•  

  pokaż komentarz

  Czy ktokolwiek w koncu wyjasni po kiego grzyba oni jado tym pociagiem?

 •  

  pokaż komentarz

  Nie dość że serial będzie o tym samym co film tylko rozciągniętym na ileś odcinków (bo hajs), to jeszcze muszą poprzerabiać całą obsadę, żeby było progresywnie i kolorowo. A dokładniej: czarno, bo tendencja hollywoodu chrzaniącego o różnorodności nie obejmuje Chińczyków, Hindusów, Arabów, Indian, Eskimosów, Mongołów, Aborygenów etc. Wyłącznie czarnych. I wyłącznie związki czarnych facetów z białymi kobietami.

  Żeby jeszcze stworzyli jakiś fajny, nowy film z głębszą fabułą wyjaśniającą taki dobór ras bohaterów, czy nawet z pełną propagandą kulturową, czy jakimiś głębszymi przemyśleniami o wyższości wielokulturowości nad nacjonalizmem. Jakąkolwiek merytoryczną dyskusją, argumentami etc.

  Ale nie. Jedyne co potrafią zrobić to wziąć istniejące filmy i nakręcić jeszcze raz z przemalowaną obsadą.

 •  

  pokaż komentarz

  yyyy to bedzie serial. Myślałem że Netflix zrobił film i koniec. Jakoś serialu z tego nie widzę. Film bardzo polecam.

 •  

  pokaż komentarz

  Film fajny. Dużo wątków i niekoniecznie wyjaśnione wszystko, więc każdy odbiera film inaczej. Nawet zakończenie, jeśli ktoś odbierze je jako złe, to rodzi pytania, jak można było jemu zaradzić. Postaci nie były ładne i piękne (jak w trailerze), tylko pokazywały niedoskonałości z obu stron.
  Obawiam się, że serial jasno postawi sprawę i spróbuje przekazać tylko jeden akceptowalny światopogląd. Do tego przecież film nie był robiony przez Amerykanów, a to będzie i będzie takie samo, jak wszystko inne.

 •  

  pokaż komentarz

  Gdzie tu logika?
  Ja się k@?%a pytam, kto przez ten cały czas będzie dbał o utrzymanie stanu infrastruktury przy i 130 stopniach C. ??