•  

  pokaż komentarz

  Bardzo dobrze przedstawia. Ludzie, którym przeszkadza cudze życie seksualne widocznie nie mają swojego. A ruch LGBT mimo, że nie jestem działaczem uważam za dobry, bo ośmielił ludzi o odmiennej orientacji do pokazania swojej egzystencji. Nie zawsze to co robią jest spoko, ale większej krzywdy tym nikomu nie wyrządzają. A ci co się boją, że ich synek nagle będzie zapinał w dupę kolęgę z szkolnej ławki to widocznie jesteście słabymi rodzicami skoro nie chciał waszego modelu rodzinnego naśladować :P. Sam wolę psiochy, ale nie widzę problemu, aby z kolesiem co zapina innych kolesi normalnie posiedzieć przy piwie i pogadać o życiu czy serialach.

  •  

   pokaż komentarz

   @Snuff_Majster: Nikomu nie przeszkadza czyjaś seksualności do póki nią nie emanuję wszędzie.
   Np. nie obchodzi mnie to że ktoś lubi jak mu srają do mordy, ale jak chodzi wszędzie i mówi że to zajebiste i normalne i chce dzieci uczyć że jest to spoko to mam wrażenie że jest coś nie tak. z lgbt jest tak samo.

  •  

   pokaż komentarz

   @Snuff_Majster nikt NORMALNY nie ma z tym problemu. Problem się zaczyna jak nakazujesz innym wypowiadać się jedynie dobrze o takich osobach bo inaczej jesteś <wpiszcokolwiek>fobem. Albo wtedy jak ktoś ze swojej seksualności robi sens swojego życia i musi na każdym kroku, każdym swoim zachowaniem podkreślać że jest homo. To zwyczajnie drażni ludzi, i nie tylko w tej sferze. Miłośnik wędkarstwa mówiący jedynie o rybach tez zostanie wykluczony z "normalnego" środowiska.

  •  

   pokaż komentarz

   @tomasz-piechura:
   @alojzy_ulamek
   No ja znam typa, który aktywistą jest i miał chore akcje m.in. pomalował pomnik papieża. Też teraz z tą waginą szedł. Dekel straszy i bardzo go nie trawię, bo jest skrajny i pomimo swoich postulatów jest przyj%#%ny nawet dla towarzystwa. Natomiast nie wszyscy idący w tym marszu to takie szury. A i znam takie osoby co zlewają, a jest sobie moja przyjaciółka inną kobitką. Cywilny ślub by był spoko, bo chociażby podział majątku czy odwiedzić w szpitalu jak coś. Też co do dzieci invitro czy adopcji to bym w ogóle wprowadził ogólno-światowy test na rodzicielstwo. Czy ktoś się nadaje czy nie na rodzica. Takie patusy mają dzieci i ryją im beret, a potem oni są takimi pasożytami zatruwającymi innym życie. Także para gejów mogłaby być dużo lepszym życiem dla niejednego dziecka, aniżeli para heteroseksualna. Być może i taka "normalna", gdzie nie ma takiej patologii. Gdzie ojciec i tak nieobecny jest, albo z boku się trzyma i wychowuje tylko matka, ewentualne z babcią.

 •  

  pokaż komentarz

  Kiedyś czytałem o tym że to największa piosenkarka LGBT xd . Freddie Mercury, George Michael,czy Elton John(za nim akurat średnio przepadam) to goście którym ona nie jest godna nawet butów czyścić.

