•  

  pokaż komentarz

  Ahh ten Bitcoin taki wspaniały do momentu aż trzeba wymienić go na tradycyjną walutę i wtedy magicznie przestaje być anonimowy i taki bezpieczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @godoto: za to mozna cabuli nakupic...

  •  

   pokaż komentarz

   @godoto:
   Przecież Bitcoin nie jest anonimowy, a wręcz przeciwnie. Tam wszystkie transakcje są jawne. Rządy będą dążyć do eliminacji gotówki i adaptacji krypto bo to daje im większą kontrolę nad społeczeństwem.
   Facebook, który w pewnym stopniu jest kontrolowany przez rząd USA wprowadza swoje krypto, dołączają do niego jedne z największych korporacji świata.. hmm wcale nie po to żeby uczynić krypto standardem w płatnościach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  W sumie poszedłbym do więzienia na te 10 lat, jakbym mial pewne 10 milionów po wyjściu, to chętnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  I na pewno tak będzie, ze "złapią" kogoś, a potem on odsiedzi swoje i po latach wróci po kasę.
  Majac w glowie zarobek ponad 2500zł za dzień...

 •  

  pokaż komentarz

  Ale macie ból dupy o te giełdę i bitcoina xD Co, jak Was bank wydyma na kredycie, czy kursie to też wieszczycie upadek pieniądza ? :D Ludzie na tym pozbijali majątki, dalej zbijają, a że jakiś odsetek utopił hajs - takie historie zawsze się zdarzają. Tu jest wina ludzi, którzy giełdą zarządzają, może hakerów, trochę też tych, którzy hajs tam trzymali. Równie dobrze co chwile macie wycieki danych z innych stron, tyle że inne strony, tak jak Wasze dane realnej wartości raczej nie mają (najwyżej tyle ile ktoś na Was kredytu weźmie), a za 2 bitcoiny aktualnie kupiłbyś sobie fajną furę z salonu, ewentualnie niewolnika na dark webie. Niektóre partie w Niemczech już teraz chcą wprowadzać blockchain i narodową kryptowalutę. Boli Was dupa bo 1 btc jest wart 44k aktualnie, a Wy nie rozumiecie jak można to kupić/zarobic na tym ? Ano teraz średnio, za to jak ktoś rok temu kupił 5 bitcoinów za 100k (po 20), tak teraz sprzeda je za 220 :) A Ci co chcieli zarabiać cały czas, bez czekania i trzymali hajs na giełdzie sprawe zj$$#li.

  •  

   pokaż komentarz

   @noswtg: Najlepsza sprawa, że już istnieją giełdy które korzystając z maszyn wirtualnych wbudowanych w protokoły zamieniają waluty bez ich wytransferowywania z portfeli użytkowników za pomocą niepodzielnych operacji. Czyli nie mogą zbankrutować bo nie trzymają żadnych pieniędzy. Możesz zamienić jedną walutę na drugą a wszystko co może pójść nie tak to całkowite a nie częściowe niepowodzenie operacji (czyli nie może zajść sytuacja że pieniądze zostaną tylko pobrane a nie zamienione)

   A ci przygłupi niewolnicy nadal kwiczą o "wirtualnym piniondzu".

 •  

  pokaż komentarz

  Powodzenia, proszę skierować sprawę na Seszele (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  Przecież ta waluta zapewnia ponoć anonimowość.....wiec kogo chcą ścigać? Administratora strony ?