•  

  pokaż komentarz

  Tylko antynatalizm. Dość mam bombelków.

 •  

  pokaż komentarz

  Ja wyznaję w tym temacie idee głoszone przez tego gościa. Może nie aż tak radykalne bo możemy spowolnić nieuniknione ale jednak... :)

  źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Odpowiadam pod postem bo minusują.
   Nie ma znaczenia czy bzykamy się na potęgę czy nie. Przynajmniej w kwestii globalnego przeludnienia. Są inne czynniki, które znacznie efektywniej wyeliminują nadmiar populacji. Mianowicie: choroby i wojny o brakujące zasoby, które obniżą poziom świadczeń zdrowotnych skutkujący kolejnymi chorobami. To było, jest i będzie. Cykl. Nawet jeśli to przeskoczymy to nie przeskoczymy resetu w skali planety. Zupełnie od niezależnego.

 •  

  pokaż komentarz

  Antynataliści to najczęściej, o ironio, ludzie jak najbardziej cieszący się życiem. Po prostu boją się że gówniak im tę radość życia odbierze i przygniecie obowiązkami i koniecznością wyrzeczeń. Cały ten antynatalistyczny bełkot to w większości tylko przykrywka, a nie jakieś tam głębokie przekonania takich ludzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Idealny temat na tę gówno-stronę, pewnie 99% osób przychylna antynatalizmowi to typowe przegrywy, które siedzą w piwnicy całymi dniami i płaczą w poduszki, bo Julki teraz pod Oskarkami. XD

  Po ilości plusów i minusów widać ile tu osób gorszego softu, tfu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Idę poczytać więcej jęczenia o depresji, pozdro.

 •  

  pokaż komentarz

  Nowy trend jest coraz mocniej promowany, najlepiej żeby społeczeństwa zachodnie w ogóle przestały się rozmnażać. Ich miejsca na pewno nie zajmą imigranci którzy mają to wszystko gdzieś i mają znacznie mniejsze szanse na wychowanie wartościowego społeczenie potomstwa. To taka inżynieria społeczna na miarę Szwecji. Nawet jeżeli założyć że postulaty są prawidłowe, to miałoby to sens jedynie wprowadzone globalnie przez wszystkich, dokładnie tak samo jak opłaty za emisje CO2 (tymczasem część krajów frajersko płaci nawet jeśli same nie wytwarzają znaczących emisji, podwyżki cen prądu czyli w efekcie wszystkiego dopiero przed nami, a reszta świata które jedzie w pompę równo ma to gdzieś przy okazji nie będąc tłamszona ekonomicznie).

  Termin antynatalizm trzeba stawić na półeczkę obok innych głupot pokroju wielu płci. Propagowanie tego myślenia w dłuższej mierze gwarantuje jedynie to że bardziej prymitywne kultury przerosną liczebnie te bardziej rozwinięte. Ta filozofia jak ręka do rękawiczki pasuje do wpuszczania i faworyzowania imigrantów w Europie. Takim społeczeństwem jeszcze łatwiej będzie sterować i tylko o to tu chodzi. Ogłupiająca propaganda, nic więcej. A jeśli problem globalnego przerostu liczby ludności istnieje, to przyczyniają się do niego kraje rozwijające się, a nie Europa która się starzeje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_:

   Nowy trend jest coraz mocniej promowany, najlepiej żeby społeczeństwa zachodnie w ogóle przestały się rozmnażać. Ich miejsca na pewno nie zajmą imigranci którzy mają to wszystko gdzieś

   I co to za problem? Niech cierpią i się tłuką o tą kupę żwiru, nie Białej Rasy to problem będzie jak dobrowolnie odejdziemy.

   A jeśli problem globalnego przerostu liczby ludności istnieje, to przyczyniają się do niego kraje rozwijające się, a nie Europa która się starzeje.

   Jak chodzi o ciapatych, to wtedy "tylko 13% populacji popełnia 40% przestępstw", ale jak chodzi o białych, to nagle brainlet mode: "populacja Nasza to X, populacja Ich to Y, X<Y więc to Oni są ci przeludnieni, co to znaczy emisja CO2 per capita?".

