•  

  pokaż komentarz

  p##??$!ic szwedow, sami do tego doprowadzili nie ma co im wspolczuc, co najwyzej mozna wyciagnac wnioski z czyichs bledow. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak to sie widac konczy gdy w zyciu jest za dobrze czlowiek podswiadomie dazy do samodestrukcji. Zaczynali od tego ze statystycznemu szwedowi/szwedce nie w smak bylo bycie w zwiazu i posiadanie dziecie, zaczeli sprowadzac brudasow w zamysle wykonujacych najbardziej c@#!%we prace, brudasy nie chcieli zadnej pracy wykowywac itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co za nimi plakac tak widac sie konczy pogon z zbyt wygodnym zyciem.

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: Dokładnie, ja tam z przyjemnością oglądam ten eksperyment zwany "szwecja" i mam niezłą bekę z nich, świetnie mnie zabawiają swoimi fanaberiami, ale czekam na wielki finał aż wszystko to kompletnie jebnie z hukiem, wtedy będę kompletnie usatysfakcjonowany, bo na razie szwecja jest trochę takim zaściankiem, nie jest do końca światłym i nowoczesnym krajem, czekam więc aż dokończą dzieła xD

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: ale zdajesz sobie sprawę, że jak już Szwecja zostanie skonsumowana to szarańcza przeniesie się do następnego kraju np. Polski.
   I w 2040 roku jakaś "polityczka" będzie nawoływać do ratowania tych bezbronnych dzieci i starców, którzy uciekają od konfliktów religijnych etc. z muzułmańskiej Szwecji...

  •  

   pokaż komentarz

   @fujiyama: Na szczęście od szwecji odgradza nas morze, szwecja to taki trochę rezerwat za ogrodzeniem z małpami które są poddawane eksperymentom, czuję się trochę jak w zoo jak na to patrzę xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @PolskiPan: Afrykę od Europy też oddziela morze...

  •  

   pokaż komentarz

   @twar
   Jak przeczytałem ten opis tego kraju, to jakby zamienić Szwecja na Polską to dalej by to pasowało. Trochę mnie to przeraża.

  •  

   pokaż komentarz

   Dokładnie, ja tam z przyjemnością oglądam ten eksperyment zwany "szwecja" i mam niezłą bekę z nich, świetnie mnie zabawiają swoimi fanaberiami, ale czekam na wielki finał aż wszystko to kompletnie jebnie z hukiem

   @PolskiPan: Zmartwię cię: nic nie jebnie z hukiem, jedynie co nas będzie dochodzić, to głosy resztki normalnych ludzi w Szwecji - głosy z czasem słabnące...
   Większość upadków w historii kończy się skomleniem i trwa długi czas, huku nie ma i nie jest jakoś szczególnie widowiskowo. Nie starczy jedna paczka popcornu.... ;)

   A ten "eksperyment", jak mówisz - już jest w innych krajach i wali pięściami do Polski.

  •  

   pokaż komentarz

   ale zdajesz sobie sprawę, że jak już Szwecja zostanie skonsumowana to szarańcza przeniesie się do następnego kraju np. Polski.

   @fujiyama: Spokojnie, bez paniki. Należy zdiagnozować sytuację, wyciągać wnioski i zabezpieczać się, być aktywnym graczem. Sytuacja ma wiele wad, ale też jakieś zalety. Lepiej mieć za sąsiadów podzielone plemiona niż liczniejszą, silną, jednolitą grupę narodową. Za to ważne byśmy my zadbali o własną siłę i zwartość. Idą czasy migracji, podziałów, rywalizacji i konfliktów, które miały już rzekomo zaniknąć. Trzeba być tego świadomym i na chłodno zabezpieczać się. Wielka migracja ludów w większości ominęła Słowian - zarówno jako migrujących jak i podbijanych. Więc dążmy do tego, by powtórzyć.

   Wiele wskazuje, że będziemy mieli za Bałtykiem Liban północy - państwo zwaśnionych grup religijnych i etnicznych. Na szczęście szarańcza nie jest zakorzeniona tam i zmigruje jeśli tylko znajdzie lepszego żywiciela. Ważne byśmy my nim nie byli.

   Paradoksem jest, że pomimo wielu lewicowych deklaracji skutki będą przeciwne:
   * lewica postuluje obalenie religii... a imho staje się ona dla wielu głównym czynnikiem łączącym,
   * lewica postuluje jednolity świat oparty o miłość, równość i inne gołosłowne obietnice... a będą podziały, rywalizacje, wrogość, może walka fizyczna.

   Mieliśmy w historii wiele trudnym momentów i dłuższych okresów. Mieliśmy germanów i w szczególności wikingów. Mieliśmy okupantów w nowożytności. Mieliśmy wiele wojen. Spokojnie, to tylko historia. Lepiej by potomni wspominali nas jako tych, którzy podeszli trzeźwo do wyzwań i dali radę.

  •  

   pokaż komentarz

   @MiKeyCo: nie bardzo widzę możliwość obrony.
   Jest 2019, za 20-30 lat Holandia, Szwecja, Francja będą krajami muzułmańskimi.
   A Rosja, Niemcy? Jeśli nastąpi upadek gospodarczy w tych krajach z powodu coraz większej masy ludzi na utrzymaniu pracujących to skończy się to wojną.

  •  

   pokaż komentarz

   Jest 2019, za 20-30 lat Holandia, Szwecja, Francja będą krajami muzułmańskimi.

   @fujiyama: Przez około połowę swojego istnienia Polska miała za sąsiadów państwa muzułmańskie lub ich wasali. W tym mamy na swoim koncie zwycięski bój - jeden z dwóch najważniejszych, które stoczyła Europa (jeśli można zgeneralizować na cały kontynent) z islamem (tu już prędzej można generalizować, bo bitwy te były pod zielonymi sztandarami islamu a dopiero wykonawcą woli Allaha był sułtan).

   Delikatnie ujmę to tak: coś tam wiemy o polityce wobec islamu i dawaliśmy sobie jakoś radę. Nie zawsze super, ale często wystarczająco dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Najważniejsze to trzeźwy umysł, realizm, pragmatyzm oraz ambicje i hart ducha. Musimy myśleć politycznie a nie emocjonalnie. Paradoksalnie migracja ludów daje duże możliwości... ale tylko dla tych, którzy będą umieli ją wykorzystać.

  •  

   pokaż komentarz

   Jest 2019, za 20-30 lat Holandia, Szwecja, Francja będą krajami muzułmańskimi.
   @fujiyama: źródło: Instytut Danych z Dupy.

  •  

   pokaż komentarz

   p$!!$?@ic szwedow, sami do tego doprowadzili nie ma co im wspolczuc

   @twar: Nawet 5 minut filmu nie chciało się obejrzeć, co? Kto doprowadził? Garstka sprzedajnych k?@%%, te ich tzw. elity, które nachalną propagandówą otumaniły całe społeczeństwo. Latami wciskali im kłamstwa, spreparowane "dowody naukowe" jednocześnie nie dopuszczając nawet do racjonalnej dyskusji na temat przed kamery. Dziś tam, za głos sprzeciwu wobec ideolo multi-kulti tracisz pracę, środki do życia a za chwilę będziesz siedział w pierdlu tak jak to się stało z Tommy Robinsonem w UK
   Myślisz że my tutaj mamy pod tym względem dużo lepiej? Czeczenów już nam sprowadzili pod Warszawę, a gdyby nie cud w ostatnich wyborach to mielibyśmy tu stałą relokację muslimów w kraju idącą pełną parą, a wszystkie k#$#omendia by nam piały wniebogłosy jacy to my dzięki temu wspanialsi się staliśmy. A co by się z nami stało, gdyby "siły postępu" wróciły w Polsce do rządów wystarczy spojrzeć jak się bezczelnie rozpychają łokciami w Warszawie.

  •  

   pokaż komentarz

   @dwaemu:
   Spokojnie!, tutaj bedzie niedlugo to samo. Jedz sobie do jakiegos bardziej rozwinietego miasta gdzie jest praca to zobaczysz od groma ukraincow, ciapatych i innych nacji. To nie tylko warszawa i ich parady rownosci ale wszedzie robi sie bagno, we wroclawiu jest juz podobno 10% ukraincow (w ogolnej liczbie mieszkancow) nie liczac innych nacji. Takze spoko tutaj tez sie to dzieje ale jak powtarzam to ludzie na to pozwalaja. Spuszczajac lby i wybierajac sobie wladze pokroju pis i po. A szwedow mam w glebokim powazaniu jak wspomnialem pozwolili sobie na to no to teraz maja to do czego dopuscili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: Polska idzie tą samą drogą. Wykopki już uważają że PL powinna być bezwyznaniowa, coraz więcej popiera też chorych z LGBT.

  •  

   pokaż komentarz

   ludzie na to pozwalaja. Spuszczajac lby i wybierajac sobie wladze pokroju pis i po.

   @twar: W ostatnich wyborach zdaje się była jakaś formacja, która otwarcie głosiła o zagrożeniach związanych z niekontrolowaną imigracją. I wiesz co? W jednych mediach głównego ścieku została kompletnie przemilczana, do samiutkiego końca a w drugich wylano na nią taki kubeł kłamliwego gówna że samemu Urbanowi z wrażenia zaczerwieniły się uszy a Goebells wyciął radosnego oberka w grobie.
   Innymi słowy, przed samymi wyborami połowa "telewizyjnych" wyborców nic nawet nie wiedziała coś o danej partii, a druga połowa została zmanipulowana wielokrotną salwą czystego gówna.
   Nie wspomnę tu o śmiesznym w ogóle systemie zliczania głosów i tego że jak nie załapiesz się na 5% to nie istniejesz.
   Ale p$@$!@$ dalej, że to wszystko wina ludzi którzy na wszystko pozwalają. Pozwala ci się to tak pięknie dowartościować, co nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: ciezko porownac ciezko oracujacych i dobrze lub nawet bardzo dobrze sie integrujacych ukraincow (zreszta sa oni nam bardzi bliscy kulturowo) do polanalfabetow z Afryki ktorzy jada tu po zasilki.
   To zupelnie inne sprawy i imho mylisz pojecia - na zasadzie “ten wyjechal i ten wyjechal wiec mozna postawic znal rownosci”. Nic bardziej mylnego.

  •  

   pokaż komentarz

   @dwaemu: @shaki24:
   https://www.wykop.pl/link/5051269/polska-wydala-najwiecej-pozwolen-na-pobyt-imigrantow-ze-wszystkich-krajow-ue/
   ot taka ciekawostka, niewazne czy to ukraincy, ciapaci czy inni. Ja tam zadnym rasista nie jestem tylko patrze na to z perspektywy ekonomicznej gdzie ja sprowadzani sa ludzi z "3 swiata" to place stoja w miejscu, rosna ceny mieszkan przez wiekszy popyt itp (chociaz nie wiem co tutaj dalej dopisac ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) Tak wiec czy to beda bracia slowianie czy ciapaci efekt wciaz jest ten sam, a mianowicie taki aby cienmy narod polski byl biedny i zastraszony przez poj?$#ne przepisy w kazdej dziedzinie bo takimi ludzmi najlatwiej jest manipulowac ale to tylko moja teoria. Bez odbioru! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @twar: Ale co to ma wspólnego z tym co ja napisałem? Jak to niby cokolwiek wnosi do twoich wyciągniętych z najciemnejszej części ciała tez o jakoby tym iż imigracja jest rezultatem faktu iż "ludzie na to pozwalają"?
   Czy ktoś się o to w Polsce pytał? Czy ktoś się Szwedów uczciwie spytał czy chcą do domu przyjąć te miliony imigrantów, uczciwie - to znaczy rzetelnie przedstawiając wszystkie za i przeciw zamiast częstować ich z buta jednostronną propagandą?
   No właśnie, nikt. Więc daruj sobie to gadanie że "ludzie na to pozwalają", bo tak po prostu nie jest. Szwedzi zostali zwyczajnie wy****ani, my mamy tylko trochę więcej szczęścia bo dziś jest internet i można się z niego więcej dowiedzieć jak i zgadać ale czy to wystarczy to obawiam się że wątpię.

 •  

  pokaż komentarz

  Szwecja zostanie zapamiętana jako kraj, który bohatersko posłuży jako przykład dla reszty normalnej Europy co się stanie jak kobiety przejmą władzę w polityce i wprowadzą politykę otwartych granic i subsydiów dla migrantów zasiłkowych.

  źródło: pics.me.me

 •  

  pokaż komentarz

  Szwecja umarła już dawno, ale nie z powodu multi-kulti, a socjalizmu i polityki "niezależnych obywateli".
  Spowodowało to zdegradowanie struktury rodziny do zbiorowiska osób, które jedynie razem mieszkają. Nie mówiąc już o usunięciu szwedzkiej kultury. Ludzie żyją samotnie i popełniają samobójstwa bez zainteresowania innych osób. Nie opiekują się starszymi członkami rodziny.
  Był kiedyś ciekawy film o tym w Polsce, ale nie pamiętam nazwy.

 •  

  pokaż komentarz

  No kto by się spodziewał. Nawet mi ich nie żal.

  źródło: media.makeameme.org

 •  

  pokaż komentarz

  no cóż, spadająca ilość szwedów i rosnąca migrantów z zupełnie odmiennymi wzorcami kulturowymi ... szwedzi staną się mniejszośćią we własnym kraju zanim migranci zdążą się zasymilować i przejąć kulturę czy tok myślenia........ no i szwedzi będą mieli swój wołyń

Dodany przez:

avatar CannibalCorpse dołączył
460 wykopali 57 zakopali 3.5 tys. wyświetleń