwy wymiar.

   Obrona własna to na przykład działa do momentu gdy sprawca zacznie uciekać.Walniesz mu w plecy....masz problem....
   A ja się pytam NIBY DLACZEGO??
   Dla mnie obrona konieczna to obrona siebie,i innych, ich lub mojego życia i mienia do momentu wyeliminowania zagrożenia.Poprzez eliminację rozumiem zatrzymanie sprawcy na miejscu zdarzenia.Dlaczego tak??
   Bo dla sądu sprawca który ucieka nie stwarza zagrożenia (eksces ekstensywny).
   Dla mnie jak najbardziej stwarza,bo dla mnie zagrożenie nie ustaje z chwilą ucieczki sprawcy.Bo on na drugi dzień może wrócić i sprzedać ci kosę pod domem,albo powróci ze wsparciem czyli z kumplami.Całe życie masz się za siebie oglądać??
   Sprawca przestaje stwarzać zagrożenie w chwili gdy jest niezdolny do zrobienia ci krzywdy,czy samemu czy z kumplami.Czyli wtedy gdy leży na glebie i czeka na Policję.Która go weźmie na komendę.W tym celu uważam,że obywatel ma prawo użyć wszelkich środków do jego zatrzymania.Jeśli ma broń powinien np. krzyknąć stój bo strzelam,w ostateczności oddać strzał ostrzegawczy w powietrze (przy ucieczce można,przy ataku ten aspekt należy pominąć,bo przy bezpośrednim ataku to daje sprawcy kilka sekund przewagi gdy miałbyś broń,ale nie mógłbyś się obronić),i jeśli sprawca się nie zatrzyma i nie zacznie słuchać poleceń,w celu jego zatrzymania posiadający broń powinien mieć prawo wyładować mu ołów w plecy,włącznie ze skutkiem śmiertelnym (który i tak wynika w sumie z tego,że każda kula może zabić a nie z chęci zamordowania złodzieja,po prostu plecy są najszersze i najłatwiej trafić,i to wcale śmierci nie oznacza,kula może jakimś cudem minąć żywotne organy,ale jednak jest to możliwe...choć naprawdę to płuca zawsze oberwą).
   Gdyby była moja interpretacja ukry zostałyby złapane i czekały na dożywotnią deportację.Bo ktoś by klamkę miał w autobusie,i użył.Jeśli by sprawcom udało się jednak uciec oznaczałoby to tylko,że broni nie można było bezpiecznie użyć.Np. sprawcy wmieszali by się w tłum,albo posiadający broń bałby się postrzelić ludzi obok,bo nie byłby pewien strzału,czy też sprawcy zwiali by tak daleko,że szanse trafienia byłyby niskie.Ale ponieważ społeczeństwo miałoby dostęp do broni po badaniach lekarskich,psychologicznych i niekaralności to daleko by nie zwiali.Ci co mają broń legalnie akurat starają się jej używać rozważnie.Bo sobie cenią przywilej.Ci co mają już teraz nielegalnie maja na to wywalone.Nawet za nieużywanie grożą im sankcje.

  •  
   c........6

   +1

   pokaż komentarz

   @wqdqweff: Posiadam (jak wielu użytkowników Wykopu) licencję na broń sportową (z taką licencją i promesą możesz kupić nawet kałacha, o "zwykłym" 9x19 nie wspominając, bo to ma chyba każdy z pozwoleniem i to kilka sztuk).
   Strzelanie do kogokolwiek jest bzdurą a jeszcze większą jest w ogóle wyciąganie klamki przy ludziach. Tobie się wydaje, że jak będziesz miał pistolet pod ręką, to sobie będziesz nim wymachiwał i strzelał do kogoś, a jak go trafisz, to sąd Ci powie "no dobrze żeś Pan zrobił"?
   Zachęcam do lektury Ustawy o Broni i Amunicji oraz prawa karnego. I nie ma sensu proszenie użytkowników o podawanie przykładowych wyroków sądów w tego typu sytuacjach, bo w Polsce nie obowiązuje prawo precedensu, co oznacza, że w takiej samej sprawie 3 różne sądy mogą wydać 3 różne wyroki i każdy z nich będzie tak samo ważny.

