•  

  pokaż komentarz

  Taka drobna nieścisłość, z atrapy nie można strzelać nawet kulkami,,,

 •  

  pokaż komentarz

  Ukarali dzieciaka za strzelanie jako pasażer. Ani słowa o kierowcy (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

 •  

  pokaż komentarz

  A teraz wyobraźcie sobie ułatwiony dostęp do broni palnej. Chłopak kupuje prawdziwą amunicję i nieszczęście gotowe

  •  

   pokaż komentarz

   @korporacion: i uciąć mu kutasa najlepiej, jak dorośnie to może zgwałcić kogoś

  •  

   pokaż komentarz

   A teraz wyobraźcie sobie ułatwiony dostęp do broni palnej. Chłopak kupuje prawdziwą amunicję i nieszczęście gotowe

   @korporacion: Bzdura. Ten przygłupi figlarz by nic nie zarobił, bo nie chciał zamordować. A nie chciał bo nie jest taż takim psychopatą, lub po prostu nie chcę iść do więzienia na 25 lat lub dożywocie.

   Natomiast typowy seryjny morderca, wcale nie potrzebuje pistoletu. