•  

  pokaż komentarz

  A pamiętacie jak teletubiś O ZGROZO miał torebkę? To dopiero była indoktrynacja, dobrze że polski rząd się tym zajął xD

 •  

  pokaż komentarz

  Tylko idiota pozwala oglądać dziecku Cartoon network. Bardziej idiotycznego scumu nie widziałem

 •  

  pokaż komentarz

  Przez tysiące lat cywilizacja doszła do wniosku, że dzieciom nie powinno się pokazywać żadnej seksualności, a teraz pseudonowocześni degeneraci seksualni z LGBTqwerty chcą aby pokazywać dzieciom ich zboczenia?

 •  

  pokaż komentarz

  xD
  Pokaż że są wśród nas ludzi o innej seksualności i można ich szanować = INOKTRYNUJĄ MŁODZIEŻ xD
  Straszne rzeczy. Szacunek do innych promować, no jak oni mogli?!

  •  

   pokaż komentarz

   @MateriaBarionowa: chodzi o pokazywanie ich w pozytywnym kontekscie. taka sama roznica jak miedzy pokazaniem zlodzieja/mordercy jako czarnego charakteru w kreskowce, a mowieniem ze trzeba go tolerowac i szanowac

  •  

   pokaż komentarz

   @tegotypu a w jakim kontekście pokazywać? Komuś jakaś krzywdę zrobili? To przestępcy?

  •  

   pokaż komentarz

   @MateriaBarionowa:
   Pokaż że są wśród nas ludzie wyznający religię katolicką i można ich szanować i wyznawać te same zasady = INDOKTRYNUJĄ MŁODZIEŻ XD

  •  

   pokaż komentarz

   @Shatter szacunek dla żyjących w pokoju z innymi katolików trzeba pokazywać jak najwięcej. A obowiązkowa ideologia katolicka na katechezach to nie

  •  

   pokaż komentarz

   @MateriaBarionowa: Akurat księży to bym dzieciom nie pokazywał, chyba że w ramach wyczulenia na pedofilskie zachowania.

  •  
   TheNewGuy

   +8

   pokaż komentarz

   Pokaż że są wśród nas ludzi o innej seksualności i można ich szanować = INOKTRYNUJĄ MŁODZIEŻ xD

   @MateriaBarionowa: oni chyba uważają, że można kogoś namówić do bycia gejem/lesbijką XD. Muszą mieć bardzo słabe poczucie swojej heteroseksualności, skoro uważają, że można kogoś do tego namówić.

   chodzi o pokazywanie ich w pozytywnym kontekscie.

   @tegotypu: A dlaczego nie? Generowanie nienawiści na jakiś bzdurnych podstawach to nic dobrego. Pokazanie dzieciom, że to bez znaczenia i nie trzeba od razu komuś spuszczać wp!!%@?#u za to, że jest inny to nic złego.
   Uważasz, że lepiej jak się wzajemnie ludzie nienawidzą, czy lepiej jak siebie szanują nawzajem?

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: "oni chyba uważają, że można kogoś namówić do bycia gejem/lesbijką XD. Muszą mieć bardzo słabe poczucie swojej hetero seksualności, skoro uważają, że można kogoś do tego namówić."

   Nie namówić tylko wmówić , nie wszystkie odmienne zachowania z automatu czynią cie homoseksualistą Świetny przykład . https://www.youtube.com/watch?v=zgyqmgxjvx8

   " A dlaczego nie? Generowanie nienawiści na jakiś bzdurnych podstawach to nic dobrego. "

   Niema generalizowania nienawiści tylko kultura ofiary, która została sztucznie wytworzona i podtrzymywana.

   Jak wygląda strategia PR ruchu LGBT W 1989 dwóch gejowskich aktywistów, Marshall Kirk, badacz w dziedzinie neuropsychiatrii, i Hunter Madsen, politolog i ekspert w dziedzinie taktyk publicznej perswazji i marketingu społecznego, napisali książkę "After the Ball - How America will conquer its fear and hatred of Gays in the 90s".
   W publikacji tej znajdziemy manifest homoseksualny :

   Krok 1: Mówicie o homoseksualistach i homoseksualizmie tak często i głośno jak to tylko możliwe, każde zachowanie z którym się stykasz dość często w swoim otoczeniu uznasz za normalne.

