•  

  pokaż komentarz

  Kiedyś konserwy narzekały jak jacyś radykałowie rozwiesili w Londynie takie naklejki.

  Jak już wielokrotnie było mówione - naszej psychoprawicy niewiele brakuje do muzułmańskich ekstremistów.

  źródło: i.imgur.com

 •  

  pokaż komentarz

  gazeta "polska" włącza się grzecznie w bicie piany na temat zastępczy. trzeba plebs czymś bawić jak cały kraj chcą przehandlować.

  •  

   pokaż komentarz

   @grzesiek-brzeczyszczykiewicz: Szkoda, że ich temat zastępczy to szczucie na osoby lgbt. Brawa dla Pawła Rabieja za złożenie zawiadomienia w prokuraturze. Czym to się różni od nagonki na Żydów w latach 30?

   źródło: embed.jpg

  •  
   h............i

   -12

   pokaż komentarz

   @artpop: lgbt to ruch i ideologia społeczno-polityczna, finansowana przez korporacje, wspierana przez partie polityczne, aktywnie wpływająca na politykę i społeczeństwo (karta lgbt+) i - co najważniejsze - mająca wielu przeciwników. Porównywanie sprzeciwu wobec ideolo do prześladowania grupy ludzi to jest obrzydliwość na poziomie już k@!##skim.

  •  

   pokaż komentarz

   @hlavni_nadrazi: Nie ma czegoś takiego jak ideologia lgbt. Lgbt to ludzie - lesbijki, geje, osoby biseksualne, osoby transpłciowe. Właśnie ci ludzie walczą o równe prawa człowieka (np. równość małżeńska, rzetelna edukacja).

   W jaki sposób naklejka „strefa wolna od lgbt” ma walczyć z jakąś „ideologią”? To „ideologia” po zobaczeniu takiej naklejki ma np. zawrócić i iść gdzie inaczej? Nie, gdyż tyczy się to ludzi. To ludzie - osoby lgbt, będą widzieć tę naklejkę. To 12 letni gej lub lesbijka może zobaczyć taką naklejkę w szkolnej toalecie, a nie jakaś „ideologia”. Tego typu akcje wpływają negatywnie na zdrowie psychiczne innych osób i na ich sytuację społeczną. Obrzydliwi są ludzie wspierający takie faszystowskie akcje.

   źródło: embed.jpg

  •  
   h............i

   -1

   pokaż komentarz

   @artpop: nie, lgbt to organizacje i fundacje, to program i lobbing społeczno-polityczny. Sprzeciw wobec lgbt jest sprzeciwem wobec ich działań i ich programu. Geje i lesbijki mają z "lgbt" tyle samo wspólnego co robotnicy z komunizmem albo kobiety z feminizmem.

   I "równość małżeńska" nie jest "prawem człowieka".

  •  

   pokaż komentarz

   @hlavni_nadrazi: Równość małżeńska jak najbardziej jest prawem człowieka. Lgbt to ludzie. Istnieją organizacje lgbt, które skupiają się na walce z dyskryminacją społeczną i prawną. Jeśli ktoś temu się sprzeciwia to po prostu wspiera dyskryminację osób lgbt.

  •  
   h............i

   +17

   pokaż komentarz

   Lgbt to ludzie

   Na tej samej zasadzie Kościół to też ludzie :)

   Równość małżeńska jak najbardziej jest prawem człowieka

   @artpop: sam to wklejałeś kiedyś: https://www.ohchr.org/Documents/Issues/Discrimination/A.HRC.19.41_English.pdf

   68. The Human Rights Committee has held that States are not required, under international law, to allow same-sex couples to marry.

  •  

   pokaż komentarz

   @hlavni_nadrazi: Tu wychodzi hipokryzja lgbeciaków i dobieranie argumentów pod tezę. Przecież wiadomo, że "walka z lgbt" to głos przeciwko chorej ideologii. No ale widocznie w tej strasznej Polsce IDEOLOGIA odczuwa takie same represje jak żydzi w nazistowskich niemczech ¯\_(ツ)_/¯

   Jeszcze jedna rzecz mnie śmieszy. Matka Boska z tęczą rozklejana - PRZECIEŻ NAKLEJKA NIE MOŻE OBRAŻAĆ. Przekreślona flaga LGBT - CO ROBI PIS, PRZEŚLADOWANIA, NAZIŚCI, APARTHEID!!

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop:

   To „palący” po zobaczeniu takiej naklejki ma np. zawrócić i iść gdzie inaczej? Nie, gdyż tyczy się to ludzi. To ludzie - osoby palące, będą widzieć tę naklejkę. To 12 letni syn palacza lub palaczki może zobaczyć taką naklejkę w szkolnej toalecie, a nie jakaś „ideologia”. Tego typu akcje wpływają negatywnie na zdrowie psychiczne innych osób i na ich sytuację społeczną. Obrzydliwi są ludzie wspierający takie faszystowskie akcje.

