•  

  pokaż komentarz

  Jestem prostym wykopkiem, wykopię za "gównolaboratorium"

 •  

  pokaż komentarz

  100€ wypłaty miesięcznie i dywan na ścianie, ale ważniejszym problemem wschodnich Sebków są osoby LGBT XD

  Co ta bieda robi z ludźmi XD

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @airflame: po czym wnioskujesz, że to pedofile? Weź wytłumacz.

  •  

   pokaż komentarz

   Wciąż się zastanawiam co gorsze

   @airflame: Z tego wszystkiego najgorsze są konserwatywne patusy, które mało rozumieją z otaczającego świata, ale zaciekle zwalczają wszelkie przejawy inności czy odstepstw od ich ciasnoumysłowych "norm".

  •  

   pokaż komentarz

   @PDCCH: > > Chciałeś powiedzieć chorej dumy z bycia homo? Serio? To jest jakiś powód do dumy? Wyjśc na ulicę i krzyczeć, że się woli bzykać kolegę a nie koleżankę (przy okazji przebrać się za jakieś uwalone kolorowe kretyństwo i twierdzić, że to "Normalne"). Sorry przeciwko twoim słowom jest sam fakt, że wielu członków homoseksualnej społeczności wprost mówi, że te parady i cała ta gównoburza tylko szkodzi.

   @Desmond_Sunflower: mało wyszło, że to środowisko jest pełne zwyroli czekajacych na dzieciaki? Co tam ostatnio dziennikarska prowokacja w Szwecji na forum społeczności LGBT z czego jeden wyżej postawiony tęczowy zwyrol proponował 14 latkowi zabawy w BDSM a cała reszta minimum spotkania o podłożu seksualnym?

  •  

   pokaż komentarz

   @Desmond_Sunflower: Większość pedofilii to homoseksualiści

  •  

   pokaż komentarz

   @pablo103: Pedofile homoseksualni =/= homoseksualiści.

  •  

   pokaż komentarz

   To jest jakiś powód do dumy?

   @Redguard: taki sam powód, jak bycie urodzonym w jakimś kraju jest powodem do dumy dla patriotów

   > że wielu członków homoseksualnej społeczności wprost mówi, że te parady i cała ta gównoburza tylko szkodzi.

   wielu członków homoseksualnej społeczności wprost mówi, że te parady pomagają wyjść z ukrycia osobom homoseksualnym oraz pomagają w akceptacji samych siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @DILERIUM: jakby słabe porównanie. Uważam, że jednak odczucie dumy z powodu bycia Polakiem (plus cała otoczka faktycznie patriotyczna a nie pseudopatriotyczna) (oczywiście bez jakiejś wybitnie pokazowej napinki) jest jednak trochę inna sprawą niż bycie dumny własciwie z czego? Z lubienia płci tej samej? Bez sensu.

   Pozwalają wyjść z ukrycia...hm. I jednocześnie dać się zaszufladkowac jako zboczeniec bo ramie w ramię idziesz z debilami, którzy przylepią sobie tego żelowego pena do czoła albo zmalują ryja i będa wyglądać jak dziwoląg z cyrku dla dziwadeł z jakiegoś XIX wieku. Cudowny sposób na "akceptację" samego siebie. Znam jednak lepsze i zdecydowanie mniej "inwazyjne".

   Zauważ. Ja nic nie mam do homoseksualizmu jako takiego. Mnie on w ogóle i kompletnie nie przeszkadza. Ale jesli ktoś będzie próbował mi udowadniać, że jakiś chłop pod 30 40 tkę malujący sie jak klaun w babskich ciuchach i drący na całe gardło dzioba, że on jest "normalny" faktycznie jest normalny to wybacz. Ale ja tego nie kupuję. Jest pewna gama zachowań w społeczeństwie uznanych za NORMALNE. To do nich nie należy. I wwybacz ale jeśli uważasz, że to jest normalne to ja proponuje z więzien zwolnić wszystkich Napoleonów, Stalinów albo Hitlerów. czemu ich zamykamy? Bo w jakiś sposób naruszają "normalność"? No widac kolorowe cudaki też. A mimo to tamtych zamykamy a w wypadku kolorowych cudaków jak powiem "chłopie ty wygladasz jak kompletny idiota" to zostanę od razu wytknięty jako "nietolerancyjny homofob" i najprędzej jakaś lewa kretynka spod znaku Antify czy innego lewicowego gnoju poleci z płaczem skarżyć sie jaki to faszyzm we mnie i nietolerancja.

  •  

   pokaż komentarz

   Większość pedofilii to homoseksualiści

   @pablo103: źródło?

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR:

   źródło?

   Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem badań po angielsku.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -7

   pokaż komentarz

   @Desmond_Sunflower: pewnie po tytule newsu, bo kogo byś się tam spodziewał? Małorysuf?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Środowiska LGBT używają słowa "duma" z bycia gejem i lesbijką jako przeciwwagę do tego, że środowiska religijno-narodowe uważają, że bycie LGBT to wstyd.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: Umiesz liczyć?

   Większość pedofili to mężczyźni. Przelicz polski rejestr skazanych. Tymczasem molestowanych chłopców jest tylko nieznacznie mniej jak dziewczynek. Badania w PL robił Lew Starowicz ok. 2010 roku.

   Ja wiem, że lobby LGBT i politycznie poprawni naukowcy twierdzą, że zabawa nieletnimi genitaliami tej samej płci to nie homoseksualizm. Że to zarost wokół fiuta partnera tworzy geja. Ale my nie jesteśmy politycznie poprawni i nie będziemy naginać definicji homoseksualizmu w imię solidarności z tęczusiami, którzy pedofilami nie są.

   Mnie wychodzi, że połowa pedofili z Trynkiewiczem na czele to geje.

  •  

   pokaż komentarz

   @ziumbalapl: oczywiście, że pedofile homoseksualni =/= homoseksualiści, ale to nie zmienia faktu, że większość homoseksualistów to pedofile.
   @pablo103:

  •  

   pokaż komentarz

   @Bdzigost:

   większość homoseksualistów to pedofile.

   Ciekawe, że te tezę powtarzają głównie środowiska kościelne typu Ordo Iuris a nie jakieś koła naukowe, zastanawiające czemu hmm...
   Ciekawe też jest, że każda możliwa praca naukowa jednoznacznie wyklucza jakiekolwiek specjalne powiązanie pedofilii z homoseksualizmem.
   A już najbardziej zastanawiające jest skąd wytrzasnąłeś tę korelacje? Prof. hab. nauk med. dr Grzegorz Braun tak powiedział?

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: statystyki bałwanie, dokładne liczby na których widać, że conajmniej 50,0001% pedofili to homoseksualiści

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: tak od razu ad personam? Bałwanie? Mogę też do Ciebie zwracać się "ciotko" czy mnie zgłosisz na moderację?

   Neolewactwo nie publikuje statystyk tak jak niektóre kraje unikają publikowania pochodzenia sprawców. Solidarność z dziwnymi mniejszościami zawsze kończy się ukrywaniem całej prawdy.

  •  

   pokaż komentarz

   @xVolR: W załączeniu masz podział wykorzystywanych osób wg płci. Rejestr pedofilów sam sobie przelicz ile kobiet ile mężczyzn. Wystarczy?

   źródło: Capture.PNG

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: to jak nie macie żadnych dowodów na poparcie tezy, to się p!@%$#?cie farmazonów.

   i nie nie zgłosił bym cie, szczególnie do tych zjebów z moderacji

  •  

   pokaż komentarz

   Ciekawe, że te tezę powtarzają głównie środowiska kościelne typu Ordo Iuris a nie jakieś koła naukowe, zastanawiające czemu hmm...
   Ciekawe też jest, że każda możliwa praca naukowa jednoznacznie wyklucza jakiekolwiek specjalne powiązanie pedofilii z homoseksualizmem.