   Krok 2: Przedstawiajcie gejów jako ofiary, a nie jako agresywnych rywali. Osoby występujące w kampanii muszą być prawe, przyzwoite, miłe w obyciu, - jednym słowem nie różniące się niczym od heteroseksualistów

   Krok 3: Nasza kampania nie może wprost domagać się wsparcia społecznego dla praktyk homoseksualnych, dlatego za główny watek obieramy walkę z dyskryminacją. Wolność słowa, wyznania, zrzeszania się, prawo do sprawiedliwego procesu i powszechna ochrona prawna – te problemy powinna uwypuklać nasza kampania

   Krok 4: Zadbajcie, żeby geje dobrze wypadali, zręczna i bystra kampania medialna może uczynić wkrótce ze wspólnoty gejowskiej matkę chrzestną cywilizacji zachodniej. Pamiętajcie o poparciu gwiazd popkultury.

   Krok 5: Sprawcie, aby wrogowie wypadali źle. Na późniejszym etapie kampanii, kiedy reklamy gejowskie już spowszednieją, nadejdzie czas rozprawić się z resztą przeciwników. Trzeba będzie zmieszać ich z błotem. Po pierwsze - musimy przy pomocy słowa homofobia wywołać w społeczeństwie poczucie wstydu i winy za brak akceptacji dla praktyk homoseksualnych, a po drugie – sprawcie, by wrogowie wyglądali tak paskudnie, żeby przeciętny Amerykanin chciał się trzymać od nich z daleka.

   Krok 6: Szukajcie funduszy. Nasza kampania wymaga wielu środków, bo została zaplanowana na lata. Nawet gdyby mieli ją wspierać sami homoseksualiści, to da się to zrobić, bo zwykle mają więcej pieniędzy, gdyż sami nie utrzymują rodzin. Poza tym w finansowanie zaangażowały się liczne instytucje i stowarzyszenia, których celem jest rozbicie chrześcijańskiego porządku świata.

   "Pokazanie dzieciom, że to bez znaczenia i nie trzeba od razu komuś spuszczać wp%!@?@!u za to, że jest inny to nic złego."

   Miałbyś racje gdyby kampania mówiła o przemocy jako takiej a po raz kolejny mamy kampanie, która manipuluje faktami choćby odnośnie skali i mówi o konkretnej grupie społecznej.

   "Uważasz, że lepiej jak się wzajemnie ludzie nienawidzą, czy lepiej jak siebie szanują nawzajem? "

   Tylko ,że to LGBT nienawidzi i niema szacunku do innych osób, które maja przeciwne zdanie i chce narzucać swoje poglądy i przywileje na silę.

   1. Czarnoskóry Kevin Heart nie mógł poprowadzić gali Oscarów w tym roku, ponieważ LGBT i ich obrońcom nie spodobały się jego żarty ponad 10 lat temu
   2. Jedna z większych tenisistek Martina Navrátilová, która walczy o prawa LGBT i sama jest chyba lesbijką... została ostatnio zniszczona przez społeczność LGBT, bo powiedziała, że niesprawiedliwe jest uczestniczenie trans kobiet w sportach kobiecych...
   3. Ostatnio ktoś wykopał wywiad białego, legendarnego aktora, który nie żyje od ponad 40 lat, bo powiedział coś rasistowskiego w pewnym wywiadzie... żeby zniszczyć człowieka, który nie żyje już od tak dawna i który żył w innych czasach
   4. Liam Neeson i jego wywiad, który wywołał skandal
   5. Czarnoskóry aktor The Empire Jussie smollett i jego hoax crime, czyli zaplanował i wykonał atak na siebie i oskarżył o to dwóch ludzi w kapeluszu MAGA.
   6. Scarlett Johansson musiała zrezygnować z roli LGBT, ponieważ społeczność LGBT uważa, że osoba hetero nie powinna grać osoby homoseksualnej!
   7. Roseanne Barr napisała żart na twiterze... jak się okazało zażartowała z czarnoskórej osoby, nie był tego świadoma... no i straciła pracę
   8. Megan Kelly próbowała w swoim programie NBC poruszyć tylko i wyłącznie dyskusję o to czy blackface jest zawsze rasistowskie... została zwolniona po wielkim oburzeniu za to, że próbowała tylko poruszyć normalnie, kulturalnie temat. Nic więcej.