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: pomyśl o tym w ten sposób: jeżeli zachodni przestaną się rozmnażać i przyjdą imigranci - to ci pierwsi po prostu znikną razem ze swoimi problemami :) oni będą wtedy "ponad to" co te imigranty będą tam se wyczyniać.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @the_one_who_knows_the_only_Truth: Logicznie masz rację, ale normiki nie załapią, bo nie mają najmniejszych zdolności filozoficznych, logicznych. To tak jak z tym paradoksem - gdy umrą wszyscy ludzie na Ziemi, to śmierć w tym momencie wygra, czy przegra?
   Już samo nawoływanie do robienia dzieci, żeby nie przyszły muzułmany, powinno wprawić w uczucie niepokoju i zastanowienia, jak będzie czuć się takie dziecko za 20 lat, kiedy dowie się, dlaczego się urodziło. Stopień wyżej byłoby robienie dzieci po to, by stały się mięsem armatnim w walce z muzułmanami. Nie bez powodu XX-wieczne systemy totalitarne nagradzały wielodzietne rodziny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Anna_: Dlatego niech w krajach prymitywnych powstaną dyktatury z polityką jednego dziecka jak w Chinach i sterylizacją po złamaniu tego prawa.

  •  

   pokaż komentarz

   Niech cierpią i się tłuką o tą kupę żwiru, nie Białej Rasy to problem będzie jak dobrowolnie odejdziemy.

   @Melee_Creep keep dreaming. Jak już przewaga liczebna i terytorialna będzie bezwzględna to zatłuką kijami każdego obcego i jego rodzinę, a zamiast kupki żwiru będą jeść to co masz w lodówce i mieszkać w twoim mieszkanku które w z takim trudem kupiłeś na kredyt, a potem założą pierścionki i naszyjniki które twoja rodzina gromadziła przez pokolenia.
   Co najwyżej będziesz mógł liczyć na zamknięcie w rezerwacie jak indianie z zastrzeżeniem że nie masz prawa nabywać niczego i jak chcesz żyć to masz brać co ci każą.
   A do obsługi elektrowni i komputerów wezmą ludzi z wlasnych zasobów albo kupią za pieniądze które sobie wezmą.
   Ten kto nie słucha historii nie zna przyszłości.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: W RPA to już się zaczęło. Co do obsługi kluczowych technologii to nie byłabym pewna czy ogarnęliby to na czas albo że znaleźliby się ludzie na tyle inteligentni żeby nie wybijać najważniejszych specjalistów. Prędzej taki kraj popadnie w chaos i powróci do lepianek z błota i słomy. Historia lubi się powtarzać, kiedyś tak zniszczono Alexandrię, dzisiaj w Europie szykuje się pod to grunt ideologiami. Wystarczy 20-30 lat żeby doszło do przewagi liczebnej, a wtedy nikt się nie będzie już z europejczykami cackał.

  •  

   pokaż komentarz

   @mus_tang: >Jak już przewaga liczebna i terytorialna będzie bezwzględna to zatłuką kijami każdego obcego i jego rodzinę
   Nie zatłuką, jeżeli już będziemy bezdzietnie martwi. Od biedy jak będą naciskać możemy im dać posmakować ich własnego specjału.

   a zamiast kupki żwiru będą jeść to co masz w lodówce
   i chuj, bedziemy martwi, kiedyś im się skończy żarcie

   i mieszkać w twoim mieszkanku które w z takim trudem kupiłeś na kredyt
   i chuj, bedziemy martwi, będą potrzebować jeszcze więcej mieszkań jak się rozmnożą jak karaluchy

   a potem założą pierścionki i naszyjniki które twoja rodzina gromadziła przez pokolenia.
   i chuj, bedziemy martwi, sunk cost fallacy

   Co najwyżej będziesz mógł liczyć na zamknięcie w rezerwacie jak indianie z zastrzeżeniem że nie masz prawa nabywać niczego i jak chcesz żyć to masz brać co ci każą.
   Nie będziemy potrzebować rezerwatów gdy będziemy martwi

   A do obsługi elektrowni i komputerów wezmą ludzi z wlasnych zasobów albo kupią za pieniądze które sobie wezmą.
   Od kogo, rasy która odeszła z tego świata?