   @EvilToy: Łatwo wyjaśnić. Pewnych faktów się nie podaje w imię politycznej poprawności. Np. nikt już nie robi badań nad inteligencją ras homo sapiens. Badania różnic między kobietami a mężczyznami są publikowane najczęściej przez ideologów gender studies. Mijają się z metodą naukową jak pies z kotem. Amerykańskie uczelnie stosują politykę afirmatywną przy rekrutacji. Neolewactwo pomieszało rozumy.

   Wykluczenie powiązania pedofilii z homoseksualizmem odbywa się przez kreatywne manipulowanie faktami w imię politycznej poprawności. Żeby cień nie padł na pozostałych tęczusiów.
   Tymczasem wiadomo, że najczęściej dziecko pada ofiarą wykorzystania w charakterze zastępczym. Ksiądz gej lub kryptogej wybiera młodego chłopaczka bo liczy, że się nie wyda. Trynkiewicz nigdy nie przyzna się, że jest gejem. Badanie ukrwienia członka można trywialnie oszukać. Takie badania robiono. Ale próba była śmiesznie mała i słabo dobrana. Zresztą czym jest orientacja? Da się ją bezsprzecznie ustalić? Wiadomo, że nie. Można ją określić tylko przez obserwację zachowań homo- lub heteroseksualnych danego osobnika. Sztuczka jest taka, że z pedofilii robi się trzecią orientację płciową. Niezależnie, czy sprawca wykorzystywał ofiary tej samej, różnej czy obu płci (bi-). Albo uznaje się, że skoro molestował tylko chłopców a z dorosłymi nie współżył - to nie może być gej. Tak jakby chłopcy nie mieli płci.
   Porządnych badań nie ma i nie będzie - żeby można było mówić "brak naukowego dowodu".
   Podobnie zresztą potraktowano sam homoseksualizm. Mimo, że są zbadane negatywne wpływy homoseksualizmu na życie, po prostu homolobby przegłosowało, że skoro pacjent nie narzeka i leczyć się nie chce, to choroby nie ma. I wot mamy konsensus "uczonych".

  •  

   pokaż komentarz

   to jak nie macie żadnych dowodów na poparcie tezy, to się p!$$@$$cie farmazonów.

   @xVolR: Przepraszam, nie zrozumiałem tego zdania. Możesz przepisać?

  •  

   pokaż komentarz

   @EvilToy, @xVoIR : A jak w Szwecji dziennikarze zrobili prowokację, to okazało się, że na 14 latka pośliniła się cała banda aktywistów LGBT. No ale na pedofilię o rok za stary, co?

  •  

   pokaż komentarz

   Porządnych badań nie ma i nie będzie - żeby można było mówić "brak naukowego dowodu".

   @Arv_: Dlaczego? Co to za problem, żeby środowiska konserwatywne uzbierały pieniążki na badanie, które mogłoby to sprawdzić? Mogę się założyć, że takie badania były robione ale przez ich rezultat nigdy nie publikowane.

   Pewnych faktów się nie podaje w imię politycznej poprawności

   Polityczną poprawnością można wytłumaczyć wszystko, to taki argument-ściana, karta pułapka, jak u spiskowców. Sęk w tym, że badania nad inteligencją ras były robione i istnieją ich rezultaty, można to sprawdzić i przeczytać, z jakiegoś powodu wykazu, że istnieje korelacja między homoseksualizmem a pedofilią nie ma nawet w szczątkowej formie a homoseksualizm istniał chyba od początków ludzkości, ot powtarzany slogan przez środowiska religijne i tyle.

   Albo uznaje się, że skoro molestował tylko chłopców a z dorosłymi nie współżył - to nie może być gej. Tak jakby chłopcy nie mieli płci.

   No właśnie sęk w tym, że dla pedofila nie zawsze płeć dziecka ma znaczenie. Chłopców częściej niż dziewczynki daje się pod opiekę mężczyznom i częściowo z tego może wynikać dosyć duża grupa ofiar pedofilii homoseksualnej.

   . Mimo, że są zbadane negatywne wpływy homoseksualizmu na życie

   Np?

  •  

   pokaż komentarz

   Dlaczego? Co to za problem, żeby środowiska konserwatywne uzbierały pieniążki na badanie, które mogłoby to sprawdzić? Mogę się założyć, że takie badania były robione ale przez ich rezultat nigdy nie publikowane.

   @EvilToy: Jak to sobie wyobrażasz? Kilka tysięcy mężczyzn różnych orientacji zgodzi się zbadać ukrwienie penisa na widok filmów porno z dziećmi, które notabene są nielegalne? Sam fakt, że pedofilia jest skrajnie nietolerowana (i słusznie) mocno wpłynie na badanie.

   wykazu, że istnieje korelacja między homoseksualizmem a pedofilią nie ma nawet w szczątkowej formie

   Był jakiś koleś, ale wyrzucili go z APA za te badania. Nie znam szczegółów. Pewnie podchodził do tematu nieobiektywnie. Tak jak homolobby, tyle że odwrotnie.
   Tymczasem matematyka jest nieubłagana. Policz sam dostępne dane. Wśród pedofili jest kolosalna nadreprezantacja homosiów. Nie ma prostego wyjaśnienia tego faktu. Podobnie jak nie wiadomo dlaczego to głównie mężczyźni.

   No właśnie sęk w tym, że dla pedofila nie zawsze płeć dziecka ma znaczenie.

   Fakt, część pedofili jest biseksualna. Chyba nawet więcej niż homo-. Czy to coś zmienia?

   Wśród "normalnych" (nie pedofili) też jest chyba więcej osób biseksualnych, niż zatwardziałych homosiów. O nich toczy się walka aktywistów LGBT. I niestety wygrywają. Wraz ze wzrostem akceptacji społecznej dla homoseksualizmu coraz więcej osób biseksualnych podejmuje homowspółżycie lub nawet deklaruje się homo. Jak inaczej wytłumaczyć wzrost odsetka osób deklarujących się jako homo?

   Chłopców częściej niż dziewczynki daje się pod opiekę mężczyznom i częściowo z tego może wynikać dosyć duża grupa ofiar pedofilii homoseksualnej.

   To możliwe.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_:

   Kilka tysięcy mężczyzn różnych orientacji zgodzi się zbadać ukrwienie penisa na widok filmów porno z dziećmi, które notabene są nielegalne?

   Nie takie rzeczy ludzie robili za pieniądze. A nielegalność nie ma nic do rzeczy, badania naukowe w części są wyjęte spod prawa (narkotyki też są nielegalne ale dla celów badawczych można je posiadać).

   Był jakiś koleś, ale wyrzucili go z APA za te badania. Nie znam szczegółów. Pewnie podchodził do tematu nieobiektywnie.

   jakiś koleś, nie znam szczegółów, pewnie - zero konkretów, badania jak je było tak nie ma

   Wśród pedofili jest kolosalna nadreprezantacja homosiów

   Dowód? Masz na myśli to badanie, które swego czasu szalało po prawicowych stronach gdzie nagłówki dumnie wykrzykiwały: 40% pedofilów to homoseksualiści! (nota bene potem niektórzy przekręcili to na "40% homoseksualistów to pedofile", sęk w tym, że gdyby to była prawda znaczyło by, że 60% hetero to pedofile).
   Zostało to całkowicie wyjęte z kontekstu i przeinaczone, tutaj masz linka z przetłumaczonym opracowaniem ale najważniejsze jest to zdanie: Jednakże większość osób molestujących chłopców nie wykazuje seksualnego zainteresowania dorosłymi mężczyznami.(...)

   Wraz ze wzrostem akceptacji społecznej dla homoseksualizmu coraz więcej osób biseksualnych podejmuje homowspółżycie lub nawet deklaruje się homo. Jak inaczej wytłumaczyć wzrost odsetka osób deklarujących się jako homo?

   Dokładnie tak jest, osobiście nie widzę w tym nic szkodliwego.

   EDIT Sporo homo też ukrywało swoją orientację udając osobę hetero, wraz z akceptacją osoby homo nie podejmują prób ukrywania się.

  •  

   pokaż komentarz

   jakby słabe porównanie. Uważam, że jednak odczucie dumy z powodu bycia Polakiem (...) jest jednak trochę inna sprawą niż bycie dumny własciwie z czego? Z lubienia płci tej samej? Bez sensu.

   @Redguard: bycie dumnym z miejsca urodzenia? Bez sensu, żadna różnica.

   Na tych marszach nie ma więcej dziwactw niż na marszach patriotycznych (narodowcy i te sprawy) czy religijnych (tam to jest jedno wielkie xD, niech nikt mi nie mówi, że ci ludzie są normalni).

   Na świecie jest pełno wykrętów, którzy generalnie są normalni. A Ciebie boli to, że ktoś na PARADZIE śmiesznie się ubierze i założy c$#$! na czoło, bo ma trochę inne podejście do tematów, które dla innych są tabu. Strasznie dużo w Tobie pogardy.

   elo

  •  

   pokaż komentarz

   @DILERIUM: wyjasnisz mi kiedy , gdzie i jak napisałem co ja uważam za normalne, bo sobie nie przypominam , żebyśmy poruszali ten temat a wyskakujesz jak diabełek spod kołderki z marszami patriotycznymi tudziez religijnymi spędami? A i w sumie to mnie nie boli, że ktos się jak to nazwałes "śmiesznie" ubierze. Ale niech mi nie karze uznawać tego za jakas normę kiedy nie jest to żadna uznaną wszem i wobec normą. Co ubrac się normalnie nie może i wygłosić swoich haseł do których ma prawo? A no może. Więc po robic z siebie jakiegos idiote i się ośmieszac po czym pruć dupsko o to, że ktoś nazywa cię zjebem? A btw i nie jestem z tego powodu homofobem. A tak zostane potraktowany kiedy to skrytykuję.

  •  

   pokaż komentarz

   @pablo103: Pedofilia to pociąg do dziecka. Płeć nie ma tu znaczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   jakiś koleś, nie znam szczegółów, pewnie - zero konkretów, badania jak je było tak nie ma

   @EvilToy: Paul Cameron.

   Dowód?

   Policz sam. Wyżej jest wklejka z proporcją molestowanych dziewczynek i chłopców w polskich badaniach. Spore próby. Sprawdź ilu mężczyzn widnieje w rejestrze skazanych pedofilów i skoreluj te dane.
   Prawie sami mężczyźni skazani a molestowanych chłopców niemal tyle samo co dziewczynek. Badacze skwapliwie nie podali płci sprawcy (albo nie pytano). Czyżby pedofilne kobiety molestujące tych chłopców były nieuchwytne?
   A może rzeczywiście 40% pedofilów ma skłonności bi- lub homoseksualne? Czy to coś mówi o homoseksualistach? Nie wiem.
   Paradoksalnie sytuację może potęgować brak tolerancji dla homoseksualizmu, co skłoniło paru kryptohomosiów do rozładowania napięcia seksualnego zastępczo na dzieciach. One nikomu nie wypaplają. Takie przypadki IMO opisuje Sekielski w swoim filmie. Zauważyłeś? Chyba tylko jeden ksiądz molestował dziewczynki.

   Masz na myśli to badanie, które swego czasu szalało po prawicowych stronach gdzie nagłówki dumnie wykrzykiwały: 40% pedofilów to homoseksualiści!

   Nie czytam prawicowych mediów. Czasem coś z wykopu ale niska jakość newsów. Mnie wychodzi podobna liczba.

   (nota bene potem niektórzy przekręcili to na "40% homoseksualistów to pedofile", sęk w tym, że gdyby to była prawda znaczyło by, że 60% hetero to pedofile).

   Słabo u Pana z matematyką Panie kolego. Jeżeli 40% homoseksualistów byłoby pedofilami (bzdura) to 60% homoseksualistów nie byłoby pedofilami. To wszystko. Nie wiem dlaczego wskoczyli tu panu hetero-
   Fakt, że pedofilia przytrafia się częściej wśród homosiów i bi- niż wśród heteryków niekoniecznie pozwala wyciągać statystyczne wnioski nt wszystkich homoseksualistów. Podejrzewam wyżej, że za dzieci biorą się częściej ci, którzy sami nie akceptują swojej orientacji. Ergo - jak ktoś wyszedł z szafy - raczej jest bezpieczny dla dzieci. Badań tu nie będzie. Co robić. Ale czytałeś o prowokacji szwedzkich dziennikarzy? Aktywiści LGBT bardzo chętnie próbowali umówić się z 14latkiem.

   Dokładnie tak jest, osobiście nie widzę w tym nic szkodliwego.
   EDIT Sporo homo też ukrywało swoją orientację udając osobę hetero, wraz z akceptacją osoby homo nie podejmują prób ukrywania się


   Trudno powiedzieć. Społecznie korzystnie jest jeżeli osoba biseksualna podejmie współżycie z kobietą i rozmnoży się. Orientacja zdaje się nie jest dziedziczna. Wiesz ZUS, te sprawy.
   Są tacy, którzy twierdzą, że ziemia jest przeludniona i to dobrze, że przyrost naturalny maleje. Niestety długofalową konsekwencją takiej polityki będzie wymarcie zachodniej cywilizacji. Trochę szkoda.

  •  

   pokaż komentarz

   @Bdzigost: Yyy, chyba chciałeś napisać "większość pedofilów ma pociąg homoseksualny". Tacy ludzie to nadal pedofile, bo nieważne czy pedofil jest homo czy hetero, to nadal podgrupy tej parafilii. Nie mieszaj tego z homoseksualizmem jako orientacja seksualna.

  •  

   pokaż komentarz

   @dymitrop: Zgadza się. Aktywny pedofil wśród kleru to popluczyny po księdzu, a nie kapłan z powołania.

  •  

   pokaż komentarz

   Pedofilia to pociąg do dziecka. Płeć nie ma tu znaczenia.

   @yggdrasil:

   większość pedofilów ma pociąg homoseksualny". Tacy ludzie to nadal pedofile, bo nieważne czy pedofil jest homo czy hetero, to nadal podgrupy tej parafilii. Nie mieszaj tego z homoseksualizmem jako orientacja seksualna.

   @ziumbalapl:

   Skoro powtarzacie „mądrości” artpopa, to konkretnie proszę:
   Ile włosków wokół penisa potrzeba, żeby jego tarmoszenie było homoseksualne a nie pedofilne?
   Co mówią politpoprawni uczeni na ten temat?

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Czemu nie pytasz o to samo w wersji hetero?
   I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej.

  •  

   pokaż komentarz

   Czemu nie pytasz o to samo w wersji hetero?

   Bo nikt się nie wypiera, że ponad połowa pedofili jest hetero. Natomiast homosie panicznie wypierają się swoich 40%.
   Znasz odpowiedź, czy nie?

   I nie pisz do mnie w liczbie mnogiej.

   @ziumbalapl: Tym razem pisałem do Was dwóch.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Pedofil z pociągiem heteroseksualnym, czy homo, to podgrupa parafilii, sam homoseksualizm opiera się na pociągu do osób dojrzałych płciowo xD A te "40%" to pewnie wziąłeś stąd, co? Wykopki często lubią się na ten link powoływać, a żadna informacja w tym artykule nie jest prawdziwa (wspomnieni tam geje zostali uniewinnieni, a Cameron to antynaukowy szur i mitoman).
   I oczywiście najważniejsze - te badania Freunda wykazują tylko, że rozwój homo, czy heteroseksualizmu u pedofilów przebiega inaczej niż u homo i heteroseksualistow (mowa tu o płci męskiej), a nie o tym, że 40% gejów to pedofile ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Pedofil z pociągiem heteroseksualnym, czy homo, to podgrupa parafilii, sam homoseksualizm opiera się na pociągu do osób dojrzałych płciowo xD

   Zapętliłeś się. Nie umiesz odpowiedzieć na proste pytanie demaskujące nonsens tego stwierdzenia, więc wróciłeś do starej wytartej śpiewki. W dodatku będącej tylko hipotezą politycznie poprawnych naukowców.

   A te "40%" to pewnie wziąłeś stąd

   @ziumbalapl: Napisałem wyżej skąd wziąłem. Wziąłem ilość molestowanych dziewczynek i chłopców wg polskich badań i skorelowałem z płcią skazanych umieszczonych w rejestrze.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Kończe to, bo najwyraźniej nie potrafisz zrozumieć podstawowych rzeczy i swoje uprzedzenia tłumaczysz szurskimi teoriami xddd Doedukuj się i skończ bredzić.

  •  

   pokaż komentarz

   Kończe to

   @ziumbalapl: Niczego więcej się nie spodziewałem. Homopropaganda ma gliniane nogi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Arv_: Nie "gliniane nogi" tylko nie z kimś tak głęboko uprzedzonym nie idzie dyskutować, mogę tu wrzucać badania naukowe wykazujące brak powiązań pedofilii z homoseksualizmem, a Ty tylko machniesz ręką i powiesz, że lewackie i polit. poprawne, bo tak. To takie typowe i szurskie, ale nadal w jakimś stopniu zaskakujące. Sam nie dodałeś ŻADNYCH, dosłownie zero dowodów na swoje brednie, więc tym bardziej to tak żałosne. Wszystko to tylko teorie smutnego chłopskiego rozumu. Oderwanie od rzeczywistości i nic więcej. Chociaż w sumie są też plaskoziemcy i upieraja się przy podobnych głupolach, więc nie powinienem się dziwić. To moja ostatnia odpowiedź :)

  •  

   pokaż komentarz

   mogę tu wrzucać badania naukowe wykazujące brak powiązań pedofilii z homoseksualizmem

   @ziumbalapl:
   No i wreszcie namiastka konkretu. Niestety materiały nie tłumaczą nadreprezentacji facetów molestujących chłopców. Owszem częściowo ją potwierdzają (!) ale zbywają temat starą śpiewką: sprawcy nie przyznali się do homo-orientacji lub związków z dorosłymi mężczyznami.

   1. Nie jest to badanie naukowe tylko zeznanie profesora wezwanego jako świadka przez powodów tj. dwie lesbijki. Nie ma tam grama tekstu nt wykorzystywania dzieci przez pedofilów. Jest, owszem, obszerna bibliografia w temacie. Ciężko się odnieść do całej bibliografii. Nawet bez cytatów. Fakty są takie: jest to świadectwo profesora wezwanego jako świadek przez dwie lesbijki. Lesbijki raczej nie molestują. Trochę nie na temat link.

   2. Drugi link to artykulik mający w ścieżce "rainbow". Zaczyna się tak:

   Members of disliked minority groups are often stereotyped as representing a danger to the majority's most vulnerable members. For example, Jews in the Middle Ages were accused of murdering Christian babies in ritual sacrifices.

   Czyli od razu wiadomo jakie będą wnioski :) Następnie powtarza się leitmotif:

   The distinction between a victim's gender and a perpetrator's sexual orientation is important because many child molesters don't really have an adult sexual orientation. They have never developed the capacity for mature sexual relationships with other adults, either men or women. Instead, their sexual attractions focus on children – boys, girls, or children of both sexes.

   Uzasadnienie pada wcześniej:

   The distinction between homosexual and heterosexual child molesters relies on the premise that male molesters of male victims are homosexual in orientation. Most molesters of boys do not report sexual interest in adult men, however - National Research Council, 1993, p. 143, citation omitted

   Czyli pedofile nie okazywali zainteresowania dorosłymi, więc nie są homoseksualni. Gdzie tu metoda naukowa?
   Dalej pojawia się odniesienie do badań Groth and Birnbaum (1978). Spośród niemal 200 skazańców za pedofilię, żaden nie przyznał się do homoseksualnego związku. 13% przyznało się do bycia biseksualnymi. Rzeczywiście. Olbrzymia próba statystyczna i ciekawy sposób ustalania orientacji - przez wywiad ze sprawcą :D. Nawet dziś nie każdy gej wychodzi z szafy. Co dopiero skazaniec w 1978 roku!

   Kolejne ciekawe badania:

   The researchers found that homosexual males responded no more to male children than heterosexual males responded to female children (Freund et al., 1989).

   Nie wiadomo wiele więcej. Jak dobrano próbę itp. Ale próbowano mierzyć objętość członka podczas wyświetlania zdjęć. Próbują naukowego podejścia - brawo. Zaznaczam do przeczytania. Muszę poszukać całego tekstu.

   Kolejne cytowane badania albo nie dotykały problemu albo również badały orientację przez wywiad ze sprawcą (sic!).

   Aż wreszcie pojawia się takie cudo, LOL:

   Erickson et al. (1988). Behavior patterns of child molesters. Archives of Sexual Behavior, 17, 77-86.
   This study was based on a retrospective review of the medical records of male sex offenders admitted to the Minnesota Security Hospital between 1975 and 1984. Apparently, 70% of the men abused girls, 26% abused boys, and 4% abused children of both sexes. (The paper is unclear in that it doesn't explain how perpetrators with multiple victims were counted.) The paper asserts in passing that "Eighty-six percent of offenders against males described themselves as homosexual or bisexual" (p. 83). However, no details are provided about how this information was ascertained, making it difficult to interpret or evaluate. Nor did the authors report the number of homosexual versus bisexual offenders, a distinction that the Groth and Birnbaum study (described above) indicates is relevant.


   Wnioski są takie, że badań jest bardzo mało a te co są nie wspierają tezy, że homoseksualiści częściej wykorzystują dzieci. Wydaje się, że homoseksualiści pedofilni nie byli zainteresowani dorosłymi osobnikami.

 •  

  pokaż komentarz

  Przeciwnicy LGBT mają fiksację na punkcie seksu analnego i odchodów, czego przejawem są takie hasła jak "dupa jest od srania" czy "niech zrobią sobie dzieci z ruchania w dupe", spotykane nierzadko również na Wykopie.

  Te prezerwatywy pełne odchodów to tylko kolejne potwierdzenie tego faktu.

 •  

  pokaż komentarz

  Jakże nisko trzeba upaść, by ludzi o odmiennych poglądach obrzucać odchodami tylko dlatego, że mają "czelność" myśleć inaczej...

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin--f: tak samo nisko jak ci, którzy oskarżają o homofobię (swoją drogą hasło żałosne i smieszne bo fobią to lęk przed czymś a kto tu się ich boi?) każdego kto nawet w kulturalny i konkretny sposób przeora ich retoryką i wskaże błędy myślowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Czy Ty uważasz, że z dupy wzięte oskarżenia o homofobię są usprawiedliwieniem do obrzucania gównem lub pobić?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Taki kulturalny sposób jak wyżej, czy organizując wykład w Gowinowskim stylu w białych rękawiczkach, w którym podaje się badania nieznanego doktora z Indii, który dowodzi, że 150% gejów to pedolife?

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: nie natomiast uważam, że w obecnym zdebilonym świecie bardzo łatwo jest zniszczyć ci życie takim pieprzeniem (i nie tylko takim istnieje bowiem jeszcze sporo innych haseł kluczy jak "homofobia"). Szkoda, że po fakcie zrobienia burzy z niczego nikt nie powie magicznego słowa nawet a już na pewno nie ci, którzy najgłośniej krzyczeli.

   @Abomination: przeciez lepsze są tylko i wyłącznie wykłady w 100% potwierdzające akurat moja rację co nie? A tak serio. Tych wykładów i badań też jest na pęczki. Są takie co potwierdzą , są takie co zaprzeczą. Pewna w życiu jest tylko śmierć kolego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: w kwestii homoseksualizm jest już naukowy konsensus, Nikt normalny tego nie leczy, ani nie szuka dziury w całym tak jak w Polsce, USA i krajach Afryki. Równie dobrze mógłbyś pisać, że leworęczni to zwyrole i na siłę udawadniać, że światu byłoby lepiej bez nich. Ale po co.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: To czy nie uważasz w takim razie, że wyścig między radykalnymi lewakami, a prawakami (w tym tymi z rządu), kto jest bardziej zj?$@ny w swoim radykaliźmie powoduje tylko, że zj?$@nie umysłowe w polityce sięga niespotykanych poziomów? Uważasz, że powstanie z tego coś pożytecznego? Mi nie odpowiada ani odmóżdżenie prawaków ani lewaków. Obie strony stoją w ofensywie wobec logiki i nauki. Niestety prawica bardziej. Obrzucając kogoś gównem, personalnie inwektywami lub rzucając się na kogoś z pięściami jestem pewien, że nikogo nie przekonam, a nawet znajdzie on zwolenników solidaryzujących się z jego krzywdą. Nie wchodząc w radykalizmy da się kogoś przekonać do myślenia, co wielokrotnie mi się zdarzało. W najgorszym przypadku jeśli nie będzie wrogości, rozjedziecie się w spokoju.Ale radykalizm nie uznaje "dyskusji" bez pokrzywdzonych nią.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: ja mam podejscie do homoseksualizmu proste. Nie interesuja mnie jakieś badania z dupy. Nie interesuja mnie jakies statystyki sryki i inne wydymane cuda. Homoseksualiści są, bo matka natura zawsze odwala ten 1 czy 2% nazwijmy to umownie błędu, który w normalnym środowisku z racji preferencji seksualnych po prostu nie przekazuje dalej swoich genów. Kropka. Do sypialni im nie zagladam , bo to nie moja sprawa, który którego i w jakiej kombinacji tam zabawia i czemu i w sumie mnie to stary kompletnie nie obchodzi. Na ulicy jak idę to też nie jestem w stanie odróżnić faceta hetero od homo (poza skrajnymi przypadkami ale jak sama nazwa wskazuje są one skrajne). Problem? Najwyrazniej żaden.

   A teraz w te słodycz wchodzi ta łyżka dziegciu. Czy mam prawo uznawać, że chłop przebrany za jakieś pierzaste coś robi z siebie idiotę? No cóż mam prawo do takiej opinii. Czy ma mi się to prawo nie podobać? Otóż również tak. Czy mam prawo blokowac podobne przemarsze czy inne jakieś pochody, które ja oraz wielu innych uważam, za jakiś zdegenerowany obraz przypalenia umysłowego? Otóż również mam do tego prawo. Nie zamierzam ich bić, atakować czy gnoić z powodu orientacji seksualnej. Natomiast kiedy ich orientacja agresywnie z buciorami wbija w moje życie non stop atakując mnie właściwie wszędzie i próbując udowadniać mi zę to normalne , żeby np 30 letni facet przebrany za jakaś babe leciał uczyć mojego 5 latka czegoś...no sorry ale nie bo to już wbijanie w moje życie a tego mam prawo nie chcieć i sobie nie życzyć.

   Do tego dorzućmy jeszcze jedną sprawę. Otóż jak napisałem i co nie jest trudno sprawdzić homoseksualna społecznośc liczy sobie 1 czy 2 % ogółu społeczeństwa. Super. Czyli stanowi mniejszość. W jakim kraju, który chodz trochę zaczepia o hasło demokracja to mniejszośc ma jakieś i to całkiem realne prawo do decydowania o czymś? Sorry. Mniejszość niestety musi się dostosować czy tego chce czy nie. Dam ci taki przykład. Jadę do krajów arabskich na wakacje to się nie afiszuje z łancuszkiem na szyi jak do kotwicy od Bismarcka i krzyżem na pół klaty. Jestem w mniejszości i najnormalniej w świecie odpuszczam temat, bo na cholere mi cały zestaw problemów i jakaś gównoburza? Proste? Da się. Czy moja duma na tym ucierpiała? Nie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: ehh, to nie geje ci wchodzą z buciorami do życia, bo nas jest mało i nie mamy takiej siły przebicia. Pewnie nie znasz ani jednej strony w internecie dla społeczności LGBT. Masz za to nczas, dorzeczypl. od rzeczypl i inne gówniane portale, które CODZIENNIE muszą poruszać ten temat. Potem to wszystko ląduje na wykopie i płaczecie, że homoterror, bo tęczowe flagi wiszą na głownej - że z hasztagami "dewiacja", "bekazlewactwa" itp. to już pewnie nie wnikasz.
   Chorych na różne choroby, które dotykają 1-2-3% też możesz nie leczyć, bo jest ich mało, więc niech sp%$?@%#ają?
   Właśnie o to chodzi, że jak jesteś w mniejszości, to generalnie większość ani nie ma wiedzy, ani żadnej empatii, żeby nawet próbować zrozumieć, jakie masz problemu z powodu jakieś cechy. Dlatego lepszy jest model świata, w którym nie robi się kultu "normalności", bo to szybko robi się brzydkie, tylko promuje się postawy, w których państwo i ludzie mają się nie wp%$?@%#ać do czyjegoś życia, żeby wszystkim żyło się lepiej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Abomination: > > Z tymi buciorami to jest temat na bardzo długa dyskusję zwłaszcza przy różnych obecnych ekhm standardach. Co do portalowej sraczki na różne tematy. Druga strona reprezentuje to samo tylko o 180% stopni plus #bekazprawactwa czy inne podobne durnoty. Tak więc tutaj mamy swoisty "remis" nie do przeskoczenia.

   Porównujesz homoseksualizm do choroby? To nie to samo i klasyfikacja też jest inna. Więc kiepski przykład kolego, bo ty nie jesteś nieuleczalnie chory na jakaś tajemniczą chorobę na która obecna medycyna nie zna żadnego bata tylko masz inne preferencje łóżkowe (i w sumie nie widze jakiegoś wyjątkowego powodu do leczenia tego nawet jakby się dało, bo to nadal nie moja sprawa z kim się zabawiasz albo kogo kochasz, bo to mi najprościej mówiąc zwisa). To jest ogromna różnica.

   Co do kultu "normalności". Jak wyżej tak i powtórzę. Mało mnie interesuje co lubisz , jak lubisz i z kim lubisz. Lubisz to twoja sprawa i twój ewentualny problem. Jak mówiłem i na tym dalej będe bazował homoseksualizm w naturze występuje ale jest znikomy. Jest i tyle. Nie zmienisz tego. Normalnym jest to, że na ogół pary naturalne to pary heteroseksualne w kombinacji samiec/samica i chyba nie muszę wyjaśniać dlaczego tak jest. Tego również nie zmienisz i jest to nie boimy się tego słowa NATURALNE. I czy tego chcesz czy nie dla większości. Więc cieżko tu mówić o kulcie. Przykro mi musisz przełknąć ta gorzka pigułę i jakoś z tym żyć. Dla skrajnie p!#?#%#niętych idiotów i tak będziesz abberacją i dziwolągiem czego byś nie powiedział. Dla ludzi mojego pokroju (a jest ich więcej niż myślisz) będziesz szarym Kowalskim i nie będą przechodzić do rozważań codziennych nad tym czy wolisz chłopców czy dziewczynki tak jak nie rozważają czy szary Kowalski woli na śniadanie szynkę czy pasztetową. Bo ich to w sumie nic nie obchodzi.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: ja nie widzę W POLSCE bezpośredniej homopropagandy. Warszawską kartę LGBT czytałem i nie widzę w niej nic złego. Co więcej, powinna być rozszerzona o inne mniejszości, wobec których stosuje się w szkołach przemoc rówieśniczą: innej narodowości, rasy, a także jąkałów, rudych i mniej sprawnych fizycznie. O rzekomej jej szkodliwości czytałem w prawicowych portalach, w artykułach których autorzy albo dokumentu nie czytali albo po prostu kłamali. Marsze równości w zamyśle mają pokazać, że tacy ludzie są wśród nas i też nie widzę w nich niczego złego, że dwóch facetów idzie za rączkę, za publiczne paradowanie nago z piórkami w du*** lub cyckami na wierzchu są odpowiednie kary i powinny być stosowane. Osobiście znam kilku gejów i w porządku z nich goście. Nie afiszują się, a ich orientacji można domyślać się po lepszym poznaniu lub wnikliwej analizie zdjęć na fejsie. Znałem jednego lub dwóch "przegiętych" i rzeczywiście można ich było o jakieś problemy psychiczne podejrzewać, sądząc po ich parciu na szkło, ale takie przegięcia zdarzają się w każdej grupie, a wśród osób głoszących hasła ksenofobiczne szczególnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: tak jakby ta karta miała jakikolwiek wpływ na działania młodzieży. Szkoła rządzi się swoimi prawami troszeczkę w kwestii "odrzucenia" lub "należenia" do grupy "fajnych/niefajnych". Próba unormowania i wbijania tego na siłę będzie powodowała zdecydowanie gorsze rezultaty i paradoksalnie odwrotny skutek niż zostawienie tego tematu w miarę w spokoju. Młodzież jest jaka jest. Jak będziesz miał zostac tym "pedałem" i "ciotą" to nią zostaniesz czy będzie "prawo" czy nie i bez względu na to czy akurat faktycznie jesteś orientacji homo czy hetero. Jak będa się mieli ryć dlatego, że połykasz literki albo jesteś rudy (serio tak btw?) to i tak będą to robić. A jak będziesz "mniej sprawny fizycznie" (czytaj zapewne gruby) to bez urazy ale poza wyjątkami chorobowymi to powinieneś dostac w dupe równo żeby się za siebie zabrać a nie płakać, że porównuja cie do Jabby The Hutta z Gwiezdnych Wojen. Co do nauczania...edukacja seksualna według mnie powinna obejmować istotne sprawy. Ciąża, antykoncepcja, choroby weneryczne. Co ma do tego homoseksualizm? Zważając na to w jakich czasach żyjemy to o gejach i lesbijkach dzieci wiedzą zanim opuszcza podstawówkę a minimum raz w życiu najmniej zetknęły się w ta tematyką w radiu, telewizji , internecie , na ulicy itp więc jaki to ma w ogóle cel?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: jeśli szkoła działa sprawnie i według prawa czyli nie ignorując problemu i udając, że go nie ma, wtedy da się przeciwdziałać przemocy w niej. Temu to prawdopodobnie ma służyć.

   O seksie dzieci też dowiadują się z pornoli, obleśnych opowieści bardziej zdemoralizowanych kolegów i z licznej wiedzy fachowej zawartej w ogromnym arsenale przekleństw i wyzwisk. Tylko czy o taką wiedzę nam chodzi, a jedyne słuszne określanie geja jako "pedał" musi być wstydliwym wyzwiskiem?

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: jak powiedziałem. Edukacja seksualna jak dla mnie powinna zawierać zestaw pod tytułem. Ciąża i seks, antykoncepcja , choroby weneryczne i temu podobne tematy. Zauważ , że ja np w szkole nie mialem takich zajeć a przeciez nie uważam, że każdy homoseksualista to idiota latajacy z dildosem przyklejonym do czoła dyszący na sama myśl o męskim tyłku (tak dla przykładu) więc?. Ludzie dorastają. Kto ma być uprzedzony i tak będzie. Kto ma nie być i zmądrzeć albo być neutralny też zmądrzeje i będzie.

   Pokaż mi ta działającą sprawnie szkołe w której ucznia wybitnie należy ukarac za nazwanie kogoś pedałem. Serio? Dokuczanie uczniom "słabszym" na przerwie istniało, istnieje i istnieć będzie. Szkoła co ma niby zrobić? Postawić przy każdym byczka z bramki 2 na 2? Bo inaczej tak na prawdę nie udowodnisz kompletnie nic.Rozumiem, kiedy temat już wchodzi na jakieś wybitne pobicia czy inne tego typu akcje ale to i tak jest odsiewane i to od dawna. A komu z nas nie zdarzyło się potłuc z kimś chociaz raz w szkole z jakiegoś powodu? No własnie.

  •  

   pokaż komentarz

   swoją drogą hasło żałosne i smieszne bo fobią to lęk przed czymś a kto tu się ich boi?

   @Redguard: Określenie "homofobia" się obecnie trochę rozmyło, ale naprawdę istnieje coś takiego jak medyczny termin homofobia. Jest to emocjonalna lub afektywna odpowiedź, na którą składają się m.in. strach, niepokój, złość, dyskomfort, awersja, której doświadcza jednostka podczas interakcji z osobami homoseksualnymi. Homofobia to nie to samo co homonegatywizm (homonegativism), który jest postawą intelektualną a nie reakcją emocjonalną. Czyli naprawdę u niektórych osób występuję lęk.

   Źródłem tej definicji homofobii, którą przytoczyłem jest jest badanie naukowe "Is Homophobia Associated With Homosexual Arousal?" (pełen tekst: https://www.psychologytoday.com/files/u47/Henry_et_al.pdf ), które pokazywało, że osoby będące homofobami (tzn. od strony emocjonalnej) wykazywały znaczną erekcję podczas oglądania gejowskiej pornografii w porównaniu do osób nimi nie będących, zrobiłem o tym wpis dwa dni temu, a tutaj jest najważniejszy wykres z tego badania (na osi pionowej zmiana obwodu prącia w mm względem stanu neutralnego):

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: alez istnieje naturalnie. Nie neguję tego i może jakiś tam odsetek ludzi faktycznie ma lęk. Wiekszośc jednak niesmak, obrzydzenie, agresję , niechęć...ale nie strach. No ale jest to kolejne hasełko wybijane przez jakaś psycholewicę właściwie pod każdy podpunkt w którym ludzie nie zgadzaja się (do czego maja absolutne prawo) na jakieś pomysły lobby LGBT. Zresztą nie tylko takie to hasło obecnie istnieje. Kolejne to np rasizm albo antysemityzm. Szkoda no ale co poradzić. Psycholi się nie zmieni. Żadnych. Czy to z lewa czy z prawa.

  •  

   pokaż komentarz

   Mniejszość niestety musi się dostosować czy tego chce czy nie. Dam ci taki przykład. Jadę do krajów arabskich na wakacje to się nie afiszuje z łancuszkiem na szyi jak do kotwicy od Bismarcka i krzyżem na pół klaty. Jestem w mniejszości i najnormalniej w świecie odpuszczam temat, bo na cholere mi cały zestaw problemów i jakaś gównoburza?

   @Redguard: Wiesz czym jest demokracja liberalna? Jak nie, to doczytaj i nie rób z siebie pajaca.

  •  

   pokaż komentarz

   @To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: no jako przykład demokracji podaje kraje arabskie, chyba wie o czym mówi

  •  

   pokaż komentarz

   @To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: wiem czym jest demokracja liberalna. Co niczego nie zmienia w tym co napisałem więc komentarz bez sensu kolego, bo nadal uważam, że mniejszośc powinna się dostosowac do praw wiekszości. Po prostu. Mniejszość nie musi być tępiona, gnojona, mordowana, palona , zabijana itd itd ale tak uważam, że powinna się dostosować.