   To LGBT w dużej mierze blokuje rozmowę na argumenty i odmienne zdanie .

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   @altrunim: aż zadzwiwia mnie, że poświęcasz aż tyle uwagi na ten temat. Normalne to to nie jest, ale łap plusa za starania. Aż tak istotne jest dla ciebie, że w filmie czy bajce będzie związek dwóch ludzi inny niż taki jaki się tobie podoba? Trochę to creapy

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: Napisałem ci wyczerpująco, że osoby i organizacji ,które propagują tolerancje jak CN czy LGBT sami jednoczesne nie tolerują innych poglądów, są ograniczane ścisłe do własnego grona , podałem przykłady . Co za tym idzie jeśli chcesz propagować jakieś ideały nie możesz jednocześnie im zaprzeczać ponieważ wychodzi z ciebie hipokrytą , oto mi głównie chodziło .

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Napisałem ci wyczerpująco, że osoby i organizacji ,które propagują tolerancje jak CN czy LGBT sami jednoczesne nie tolerują innych poglądów, są ograniczane ścisłe do własnego grona

   @altrunim: może w tym jest cały problem. ludzie o określonych poglądach nie próbują się dogadać i zrozumieć jeden drugiego. Poza tym organizacje prawicowe tak samo nie tolerują LGBT. Kościół to by chętnie pewnie wprowadził palenie na stosie, albo przynajmniej biczowanko.

   Może być tak jak mówisz, bo jak by nagle się ludzie dogadali, to ciężko było by politykom dzielić ludzi. Organizacje LGBT nie miały by po co się zrzeszać, jak by naziole ich nie atakowali i traktowali normalnie. Naziole nie mieli by powodów do nienawiści, bo nie wk#!$iały by ich jakieś parady, które są organizowane, bo atakują ich naziole... i tak powtarzaj do śmierci.

   Syndrom oblężonej twierdzy by padł i może elektorat zwróciłby przy wyborach uwagę na to, że są ważniejsze sprawy od tego czy geje biorą ślub czy nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: "Naziole nie mieli by powodów do nienawiści" nie generalizuj dobrze bo zaczynasz przesadzać równie dobrze ja mogę powiedzieć ,że te "naziole" nie miałby by o co walczyć gdyby komunistyczni neomarksiści nie chcieli im narzucać własnego zdania.

   Gdyby organizacja jak LGBT zależało na tych postulatach o których mówią to wpierw nie działali by w taki sam sposób jak organizacje i poglądy z którymi walczą, pokazali by chociaż ze nie narzucaniem ale zwykła rozmową zrozumieniem odmiennych poglądów mogą pokazać ze są lepsi . Napisałem ci przykłady jak nie tolerują innych poglądów niż ich własne nawet jeśli ktoś ich częściowo popiera to jest dla nich niedopuszczalne. Masa osób z tego środowiska ich nie popiera i uważa, że tak samo jak dzisiejsze feministki psuja wizerunek silnej kobiety tak samo jak LGBT psuja wizerunek np: homoseksualistów wypaczając go na własne potrzeby.

   Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko , i pewne zjawiska jak demokracja czy większość powinny być brane pod uwagę odnośnie pewnych aspektów naszego życia .

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Gdyby organizacja jak LGBT zależało na tych postulatach o których mówią to wpierw nie działali by w taki sam sposób jak organizacje i poglądy z którymi walczą, pokazali by chociaż ze nie narzucaniem ale zwykła rozmową zrozumieniem odmiennych poglądów mogą pokazać ze są lepsi

   @altrunim:

   Środowiska LGBT to nie święty tomasz z akwinu, który będzie przyjmował plaskacze i nadstawiał drugi policzek. Jak ich ktoś atakuje, to sami atakują. Tylko ty mylisz przyczynę ze skutkiem. To nie marsze są powodem nienawiści, a nienawiść powodem marszy.

   Najpierw były szeroko zakrojone szykany, a dopiero potem marsze w obronie praw szykanowanych, teraz są szykany z powodu marszy, bo "naziolki" widzą, że argument sam w sobie, ze trzeba potępiać gejów jest durny i ciężko by było im przekonać do tego kogokolwiek myślącego, więc wymyślili sobie, że oni nie walczą z gejami, tylko z homopropagandą. Ci drudzy potrzebują tej homopropagandy, żeby nie być szykanowanym w społeczeństwie. Jeśli nie widzisz, że to się zapętla, to żadne argumenty do ciebie nie trafią.

   Równie dobrze rzeczoni "naziole" mogą pierwsi pokazać, że są lepsi, ale sam dobrze wiesz, że żadna z tych grup tego nie zrobi, bo się zafiksowali w swojej oblężonej twierdzy. Jedni i drudzy siebie warci.

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko , i pewne zjawiska jak demokracja czy większość powinny być brane pod uwagę odnośnie pewnych aspektów naszego życia .

   @altrunim: nie ma żadnego powodu, żeby większość decydowała o tym w jaki sposób ma żyć mniejszość, jeśli ta mniejszość nie wpływa na życie tej większośći. To jest ogromna wada demokracji, że pozwala większości robić komuś na złość, tylko z powodu, że są w większości.

   Ok... większość ludzi zakazuje związków małżeńskich homoseksualnych. Jest większość, jest demokracja, trzeba zakazać. Tylko po co? Jeśli to nie wpływa w żaden sposób na życie tej większości? To po co mają to robić?

   Ale odwrócmy sytuację. Co jeśli hipotetyczny jakiś nowy rząd stwierdzi, że małżeństwo to tylko dla gejów, a hetero, to sobie mogą iść spisać akt notarialny i ich nagle zakaże? wpływu na hipotetyczną większość gejowską nie ma to żadnego, a na złość utrudnia życie tym hetero.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy:"Ale odwrócmy sytuację. Co jeśli hipotetyczny jakiś nowy rząd stwierdzi, że małżeństwo to tylko dla gejów, a hetero, to sobie mogą iść spisać akt notarialny i ich nagle zakaże? wpływu na hipotetyczną większość gejowską nie ma to żadnego, a na złość utrudnia życie tym hetero. "

   Bo tak działa właśnie demokracja to większość ustala prawa tak działają społeczeństwa nie podoba ci się to wyjedz do innego kraju albo zaakceptuj rzeczywistość . Chcesz coś zmienić to przekonaj do tego większość ale skoro uważasz, że trzeba ludzi do tego zmusić to oczekuj oporu z ich stron.

   Ślub kościelny jest częścią religii , w której są konkretne prawa dlaczego chcesz nakazać im łamanie własnych przekonań . Ślub cywilny jest wystarczający w takich wypadkach. Tolerancja nie oznacza akceptacji , tak jak wspomniałem nie można mieć wszystkiego decydując się na coś masz liczyć się z ograniczeniami czy ci się to podoba czy nie.

   Chcesz coś zmienić to przekonaj do tego większość .

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Bo tak działa właśnie demokracja to większość ustala

   @altrunim: dlatego napisałem, że jest to najwększa wada demokracji. Kiedyś większość życzyła sobie niewolnictwa w USA. To nie jest tak do końca, że większość powinna swoją wolę narzucać mniejszości. Jest to nie etyczne, a dodatkowo może prowadzić do napięć społecznych przestępstw. Mniejszość może podjąć się działań agresywnych i przestępczych, jeśli jest szykanowana bez powodu.

   Dziś jesteś w większości, a jutro możesz być w mniejszości i będziesz musiał znosić absurdalne wymagania większości.
   Zrozum, że państwo nie jest od tego, żeby się zajmować takimi sprawami. To nie jest sprawa prawna wogóle. Państwo jest od zapewnienia ładu, prawożądności i równego traktowania obywateli. A akurat tego nie robi tylko się zajmuje tym, żeby jedni ludzie mogli uzyskać jakieś prawa, a inni nie.

   nie podoba ci się to wyjedz do innego kraju

   Ja widzę takie coś, to już wiem, że dyskutuję z debilem. Dlaczego sam nie wyjedziesz do kraju gdzie homoseksualizm jest nielegalny?

   Ślub kościelny jest częścią religii , w której są konkretne prawa dlaczego chcesz nakazać im łamanie własnych przekonań . Ślub cywilny jest wystarczający w takich wypadkach.

   ale nie ma czegos takiego jak slub cywilny dla lgbt. Oni raczej nie życzą sobie ślubów kościelnych, a równego traktowania przez prawo. Ewentualnie instytucja ślubu cywilnego i wszystkiego z nim związanego powinna przestać istnieć.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: Rozumiem ślub cywilny i posiadanie dzieci rozumiem ale tak jak wspomniałem są w mniejszosci dlatego muszą zaakceptować rzeczywistość albo nakłonić większość do swoich pomysłów .

   "dlatego napisałem, że jest to najwększa wada demokracji"

   Dla ciebie wada dla mnie zaleta .

   "Kiedyś większość życzyła sobie niewolnictwa w USA"

   Mamy teraźniejszość poza tym to nie tylko biali się tym parali a już na pewno niebyli pierwsi bo niewolnictwo to nie tylko USA.

   "To nie jest tak do końca, że większość powinna swoją wolę narzucać mniejszości. Jest to nie etyczne, a dodatkowo może prowadzić do napięć społecznych przestępstw. Mniejszość może podjąć się działań agresywnych i przestępczych, jeśli jest szykanowana bez powodu."

   Nie ty mówisz o jakieś wyimaginowanej utopi , ja mówię o rzeczywistości, która wygląda tak, że w każdym kraju gdzie rządzi lewica osoby o poglądach prawicowych są szykanowane i uciskane więc działacie dokładnie tak samo jak osoby przeciwko, który m walczycie.

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   albo nakłonić większość do swoich pomysłów .

   @altrunim: i własnie to robią. Stąd cała dyskusja.

   Mamy teraźniejszość

   A zachowujemy się jak by było średniowiecze.

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Nie ty mówisz o jakieś wyimaginowanej utopi

   @altrunim: naprawdę nie potrzeba jakiejś utopii, żeby rząd odp%#$@!?ił się od kwestii światopoglądowych i zajął się sprawami zagranicznymi i podstawowymi usługami.
   Tylko, że nigdy tego nie zrobi, bo ludzi są debilami - kolejna wada demokracji - i trafia do nich jakieś proste przesłanie: uuuu geje chco nam dzieci przekonywac do gejostwa. uuu... rzont daje wkoncu na bombelki...
   Jak ktokolwiek chce się zająć kwestiami obniżania podatków, upraszczaniem życia obywatelom, ten przegrywa wybory, bo nie odwołuje się do niskich instynktów debili.

   Zobacz jak kampania do EP wyglądała. Żenada poprostu: za gej antygej... i tyle było z programu... ja p%#$@!?e.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: i własnie to robią. Stąd cała dyskusja.

   Nie, nie robią bo zachowują się tak samo źle jak środowiska, z którymi walczą czyli to jest zwykła hipokryzja.

   "A zachowujemy się jak by było średniowiecze."

   W takim razie mało wiesz o średniowieczu.

   "naprawdę nie potrzeba jakiejś utopii, żeby rząd odp!@?%!$ił się od kwestii światopoglądowych i zajął się sprawami zagranicznymi i podstawowymi usługami.Tylko, że nigdy tego nie zrobi, bo ludzi są debilami - kolejna wada demokracji - i trafia do nich jakieś proste przesłanie: uuuu geje chco nam dzieci przekonywac do gejostwa. uuu... rzont daje wkoncu na bombelki...

   No właśnie ani kraj lewicowy ani prawicowy tego nie zrobi dlatego mówisz o nie istniejącej utopii.

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   No właśnie ani kraj lewicowy ani prawicowy tego nie zrobi dlatego mówisz o nie istniejącej utopii.

   @altrunim: chodzi o definiowanie lewica prawica w ramach gospodarki, a nie tego czy ktoś rucha dzieci w kościele, czy na wiecu lgbt.

   Lewica: dążenie do równości pod względem gospodarczym chcą zabierać bogatym i dawać biednym tak w uproszczeniu, czyli równy podział biedy ;)
   Prawica: dążenie do wolności pod względem gospodarczym, chcą żeby każdy był odpowiedzialny za swój los, czyli nierówny podział bogactwa.

   Co ciekawe, obydwie partie są wewnętrznie sprzecznie. Lewica niby chce dać ludziom wolność, ale już neguje własność prywatną i promuje w tym temacie zamordyzm. Prawica niby chce dać ludziom wolność gospodarczą, ale już z drugiej strony ma ciągoty do trzymania ludzi za jaja, żeby zachowywali się jak im się podoba i próbują przypodobać się kościelnej mafii.

   Lewica światopoglądowa w połączeniu z prawicą gospodarczą wydaje się rozwiązaniem idealnym.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy:

   PS: Odnośnie części twojego wcześniejszego komentarza ,którego dziwnym trafem nie zauważyłem.

   "Ja widzę takie coś, to już wiem, że dyskutuję z debilem. Dlaczego sam nie wyjedziesz do kraju gdzie homoseksualizm jest nielegalny?"

   Dzieciaku nie wyrywał słów z kontekstu, nie napisałem o zakazie dla homoseksualizmu tylko o tym, że nie można mieć wszystkiego i trzeba czasem braki zaakceptować .

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Nie, nie robią bo zachowują się tak samo źle jak środowiska, z którymi walczą czyli to jest zwykła hipokryzja.

   @altrunim: a tak... dają do kreskówek parę lesbijek... straszne. Za to naziolki atakują ludzi i policję używając dzieci jako tarczę. Rzeczywiście to samo.

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Dzieciaku

   @altrunim: dzięki za komplement. To w sumie miłe coś takiego usłyszeć w moim wieku.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: Dobra widzę, że argumenty się skończyły bo zaczynasz wracać do początku a ja nie mam zamiaru się powtarzać.

   "dzięki za komplement. To w sumie miłe coś takiego usłyszeć w moim wieku. "

   Jak nie potrafisz się zachowywać jak osoba dorosła w dyskusji tylko zaczynasz rzucać błotem jak małolat to nie wiem czy można być z tego dumnym, ale nie mnie to osądzać.

   Miłego dnia życzę.

  •  
   TheNewGuy

   -1

   pokaż komentarz

   Jak nie potrafisz się zachowywać jak osoba dorosła w dyskusji tylko zaczynasz rzucać błotem jak małolat to nie wiem czy można być z tego dumnym, ale nie mnie to osądzać.

   @altrunim: hasło nie podoba się to wyjedź dla mnie jest oznaką debila. Wyraziłem swoją opinię na ten frazes, bo nic tak bardzo nie wkurza, jak taka wielka hipokryzja środowisk skrajnej prawicy. Komuś powiedzą wyjedź, bo jesteś w mniejszości, pomimo że ta mniejszość nikomu nie wadzi, a sami zamiast wyjechać do kraju który jest zgodny z ich przekonaniami, to prezentują swoje opinie i to często dosyć agresywnie.

   Jeśli nie zrozumiałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi to trudno. Nie chciałem ciebie obrazić. Ale jak sam zauważyłeś, jest demokracja i pomimo jej wad ludzie mają prawo i do demonstracji i niezadowolenia, jak prezentowania swoich poglądów, aby przynajmniej spróbować przekonać innych.

   Właśnie to robię, jeśli nie zauważyłeś. Skwitowanie nie podoba się to wypierd... jest żenujące, już lepiej nie dyskutować.

   miłego.

1 2 3 4 5 6 7 ... 18 19 następna