•  

  pokaż komentarz

  Ja tam nie widziałem do tej pory kobiety, która chciałaby betabankomata ze mnie zrobić, za to ile takich, co wyżej srają niż dupę mają. Zarabia to 4k i wielka niezależna, a jednocześnie hajs na mieszkanie od mamusi i kredyt na drugą połowę, wymagania z kosmosu.

  Podsumowując, gówno się zarabia a żyje się jak chrabia, boga za nogi złapało a zarabiać to ch?? potrafi :D

 •  

  pokaż komentarz

  W zasadzie zrobil prawie dobrze :). Prawie bo po takim pytaniu (jeszcze nie wiemy jak ono bylo zadane jaka byla reakcja koniety a tego wyczytac sie nie da) powienien zostawic jej kase na stole i wtedy sobie isc :).

 •  

  pokaż komentarz

  W Chinach jak laska wybiera faceta to najpierw pyta o to czy ma dom, samochód i ile ma na koncie a potem może z nim gadać dalej, norma

 •  

  pokaż komentarz

  Idealna kotka do zaliczenia na pierwszej randce. Wystarczy powiedzieć to co chce usłyszeć :)

 •  

  pokaż komentarz

  Zawsze udaje biednego. W sensie takiego mega biednego. To rozwiazuje wiele problemów ;) staram sie brylowac charakterem i inteligencją ( raczej przeciętną - po prostu pokazuje że nie jestem idiotą ). Jeśli kobieta sie wycofuje to bardzo mnie to cieszy ;) no i z założenia odrzucam wszelkie panny które nazbyt dbają o swoj wygląd. Zrobione rzesy, brwi, usta, nienaganne dłonie i paznokcie... A kysz do piekła! Takie kobiety wróżą mnóstwo problemów!

  •  

   pokaż komentarz

   @katom: Ale większość facetów teraz tego wymaga u kobiet- żeby były jak laleczki. Takie nieumalowane i naturalne postrzegane są jak nie dbające o siebie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Owieczka311: no i dziwic sie pozniej ze maja problemy w zwiazkach. Wyglad jest wazny, ale mamy na niego maly wplyw, przemija a wtedy ludziom zaczyna bić w dekiel,zaczynaja sie zdrady klutnie itd. kobiety ktore wszystko wsadzaja w wyglad sa bardzo niebezpieczne,nie wolno im ufac. Kobiety ktore maja wazne dla nich aspekty zycia inne niz wyglad maja inny typ samooceny,sa bardziej stabilne,maja wiecej pewnosci siebie. To daje spokoj w zyciu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Owieczka311: i dopowiem jeszcze, nie chodzi o to bu kobieta nie dbala o siebie. Chodzi o to by dbala o wiele wiecej niz swoj wyglad. Zachowanie, pasje,hobby, sukcesy zyciowe,edukacja... To wszystko jest wazne!

  •  

   pokaż komentarz

   @Owieczka311: jaka większość facetów? Chyba Twoich znajomych.

  •  

   pokaż komentarz

   Ale większość facetów teraz tego wymaga u kobiet- żeby były jak laleczki. Takie nieumalowane i naturalne postrzegane są jak nie dbające o siebie.

   @Owieczka311: Tzn. ćwiczyć i dobrze się odżywiać, także nie być grubą. To tak. Ale plastikowość i sypiąca się za nią poświata z pyłu makeupowego odpychają.

   Nie sądzę, by ktokolwiek chciał się związać z plastikową panienką. Można być zadbaną i elegancką, ale nie jaskrawą.

1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 następna