•  

  pokaż komentarz

  Czemu "bańka" IT ma pęknąć?

  I co sugeruje, że jest jakaś bańka w ogóle? Póki co to u mnie w firmie za każdego poleconego dobrego programistę czy testera dostanę sporą sumkę, więc jak ktoś ma kogoś ogarniętego do polecenia to zapraszam do mnie, podzielę się połową. Nikt nie jest łakomy na parę tysięcy złotych za napisanie mi wiadomości? xD

  Ogólnie Pajeety i Rajeshe to najgorszy sort w IT jeśli mam do czegoś ich porównać, żeby łatwo było osobom mało technicznym zrozumieć to wyobraźcie sobie, że chcecie zrobić generalny remont kuchni czy łazienki, przychodzi 2 Mietków, od razu rozcinają kartony z kafelkami i mówią "Panie my tam się znamy, będzie pan zadowolony, zobaczy pan, niech pan wróci za 2 tygodnie". Chcecie takich Mietków czy jakąś profesjonalną ekipę co przedstawi cały plan do akceptacji a w razie wątpliwości w trakcie pracy zadzwoni do was i zapyta czy ma być tak czy inaczej?

  Pracowałem z nimi wielokrotnie i nie chcę mieć z nimi za dużo wspólnego. Zawsze jak jestem na rozmowie rekrutacyjnej to staram się dowiedzieć czy jest jakaś współpraca z Hindusami. Zawsze wtedy pytam pod pretekstem godzin w których będę w pracy czy przypadkiem nie współpracują z inną strefą czasową przez co godziny w których jestem w biurze będą jakieś nietypowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Kupiłem jakiś czas temu kurs na Udemy. Kurs oczywiście związany z programowaniem i na dodatek stworzony przez gościa z Indii. Streściłbym go tak: długi ale niosący mało wartościowej treści, pełen błędów, uczący złych praktyk, mający nawet problemy z samymi nagraniami kursu: problemy z audio, urywający się w niespodziewanym momencie bo akurat gościowi podobno bateria padła, nudny etc.

  Znam kilku dobrych gości z IT z Indii, jednak chyba o większości nie mam za dobrego zdania...

 •  

  pokaż komentarz

  Wiecie ilu Pajetów potrzeba zeby sklepac dobry kod? Tego nie wie nikt bo zawsze będzie gówniany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  Szkoda że z reguły programują nawet gorzej niż mówią po angielsku...

 •  

  pokaż komentarz

  90% ichniejszych programistow to porazka, ale 10% to top poziom.
  ci z tej 10 czesto lądują w takiej polandi