   źródło: shop.rekart.pl

  •  

   pokaż komentarz

   Na tej samej zasadzie Kościół to też ludzie :)

   @hlavni_nadrazi: Nie, bo nie ma jednej "organizacji LGBT". Kościół jest konkretną, dominującą organizacją ze statusem prawnym, strukturami, rejestrem członków itp.

   LGBT nic takiego nie ma. Są różnego rodzaju organizacje pro-LGBT ale żadna z nich nie ma monopolu na to środowisko.

   nie, lgbt to organizacje i fundacje, to program i lobbing społeczno-polityczny. Sprzeciw wobec lgbt jest sprzeciwem wobec ich działań i ich programu. Geje i lesbijki mają z "lgbt" tyle samo wspólnego co robotnicy z komunizmem albo kobiety z feminizmem.

   Bzdura. Jakby było tak jak mówisz to nikt by nie wołał "zakaz pedałowania", nie byłoby problemu z małżeństwami jednopłciowymi, nie byłoby oburzenia jakby jakaś postać w książce czy filmie okazywała się homoseksualistą.

   Bo to są rzeczy, które dotyczą homoseksualistów jako ludzi, a nie "organizacji LGBT".

  •  

   pokaż komentarz

   Brawa dla Pawła Rabieja za złożenie zawiadomienia w prokuraturze

   @artpop: mozna sie rozejsc, wszystko zgodne z prawem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   źródło: 123.png

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: A amerykańskie uczelnie tworzą strefy wolne od białych dla kolorowych (głównie czarnych). I co w związku z tym? Wszak NSDAP to lewica, to i metody te same co dzisiejsza lewa strona ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

  •  

   pokaż komentarz

   @eskimos-albinos: Ale Jezus to postać historyczna, a LGBT to żyjący obecnie ludzie. Poza tym każdy może sobie wybrać religie, a orientacji seksualnej już nie.

   To tak jakby zrobić nalepki z hasłem "strefa wolna od czarnoskórych".

  •  

   pokaż komentarz

   @kierownik_internetu: Tęczowa Maryja z dodatkiem tęczy, to tęcza do której homoseksualiści dodali swój własny, neutralny dla nich symbol. Homoseksualizm jest neutralny moralnie, więc tęcza nie obraża. Zaslanianie się tym, że wg Biblii to grzech to argument inwalida, bo tylko część ludzi wierzy, reszty te zasady nie dotyczą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przekreślona tęcza to atak na grupę ludzi, których łączą tylko o wyłącznie cechy seksualności, nie definiują one poglądów, więc to wyraża sprzeciw tak naprawdę nie wiadomo wobec czego XD Przecież wśród tych osób są ludzie o całym spektrum poglądów od prawych do lewych, nie wiem jak można tego nie rozumieć.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   Nie, bo nie ma jednej "organizacji LGBT". Kościół jest konkretną, dominującą organizacją ze statusem prawnym, strukturami, rejestrem członków itp.

   @rzep: I nie ma też jednego kościoła. Oprócz katolickiego są dziesiątki jak nie setki innych.

   pokaż spoiler i dla wszystkich jesteście obrzydliwością

  •  

   pokaż komentarz

   I nie ma też jednego kościoła. Oprócz katolickiego są dziesiątki jak nie setki innych.

   @malomaligno: Nie ma jednego, ale jest jeden główny, który zrzesza większość wyznawców.

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: Ale gdzie ja kłamie? W Polsce masz jeden główny kościół i tam skupia się większość wiernych. Pozostałe są mikroskopijne i nie mają wielkiego znaczenia.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep:
   no i znów kłamiesz,
   tylko 5 najbardziej znanych i tylko w Polsce:

   Polski Autokefaliczny Kościół Prawosławny ---------- 504,4 tys.
   Świadkowie Jehowy w Polsce ---------------------------- 118,8 tys.
   Kościół Ewangelicko-Augsburski w RP (luterański) -- 61,3 tys.
   Kościół Starokatolicki Mariawitów w RP ----------------- 22,8 tys.
   Kościół Polskokatolicki w RP ------------------------------- 18,0 tys.

  •  

   pokaż komentarz

   @malomaligno: Gdzie kłamię? Kościół Katolicki w Polsce ma prawie 33 milionów wiernych (wg. chrztów) więc o czym my tu w ogóle mówimy.

   Religijnie to tylko KK się w Polsce liczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep: to tylko twoja subiektywna, do tego nie prawdziwa opinia

  •  

   pokaż komentarz

   @rzep:

   Pozostałe są mikroskopijne i nie mają wielkiego znaczenia.

   I co, z tego powodu chcesz pozbawić ich praw i godności, faszysto?

  •  

   pokaż komentarz

   @artpop: Ten znaczek też zgłosił do prokuratury?

   źródło: pbs.twimg.com

 •  

  pokaż komentarz

  A wyjaśnili jak to konkretnie działa? Tam gdzie ten znaczek mogą oczekiwać wp$?%%!?u faceci z pomalowanymi paznokciemi czy również ci w okularch i swetrze?

 •  

  pokaż komentarz

  Wykopki już nawet się nie kryją ze swoim zezwierzęceniem i jak widać w komentarzach są jeszcze z niego dumni.

  •  

   pokaż komentarz

   Wykopki już nawet się nie kryją ze swoim zezwierzęceniem

   @Herubin: Wszak wśród sodomitów są też zoofile.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redaktor_Naczelny: Biorąc pod uwagę, że grzechem Sodomy była niegościnność, to raczej ksenofobiczni narodowcy zasługują na miano Sodomitów, nie zaś osoby homoseksualne.

  •  

   pokaż komentarz

   @Chedorlaomer: Bzdury piszesz. Grzechem sodomy było nie szanowanie praw boskich i ludzkich.

  •  

   pokaż komentarz

   @Redaktor_Naczelny: Sam piszesz bzdury. Sodoma zawiniła skrajną niegościnnością, której wyrazem była chęć skrzywdzenia (zgwałcenia) gości, mocno kontrastująca z życzliwym wobec nich nastawieniem Abrahama i Lota. Nie jest przypadkiem, że opowieść o zniszczeniu Sodomy następuje bezpośrednio po opisie życzliwego przyjęcie przez Abrahama tajemniczych gości, którzy potem udali się do Sodomy. Autor wyraźnie kontrastuje życzliwość i gościnność Abrahama, za którą został wynagrodzony (obietnica narodzin syna) z skrajną niegościnnością Sodomitów, za którą zostali ukarani.

   Jezus w Ewangelii Mateusza interpretuje grzech Sodomy właśnie w kategoriach niegościnności, stwierdzając, że miasta, które nie przyjmą apostołów zostaną ukarane ciężej niż Sodoma. Również Księga Mądrości stwierdza, że grzechem Sodomici "słusznie cierpieli za swe własne złości,
   bo żywili ku gościom najgorszą nienawiść." (19, 13). Ezechiel stwierdza, że Sodoma zawiniła pychą oraz brakiem pomocy wobec nieszczęśliwego i ubogiego. Grzech Sodomy jako niegościnność interpretuje również tradycja żydowska, opisując różne okrucieństwa, jakich wobec przybyszy mieli dopuszczać się Sodomici.

   Biblia nigdzie nie stwierdza, że grzechem Sodomy był homoseksualizm. W 19 rozdziale Księgi Sędziów jest tekst równoległy do historii Sodomy. Powiedzieć, że Sodoma zawiniła homoseksualizmem, to tak jakby stwierdzić, że winą Gibea z Księgi Sędziów był heteroseksualizm, nie zaś skrajna niegościnność, której wyrazem był gwałt, w tym wypadku heteroseksualny.

   Więc w sumie to narodowcy pokrzykujący "Polska dla Polaków" z transparentami o białej albo bezludnej Europie, a nie homoseksualiści, są prawdziwimi Sodomitami.

 •  

  pokaż komentarz

  Naklejki przeciwko katolikom albo propagujące LGBT są spoko, ale przeciwko LGBT już nie są spoko. #lewackalogika

  Wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy niech sobie drukuje co chce w ramach rozsądku. Mam w dupie oburzenie na lewackie wlepki przeciwko „katolom”, tak samo mam w dupie wlepki przeciwko zboczeńcom.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

  •  

   pokaż komentarz

   @UberKatze: przypomnij ktore to ogolnopolskie medium mocno finansowane przez obecny rzad produkuje antykoscielne naklejki?

  •  

   pokaż komentarz

   -co spowodowało wzrost nienawiści do środowisk LGBT?

   @mojo: nie uwierzysz ale zrobił to Kościół w sojuszu z PiS
   (oczywiście wiem że marnuję transfer a fakty są lewackie)

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: Serio?
   nie wiem do kościoła nie chodzę choć deklaruję się katolikiem, na PiS też nie głosuję choć wolę ich rządy od złodziei z koalki.

