•  

  pokaż komentarz

  Mi to wygląda na zwykłe niedoj!@$nie umysłowe, a nie świadome wymuszenie, od początku widać, że gdyby mógł to by się wcisnął między te auta, bo nie mieścił się na swoim pasie - gdy zrobiło się trochę miejsca to pedał w glebę no i wyszło jak wyszło. Pewnie do tej pory jeździł dynamicznie, ale bezpiecznie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Ranger: Ale wiesz, że dynamiczne ruszanie spod świateł skraca korki? Niedoj@@?nie mózgowe to ruszanie spod świateł żółwim tempem bo hur dur spali mi pół litra więcej. Zachar robił kiedyś eksperyment i wyszło mu, że jak poprosił kierowców by w miarę szybko ruszyli jak zmienią się światła to średnio jedno a nawet dwa auta więcej przejechały niż gdy lebiody jak zwykle ruszały. Kolejnym niedoj@@?niem jest jazda z prawego pasa przez całe rondo i włączanie w ostatniej chwili kierunkowskazu. Jedynie co się można przyczepić złotówy to tego, że nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nim ale z tym pojazdem się akurat nie zderzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   Jedynie co się można przyczepić złotówy to tego, że nie zachował bezpiecznej odległości od pojazdu jadącego przed nim ale z tym pojazdem się akurat nie zderzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @Zydomasoneria: jazda po liniach też jest ok?

   Widzę niezły trigger XD gdzie napisałem cokolwiek o ruszaniu spod świateł?
   Pewnie bronisz też p@!@!ów, którzy mając kogoś z przodu na pasie włączania na autostradę/dsr zmienia pas i wyprzedza tego co był przed nim zanim on zdąży się również włączyć... No bo DYNAMICZNIE.

  •  

   pokaż komentarz

   Widzę niezły trigger XD

   @Ranger: No chyba nie bardzo xD.

   jazda po liniach też jest ok?

   Nie jest ale na telefonie to średnio widać.

   Pewnie bronisz też p??@!ów, którzy mając kogoś z przodu na pasie włączania na autostradę/dsr zmienia pas i wyprzedza tego co był przed nim zanim on zdąży się również włączyć... No bo DYNAMICZNIE.

   Jeżeli to nie utrudni włączeniu się wyprzedzanego to co w tym złego?

 •  

  pokaż komentarz

  kierownica w prawo i natychmiast hamulec...
  na miejscu goscia z merca bym ten film do ubezpieczyciela wyslal i cwel z MyHiv by c@$!@ dostal a nie odszkodowanie

 •  

  pokaż komentarz

  W cywilizowanym kraju złotówa by dostał wyrok za kratami za próbę wyłudzenia odszkodowania.

 •  

  pokaż komentarz

  dlatego jak jestem w Wawie czy innym większym mieście uważam na złotówy, bo wiem że jak widzą inną rejestrację to zaraz coś odjebią, mimo że ja staram sie w 100% jechać regulaminowo, to przez małą głupotę mogę narobić sobie bidy i tu nie chodzi o jakiś brak doświadczenia (juz dość długo jeżdzę po wschodniej PL) i wiem że złotówy wykorzystują lekką pomyłeczkę właśnie w stylu tego mercedesa gdzie albo normalny uczesnik ruchu by miał to w doopie i by odjechał troche do tyłu bo "cholera wie co ten koleś w mesiu odwali", albo jak złotówa wykorzystać to i wp%%?@?%ić mu się w bok.

  Mam znajomego policjanta - sk?%%iel, dlaczego? dlatego że jest jedno miejsce w którym parkują PH na awaryjnych (bo nie ma ani parkingu, ani jakieś postoju płatnego czy coś) więc jak widzisz taką sytuację to specjalnie wp@#$#?!a się albo w boczek albo w tył - PH dobrze wiedzą że jak ktoś przyj?!@? w auto to jest ten pewien policjant, a policjant wie że oni wiedzą, ale wzywa swoich kumpli z policji i oprócz mandatu, tracą zniżki i jeszcze sobie w ten sposób naprawia auto (z reguły żony). Sk?%%iel na 100%, wiecie sa pewne zasady, trzeba zrozumieć że w miastach jest coraz mniej miejsc do parkowania, a coraz więcej samochodów, tym bardziej że teraz każdy gimbus - 18 lat i fura. To wina według mnie osób odpowiedzialnych za organizację ruchu w tych miejscach. Zresztą podejrzewam że 99% z was przymkneło by na to oko, czy tam pod nosem cos pop%%?@?%iło, ale nie polowało na taką sytuacje i nie likwidowało komuś auta - mimo że firmowe, trzeba naprawić, a że to często Skody Superb lub Octavie to to mało nie kosztuje w ASO, a ten "policjancik" ma stare Audi A4, z jakieś 2005 roku i w ten sposób korzysta z uroków swojej j#!!nej fantazji.