•  

  pokaż komentarz

  Wielu pisze że foliarski film (odnośnie populacji żydów). Ale nikt nie zwrócił uwagi że od drugiej połowy XIX wieku w amerykańskiej prasie (redagowanej przez żydów) dość często pojawia się liczba 6 milionów żydów którzy umierają z głodu lub są mordowani (nie tylko w Rosji). Tak ściśle trzymali się zagłady 6 milionów że teraz pojawia się pytanie:
  Czy mieli w tym udział aby proroctwo holocaustu (polecam etymologię słowa) się wypełniło? Czy może ta liczba jest zawyżona i nie zginęło 6 milionów żydów w trakcie II WŚ, tylko jest to z góry przyjęta liczba o której pisano na długo przed niemiecką zbrodnią?

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: W latach 20. szacowano ogółem, że w ZSRR żyje około 6 milionów Żydów, więc jak tylko coś się tam złego działo, to pisano, że taka liczba jest czymś zagrożona.

  •  

   pokaż komentarz

   @januszniepije: 6 milionów musi zginąć, aby żydzi wrócili do ziemii obiecanej. tak jest w torze.

  •  

   pokaż komentarz

   6 milionów musi zginąć, aby żydzi wrócili do ziemii obiecanej. tak jest w torze.
   @bleblebator: Jak to jest dokładnie ujęte?

  •  

   pokaż komentarz

   @btr: Można zadać sobie pytanie: “jakie jest znaczenie liczby ’6 mln’ i skąd się wzięła? Badania pokazują, że powód tej dziwnej żydowskiej obsesji związanej z liczbą 6 mln bierze się ze starożytnego proroctwa religijnego w Torze.

   Według pewnych źródeł, proroctwo to przewidziało, że zanim naród żydowski będzie mógł wysunąć roszczenia i zdobyć Palestynę, by ustanowić żydowską ojczyznę zwaną “Izrael”, musi zginąć 6 mln Żydów w ofierze całopalenia (czyli holokauście), jako ofierze złożonej ich żądnej krwi boskości, YHWH. (Zobacz Weintraub, Ben. The Holocaust Dogma of Judaism: Keystone of the New World Order. Washington, D.C.: Cosmo Pub., 1995.) Żydowski autor Benjamen Blech potwierdził to w książce “The Secrets of Hebrew Words” [Tajemnice hebrajskich wyrazów] confirmed this reality (J Aronson Inc., 1991, p. 241), twierdząc:

   “Hebrajskie słowo ‘powrócisz’ (TaShaVu) wydaje się być napisane niepoprawnie. Gramatycznie wymaga innego (vav), i powinnoo być (TaShUVU). Dlaczego brakuje mu litery (vav) oznaczającej sześć? [TaShaVU] bez vav to przepowiednia dla narodu żydowskiego o ostatecznym powrocie do ich narodowej ojczyzny. Według numerologii TaShaVU daje 708: tav = 400, shin = 300, vei = 2, vey = 6.

  •  

   pokaż komentarz

   @bleblebator: Ale wszystkie źródła odnoszą się do relatywnie nowych pozycji, napisanych wiele lat po holokauście. Czy ktokolwiek przedstawił taką przepowiednię jeszcze przed holokaustem czy dopiero później niektórzy zaczęli doszukiwać się takiego "ukrytego przekazu", niczym łączenie katastrofy w Czarnobylu z pojawiającym się w Apokalipsie piołunem czy podobnymi sprawami?

  •  

   pokaż komentarz

   @btr: trafiłeś w sedno, stary jak i nowy testament był wielokrotnie zmieniany, tak aby dopasować do realiów. To samo niewątpliwie z torą.

 •  

  pokaż komentarz

  Tyle lat i nic do nich nie dociera. Skoro nigdzie ich nigdy nie lubili, wina musi leżeć jednak po ich stronie.

 •  

  pokaż komentarz

  A inna nacja żołnierz dzieci kobiety