   Za to znam kilku gejów i kilka lesbijek- nigdy mi nie przeszkadzali... do czasu aż "o ich prawa" zaczęli walczyć lewicowi aktywiści. Od jakiegoś czasu nie można włączyć telewizji, internetu, wyjść na spacer do szkoły dziecka posłać żeby nie trafić na promocję "alternatywnych" zachowań seksualnych. W końcu trafił mnie szlag - bo mnie g obchodzi kto co komu gdzie wtyka dopóki robi to w zaciszu alkowy!
   Nie pozwolę żeby seksualizacja dzieci zaczynała się w przedszkolu i to na innych zasadach niż ja chcę wychować dziecko!
   Do jasnej .... kto jest odpowiedzialny i kto poniesie konsekwencje za moje dziecko, za jego rozwój i na końcu za moją przyszłość?
   Ja i moja rodzina - dlatego podpisuję się rękami i nogami: won z sexpropagandą z mojej strefy komfortu!

  •  

   pokaż komentarz

   -co spowodowało wzrost nienawiści do środowisk LGBT?

   @Luki_78: @mojo: Kościół w sojuszu z PiS? xD To chyba tylko jeśli chodzi o starsze pokolenie. Bo młodsze wyśmiewa akcje typu "czytanie dzieciom przez dragqueen", chęć ściągania na siłę czarnych migrantów, karty lgbt, paradowanie z gołą dupą podczas parad, wynalazki takie jak antifa itd. Do tego lewicowe parady cechują się sporą agresją wobec ludzi niepodzielających ich poglądów. Po prawej stronie też są odchyły, ale głównie jeśli chodzi o półgłówków z kręgów kibicowskich, ale po nich niczego logicznego bym się nigdy nie spodziewał. Lewica skupia głównie ludzi chorych psychicznie, agresywnych, mocno propagujących odchyły od normy i dobrego smaku. Do tego nie rozumiem tej miłości do muzułmanów. Im człowiek ma ciemniejszą karnację, tym bardziej kochany jest przez środowisko LGBT. Te manifestacje "przeciwko nienawiści" i "prawicowemu terroryście" kiedy jakiś psychol rozstrzelał muzułmanów w Nowej Zelandii, ale przy okazji muzułmańskich zamachów w Europie te same środowiska takich pochodów nie robiły. I niech mi ktoś teraz powie, że środowiska LGBT nie są lewicową opcją polityczną.

   Nawet na Wykopie daleko szukać nie trzeba. Wykopowa lewica z neuropą na czele robi swoimi działaniami więcej złego niż dobrego. Robią chyba wszystko aby ludzie z nich szydzili i ich nienawidzili. Nie mówię, że prawa strona jest bez winy, bo w większości wykopowe trolle są siebie warte, ale większość ludzi o lewicowych poglądach przyłącza się do tego kółka wzajemnej adoracji, wrzuca tęczowe avatary i pisze bzdury pod znaleziskami.

  •  

   pokaż komentarz

   @UberKatze: @mojo
   Nisko macie próg wściekłości jeżeli do furii doprowadzają was postulaty o tolerancji wobec gejów i podstawowe dla nich prawa jak związki partnerskie :-)

  •  

   pokaż komentarz

   Naklejki przeciwko katolikom albo propagujące LGBT są spoko, ale przeciwko LGBT już nie są spoko. #lewackalogika

   Wolny rynek

   @UberKatze: wolny rynek oczywiscie j ak prawactwu pasuje, a jak cos nie to powinno sie ustawa zakazac w imie wolnosci
   #bekazprawakow

  •  

   pokaż komentarz

   @Luki_78: Jakiej furii? Co to za urojenia?

  •  

   pokaż komentarz

   @mojo: no widzisz, oni tobie nie przeszkadzali, ale im przeszkadzało że nie mogą związków partnerskich zawierać...

  •  

   pokaż komentarz

   Za to znam kilku gejów i kilka lesbijek- nigdy mi nie przeszkadzali... do czasu aż "o ich prawa" zaczęli walczyć lewicowi aktywiści.

   @mojo: Prawaki to ciekawy przypadek, albo mają po kilkuset znajomych albo obracają się tylko w kręgach homoseksualistów skoro każdy zna ich kilku (osoby publiczne z TV i Internetu się nie liczą). Sam osobiście NIE ZNAM ani jednego.

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   @gierape
   wbrew twojemu zaburzonemu światopoglądowi geje tez mają znajomych prawaków (i np ja sie ich nie wstydzę) bo to tacy sami ludzie jak inni, chodzą do pracy, na koncerty, maja też rodziny ktore ich kochają (choć znam też lezbe ktorej sie nie da lubić)- dopiero ideologia LGBT robi z nich wyrzutków bo o to wam chodzi: wyalienować, zaszczuć i zrobić fanatyków ktorzy za was bedą umierać! Dziwnym trafem wszedzie gdzie swoje łapy wtykali lewacy kończyło sie zawsze tak samo: milionami ofiar... ! kurcze ja chyba po prostu gardze komuchami:)

1 2 3 4 5 6 7 ... 16 17 następna