•  

  pokaż komentarz

  Nie wiem o co tyle krzyku. Mi też (jak i pewnie każdemu) zdarza się rozmyślać nad trudami tego świata jednocześnie świecąc niemal gołym tyłkiem.

 •  

  pokaż komentarz

  Co ta politpoprawność robi z ludźmi. Życie nie jest sprawiedliwe, ludzie nie są równi, hipokryzją jest, że napisanie prawdy jest piętnowane.

  •  

   pokaż komentarz

   @Nieszkodnik
   Bo dzisiaj mieszkasz w mieście wybudowanym na pustyni, gdzie codziennie dostarcza się miliony ton wody, gdzie poziom twojego życia zależy od imigrantów pracujących za orzeszki lub nielegalnie aby twoja pensja korposzczura miała ciut większą wartość w dobrach produkowanych przez tych imigrantów.
   Co roku nowy iPhone składany w chińskiej fabryce, latanie samolotem, wakacje w Europie, hipsterskie żarcie z pudełka pod drzwi.

   Wszystko kosztem biednych, rozwijających się krajów i przyrody.

   Wychodzi taki hipster i chce odebrać tym ludziom prawo do paliw kopalnych bo przyroda, zamknąć fabryki bo nierówności społeczne.

   A tu nagle ktoś napisał niewygodną prawdę o biedzie poza krajami pierwszego świata i dupsko zapiekło hipstersrwo na elektrycznych deskach.

   Kto tu jest burżujem i kułakiem a kto jest biedny.

  •  

   pokaż komentarz

   @Przemysluaw

   a to nasza wina?

   Współczuję im, ale przykro mi. moją sytuacją finansową jak i rodzinną nikt się nie interesował a od dna musiałam odbić się sama. Obecnie nie mogę narzekać na standard życia, ale sama sobie na to zapracowałam. W takich sytuacjach zwykłam mówić, ze jak się chce to można.

 •  

  pokaż komentarz

  Podły jest ten świat, zwłaszcza wyzysk pracownika, często w warunkach pracy poza normą narzuconą przez zdrowy rozsądek. Chciwość nie ma sentymentów XD

 •  

  pokaż komentarz

  Ale, że niby co takiego zrobiła?

 •  

  pokaż komentarz

  po pierwsze to modelka bikini bo ani zgrabna ani ladna. po drugie szuka atencji takimi wpisami