•  

  pokaż komentarz

  Następni, którzy kosztem Polski będą ratować świat podczas gdy USA, Chiny i Rosja na to leją. Idiotów kierujących się obrazkami płaczących zwierzątek u nas w bród. Dodam, że większość z nich dobrze z tych farmazonów żyje.

 •  

  pokaż komentarz

  Znowu dyskusje i uświadamianie, a nic się nie dzieje tam gdzie to wszystko się zaczyna. Producenci żywności nadal pakują 5 plasterków wędliny w kawał plastiku, producenci past do zębów nadal pakują produkt w dwa opakowania, zdecydowana większość producentów nadal produkuje bubel, który szybko trafia na śmietnik, albo montują postarzacze produktów, lub mechanizmy autodestrukcji, byle zapewnić sobie zbyt nowych generacji. Najbogatsi nadal kupują samochody z wielkimi silnikami, latają dla wygody samolotami, które spalają wielokrotnie więcej niż robi to przeciętny Kowalski, ubierają się tylko raz w kupione ciuchy itd. Idąc na poziom administracji nadal tworzy się dziwne przepisy, które nie sprzyjają ekologii jak np montowane w autach wyłączniki silników przy postoju na światłach, czy progi zwalniające i wiele innych durnych pomysłów, które tylko na pozór wyglądają na eko a w rzeczywistości eksploatacja jest znacznie większa.

  Można tak wymieniać bez końca a w koło przez wiele lat nadal będą dysktuować i ostrzegać przed zmianami klimatu i oskarżać Kowalskiego że to jego wina i co najgorsze Kowalskiego nazywać "producentem śmieci".
  Oczywiście nie bronię przy tym przeciętnych Kowalskich, bo jak to mawiał Marcin Daniec, "kożdy za usomi cosik mo!". Nie mniej jednak dopóki politycy wspólnie z przemysłem będą jedynie mydlić ludziom oczy wykorzystując straszenie przed zmianami klimatycznymi by zrobić na tym interes zamiast rzeczywiście zadbać o środokowisko to wypraszam sobie nazywanie mnie producentem śmieci i przyczyną zmian klimatycznych bo osobiście robię wszystko by jak najmniej zanieczyszczać środowisko.

 •  

  pokaż komentarz

  Próbują podłączać się pod prawdziwą naukę.

 •  

  pokaż komentarz

  Zmiany klimatu to temat dla każdego, bo dotknie każdego. Nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy by zrozumieć ich mechanizm. Dobrze, że różne środowiska apelują o działanie.