•  

  pokaż komentarz

  źródło: legia-znaczek-l-ucze-sie-jezdzic-ucze-sie-grac-legia-warszawa.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Hahahahaha nie potrafili wygrać z takimi pasterzami z Polski.... Z kim następnym razem wtopi mecz Europa FC?

 •  

  pokaż komentarz

  No ale jak to z Giblalatarem ziomeczki?!

  źródło: maxresdefault.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  - Jak to jest być trenerem legii, dobrze?
  - Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład treneuję legię, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić... znaczy... marchew.

  źródło: i.iplsc.com

 •  

  pokaż komentarz

  STEPHEN HAWKING: WEDŁUG NAJNOWSZYCH BADAŃ RUCHU CIAŁ NIEBIESKICH, LEGIA TO STARA KURWA

  „Ruch planet może nam wiele powiedzieć nie tylko o nas samych, ale i o otaczającym nas świecie”. – twierdzi znany fizyk teoretyczny, Stephen Hawking. Według wypracowanej przez niego teorii, ruch planet Kepler i Ozyrys, sposób w jaki koresponduje ich grawitacja i pęd, dowodzą, że Legia to stara kurwa.

  „Dla mnie to wielkie zaskoczenie, ale i powód do dumy. Do tej pory można było tylko przypuszczać, teoretyzować. Mi udało się to jednak potwierdzić i jedno jest pewne – tak jak Juventus to Stara Dama, tak Legia to stara kurwa”.

  Kibice Legii poproszeni o komentarz, jednogłośnie stwierdzili, że Stephen to szarlatan i od tej pory będą bojkotować wszystkie jego prace.