•  

  pokaż komentarz

  Po huraganie to tego domku by chyba nie było. Ze zdjęć to szczerze poza tym ułamanym krzesłem nie widzę żadnych strat tylko śmietnik. Mnie by było wstyd taki syf zostawić ale niektórzy w takim chlewie żyją, wypoczywają i ciągną go za sobą wszędzie jak śmieciara smród, więc co tu gadać. Patolki jakieś i tyle.

 •  

  pokaż komentarz

  Jak na to, że było ich 8 to nie ma tragedii. Widać w swoim nudnym życiu nie zaliczyliście dobrego melanżu. Pomijam tutaj fakt, że zachowały się mało profesjonalnie i nie zdążyły po sobie posprzątać. ;)

 •  

  pokaż komentarz

  Wy zacietrzewione, zapatrzone w ekran komputera i smartfona niedorajdy życiowe, niech rzuci pierwszy kamieniem kto na kawalerskim lub bez żadnych ograniczeń nic nie zdemolował, zarzygał czy pobrudził. Nie wiecie co życie, nie wiecie co alkohol, nie wiecie co wolność i darcie mordy po pijaku, nie znacie życia. Po to się takie domki wynajmuje, włascciel Janusz biznesu, się spodziewał Kulturarnej młodzieży i kółek ewangielicznych.

 •  

  pokaż komentarz

  Wygląda jak typowy bałagan po imprezie ok 20 osób. Po ostatniej imprezie rano wstałam jak młoda bogini i stawiłam się na miejscu zbrodni -wyglądało podobnie :) ale po ok. 30 min sprzątania napełniło się z 5 worów i po imprezie nie było śladu. Krzesełko trochę zniszczone.

 •  

  pokaż komentarz

  Całkiem szczerze to ze zdjęć nic nie wynika. Owszem, złamał się jeden fotel i tyle. Nic nie jest porozlewane ani zniszczone, ot zwykły bałagan po imprezie. Przyjdą, w godzinę posprzątają i po problemie. Widocznie na Ukrainie się nie sprząta ;)

1 2 3 4 5 6 7 ... 21 22 następna

Dodany przez:

avatar pawel-pelka dołączył
770 wykopali 267 zakopali 47.1 tys. wyświetleń
Advertisement