•  

  pokaż komentarz

  Prezydent Paleciak Wielki zastał Warszawę murowaną, a zostawił drewnianą.

 •  

  pokaż komentarz

  Bo Trzaskowski woli walkę na symbole niż zająć się sprawami miasta. Wszystko jest pozorne, udawane byle jakie. Mam nadzieje, ze jego prezydentura się szybko zakończy jak żywot foliarzy z LGBT. Tani bazarowy złodziejaszek z PO.

 •  

  pokaż komentarz

  Bzdury, żadna zielona oaza, mają stanąć tam donice. To taki manewr a'la Hanka, wyciąć drzewa na Świętokrzyskiej i postawić doniczki. Idioci nie rozumieją funkcji terenów zielonych w mieście, których zadaniem jest utrzymanie poziomu wód gruntowych, dzięki wsiąkaniu deszczu w ziemię. Ustawianie doniczek w niczym nie pomoże, tylko będzie trzeba wodę tam lać.

 •  

  pokaż komentarz

  Mnie się to nie podoba, to jest ultra głupie. Uważam, że pieniądze podatników zostały zmarnowane. Za milion można zrobić coś co będzie służyło dłużej niż 50 dni. Niech mi teraz nie mówią czaskowskie, że nie ma pieniędzy na inne rzeczy bo cyt. klasyka "w ryj dać mogę dać".

 •  

  pokaż komentarz

  1 milion złotych za park ustawiony na betonowym placu na niecałe dwa miesiące XD kurła

  •  

   pokaż komentarz

   @cerastes: widać że nie z warszawy i takie rozwiązania to dla ciebie inna planeta.

  •  

   pokaż komentarz

   @s1720nk: masz rację, w Krakowie jest dużo parków i zieleni więc taki wał by nie przeszedł.
   wytłumacz mi co tu kosztuje 1 milion złotych przez 50 dni? bo jak dla mnie to jest jawna defraudacja miejskich pieniędzy i sprawa dla prokuratury.

   nie macie w tej wawce jak kraść więc już takie ordynarne wałki robicie w samorządzie? widać że koryto się kończy

   źródło: static.prsa.pl

  •  

   pokaż komentarz

   bo jak dla mnie to jest jawna defraudacja miejskich pieniędzy i sprawa dla prokuratury.

   @cerastes: po co tyle pierdolisz:)? nie wiesz, nie znasz, nie ogarniasz, ale już oceniasz i osądzasz.

   wystarczy poszukać na internecie:

   "To pierwszy taki eksperyment w Warszawie – parking przy pomniku Słowackiego na pl. Bankowym na prawie dwa miesiące opuszczą samochody. Zamiast nich mieszkańcy dostaną kawałek prawdziwego placu: z ławkami i stołami, zielenią (w donicach postawionych na betonie, ale to już coś), wodnymi mgiełkami, pawilonem z jedzeniem, food truckami, koncertami, warsztatami ekologicznymi i porządnymi toaletami ze spłuczką."

   Więc przestań chłopie p#@$#$?ić i mierz innych swoją miarą.

  •  

   pokaż komentarz

   Zamiast nich mieszkańcy dostaną kawałek prawdziwego placu: z ławkami i stołami, zielenią (w donicach postawionych na betonie, ale to już coś), wodnymi mgiełkami, pawilonem z jedzeniem, food truckami, koncertami, warsztatami ekologicznymi i porządnymi toaletami ze spłuczką."

   @s1720nk: wychodzi 20 000zł za dzień.... za kilkanaście europalet, bramek do mgiełki wodnej których nie widać na zdjęciu, ubikację koniecznie ze spłuczką, food track szwagra i vege warsztaty jakiś oszołomów.
   aaa i jeszcze pawilon z jedzeniem. no ale przecież nie z darmowym bufetem, tylko znajomy królika mając za friko lokal na lato będzie żenił swoje żarcie XD

   mam nadzieję że tam wjedzie ktoś od Ziobera bo to jawny wał i to już taki mega bezczelny. zwłaszcza że obok jest park z prawdziwego zdarzenia.

  •  

   pokaż komentarz

   mam nadzieję że tam wjedzie ktoś od Ziobera bo to jawny wał i to już taki mega bezczelny. zwłaszcza że obok jest park z prawdziwego zdarzenia.

   @cerastes: żałosny jesteś

   nikt tak nie kręci wałów jak twoi pisowcy. nikt.

  •  

   pokaż komentarz

   @s1720nk: widać, że od Hanki i takie wały to dla ciebie nie pierwszyzna

  •  

   pokaż komentarz

   @s1720nk: typie ale zrozum, że tu nie chodzi o PiS czy PO tylko o przep$@#?$!anie naszych pieniędzy. Tu nie chodzi o te gówniane palety i kilka krzaków na asfalcie (no może trochę) tylko i to, że to kosztuje milion złotych z kasy miasta. Rozumiem, że warszawa jest bogata ale rozp$@#?$!anie kasy na takie inwestycje to paranoja.