•  

  pokaż komentarz

  Nikt go nie bił – zapewniają policjanci. Patryk sam wyszedł głównym wyjściem.

  Przecież na komendach jest wszędzie monitoring
  Można łatwo udowodnić czy policjanci są winni czy nie, wystarczy porównać w jakim stanie chłopak był jak został doprowadzony na przesłuchanie i w jakim stanie był jak opuszczał przesłuchanie.

  No chyba, że akurat w tym momencie i akurat w ten dzień mieli "konserwację" sprzętu i nie ma nagrania...

  Wówczas 100% racji dla chłopaka.

  Ciekawe kiedy w tym chlewie zasranym gównem będzie wymóg nagrywania przesłuchania... pewnie nigdy bo przecież Policja nie kłamie i nie wymusza zeznań xD

 •  

  pokaż komentarz

  przecież to taki dobry chłopak był ( ͡º ͜ʖ͡º)

 •  

  pokaż komentarz

  Patryk jak ustaliliśmy, jakiś czas temu zatrzymany przez policjantów. Prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Był poszukiwany, bo nie stawiał się na wezwania policji, która chciała mu postawić zarzut. Kornelia B. również ma problemy z prawem. Był zatrzymywana z związku kradzieżami samochodów oraz posiadaniem narkotyków. Próbowaliśmy skontaktować się z Kornelią B. Jednak nie odpowiedziała na nasze prośby.

  Aha... ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @morghul: tylko czy to cos zmienia w sprawie podejrzenia pobicia ?

  •  

   pokaż komentarz

   @morghul: to że nie stawiał się na wezwania to nic nie znaczy, mógł na przykład nie odebrać poczty i nie oznacza to że był poszukiwany, na tej samej zasadzie ja mogę szukać jakiegoś człowieka i pisać o nim że jest poszukiwany.

   No i to jeszcze pisanie Kornelia B żeby zrobić z niej przestępce dlatego bo pokazuje i obnaża ich patologię. Co to za w ogóle p#$lenie, jak dla mnie to oni mają problemy z prawem i psychiką jeśli biją dzieciaków na komendzie kiedy tchórze mają znaczną przewagę. Zwykle tanie cwaniaki w grupie i to pod warunkiem że ofiara to bezbronny dzieciak. Takie elementy powinny nie przechodzić rekrutacji do policji a mam wrażenie że takich głównie biorą.

  •  

   pokaż komentarz

   : tylko czy to cos zmienia w sprawie podejrzenia pobicia ?

   @Aster1981: To że zdjęciu i aferze kręconej przez patusa nie można wierzyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @Aster1981: Wiele zmienia. System prawny w kraju nie ma prawa istnieć, jeżeli stawiamy przestępce jako wiarygodne źródło informacji przeciwko policjantowi nagradzanemu za wzorowy przebieg służby.

  •  
   TheNewGuy

   -2

   pokaż komentarz

   To że zdjęciu i aferze kręconej przez patusa nie można wierzyć.

   @Zuben: kamery z monitoringu, ze się myli i problem z głowy. Nie ma? Trzeba wierzyć patusowi. Policja ma wpływ na to co się nagra a co nie, wiec to w ich interesie jest żeby nagranie było.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tasde: oczywiscie ze ma, inaczej mamy gwarancje na naduzycie sily przez policje, bo przeciez nikt nie uwierzy zatrzymanym.
   A policja nagradza sie sama. I sama tez sie kryje, w ramach solidarnosci zawodowej.

  •  

   pokaż komentarz

   @morghul: Aha,to można napierdalać(✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   pokaż komentarz

   tylko czy to cos zmienia w sprawie podejrzenia pobicia ?

   @Aster1981: tak. Jest coś takiego jak wiarygodność zeznań.

   Jakimś dziwnym trafem tych co mają uczciwą pracę, dzieci i kredyt we frankach policja nie bije.

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: roznie bywa. Jak cie zlapia z narkotykami (mala ilosc na wlasny uzytek) to mozesz sie zdziwic, gdy odmowisz zeznan i nie wskazesz od kogo nabyles.
   Nie mam pojecia co ma do tego posiadanie badz nie dzieci.

   Ale pomijajac to, dosc logiczne ze czesciej zartzymuja osoby ktore popelniaja wykroczenia i przestepstwa. I to wobec takich osob czesciej dochdozi do przemocy.

  •  

   pokaż komentarz

   Jak cie zlapia z narkotykami (mala ilosc na wlasny uzytek)

   @Aster1981: Bo dzięki Tobie mogą wyeliminować dużego gracza z rynku - Ty wskażesz dilera, diler swojego dostawcę i mogą dorwać grubą rybę "szybkim ruchem". To Twoje ryzyko - znasz prawo, mogłeś nie kupować narkotyków.

  •  

   pokaż komentarz

   Jakimś dziwnym trafem tych co mają uczciwą pracę, dzieci i kredyt we frankach policja nie bije.

   @piatek: to chyba mało w życiu widziałeś. Jest wiele takich przypadków że tacy nawet umierają z tym że policja potem zawsze stara sie zrobić z nich bandytów, tak jak o Stachowiaku pisali nie że kradziony telefon tylko niewiadomego pochodzenia ;) Jak nie masz paragonu to również masz telefon niewiadomego pochodzenia tak więc uważaj bandyto żeby Ci policja nie skatowala ;) Niema co kryć milicyjnej patologi, gdyby faktycznie to były czarne owce w policji i całość działała by jak należy to reszta by ich nie kryła i dawno wylecieli by na zbity pysk bo nie wierze że jal ktos bez pardonu torturuje sobie z kolegami ludzi w pracy to że robi to pierwszy raz.

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: o czym ty bredzisz? Ja pisalem o wymuszaniu zeznan, a przynajmniej staraniach by je uzyskac, poprzez przemoc. A nie ryzyko zwiazanych z mozliwymi konsekwnecjami prawnymi(dla malej ilosci, realnie nic powaznego ci nie grozi,a przynajmniej nie faktyczna odsiadka).

   P.S. Ciezko skorzystac z narkotykow(innych niz ten ktory mozesz sam uprawiac;)) nie kupujac ich :P

   W sumie to widze ze raczej po prostu trollujesz, najpierw podwazajac wiarygodnosc mozliwosci pobicia, a zaraz potem przyznajac ze akceptujesz przemoc ze strony policji wobec zatrzymanych.

  •  

   pokaż komentarz

   P.S. Ciezko skorzystac z narkotykow(innych niz ten ktory mozesz sam uprawiac;)) nie kupujac ich :P

   @Aster1981: Z mentalnością wykopków nie podyskutuję..... Czego nie rozumiesz? Jest coś zakazane? To tego nie rób. Skoro kupiłeś narkotyki, to znaczy znasz dilera. I złamałeś prawo. TAK, ZŁAMAŁEŚ!!!!

   Zamknijcie w końcu ten wykop.....

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: Tak, ludzie lamia prawo! Straszne!
   Zyjemy w panstwie dosc mocno konserwatywnym i takie tez jest tutaj prawo. Chcac korzystac z zycia(szczegolnie w wersji liberalnej ;)) nie ma wlasciwie mozliwosci by go nie lamac.

   Jednak po raz kolejny, nie pisalem o konsekwencjach prawnych a o przemocy ze strony policji. Czy to w celu wymuszenia zeznan, czy bardziej "ukarania" zatrzymanego ze nie obciaza innych i woreczek z narkotykami znalazl w parku pod lawka albo mial w kieszeni po imprezie, byl wczsniej bardzo pijany i nie pamieta skad je wzial, moze ktos podrzucil?

  •  

   pokaż komentarz

   @Aster1981 Tak. Niewinny w p!%@$#? nie dostał xd. Tyle dobrego.

  •  

   pokaż komentarz

   woreczek z narkotykami znalazl w parku

   @Aster1981: nosz kuź....wa ręce opadają..... ta, w parku znalazł....

  •  

   pokaż komentarz

   @piatek: Ale Ty masz cos z glowa czy co? Bo caly czas wyrywasz najmniej istony fragment wypowiedzi i odchodzic od glownego tematu.

 •  

  pokaż komentarz

  Pobicie chłopaka na komisariacie. Kto to zrobił?

  k??!a skrzypek Filharmonii Wiedeńskiej. Debilny tytuł. Z artykułu nie wynika, że to miało miejsce na komendzie, trwa dochodzenie. Policjanci są zawieszeni. Pomawia ich jakiś patus, który prowadził pod wpływem narkotyków, a zdjęcie na fb opublikowała jego siostra:

  Kornelia B. również ma problemy z prawem. Był zatrzymywana z związku kradzieżami samochodów oraz posiadaniem narkotyków.

  •  

   pokaż komentarz

   @fiveoglock to nawet nie ten patusy pomawia tylko wejście siostra

  •  

   pokaż komentarz

   @fiveoglock to nawet nie ten patusy pomawia tylko wejście siostra

  •  
   TheNewGuy

   +1

   pokaż komentarz

   @fiveoglock: jaki problem przejrzeć monitoring? Nie działa? Wierzymy patusowi.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: mamy komuś wierzyć bo nie działał monitoring?

  •  
   TheNewGuy

   +1

   pokaż komentarz

   @Gandezz: tak. To w interesie policji powinno być żeby monitoring działał. Taka zasada sprawi, ze będzie dzialal zawsze. Ciekawe jest to, ze jak stonoga próbował oczernić policję i sam się tłukł, to nagranie było. Jak stachowiaka skatowali to oczywiście nie dzialal.
   Zatrzymany nie ma wpływu na działanie monitoringu. Nie może sam nagrywać. Policja ma wpływ i wykorzystuje go do swoich celów. Jak są niewinni to monitoring oczywiście działa. Jak są winni to nigdy nie działa.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: aha, czyli wystarczy kogoś oskarżyć i już mu można wierzyć bez żadnych dowodów, bo nie ma nagrania. No logiczne (⇀‸↼‶)

  •  
   TheNewGuy

   0

   pokaż komentarz

   aha, czyli wystarczy kogoś oskarżyć i już mu można wierzyć bez żadnych dowodów, bo nie ma nagrania. No logiczne

   @Gandezz:

   Bardzo logiczne.
   Po to właśnie jest monitoring na komisariatach, żeby nie można było. Dodatkowo powinni mieć na mundurach kamery.
   Jeśli Policjanci nie chcą i nie dbają o to, żeby to działało to jest to ich odpowiedzialność. Nie działanie kamer w takim przypadku jest na korzyść Policji, więc spory powinny być rozstrzygane na jej niekorzyść. Za publiczne pieniądze założono im monitoring po to, aby działał. A nie po to, żeby go wyłączać, jak się chce komuś spuścić prawilny wp%?@##$. Takie metody to do milicji w PRL, a nie tu.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy:
   Bzdura, bo Pan posterunkowy bagieta nie jest od tego i pewnie nawet nie ma możliwości zeby sprawdzić czy wszystko sie ladnie nagrywa z kamer. Od tego jest konkrerna osoba i Twoje podejscie jest absurdalne, bo jak Zdzichu monter albo ktos inny czegos nie dopilnuje to pan bagieta ma za to beknac?
   No chyba ze uważasz ze w miejscu pracy kazdy odpowiada za wszystko i nie ma podziału obowiązków. I tak na przykład Ty u siebie w pracy zaglądasz przez ramie kolegom i kolezankom i sprawdzasz czy wszystko robią dobrze.

  •  
   TheNewGuy

   +1

   pokaż komentarz

   . Od tego jest konkrerna osoba

   @KubsOne: którą zatrudnia komendant policji. Odpowiada za to komendant danego posterunku. Jak zatrudnia nieporadnego szwagra, to jest to jego wina.

   Jeśli Policja za to zapłaci odszkodowanie, może się zgłosić do swojego serwisu o zwrot i pozwać ich o to.

   Dobrze wiesz, że ma taką możliwość. Jak chcą komuś spuścić wp!$#%?? to kamere umieją wyłączyć.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: No właśnie, jego. Jest to wina komendanta, bo on JEST osobą nadzorującą, wina osoby odpowiedzialnej za sprawdzanie kamer bądź serwisu. Ale z Twoich komentarzy bije bardzo niebezpieczne podejście, że jak w trakcie jakiejś akcji nie działają kamery (czego może być wiele powodów), to z miejsca przesądzasz o winie policjantów, którzy mogą mieć akurat chvja do tego że nie działały. I nie mówię, że niektóre zwyrole nie lubią się poznęcać. Ale takie zero jedynkowe: kamery nie działały, wierzymy patusowi, wypuszczamy go, policjanta wyrzucamy, niech żre tynk jest po prostu głupie. Jest o wiele więcej czynników.

  •  

   pokaż komentarz

   @TheNewGuy: powinni, ale nie mają.
   Policjanci generalnie nie są od tego żeby pilnować czy kamery działają, jak Ty sobie to wyobrażasz? xD "Władek czekaj z tym zatrzymanym, sprawdzę czy kamery działają."? xD

   To oskarżający powinien dowieść winy oskarżonego, a nie osoba oskarżona (osoby, instytucja, etc.) że jest niewinna.

   Pomijając już fakt że żadnego oficjalnego oskarżenia nie ma xD

  •  

   pokaż komentarz

   @Gandezz: No tak to działa w stanach. Jest kontrola sprzętu często przed i w trakcie interwencji. Tam jak body-cam przestaje działać i policjant natychmiast tego nie zgłosi to ma przesrane. To samo na komendzie - jest osoba odpowiedzialna za działanie sprzętu i wytłumaczenie "monitoring nie działa, lalalalalala" to może działać na trzylatków - jeśli monitoring nie działa i nie właśnie trwa jego naprawa to można spokojnie zakładać, że został celowo wyłączony.
   Ja mam w zwykłej firmie monitoring i w moim interesie jest żeby działał - i od kilku lat działa bez przerwy. A w Polsce w "losowych momentach na losowych komisariatach" monitoringi sobie przestają działać i wszyscy udają, że to normalne.

  •  

   pokaż komentarz

   @JestemD: dla tego (jeżeli zostanie wszczęte śledztwo) ten wątek należy zbadać.

   Na razie nie ma żadnego doniesienia, a komendat po prostu jest żałosny zawieszając policjantów bo ktoś coś na fb napisał.

  •  

   pokaż komentarz

   k?@$a skrzypek Filharmonii Wiedeńskiej. Debilny tytuł. Z artykułu nie wynika, że to miało miejsce na komendzie, trwa dochodzenie. Policjanci są zawieszeni. Pomawia ich jakiś patus, który prowadził pod wpływem narkotyków, a zdjęcie na fb opublikowała jego siostra:

   @fiveoglock: dokładnie tak.

   Moim zdaniem jak wykop z powodu ACTA/SRACTA zniknie z internetu to wielka krzywda się nie stanie, bo jak widać jest to zbieranina jakichś niedorozwojów umysłowych lub dzieci. Wystarczy że pojawi się jakiś wpis na fejsbuku albo artykuł z półprawdą a wszyscy zaczynają w to wierzyć jak w prawdę objawioną. Wystarczy jakiś krzykliwy tytuł "policja bije bezbronnego", "żydzi nie lubią Polski", "somalijczyk zgwałcił kobietę" a nikt nawet tego nie weryfikuje tylko zaczyna się bicie piany. Trzeba być kompletnym głąbem by wierzyć w każdy tekst w internecie, ale jak widać wykop takimi ludźmi stoi.

 •  

  pokaż komentarz

  Patryk jak ustaliliśmy, jakiś czas temu zatrzymany przez policjantów. Prowadził samochód pod wpływem narkotyków. Był poszukiwany, bo nie stawiał się na wezwania policji, która chciała mu postawić zarzut. Kornelia B. również ma problemy z prawem. Był zatrzymywana z związku kradzieżami samochodów oraz posiadaniem narkotyków. Próbowaliśmy skontaktować się z Kornelią B. Jednak nie odpowiedziała na nasze prośby.

  Nawet nie wnikam, czy samo pobicie jest prawdą czy wymysłem. Nie szkoda mi ich ani trochę, nawet być może przychyliłbym się bardziej trwałym rozwiązaniom. Idealne rodzeństwo, czekać tylko na dalsze potomstwo.

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna