Koszty życia 11-letniego bąbelka Artura Boruca według jego matki

Matka bąbelka chce 20kola miesięcznie na 11 letnie dziecko. Artur Boruc pokazuje tabele z kwotami. XD

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Marcin Dubieniecki, będąc mężem Marty Kaczyńskiej, reprezentował Katarzynę Modrzewską podczas jej rozwodu z Arturem Borucem. W 2017 roku Modrzewska wyszła za mąż za Dubienieckiego.

  Katarzyna Modrzewska, została zatrzymana razem z Dubienieckim pod zarzutem wyłudzania pieniędzy i działania w zorganizowanej grupie przestępczej.

  Artykuł z 2016 roku ---> https://www.rp.pl/Sadownictwo/160839868-Sprawa-PFRON-Byla-zona-Boruca-od-roku-w-areszcie.html

  Katarzyna Modrzewska od roku znajduje się w areszcie. Była żona Artura Boruca jest zamieszana w sprawę wyłudzenia 13 mln zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

  Swoją drogą kolejny przykład patologii sądowniczej, że dziecko matki która ponad rok siedziała w areszcie, podejrzanej o przestępstwo, pozostaje pod jej opieką mimo, że Boruc walczył o przyznanie mu opieki nad synem.

 •  

  pokaż komentarz

  Co miesiąc wydaje 1000 zł na wyposażenie pokoju? I co miesiąc mu wymienia kompa?

  •  
   H....n

   +101

   pokaż komentarz

   @uzytkownik_zablokowany: Co miesiąc kupuje mu nowego iPhone'a.

  •  
   v...........a

   -45

   pokaż komentarz

   @uzytkownik_zablokowany: wystarczy że co roku kupuje kompa za 12k. Jak ktoś wiele lat żył jak milioner to to żadne osiągnięcie, ot nowy MacBook Pro po każdej premierze odświeżonego modelu.

   A jeżeli chodzi o sprzęt sportowy to praktycznie nie ma limitów, równie dobrze raz na 5 lat możesz kupić gokarta za 50k :)

   Oczywiście nie usprawiedliwiam tu tych kosztów z kosmosu, życie jak milioner to jedno, łganie że kupujemy codziennie mango za 30zł/szt. to drugie.

  •  

   pokaż komentarz

   @vasco_da_gama: Najdroższy MacBook Pro kosztuje 14k, a ona chce 24k rocznie. Już nawet pomijając po co dzieciakowi najdroższy MacBook Pro i po jaką cholerę wymieniać go co roku.

   Do tego 30k rocznie na wakacje, 24k na wyżywienie, 24k na zainteresowania i 24k za dojazdy do szkoły (pomijając 30k za samą szkołę). Jasne, jak ktoś chce, to może tyle wydawać, albo nawet więcej, ale to absolutnie nie są rozsądne kwoty. Do nauki i rozrywki komputer za 6k wymieniany co 3-4 lata jest wystarczającym overkillem. Jakie zainteresowania ma to dziecko, kolekcjonowanie diamentów?

   No i jak rozumiem, według matki to jest tylko część kosztów, bo drugą część ona ponosi?

  •  
   v...........a

   +4

   pokaż komentarz

   @cyrkiel: widzę że nie zostałem zrozumiany :) W żadnym wypadku nie twierdzę że to są rozsądne wydatki, natomiast są możliwe (przynajmniej te na wyposażenie pokoju i komputer), w sensie mogę uwierzyć że gdzieś na świecie jest pinda która złapała męża milionera i wydaje 25k rocznie na sprzęt komputerowy dla swojego dziecka i 12k na wyposażenie pokoju.

   Co oczywiście w żadnym wypadku nie oznacza że są to rozsądne wydatki, ale skoro tysiące ludzi na świecie lata sobie na wakacje pierwszą klasą (czyli koszt wycieczki do USA z ~3k na osobę rośnie do ~25k) czy kupuje auta za $1 mln to i nie zdziwi mnie jeżeli znajdzie się debil który kupi dziecku komputer z ramką wysadzaną diamentami żeby pasował do zegarka.

   Inna sprawa że trzeba być totalnie bezczelnym żeby opierać na takim stylu życia pozew o alimenty w sądzie w niezamożnym kraju.

   W praktyce uważam że nasz system prawny to patologia, Pani powinna zostać poproszona o faktury z zeszłych 12 miesięcy a jak ich nie przedstawi to mieć sprawę karną za oszustwo. Niestety na marnowanie czasu sądu nie ma paragrafu :/

  •  

   pokaż komentarz

   @uzytkownik_zablokowany:
   Czesne 2500 zł - chyba nie ma w pl takiej szkoły
   Dojazdy do szkoły 2000 zł - bankowo jeździ jakimś amerykańskim 8-litrowym wozem po 200 km dziennie
   Obiady 600 zł - 20 zł dziennie, nawet bardzo możliwe
   Materiały szkolne 120 zł - w szkole za 2,5 kafla to chyba blok rysunkowy jest w cenie, co?
   Mieszkanie 2500 zł - jeśli mieszka tylko z matką, to 5000 zł. Wątpię, żeby mieszkali w bloku, więc to opłata za podatek od nieruchomości + opłaty za media. Może to willa z działką na pół gminy, wtedy tak
   Telefon 300 zł - średnio miesięcznie, z nowym telefonem raz w roku, możliwe
   Wyposażenie pokoju 1000 zł - miesięcznie? To co? wymiana mebli 4 razy w roku czy jak?
   Wyżywienie 2000 zł - obiady były wcześniej, nie wiem, co on tam jeszcze żre, ale kanapki to mu chyba Geslerowa masłem smaruje
   Odzież 1500 zł - markowa spokojnie
   Wakacje, ferie 2500 zł - ewidentnie co miesiąc na innej plaży świata. Tylko kiedy do tej szkoły prywatnej chodzi?
   Sprzęt sportowy, komputer 2000 zł - drogi sport jakiś musi uprawiać. Albo komp na wypasie co pół roku.
   Zainteresowania 2000 zł - ohohohoho! Umieram z ciekawości. Stawiam na numizmatykę.
   Środki czystości 600 zł - w kozim mleku się kąpie?
   Dentysta 1600 zł - to nie są tanie rzeczy, ale żeby tak ciągle, co miesiąc? Strasznie słabe ma te zęby.
   Dodatkowe wydatki 900 zł - utrzymanie matki? Czy jeszcze musi mieć jakieś atrakcje poza tymi ciągłymi wakacjami, sportem, hobby, wystawnymi posiłkami i kompem z NASA?

   Mam 8-letniego syna. Aż się boję wydatków za 3 lata. A jak drugi dorośnie? Chyba trzeba się załapać do rady nadzorczej Orlenu, bo nie wyżywię latorośli...

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat: Ten sam MacBook Pro na stronie Apple jest za 14k, tylko ma 16GB RAMu i 500GB SSD. 14k za trochę wiecej RAMu i trochę większy dysk to chyba taka specjalna promocja dla madek żyjących z alimentów XD

   Nie mówiąc o tym, że ten laptop tak czy inaczej jest beznadziejnym wyborem dla dzieciaka, nieważne czy ktoś zarabia miliony czy wyłudza tysiące z aliementow. W ogóle jest beznadziejny, bo chłodzenie nie ogarnia procesora i działa gorzej niż tańszy model i ma kartę graficzną za 600zl XD

  •  
   S............t

   0

   pokaż komentarz

   @cyrkiel: Bardziej chodziło mi o to, że nie ma chyba czegoś takiego jak limit ceny jeśli chodzi o komputery ;) Zawsze można znaleźć droższy.

   Trochę jak u tych dwóch Rosjan. Jeden wrócił z Arabii Saudyjskiej i chwali się nowym zegarkiem. Zapytany o niego, mówi, że zapłacił za niego 10k dolarów. Na to drugi: Ale z ciebie frajer. Widziałem taki sam za 20k.

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat: Oczywiście, jak ktoś bardzo chce wyda każdą kwotę, ale to niedorzeczne w kontekście pozwu o alimenty. Boruc niech się cieszy, że laska najwyraźniej nie wie o audio voodoo, bo jak by dodała pozycję "sprzęt muzyczny", to 200k miesięcznie byłoby mało.

 •  

  pokaż komentarz

  Raczej roczne. Chyba, że w miesiącu każdy ma ferie i wakacje jednocześnie.
  Niemniej koszty naciągnięte jak plandeka na żuku i wskazują na rozrzutny styl życia matki i nie szanowanie budżetu domowego. Sam bym się z taką rozwiódł.

 •  

  pokaż komentarz

  Niezależnie od przytoczonych tutaj dywagacji, czy te 20 koła to są aby na pewno na miesiąc, a nie na rok to powiem, że wszystko jest możliwe. Pracuję w sądzie jako asystent sędziego i w wydziale trafiają się nam także sprawy rozwodowe. To, co się w tych sprawach odp##?$!@a, to przechodzi ludzkie pojęcie. Jeżeli taki GetBack, czy tam Amber Gold uznać co do zasady jako oszustwo, to rozwód dla faceta jest mega-zaje-kurwa-bistym oszustwem. Kobieta może łżeć, oszukiwać, mieć bolca na boku, a i tak dostanie alimenty, chociażby nie mieli dzieci. Szczytem dzisiaj było to co przeczytałem - laska chciała 3 000,00 zł alimentów na podstawie twierdzenia, że mąż zarabia po 8-10 tys. zł. Po przedstawieniu PITów wyszło jakieś 2,8-3,2 tys. w zależności od miesiąca. A co na to sąd (sędzia oczywiście kobieta)? Zgodnie z wykształceniem może zarabiać po 6-8 tys., więc powinien zmienić zajęcie na takie, które da taki dochód. Czaicie? Sprawa się jeszcze nie skończyła (II instancja), ale cyrk niezły. Na razie zdrowa, młoda kobieta, która też zarabiała w okolicach 3 tys. ma zasądzone 500 zł alimentów na siebie!

  Potem dziwota, że faceci nie chcą się żenić... toż to najgorszy interes życia, już lepiej przepić - człowiek się chociaż zabawi.

  •  

   pokaż komentarz

   A co na to sąd (sędzia oczywiście kobieta)? Zgodnie z wykształceniem może zarabiać po 6-8 tys., więc powinien zmienić zajęcie na takie, które da taki dochód. Czaicie?

   @Kubaeinstein: Czoooooooooooo

  •  

   pokaż komentarz

   Zgodnie z wykształceniem może zarabiać po 6-8 tys., więc powinien zmienić zajęcie na takie, które da taki dochód.

   @Kubaeinstein: Było iść na studia?

   Ja pierniczę, jak kiedyś przez nieszczęście jakieś wyląduję w takiej sytuacji to zmieniam kontynent.

  •  

   pokaż komentarz

   Czoooooooooooo

   @NPC_358034: Opresyjny patriarchat. Chciałbym, żeby faceci w końcu się jakoś zmówili/ogarnęli/zbuntowali i przestali utrzymywać ten babski p$#@@!$nik - zarówno w domu nie dawać się wykorzystywać, tak też system społeczny po prostu poprawić, bo kobiety za bardzo już z niego korzystają: chce Cię uwalić? Wystarczy tylko rzucić oskarżeniem o gwałt. Nie chce się pracować? Zażądać alimentów, nastawić dzieci przeciwko Tobie i już jesteś wyrodnym ojcem. Jeszcze niech zgłosi pedofilię, że córkę kąpiesz, to już w ogóle (choć tu już zaczyna się to zmieniać i kuratorzy też poszli po rozum do głowy). Jesteś głodna? Daj się zaprosić na obiad jakiemuś gościowi, na weekend pojedziesz do matki i gotowe! Na wakacje też by się chciało do Sharm El Sheikh? Powiedz misiowi, że gdyby kochał, to by zaprosił. Wiem, że dla normalnej osoby trąci to mizoginią, ale za dużo już się tego naczytałem i gdyby miał się żenić, to INTERCYZA (nawet gdyby laska ode mnie więcej zarabiała, nieważne, nie wiadomo, co takiej i jej adwokatce strzeli do łba, z którą nota bene nawzajem się nakręcają ) i koszty utrzymania domu po połowie! Inaczej wejdzie Ci na głowę i swoją wypłatę będzie miała dla siebie, a Twoją.. też dla siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kubaeinstein: Sekielski powinien zrobić o tym film.

  •  

   pokaż komentarz

   @Kubaeinstein: jest proste rozwiązanie - nie zgadzać się na wszystko co kobieta chce. Trzeba to robić od początku znajomości. Tylko wiesz co? A no to, że od ciebie odejdzie, bo na twoje miejsce znajdzie od ręki stu spermiarzy, którzy gotowi są spełnić wszystkie jej zachcianki, wyłącznie za wizję wsadzenia raz w roku benka w pusię. Tak, to wina mężczyzn, że kobiety się tak panoszą.

1 2 3 4 5 6 7 ... 14 15 następna