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: Badanie naukowe? Nie ośmieszaj się. Przy takiej próbie statycznej (35 osób) można "udowodnić" wszystko - wystarczy odpowiednio dobrać "badanych". Psychologia nie jest nauką w pełnym tego słowa znaczeniu, nie była i nigdy nie będzie.
   Druga sprawa, każdy zdrowy mężczyzna odczuwa instynktownie wstręt i odrazę na widok aktów homoseksualnych podobnie jak i aktów zoofilistkich, pedofiliskich itd. a stąd już niedaleko do tzw. homofobii - pustego, bezsensownego terminu wywodzącego się z neomarkistowskiej nowomowy.

  •  

   pokaż komentarz

   @Czechosloawcki_Majonez: Wszyscy badani byli w swojej własnej opinii całkowicie heteroseksualni:

   Caucasian heterosexual male volunteers (n = 64) recruited from the Psychology Department Research Subject Pool at the University of Georgia participated in the study.
   A modified version of the Kinsey Heterosexual-Homosexual Rating Scale was used to assess sexual arousal and prior sexual experiences. This version of the Kinsey is a 7-point scale on which individuals separately rated their sexual arousal and experiences from exclusively homosexual to exclusively heterosexual. Only participants who reported exclusively heterosexual arousal and experiences (i.e., ls on both sections) were selected for participation.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -4

   pokaż komentarz

   @marcin--f: ten "kraj" jeszcze nie jednym nas zaskoczy.
   @R187: fajnie wiedzieć, że uważając, że każdego złapanego vgeja należy pod przymusem odstawić pod najbliższe przejście graniczne i zakazać powrotu, nie jestem homofobem xD

  •  

   pokaż komentarz

   wskaże błędy myślowe? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Redguard: twój stary raz popełnił błąd myślowy

  •  

   pokaż komentarz

   @Teraznaspokojnie: Zależy czy mówimy o terminie naukowym czy potocznym. Jeśli doznajesz reakcji emocjonalnej w obecności homoseksualistów to jesteś homofobem. Jeśli masz tylko negatywna wobec osób homoseksualnych postawę intelektualną, to jesteś homonegatywistą. Możesz też zapewne być i jednym i drugim jednocześnie.

   A w potocznym znaczeniu to oba te zjawiska nazywane są homofobią.

  •  

   pokaż komentarz

   @R187: @R187: 35 samozwańczych homofobów ( w badaniu było też 29 którzy określili się jako nonhomophobic) dobrowolnie zgłosiło się do badania i podczas oglądania porno sami przyznali że ich to podnieca (potrafili jeszcze podać w jakieś skali ich to kręci - no naukowy obiektywizm pierwsza klasa ). Psycholodioci na tej podstawie stworzy bajdo-wysryw publikacje która teraz ma rzekomo stanowić dowód na cokolwiek. No faktycznie, badanie naukowe że klękajcie narody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Przecież trzeba być skrajnym ignorantem żeby czemuś takiego przyznać miano pracy naukowej. I to nie tyczy się tematu pederastów, ale ogólnie prac psychologicznych, metodologia jest po prostu żałosna w porównaniu do metodologii badań nauk przyrodniczych.

  •  

   pokaż komentarz

   35 samozwańczych homofobów

   @Czechosloawcki_Majonez: Otóż nie, zostali podzieleni na grupy przez naukowców wypełniając ankietę, która określiła ich indeks homofobii - 100 stopniową skalę opracowaną wcześniej przez innych naukowców i zweryfikowaną na grupie 300 osób:

   The IHP was found to have a reliability of .90 and good content and factorial validity.

   https://psycnet.apa.org/record/1982-27089-001

   podczas oglądania porno sami przyznali że ich to podnieca (potrafili jeszcze podać w jakieś skali ich to kręci - no naukowy obiektywizm pierwsza klasa )

   Ja się odnoszę do wyników pomiarów urządzenia mierzącego obwód penisa na podstawie zmian oporu elektrycznego rtęci w gumowym pierścieniu założonym na pracie, czyli obiektywnego pomiaru erekcji, a nie subiektywnej ocenie uczestników badania.

  •  

   pokaż komentarz

   Otóż nie, zostali podzieleni na grupy przez naukowców wypełniając ankietę, która określiła ich indeks homofobii - 100 stopniową skalę opracowaną wcześniej przez innych naukowców i zweryfikowaną na grupie 300 osób:

   @R187:Wypełnianie ankiet? Skala homofobii? 300 badanych osób?; i gdzie tu naukowość? Wyobrażasz sobie fizyka, chemika, geologa czy neurobiologa który prowadziłby badania w ten sposób?

   Ja się odnoszę do wyników pomiarów urządzenia mierzącego obwód penisa na podstawie zmian oporu elektrycznego rtęci w gumowym pierścieniu założonym na pracie, czyli obiektywnego pomiaru erekcji, a nie subiektywnej ocenie uczestników badania.

   Wynik pomiaru mógł mieć przyczynę inną niż w zakładanej tezie. W psychologii wyizolowanie "przedmiotu/tematu badań" jest niemożliwe.

   Ok, gdyby badanie powtórzono np. 3000 razy, na przestrzeni 20 lat, badanych byłoby kilkaset tysięcy, eksperyment przeprowadzano w różnych miejscach na świecie i wyniki zawsze były takie same wykazując prawidłowość a nie korelacje - wtedy mógłbym przyznać, że być może coś w tym jest, ale tak - kompletne bzdury typowe dla psychologii.

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: że się chce dyskutować z zielonką xD

   @Redguard ile płacą za wpis ?

  •  
   Teraznaspokojnie

   -3

   pokaż komentarz

   @R187: jezu, jakie brednnie. Ostateczne rozwiązanie kwestii gejowskiej jako wyraz sympatii czy intelektualizmu xD #urojenialewakoidalne

  •  

   pokaż komentarz

   @Teraznaspokojnie: Czy rozumiesz znacznie wyrażenia "postawa intelektualna" jako czegoś odmiennego od "reakcji emocjonalnej"? Gdzie coś było o sympatii? Zajrzyj sobie do źródłowego badania i poczytaj tam o homofobii jak chcesz jaśniej mieć to wytłumaczone, dawałem link.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Wtedy to dyktatura a nie demokracja liberalna.

  •  
   Teraznaspokojnie

   -3

   pokaż komentarz

   @R187: goń się typie. To jak dyskusja kobiet z feministkami, kobiety, że nie zgadzają się z tezami zawartymi w artykule, a feministki, że tezy są prawdziwe, o czym można przeczytać w tamtym artykule. Żebyś wiedział jacy wybitni naukowcy stworzyli teorię, że ośmiornice przyleciały na meteorytach, to byś od razu wyzywał darwinistów i innych biologów morskich od bredniarzy nie wierzących w fakty naukowe xD
   Papier wszystko zniesie.

  •  

   pokaż komentarz

   @To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: z dobra dyktatura jest jak z rasową k!@!ą. Ona nie udaje na lewo i prawo, że jest cnotliwa dziewicą jak demokracja i "najlepszym wyborem". Nie jest. Nie tylko w mojej opinii jest to gówniany system, który głos kogoś ko np studiuje, uczciwie pracuje , ma jakieś sensowne życiowe osiągniecia , cele i ambicje, które realizuje i spełnia zestawia na równi z cpunem i menelem dla którego jedyym procesem myślowym jest "k!@!a skąd tu wyłapac jakiegoś "kierownika" co poratuje piątaczkiem na wino". Cudowny ustrój. Poklask. Aplauz i fanfary prosimy. Lubisz byc zrównany do najgorszego plebsu jaki zamieszkuje ten kraj? Wybacz. Ja nie.

   A już tak abstrahując skoro wszyscy tak kochacie demokrację to o co teraz te protesty. No przecież macie k!@!a demokratycznie wybrany rząd. Cieszcie sie i radujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   A tak jeszcze bardziej będąc złośliwym. Hitler też wygrał demokratyczne wybory ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Nie wiem czy żes głupi, czy tylko udajesz? Wyobraź sobie dyktaturę LGBTOWSKĄ. Nadal taka fajna?

  •  

   pokaż komentarz

   @To_nie_jest_kraj_dla_ateistow: nie muszę sobie wyobrażać. Przy pomocy różnych środowisk już ją zaczynam mieć. Tyle , że w imię gówienka zwanego demokracja dla odmiany knebluje mi się ryja na 100 tysięcy różnych sposobów. Więc w twojej opinii czym rózni sie keblowanie mojego ryja w demokracji od kneblowania mojego ryja w dyktaturze?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: dokuczanie, a ciągła, powtarzająca się przemoc psychiczna lub fizyczna to co innego, a ta w szkołach jest normą. Jest wiele sposobów, żeby z nią walczyć, ale szkole wygodniej udawać, że problemu nie ma. Ktoś na szkole musi to wymusić, bo na razie za zwrócenie uwagi młodocianemu kryminaliści nauczyciel może mieć więcej problemów niż za olanie sprawy. "Kto ma być uprzedzony ten będzie". O to właśnie chodzi w edukacji, żeby głupich ludzi zachowujących się irracjonalnie było jak najmniej. A irracjonalne jest atakowanie homo. Można dyskutować, być przeciw lub za niektórymi prawami, o które walczą, ale potepiać kogoś, że przyznaje się, że jest jaki jest i nie wstydzi się o tym głośno powiedzieć?

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: irracjonalnych idiotów zawsze będziesz miał. To walka z wiatrakami. Dodam, że bezsensowna. Co do hasła "no bo jest jaki jest i ma się tego wstydzić". Byłbym ostrożny z podobnymi hasłami. Inazej równie dobrze może je zastosować pedofil, zoofil, nekrofil , dendrofil i każdy inny "fil" jaki sie tam przewija albo np fan bzykania własnej siostry czyli kazirodztwo. Pozostaje pytanie kiedy jasno postawimy granice mówiącą. Stop. Tu kończy się normalność a reszta won. Jak na razie przesuwamy ją bardziej i bardziej...i byle nie obudzić się z ręką w nocniku , bo za bardzo przesadziliśmy i za bardzo tolerowaliśmy różne rzeczy.

   Zauwaz jedno. Ja kompletnie nic nie mam do osób homoseksualnych. Ja mam do wszelkiego rodzaju zdegenerowanych pedryli i wszelkich innych dziwadeł, które dla normalnego zdrowego człowieka jak to to zobaczy to w umysle pstryka tylko " o k@?%a mac co to jest i z jakiej klatki to wypuścili". I tu stawiam znak stop. Taki sobie szary Kowalski gej jest mi obojętny, kompletnie. Nie będe go zwalczać. nie będe go bić, oczerniac, ośmieszać. Niech sobie żyje, pracuje, kocha ,buduje dom , podlewa ogródek itd itd.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Granica jest tam, gdzie zaczyna się cudza krzywda. Dendrofil? Jeśli nie uszkadza drzew, to niech sobie je bzyka gdzieś z dala od czyichś oczu. Pedofilia to krzywdzenie dzieci, a kazirodztwo najczęściej też, bo z reguły wykorzystuje jakąś zależność i uzależnienia członków rodziny od siebie, ponadto zwiększa ryzyko skrzywdzenia chorobą genetyczną dziecka z takiego związku.

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: widzisz pedofil też się może tak tłumaczyć. A dziecko również może powiedzieć, że bardzo kocha tego pana. Zaakceptujesz takie coś czy nadal będziesz chciał typa za jaja powiesić na najbliższej dostępnej latarni? Dlatego mówię. Pewien etap zakończmy na stop. Im wiekszy zacznie byc liberalizm i dowolnośc w pewnych kwestiach tym gorzej sie to skończy. A zapewniam cię, że byliby by tacy, którzy przyklasneli by tematowi "no przecież dziecko mnie kocha a ja dziecko no to co". Ba. Znajac ten głupi świat i to co sie w nim dzieje byliby zapewne nawet tacy, którzy zaczeliby udowadniac, że jest to spoko, że się wszyscy czepiaja i ukuliby jakieś ambitne pojęcie, które działaloby na zasadzie obecnej homofobii czy antysemityzmu. Palcem pokazać takkiego typu środowiska czy nie muszę?

  •  

   pokaż komentarz

   @Redguard: Tłumaczyć się może, ale fakt skrzywdzenia dziecka jest niezaprzeczalny. Dwóch dorosłych gejów uprawiających ze sobą seks dobrowolnie krzywdy sobie nie robi (chyba, że lubi i się na to godzi). A co do tłumaczenia pedofilii tym, że to dzieci prowokują lub otrzymywały wsparcie którego nie zaznały w rodzinie, to znamy to.

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: > > Tłumaczyć się może, ale fakt skrzywdzenia dziecka jest niezaprzeczalny.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakże nisko trzeba upaść, by ludzi o odmiennych poglądach obrzucać odchodami tylko dlatego, że mają "czelność" myśleć inaczej...

   @marcin--f: Cóż, zdarza się nawet, że za odmienne poglądy się morduje, przy czym obrzucanie gównem jest praktycznie niczym, ale co ja tam wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: @jeden_z_gapiow: Jeśli on powie, że nie skrzywdził i dziecko powie ze nie czuje sie skrzywdzone to mimo wszystko będą tacy, którzy przyklepią. Na czym stawiasz tezę , że dziecko jest skrzywdzone? Na swoim wychowaniu, wpojonych wartościach moralnych , ideologii i ideach, którymi się kierujesz...no generalnie na różnych czynnikach. A teraz wyobraź sobie, że nagle pedofilia stoi powiedzmy w dzisiejszym miejscu ruchów homoseksualnych (nie porównuję tego i nie stawiam tu znaku równości, żeby nie było). Organizowane sa marsze propedofilskie na ktorych np gole dzieciaki w jakichs szmatkach brandzlują sie na smyczy u starszego tatusia. W mediach wrzeszczy się o tolerancji i równości. A jak pójdziesz obrzucić podobny zaszczytny marsz stekiem zaczynającym się od 11 alfabetu to zostaniesz zdegradowany przez ultratolerancyjne elity do poziomu bagna szmaty i gnoju a jeszcze lepszy sąd przyklepie ci pierdla z tyłu "mowy nienawiści". Czaisz bazę, że nalezy w końcu postawic znak stop zamiast granicę przesuwać? Bo wcale nie jesteśmy tak daleko od podobnego scenariusza jak się wszystkim wydaje zwłaszcza w momencie w ktorym na świecie istnieja ruchy propedofilskie.

   Sorry coś mi się zepsuło przy poprzednim komentarzu i nie wkleiło całości.

  •  

   pokaż komentarz

   @jeden_z_gapiow: Apropo homoseksualizmu też są "inne" zdania, badania, opinie głów mądrych i tych nieco mniej mądrych. To nie jest kolego żadne wyjaśnienie. Obyśmy jednak nie dożyli takich czasów.

  •  

   pokaż komentarz

   @marcin--f:

   Jakże nisko trzeba upaść, by ludzi o odmiennych poglądach obrzucać odchodami tylko dlatego, że mają "czelność" myśleć inaczej...

   Ot. Cały żal do organizacji LGBT. Obrzucanie gnojem uczciwych pracujących ludzi i nazywanie ich homofobami, bo uważają, że są dewiantami. I to nie ich dewiacja jest ich problemem, a to, że próbują zyskać na tym przywileje, które im się nie należą, ale także to, że próbują to wciskać do szkół.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakże nisko trzeba upaść, by ludzi o odmiennych poglądach obrzucać odchodami tylko dlatego, że mają "czelność" myśleć inaczej...

   @marcin--f: starczy byc prawakiem, najlepiej konserwatysta

   prawactwo odmienia wolnosc przez wszelkie przypadki, ale zawsze konczy sie na zmuszaniu innych do jedynej slusznej koncepsji wolnosci

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna