•  

  pokaż komentarz

  144 km/h na takiej drodze, przy takim natężeniu ruchu to jest dopiero frajerstwo, posługując się słownictwem nagrywającego - może do niego dotrze.

  Mam nadzieję, że ten dzban jednak poszedł na komisariat. Dwóch potencjalnych zabójców na drodze mniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli: do tego ostro po heblach i cofanie ... to jest dopiero koncertowy debil ;)

  •  

   pokaż komentarz

   @kamson: Dlatego zawsze mówię, iż każdy przyszły kierowca powinien przechodzić badania psychiatryczne. Ilu ja furiatów na drodze widziałem to czasem strach wyjechać.

   Ostatnio w #krakow byłem świadkiem, jak młodemu facetowi (chyba świeże prawko) zgasło auto przed ruszeniem na światłach. Zaraz odpalił, bez paniki. Janusz za nim na następnych światłach wyszedł z auta i zaczął go op%!#!$@ać, raz chyba nawet lekko jebnął w szybę. Wrzeszczeć na człowieka i wymachiwać łapami jak małpa bo kilka sekund stracił. Brak słów.

   Oczywiście, im "jeżdżem szypko alem bzpiecznie" mocniejsze tym umiejętności mniejsze - naprawdę widząc niektórych mam wrażenie, że myślą iż szybkość z jaką się poruszają świadczy o ich umiejętnościach xD, a o współpracy na drodze nie warto wspominać. Nie wiem co niektórym ludziom się załącza jak wsiądą za kółko, bo niby normalni goście, a wrzucą jedynkę i jakby jakiś diabeł ich opętał.

   pokaż spoiler Albo inaczej - brać takich dzbanów na tor, własnym autem, bez AC. Mają zrobić okrążenie w X s. Ciekawe czy też będą tak zap%!#!$@ać czy zaliczą dzwona na pierwszym lepszym łuku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli bo oni są jak Sonic- gotta go fast, a cała reszta ma ustępować, w końcu jaśniepan jeździe.
   Ja często znajduję idiotów którzy absolutnie muszą udowodnić swoją wyższość przez ciągle wyprzedzanie. Jedzie taka parówa, dychę poniżej limitu, wyprzedzasz, ojjj nie, tak nie może być żeby króla szos jakiś plebs sprzedał- but, odcięcie, silnik się poci jak pedofil w niestrzeżonym przedszkolu, król wskakuje przed ciebie, po hamulcach. I tak do oporu albo końca możliwości jego "kaszloka"

  •  

   pokaż komentarz

   do tego ostro po heblach i cofanie ... to jest dopiero koncertowy debil ;)

   @Camilli: no lepiej po heblach niż w drzewo jak tamten ostatnio... to Audi nie umie prawidłowo ocenić pojazdu z naprzeciwka, w ogóle nie hamował a mógł po prostu się schować zamiast na siłę wyprzedzać

   no bo co jakby 100 jechał to co nagle by audi zdążyło wyprzedzić? Audi by miało może ze 2 sekundy więcej... i tak na czołówkę wyjechał i tak

  •  

   pokaż komentarz

   muszą udowodnić swoją wyższość przez ciągle wyprzedzanie. Jedzie taka parówa, dychę poniżej limitu, wyprzedzasz, ojjj nie, tak nie może być żeby króla szos jakiś plebs sprzedał

   O to! jak bardzo to! Kompletnie nie rozumiem tego, niektórzy traktują manewr wyprzedzania jakby ktoś im jaja miał urżnąć. Miesiąc temu - jedzie 10km poniżej limitu, to przeskakuje na lewy i wyprzedzam bo puściutko i długa prosta. Patrzę, jadę już ponad prawie stówę (wcześniej 70km/h), a ledwo się zrównałem, to wracam na swój pas i po 2 km... to samo, gość zwalania xD

   To znowu go wyprzedzam, tym razem dałem do dechy, gość ewidentnie też dał do dechy, ale miałem sporo mocniejszy silnik.

   JAK? PO CO? DLACZEGO? XD

   @kaganiec_oswiaty:

  •  

   pokaż komentarz

   144 km/h na takiej drodze, przy takim natężeniu ruchu to jest dopiero frajerstwo,

   @Camilli: ... takie kurw&y powinny dożywotnio tracić prawo jazdy...

   pokaż spoiler jeszcze jeden z dzbanów pisze coś o umiejętnościach które ocaliły życie... nosz ja pierdol&e !!

  •  

   pokaż komentarz

   JAK? PO CO? DLACZEGO? XD

   @Camilli: musi sobie przedłużyć e-fiutka. Innej opcji nie widzę. ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli:

   WIEM, że jechałem zdecydowanie za szybko! Mógłbym usunąć prędkość, film by wyglądał wtedy zupełnie inaczej, ale nie oto w tym chodzi... zdecydowałem się na umieszczenie filmu z moją prędkością bo widzę też swoja winę...

   opis filmu

  •  

   pokaż komentarz

   myślą iż szybkość z jaką się poruszają świadczy o ich umiejętnościach xD,

   @Camilli: dla mnie najśmieszniejsze, że uważają się za mega lepszych kierowców zwłaszcza od wszystkich bab a robią często podobnie kretyńskie manewry z tą tylko różnicą, że robia je szybko i gwałtownie (czyli według nich pewnie) podczas gdy baba się często czai jak ma coś odwalić

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawel993: Na takiej drodze max to 90km/h. Nic dziwnego że audica z daleka nie była w stanie zauważyć prędkości autora nagrania.

  •  

   pokaż komentarz

   @kamson: no nie, przeciez na odcinku specjalnym sie nie cofa

  •  

   pokaż komentarz

   @cwlmod: No to c$!??wy kierowca z audi. Ja potrafie ocenic odleglosc

  •  

   pokaż komentarz

   @sokotra: Sebastiany się naoglądały Szybkich i Wściekłych, nauczyły od wujka, który sprowadził sobie bmw z Niemiec "Pocz Łandrzej jak to idzie", a potem przedłużali sobie fiutka jak małolaty mające w siano w głowie piszczały.

   Następnie wzięli auto z mocą, która często ich przerasta i mamy obraz przeciętnego "krula szos". Dobrego kierowcę (drogi publiczne to nie pieprzony tor) poznaje się po:

   1) współpracy na drodze

  •  

   pokaż komentarz

   Zaraz odpalił, bez paniki. Janusz za nim na następnych światłach wyszedł z auta i zaczął go op%!#!$@ać, raz chyba nawet lekko jebnął w szybę. Wrzeszczeć na człowieka i wymachiwać łapami jak małpa bo kilka sekund stracił. Brak słów.

   @Camilli: na takich wozi się gaz i od razu w ryj przez szybkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @sokotra:

   2) kierunkowskazach wrzucanych PRZED wykonaniem manewru, a nie w trakcie
   3) Pewnym prowadzeniu pojazdu. Kierowca wie co chce zrobić, a nie zastanawia się jak to zrobić i czy chce to zrobić.

   To są podstawy podstaw, a mimo wszystkich takiego kierowce w polskich warunkach uważa się za dobrego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Chicane: Raz miałem przypadek. Sebastian z mięśniami zamiast mózgu. Musiałem idiotę odciągać z drogi bo by go k%?!a rozjechali w akompaniamencie darcia mordy:

   Karyny: k%?!A DZWONIE NA POLICJE, CO MU CHUJU ZROBILES
   Sebastiana: k%?!A ZAj?%%@ CIE FRAJERZE* p$?#%$?NY, KARYNY NIE DZWON NA PSY

   I w tym wszystkim ja, który usiłuje odciągać Sebę od wbiegnięcia na przeciwległy pas jezdni i niedostania na odlew, bo młócił powietrze, a także kilkunastu gapiów i wolno przejeżdżające auta.

   Życie to nie bajka.

   *Frajerze oczywiście w sebowym stylu, gdzie "A" wymawiają coś w rodzaju "ae" niskim gardłowym głosem, tak jakbyś miał udawać upośledzonego.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli 144 to na autostradzie koło Krakowa jest dużo przy większym natężeniu ruchu.

   @Camilli w Krakowie każdy kierowca uprawia wyścigi na ulicach. Nie możesz zostawić 2 metrów odstępu bo zaraz jakiś pajac Ci się ryje przed maskę. Albo jedziesz zderzak w zderzak albo licz się z tym, że dojedziesz dużo później.

  •  

   pokaż komentarz

   @dymek_: Ogólnie przy miastach większych 100k+ zauważyłem, że drogowy savoir vivre nie istnieje. To dość przykre, bo przy kilku-kilkunastu minutach w domu wcześniej fundujemy sobie masę stresu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli: w sumei szkoda ze sie nie zlozyli
   2 debili mniej

  •  

   pokaż komentarz

   Ogólnie przy miastach większych 100k+ zauważyłem, że drogowy savoir vivre nie istnieje.

   @Camilli: Na wschod od Odry "drogowy savoir vivre nie istnieje.". Nie wazne Polska, Rosja, Ozbekistan -to samo goovno w glowach. Samochody rozne bo zarobki rozne ale wiesniackich genow nie oszukasz nawet miliardami zlotych...

  •  

   pokaż komentarz

   Dlatego zawsze mówię, iż każdy przyszły kierowca powinien przechodzić badania psychiatryczne.

   @Camilli: Dopiero co byl watek o fotografie ktory zostawil "na chwile" torbe ze sprzetem i plakal ze mu okradli.
   Wielu ludzi to dziwilo - tak jak to ze spory procent kierowcow to wariaci ktory nie powinni miec prawa jazdy.
   Ale nie da sie tych ludzi pozamykac czy zabronic im jezdzic bo to tak duzy procent ze gospodarka by bez nich padla.

  •  

   pokaż komentarz

   Ostatnio w #krakow byłem świadkiem, jak młodemu facetowi (chyba świeże prawko) zgasło auto przed ruszeniem na światłach. Zaraz odpalił, bez paniki. Janusz za nim na następnych światłach wyszedł z auta i zaczął go op#$@%?!ać, raz chyba nawet lekko jebnął w szybę.

   @Camilli: a kierowca w autobusie klaskał?
   #bajdydladzieci

  •  

   pokaż komentarz

   144 km/h na takiej drodze, przy takim natężeniu ruchu to jest dopiero frajerstwo,

   @Camilli:
   Drogie dzieci, pan jechał zupełnie normalnie, jak na takie warunki, jest widno, sucho słonecznie, prosta droga/
   Koleś wyjeżdża mu na czołówkę, a wykopki rozwodzą się nad prędkością auta, co tu ma to do rzeczy?
   jedzie 144 i ogarnia sytuacje na tyle na ile ktoś inny nie popełni błędu, jeśli ktoś popełni błąd to się zderzą, albo ominą tak jak widać na filmie, ich wybór, ich błędy, ich konsekwencje, jadąc 144 nikomu na tej drodze nie wadzi i nie przeszkadza, bezpieczne też jest to w 100% dopóki nie wydarzy się to co jak wyżej.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010: Przeczytaj moje komentarze. Po tym co piszesz, odnoszą się do właśnie takich dzbanów, którzy sądzą iż

   jechał zupełnie normalnie,

   jedzie 144 i ogarnia sytacjie na tyle na ile ktoś inny nie popełni błedu, jesli ktoś popełni bład to się zderzą, albo omniną jak na filmie ich wybór ich błędy ich konsekwencje.

   Jeden i drugi jest bezmózgą p#$$ą i frajerem, który leczy swoje kompleksy narażając innych uczestników drogi. Inni mają głęboko w dupie ich szczeniackie wybryki i chcą bezpiecznie dojechać do domu - do rodzin, dzieci. Bez zap#!@#@?ającego prawie 150 km/h na wąziutkiej drodze, z dużym natężeniem ruchu, bo niespodzianka geniuszu - gdyby się zderzyli, czy chociaż jeden z nich popełnił mały błąd to nie tylko oni byliby narażeni.
   Dlatego tak bardzo gardzę takim zachowaniem ? Bo to szczeniackie wybryki - bo czym jest męskość i dorosłość? Odpowiedzialnością, za siebie i za innych. Tych ludzi nic tylko wziąć przez kolano i zlać pasem, mimo iż zapewne obaj stare konie

   Ale wracając do meritum - jak ktoś chce pokazać jakim jest kozakiem - zapraszam na tor. Najlepiej własnym autem bez AC, zaręczam iż umiejętności zostaną szybko zweryfikowane dzwonem, albo coś się wbije do pustego łba, że nie jest tak dobrym kierowcą jak myśli.

   a kierowca w autobusie klaskał?

   Czy ty właśnie insynuujesz iż tzw. roadrage to margines i mało kto mógł być świadkiem? Przynajmniej raz na dwa lata jestem świadkiem czegoś takiego, a rocznie może robię 50k. Tak żeby uzmysłowić - jeżeli zaprzęgniesz do tego statystykę i wszystkich kierowców to jest w ch#? dużo. Kilkadziesiąt incydentów dziennie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli: nie chce mi się czytać twoich wypocin, dojeżdżasz do pracy i z powrotem, albo w ogóle nie posiadasz prawka, a udzielasz się jak ekspert w tej dziecinie BO TOBIE SIĘ TAK WYDAJE. "dzbany i wariaci" może na dzieciach z wykopu robisz wrażenie "rozsądnego" człowieka, ale nie na dorosłym człowieku.

  •  

   pokaż komentarz

   jedzie 144 i ogarnia sytuacje na tyle na ile ktoś inny nie popełni błędu

   " może na dzieciach z wykopu robisz wrażenie "rozsądnego" człowieka, ale nie na dorosłym człowieku.

   ( ͡º ͜ʖ͡º)

   @publiczny2010:

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010 jesteś tak ograniczony czy trolujesz? Przecież jadąc 144km/h na 90tce odbierasz komuś możliwość do oceny ile ma czasu na wyprzedzanie.

  •  

   pokaż komentarz

   @MolibdenowyTadeusz: w jaki sposób odbierasz komuś tą ocenę? jak ktoś nie potrafi ocenić, to nie powinien prowadzić, bo ma problemy.
   czy włączając się do ruchu na autostradzie też nie potrafisz ocenić prędkości samochodu? a może przechodząc przez drogę nie potrafisz ocenić prędkości samochodu jadącego o 50km/ szybciej niż ty,

   CO ZA BZDURY!

   nie jechał 250 tylko 140, to nie jest prędkość której na co dzień nie widzisz.

  •  

   pokaż komentarz

   @publiczny2010 zostaw prawo jazdy i nie prowadz nigdy nawet hulajnogi. Najlepiej tez nie rozmnażaj sie i nie rozmawiaj z duza liczba ludzi w zyciu. Tak na wszelki wypadek (。◕‿‿◕。)

  •  

   pokaż komentarz

   @MolibdenowyTadeusz: bo jesteś zbyt mało inteligentny by pojąć co się do ciebie pisze? czy dla tego, bo ja potrafię ocenić, prędkość auta jak 90% kierowców, a ty nie?

  •  

   pokaż komentarz

   Ale nie da sie tych ludzi pozamykac czy zabronic im jezdzic bo to tak duzy procent ze gospodarka by bez nich padla.

   @joannadeli: Da się, bo jak zaczniesz zamykać to nagle reszta cudownie odnajduje resztki rozumu we łbie i przestaje odstawiać takie numery.

  •  

   pokaż komentarz

   @Pawel993

   no bo co jakby 100 jechał to co nagle by audi zdążyło wyprzedzić? Audi by miało może ze 2 sekundy więcej
   Zgadza się. To, że dostajesz minusy, jest rozpaczliwie kałożałosne i kałodebilne.

   @cwlmod:

   Na takiej drodze max to 90km/h. Nic dziwnego że audica z daleka nie była w stanie zauważyć prędkości autora nagrania

   Jak szacujesz, czy kierowca AŁDI, który wyjechał na czołówkę, mimo tego, że za moment jest ciągła, podczas wyprzedzania jechał z prędkością 90 km/h?

  •  

   pokaż komentarz

   Da się, bo jak zaczniesz zamykać to nagle reszta cudownie odnajduje resztki rozumu we łbie

   @Aaandrzej: Przeciez zamyka sie i nic t nie daje. Moze kary za niskie ale trzeba by chyba zaczac dawac dozywocie za kradziez aparatu foto zeby ludzie przestali krasc.

  •  

   pokaż komentarz

   @joannadeli: No eureka - kary za niskie :) To co sądy w Polsce wyprawiają to bardziej podpada pod kabaret tylko nieśmieszny.

  •  

   pokaż komentarz

   No eureka - kary za niskie :) To co sądy w Polsce wyprawiają to bardziej podpada pod kabaret tylko nieśmieszn

   @Aaandrzej: Ale z drugiej strony na niedorozwinietych kierowcow ciezarowek nic nie poradzisz. Nawet jak zabierzesz prawa jazdy polowie druga nie zmadrzeje bo mozgi maja za male.

  •  

   pokaż komentarz

   @joannadeli: Ja akurat byłem niedorozwiniętym kierowcą ciężarówki w USA - tu jest krótka piłka - dwa mandaty i nie masz prawka, bodajże można ponownie zdawać za rok. Jeden mandat za przekroczenie prędkości to zwykle zwolnienie z pracy jak się pracuje w jakiejś przyzwoitej firmie - ubezpieczenie to wymusza.

  •  

   pokaż komentarz

   @noniewyczymie: Jechał ile potrzebował.

   Na ten temat możesz sobie z koegami pod blokiem dyskutowac. Gosc zap?$%%??ał grubo ponad limit i to czego mozna sie spodziewac. Audi nie wyjechało na czołowke tylko byla dosyc daleko. Gdyby nagrywajacy jechal 120km/h to audi skonczyloby manewr w bezpiecznej odleglosci

  •  

   pokaż komentarz

   Powtórzę ponownie, jestem za tego typu systemami rozsianymi wzdłuż autostrad i niebezpiecznych odcinków dróg. Koszt zwróci się z mandatów. Wystarczy żeby wyłapane przez system przekroczenia przeglądała grupa osób i zatwierdzała. Mogą to być pracownicy zdalni, pracujący w swojej piwnicy w przerwie między przeglądaniem wykopu ;) Na to policjantów nie angażować, bo szkoda ich czasu, mają poważniejsze sprawy.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Camilli: Przecież wykopki uważają, że to nie prędkość przyczynia się do wypadków. Więc o co Ci chodzi.

 •  

  pokaż komentarz

  Skrzyżowanie, przystanek autobusowy, a ten zap#$?#!!a 150, no k!@$a mać co za idiota, jemu powinni zabrać na kilka miesięcy prawko i skierować na badania.

 •  

  pokaż komentarz

  Dlatego też, na tego typu drodze, naprawdę rzadko wyprzedzam. Szkoda mi stresu, zdążę czy nie? Później gonić, wypatrywać zagrożeń. A tak jadę na lajcie za kimś i mam sporo gdzieś.

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda że nie natrafił na Warsaw Drive, on by walił na czołówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler i bardzo k$$$a dobrze, byłoby dwóch debili mniej na tym świecie

  •  

   pokaż komentarz

   i bardzo k@?$a dobrze, byłoby dwóch debili mniej na tym świecie

   @MajorToJestKajor: Tak, i przy okazji pewnie z 5 niewinnych osób, które akurat tamtędy spokojnie przejeżdżały...

  •  

   pokaż komentarz

   @MajorToJestKajor A czy czasem za takie komentarze jak twój (życzysz komuś śmierci jakby na to nie patrzeć) nie ma jakiejś kary?

  •  

   pokaż komentarz

   @MajorToJestKajor: Koleś na przeciwko co wyprzedzał nie miał najmniejszych szans oszacować jego prędkości. Normalny manewr wyprzedzania a wy, k#%@a, robicie z niego pirata bo jakiś inny psi ch@% zap$@#$?%a 144 na polnej drodze. Autor nagrania powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia aut, nawet roweru czy kurde dziecka za rękę.

  •  

   pokaż komentarz

   @Analityk: sorry ziomek, ale jesli wyprzedza to ma pewnie 100+ km/h. Nie ma znaczenia czy nagrywajacy jedzie tez 100, czy 140, bo wypadkowa to nadal 200km/h. Te 20% wiecej nie przesadzily tu o mozliwosci wyprzedzenia: tak czy siak c#!?%wa ocena sytuacji na drodze.

  •  

   pokaż komentarz

   @nargil: Ty chyba jeździsz ciapkiem w farming simulatorze.

   Nie ma znaczenia czy nagrywajacy jedzie tez 100, czy 140
   A wyprzedzasz chyba brata w wyścigu do talerza. Nie ogarniasz różnicy między takimi prędkościami. Nie ma sorry ziomek. Po prostu skończ pisać w tym wątku.

  •  

   pokaż komentarz

   @Analityk: Dwóch idiotów się spotkało. Koleś z naprzeciwka kompletnie nie ogarnął, i zabrakło dobrych kilku sekund. Nawet gdyby nagrywający jechał 90, by się nie zmieścił - faktem natomiast jest, że gdyby jechał 90, nie byłoby takiego panicznego hamowania, a konsekwencje potencjalnej kolizji byłyby dużo mniejsze.

   Koleś z Audi nie powinien w ogóle zabierać się za wyprzedzanie w tamtym miejscu. Sam, mimo że mam przyzwoity zapas mocy, nie zabieram się za wyprzedzanie jeśli nie mam przed sobą kompletnie pustej drogi, na odcinku ~1.5, a najlepiej 2km.

  •  

   pokaż komentarz

   @GaiusBaltar:

   Sam, mimo że mam przyzwoity zapas mocy, nie zabieram się za wyprzedzanie jeśli nie mam przed sobą kompletnie pustej drogi, na odcinku ~1.5, a najlepiej 2km.

   Tylko 2 km, ja muszę mieć widoczność na 8km, temperaturę powyżej 25°C, wilgotność poniżej 30%, a słońce musi być w zenicie. Zapomniałem jeszcze, że w baku muszę mieć paliwa na min. 200km gdyby wyprzedzanie nieznacznie mi się przedłużyło. Dla mnie zasługujesz na miano pirata jeśli wyprzedzasz przy tak słabej widoczności.

  •  

   pokaż komentarz

   @siuxior: Dystansy typu 1km to nie tak dużo jak się może wydawać. Przy prędkości 120km/h po obu stronach i wyprzedzaniu "na czołówkę" to jedynie 15 sekund od zobaczenia pojazdu przed, aż do zderzenia. Zmieścić się z reguły zmieści, ale wychodzę z założenia, że dobrze mieć trochę marginesu błędu.

  •  

   pokaż komentarz

   @GaiusBaltar: dla mnie to jest taka abstrakcja, ponieważ pochodzę z regionu Polski gdzie 2km odcinek prostej nie jest zbyt częstym zjawiskiem, a jakoś jeździć trzeba. Gdy pierwszy raz pojechałem trochę bardziej na południe, to ciężko mi się było przyzwyczaić, żeby nie zmieniać świateł na mijania gdy tylko zobaczę światła z naprzeciwka.

  •  

   pokaż komentarz

   @siuxior: W Małopolsce to też generalnie problem, ale cóż - takie życie. Wolę się czasem pomęczyć z zawalidrogą, niż ryzykować czołówkę.

   Często są takie fragmenty, że nawet bezpieczne wyprzedzenie rowerzysty musi poczekać parę sekund - zakręt, za zakrętem za zakrętem, a po obu stronach domy i/lub drzewa.

   Niekiedy do wyprzedzenia nieogarniętego pojazdu można taktycznie wykorzystać zakręt albo inne utrudnienie na drodze. Po tym jak pojazd przed zwolni do 15km/h na zakręcie, jeśli na wyjściu jest dobra widoczność, przycisnąć do odcinki. Wtedy potrzeba dużo dużo mniej miejsca na bezpieczne wyprzedzenie.

   Na Dolnym Śląsku i w Zachodniopomorskim było mi zdecydowanie najlepiej wyprzedzać. Długie, proste drogi ze świetną widocznością.

 •  

  pokaż komentarz

  nie rozumiem tego
  - droga ciasna
  - drzewa wokół
  - raczej niezbyt gładki super nówka asfalt
  a debile i tak zap?#!!$#ają 140km/h

  no kurrrrrrr, jedne z pierwszych zajęć na kursie na prawo jazdy mówią, żeby dostosowywać prędkość do warunków na jezdni, a warunki na jezdni to nie jest tylko oblodzona, albo mokra jezdnia

1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 następna