•  

  pokaż komentarz

  W sumie to ciekaw jestem czy promowanie tego "polskiego oligarchy" przynosi pisowi więcej szkody czy więcej pożytku?
  Mam wciąż cichą nadzieję że bratanie się z rydzykiem przynosi partii rządzącej straty wizerunkowe bo pokolenie moherów popierających tego pana kurczy się nieuchronnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: "Złapał kozak tatarzyna, a tatarzyn za łeb trzyma". Obie strony trzymają się w klinczu i są dla siebie zakładnikami politycznymi. PiS ma ogromne poparcie, a RM ma fanatycznie wiernych słuchaczy. Sytuacja podobna do Izraela gdzie Bibi przed każdymi wyborami robi dobrze ortodoksom bo doskonale wie, że ich społeczności zagłosują dokładnie tak, jak nakażą im rabini, a ci ostatni gwarantują frekwencję rzędu >90%.

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: @barystoteles: To też w Polsce mohery bardzo licznie idą do głosowania... czego nie można powiedzieć młodych, którym się... nie chce? Nie mam pojęcia :/

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: pożytku, ten typ ludzi ma trochę nasrane we łbie i dla stabilności swojego światopoglądu są w stanie zaakceptować naprawdę wieeeeeele rzeczy. Palą czarownice? No, sam w to nie wierzę, ale kościół dał nam tyyyyle dobrego, że jakoś przebolę. Jeden z członków mojej rodziny też był taki antyhomo-lewacki dopóki nie wyszło, że dzięki wujkowi gejowi może czasem coś załatwić, kiedy ten pilnuje mu dzieci. W dodatku nikt od tego nie umarł i świat sie nie skończył.

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: jakby się nie opłacało to by go nie wspierali. To jest polityka. PiS będzie wspierać Rydzyka tak długo jak to się opłaca i ani dzień dłużej.

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH:

   Zdecydowanie pożytku, ponieważ elektorat PiS-owski to właśnie ten co wierzy że diabeł i Jezus Król Polski wprawiają Wszechświat w ruch.
   Do tego pewna starożytna książka z bajkami aramejskimi nakazuje im surowe, wręcz absolutne posłuszeństwo wobec takich jak Rydzyk i reszta czarno_spódniczkowych magów.

   ( W zamian oczywiście za (gwarantowane prze nich) bezgraniczne szczęśliwe życie, gdzieś tam w jednym z równoległych wszechświatów Everetta czy w Świecie Dysku Pratchetta)

   źródło: 13070447.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   Zdecydowanie pożytku, ponieważ elektorat PiS-owski to właśnie ten co wierzy że diabeł i Jezus Król Polski wprawiają Wszechświat w ruch.
   Do tego pewna starożytna książka z bajkami aramejskimi nakazuje im surowe, wręcz absolutne posłuszeństwo wobec takich jak Rydzyk i reszta czarno_spódniczkowych magów.


   @RFpNeFeFiFcL: Kurde, myślisz że cały ich elektorat? Całe 50% czy ile tam teraz majo poparcia ma aż tak zryte berety aby serio głeboko wierzyć w te bajki ?

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH:

   Kurde, myślisz że cały ich elektorat?

   Nich będzie 90% co jest zupełnie wytaczającym wskaźnikiem.

  •  

   pokaż komentarz

   bo pokolenie moherów popierających tego pana kurczy się nieuchronnie.

   @PDCCH: mlodym ludziom robią już od lat bardzo nieudolnie wyglądające, jednak o dziwo skuteczne pranie mózgu, pseudodziennikarze po szkole medialnej rydzyka

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: KAŻDA bajka jest możliwa. Dla Natury nie ma rzeczy nierealnych. Przykro mi.

  •  
   Teraznaspokojnie

   +5

   pokaż komentarz

   @AlexRener: znasz jakieś zwierzę-balon? Albo zwierzę z kółkami?

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: Rozmawiałem z jednym antyhomo. Najpierw twierdził, że homo oznacza wynaturzenie. Na twierdzenie, że u zwierząt to też występuje, a może nawet częściej - odpowiedział, że my jesteśmy ludźmi. I jak tu rozmawiać?

  •  

   pokaż komentarz

   @lastof: no właśnie to jest smutne, że w demokracji ludzie z takim brakiem wiedzy decydują o losach innych.

  •  

   pokaż komentarz

   Jezus Król Polski

   @RFpNeFeFiFcL: Jezus nie może być Królem, osoby skazane prawomocnym wyrokiem nie mogą piastować wyższych urzędów :)

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: A co ma Rydzyk i KK do PiS? PiS popiera ustawę antyaborcyjną, która się wcale kościołowi nie podoba, Kaczyński absolutnie nie jest jakimś katolem.

  •  

   pokaż komentarz

   pokolenie moherów popierających tego pana kurczy się nieuchronnie

   @PDCCH: Wręcz przeciwnie. Na TV Trwam i TVP niemal cały powojenny boom urodzeniowy właśnie staje się moherami.

   W przeciwieństwie do piwniczaków z holenderskiego portalu ze śmiesznymi obrazkami doskonale wiedzą gdzie stoi w Polsce urna, aby mieć dobrze (w PRL-u tak się "napracowali" że nawet papieru toaletowego nie potrafili naprodukować dla siebie ;-)

   źródło: 60plus.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @panropuch: PiS i polski KK łączy symbiotyczna więź. Pisowcy zapewniają księżom przywileje (m.in. podatkowe i związane z utrzymaniem ich), a księża zapewniają pisowcom stały i twardy elektorat, agitując w kościołach, żeby wierni głosowali na PiS, zapowiadając w ogłoszeniach parafialnych spotkania z politykami PiS i udostępniając politykom PiS-u kościelne ambony, żeby z nich ci politycy mogli przemawiać do wiernych podczas mszy, a także udostępniając im kaplice i salki katechetyczne jako miejsca spotkań wyborczych i oblepiając bramy do kościołów plakatami wyborczymi kandydatów PiS-u.
   Poza tym, czołowi politycy PiS-u biorą udział w kolejnych rocznicach powstania Radia Maryja i w publicznych modłach, i pozwalają księżom prowadzić modlitwy na żywo w studiu TVP Info.
   Po wygranych wyborach parlamentarnych Kaczyński osobiście i publicznie podziękował Rydzykowi i Radiu Maryja twierdząc, że nie byłoby tego zwycięstwa bez wsparcia ojca dyrektora i Radia Maryja (oraz bez Klubów Gazety Polskiej, którym też podziękował).

   Składki na ubezpieczenia społeczne duchownych pochodzą ze środków publicznych.
   Nagminna sprzedaż na rzecz Kościoła nieruchomości z ponad 90% bonifikatą, zwolnienie duchownych katolickich skazanych za przestępstwa pedofilii z obowiązku wpisu do rejestru pedofilów, sfinansowanie ze środków publicznych ok. 10 proc. (20 mln zł) wydatków związanych z organizacją przez Kościół katolicki Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, uczczenie przez Sejm RP "objawień fatimskich" i uznanie ich za realne zdarzenie, kupowanie ze środków publicznych sprzętu liturgicznego (np. monstrancji dla gdyńskiej bazyliki za 90 tys. zł), przekazanie przez państwo uprawnień do organizowania adopcji zagranicznych wyłącznie na rzecz instytucji katolickich (wymagają od rodziców adopcyjnych bycia katolikami) - to wszystko też świadczy o bliskich związkach kleru z politykami PiS-u. Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć, że księża i politycy PiS-u żyją ze sobą w symbiozie. Podobnie jak przedtem księża i politycy ZChN.

   ZChN, czyli Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe, to istniejąca od 1989 do 2010 partia, w której byli m.in. Ryszard Czarnecki (prezes), Jacek Kurski, Antoni Macierewicz, Jarosław Sellin, Adam Glapiński, Arkadiusz Czartoryski, Henryk Kowalczyk, Andrzej Dera, Andrzej Jaworski, Jan Klawiter, Tomasz Sakiewicz, Bogdan Rzońca, Czesław Ryszka, Mariusz Antoni Kamiński, Artur Soboń, Piotr Naimski, Marek Surmacz, Ludwik Dorn, Kazimierz Marcinkiewicz, Konrad Szymański, Jan Maria Jackowski i paru innych znanych polityków PiS-u i ludzi mocno zaangażowanych w popieranie PiS-u (Sakiewicz jest redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej", "Gazety Polskiej Codziennie", wydawcą "Niezależnej Gazety Polskiej - Nowego Państwa" i wiceprezesem Telewizji Republika).
   Dawni ZChN-owcy są obecnie trzonem PiS-u.
   A sam Kaczyński, choć w latach 90. był daleki w poglądach od ZChN-u, po założeniu PiS-u (w 2001) przyjął retorykę ZChN i uznał wizję świata ZChN za obowiązującą w PiS. Choć PiS zradykalizował się w 2007, gdy przejął elektorat LPR (bo gdy powstało PiS i LPR, to większość polityków ZChN przeszła do PiS-u, jednak część do LPR - jednak później, gdy LPR znalazła się na marginesie, to część ludzi przeszła z LPR do PiS).
   Mimo że w latach 90. Kaczyński był liderem laicko-inteligenckiego Porozumienia Centrum, to obecnemu PiS-owi dużo bliżej do dawnego ZChN-u. A nawet: skondensowanego i spotęgowanego ZChN-u.

  •  

   pokaż komentarz

   @RFpNeFeFiFcL w jakiej książce masz tak napisane? Podaj cytat.

  •  

   pokaż komentarz

   @funksik poczytaj naprawdę zanim coś napiszesz

  •  

   pokaż komentarz

   @mati00162:

   w jakiej książce masz tak napisane? Podaj cytat.

   źródło: klubpdp.pl

  •  

   pokaż komentarz

   W sumie to ciekaw jestem czy promowanie tego "polskiego oligarchy" przynosi pisowi więcej szkody czy więcej pożytku?

   @PDCCH: Jeśli by nie przynosiła, nie promowaliby go.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination:
   Wujek homo. Jak to o się może skończyć.
   Oczywiście zakładając że to prawda co piszesz. A obydwoje wiemy że nie.

 •  

  pokaż komentarz

  Święckie państwo to dla niego koniec kasy więc powie każdy debilizm, by dalej być przy korycie.

  źródło: s.tvp.pl

 •  

  pokaż komentarz

  Łajdak martwi sie, ze ukruci sie koryto..

 •  

  pokaż komentarz

  Zatrute umysły, zatrute serca. Ta rewolucja kulturowa idzie przez szkoły, uniwersytety
  To ja przypomnę bo najwyraźniej zapomniał co sam wygłaszał wśród studentów:

  Prezydentowa (Maria Kaczyńska) to czarownica, która powinna się poddać eutanazji. Prezydent (Lech Kaczyński) to oszust ulegający lobby żydowskiemu - słowa Tadeusza Rydzyka
  Regularnie spotykał się ze studentami na wykładach, które de facto przypominały pogadanki propagandowo-wychowawcze.

  Tego nie będę wszystkim mówił. Tego nie piszcie i nikomu nie mówcie – zastrzegł podczas jednego z wykładów.
  Rydzyk w każdym widzi żyda, czarownice i diabła a powinien zacząć od siebie i spojrzeć w lustro, co by zobaczył? Bo na pewno k$#?a nie baranka bożego