  •  
   S.................i

   +9

   pokaż komentarz

   Prawda,ale jakby w autobusie przynajmniej kilku miało,to by kolesie albo nie żyli,albo byli załapani.A teraz sobie ich k@#$a szukaj.Prawo w Polsce jest debilne i tacy z tego korzystają,bo jak masz broń to się będziesz bał użyć nawet w swojej obronie a tym bardziej kogoś,bo ci zabiorą a debil prokurator będzie chciał ci doczepić najwyższy możliwy wymiar.

   @DumnyzbyciaPolakiem: a no tak, zapomniałem, że jak będzie powszechna broń to tłumy ludzi same będą urządzać strzelaniny aby wymierzać sprawiedliwość.

   I dlatego powszechnego dostępu do broni nikt wam nie da.

   Za mało wyobraźni macie. Niby ludzie mają na codzień z bronią w autobusach jeździć?

   Obrona własna to na przykład działa do momentu gdy sprawca zacznie uciekać.Walniesz mu w plecy....masz problem....
   A ja się pytam NIBY DLACZEGO??


   Bo to jest OBRONA. A obrona jest tylko wtedy, gdy ktoś nas ATAKUJE. A gdy ktoś ucieka, to nie atakuje, więc to nie jest obrona.

   Kolejny powód, aby nie dawać Ci broni.

   Dla mnie jak najbardziej stwarza,bo dla mnie zagrożenie nie ustaje z chwilą ucieczki sprawcy. Bo on na drugi dzień może wrócić i sprzedać ci kosę pod domem,albo powróci ze wsparciem czyli z kumplami.Całe życie masz się za siebie oglądać??

   Czyli chcesz go zabić prewencyjnie, żeby drugi raz nie wrócił. Przy takim podejściu nie powinno ci się dawać żadnej broni. Broń jest do bezpośredniej obrony, a nie do tego, żeby każdy sebix mógł "sprawiedliwość" wymierzać.

   Jedź do Somalii, jak Ci prawo siły i dziki zachód imponuje.

   Przez takie debilizmy właśnie są ograniczenia w posiadaniu broni. Rządzący myślą, że każdy kto chce broń to dzban, który zaraz zacznie się w szeryfa bawić i strzelać ludziom w plecy ze strachu, że zaatakują ich kiedyś z kolegami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski:
   Dzięki za rady.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   A co do broni,to ja się nie ubiegam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Strzelam tak dużo i tak często,że po prostu mam tego czasem zwyczajnie dość.( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Już nawet dłuższe przerwy od strzelania muszę sobie robić,bo ileż można tysięcy pestek wywalać w kulochwyt.Niejedna klamka całe swoje życie ze mną głównie przeżyła.Bywa nawet,że jak zabieram kogoś na strzelnicę,to już sam nawet nie strzelam.Wolę patrzeć jak się inni bawią.

  •  
   S.................i

   +2

   pokaż komentarz

   @DumnyzbyciaPolakiem: tyle strzelasz na strzelnicy, a mimo to w głowie potrafiła ci się uroić myśl, że przypadkowi ludzie z bronią będą w autobusie strzelać do przypadkowych typów z nożem i że to w jakiś sposób będzie lepsze od tego co jest teraz?

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski:
   Nie,że będą strzelać,a że będą mieć.W autobusie to i ja bym nie strzelał.