 •  

  pokaż komentarz

  My piękni, weseli, tęczowi w tęczowej wiosce szczęśliwości (ciekawe z czego oni się utrzymują, to jakiś burdel?) i WY ten niedomyty motłoch, to śmierdzące nienawistne bydło, ale czekajcie, już wam zgniatamy łby w imadle i nauczymy was tolerancji i miłości. Ten to wręcz modelowa propaganda wedle nazistowskich wzorców, ale nie dziwię, się gdyż ta "artystka", a raczej produkt firm fonograficznych właśnie w tym celu powstała by szerzyć subwersję kulturową i przejąć dzieci "motłochu". W roku 2006 jest mocno promowana jako wykonawczyni muzyki country - czyli muzyki dla "bezębnego motłochu" z flagami amerykańskimi w kowbojskich kapeluszach, dla tych co chodzą do kościoła, dla których tradycyjny porządek i ciężka praca wyznacza rytm. Dziś temu "motłochowi" leje się prosto w twarz pokazując palcami - shame on you! Wielu Amerykanom udało się wdrukować poczucie winy odnośnie tego, że są biali, a dziś trwa wdrukowywanie poczucia tego, że są zacofani i nietolerancyjni przy jednoczesnym szkalowaniu męskości - operacja na równoległych frontach i zsynergizowanie wysiłków. Można powiedzieć, że Polska jako poligon doświadczalny był pod wieloma względami pionierski, gdyżmamy do czynienia marksistowską pedagogiką wstydu, jakże znaną u nas od redaktora Michnika, którego imperium medialne było (i nadal jest) głównym agregatem tej subwersji. Swego czasu był na dobrej ścieżce zohydzenia Polakom tradycyjnej polskości i zastąpienia jej czekoladowym orłem w różowych okularach. Są to operacje rodem z sowieckich podręczników odnośnie tego jak niszczyć narody od wewnątrz.

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @dr_gorasul: może nie bylibyście uważani za motłoch, gdybyście w debacie publicznej nie byli reprezentowani wyłącznie przez agresywnych prymitywów ze światka kibolskiego i niedorozwiniętych populistów w stylu pani Godek. jednak wam to na rękę, gdyż 90% tych wielkich obrońców polskości palcem nie kiwnie ku jej dobru, natomiast bardzo fajnie jak łyse karki skatują jakiegoś geja/lewaka/kogokolwiek kto nie pozwala Polsce wstać z kolan.
   a tak? jesteście nie dość, że motłochem reprezentowanym przez ludzi skrajnie nieinteligentnych, to jeszcze motłochem tchórzliwym, chowającym się za plecami silniejszych od siebie.
   nie mieszaj w to polskości, patriotyzmu i tego typu zagadnień, z którymi nie masz nic wspólnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: Ale przestań pisać do ludzi jak do liczby mnogiej. Ja się wypowiadam za siebie, on się pewnie też wypowiada za siebie. Przestań używać słów MY/WY/BYŚCIE jak z jakiegoś PRLu.

  •  

   pokaż komentarz

   @okradzione: ach, ach, jaki wrażliwy. niestety, WASZĄ reprezentacją są ostatni "obrońcy" Jasnej Góry, Pawłowicz, Cejrowski, Śmierć Wrogom Ojczyzny i reszta oszołomów przynoszących wstyd temu narodowi. z WAMI, MY - Polacy otwarci i myślący samodzielnie - nie mamy nic wspólnego poza nieszczęśliwie dla Polski tym samym miejscem urodzenia.
   tak długo jak będziecie przyzwalać na przenikanie wyżej wymienionych przykładów do życia publicznego i - o zgrozo - politycznego (a póki co nie tylko przyzwalacie, ale i zachwyceni skaczecie z radości na ten widok), tak długo każdy człowiek z odrobiną rozumu nie będzie chciał mieć z wami nic wspólnego.
   prawica na wykopie to wręcz wyjątkowo jednolita liczba mnoga, dlatego należy się do was zwracać w ten sposób.

 •  

  pokaż komentarz

  No i przecież ma rację. I w teledysku nie przedstawia osób LGBT jako "nową szlachtę, bawiącą się i pławiącą w luksusach", tylko jako ludzi cieszących się życiem którzy mają wyj@#@ne na opinie jakiś pato-sebków xD

Dodany przez:

avatar honk-honk dołączył
1411 wykopali 272 zakopali 35.3 tys. wyświetleń
Advertisement