  •  

   pokaż komentarz

   Sprawcę powinno się starać zatrzymać.Jeśli się da.W autobusie się nie da.Ale kiedyś wysiądzie i być może będą to takie okoliczności które pozwolą to zrobić.Albo nie.Jeśli nie dojdzie do użycia broni to ja się tylko ucieszę.Ale czasem dochodzi,nawet w Polsce.Raz nawet na YT taką interwencję widziałem,chociaż zdegustowany byłem,bo bez pomyślunku to było kompletnie,strzelali za dużo i niecelnie,bo na dystans,chociaż mogli go o połowę skrócić.
   Jedyne co,to teren był w miarę czysty,ale teoretycznie taserem mogli by to załatwić,choć oczywiście nie mieli (ja nawet sobie chciałem kupić zamiast broni coś takiego,ale kosztował wtedy,bo to nowość była,ze dwa razy tyle co dobra klamka).A ja niestety wprawdzie strzelam nieźle,nieźle też kiedyś rzucałem nożami,ale w walce wręcz jestem dupa,i mam szansę tylko na dystans.Bez broni dystansowej nie miałbym co skakać.Jakiejkolwiek.Wielu ludzi tak ma,stąd nie pomagają jak obok nich napakowany koleś katuje innego.Dlatego oni uciekli.Mieli nóż a reszta gołe ręce,których i tak nie umieli by wykorzystać w takim starciu.

  •  

   pokaż komentarz

   : to ofiara by nawet broni nie zdążyła wyjąć i odbezpieczyć, gdyby dostała z zaskoczenia nożem po gardle, albo pod żebra.

   @Strzelec_Kurpiowski: No to pozostaje nosić noże i w epickie szermierskie pojedynki się dawać, przynajmniej są legalne, wykopkom ulży i zanim się wykrwawisz sam zdążysz gościa dziabnąć ¯\_(ツ)_/¯

   Ogólnie zakazać noży. Zakazać przestępczości i kurde będzie spokój.

  •  

   pokaż komentarz

   @Strzelec_Kurpiowski: Ale dlaczego od razu zakładasz, że napastnik zada Ci śmiertelny cios nożem. Przecież często sytuacja wygląda inaczej i czas na wyciągnięcie broni by się znalazł. Sugerujesz, że nie warto nosić broni bo w jednej z pięciu sytuacji nie pomoże?

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  @Oskarek89: nie mogę uwierzyć w to co czytam, szczególnie w opieszałość policjantów którzy nic nie zrobili "bo za dużo zgłoszeń" a przecież mamy do czynienia z usiłowaniem zabójstwa :o

  Na Twoim miejscu próbowałbym uderzać do Biura Spraw Wewnętrznych, to jest chore (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  •  
   A.....h

   +53

   pokaż komentarz

   @MajorToJestKajor: W sumie nie ważne co, się zdarzyło nieprzyjęcie zgłoszenia czy nawet niesporządzenie notatki z takim uzasadnieniem jest z dupy i BSW powinno być z automatu. ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @Aysorth: zgadzam się, ale tutaj to powinni się za to zabrać ostro, jak bagiety olewają usiłowanie morderstwa to mamy jakiś j%?%ny Dziki Zachód ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  •  
   c....1 via Android

   +6

   pokaż komentarz

   @Aysorth Trzeba ich zaalarmować. Wbrew pozorom oni też uwielbiają statystyke i sie nie p#!@#!?ą.

  •  

   pokaż komentarz

   @MajorToJestKajor: Jakieś dziesięć lat temu w wrocku na rynku 18letni ziomeczkowi w szarpaninie pod klubem poderżnięto gardło(ponoć 1mm od tętnicy), bo banda patusów przyczepiła się do jego dziewczyny i ją obrażała, "ta k@!!a idzie z nami etc". Drugi koleżka chciał zatrzymać radiowóz na ulicy by szybko dostać pomoc to kazali mu sp%?$%$$ać. W szpital bagietomajster zaczął młodemu(18lat) tłumaczyć, że nie ma sensu zgłaszać sprawy bo i tak go nie znajdą, a jak znajdą to i tak mu nic nie zrobią, etc. Super stróże prawa kurwo.
   kilka godzin później na odział przyjechał pacjent z podciętym gardłem. Ale żeby doj!%#ć ćpunka z gietm zielska tajniaki z antynarkotykowego potrafią godzinami czaić się przy miejscówkach. No a później wielkie zdziwienie, że są tak nielubianą grupą zawodową niegodną zaufania.

1 2 3 4 5 6 7 ... 27 28 następna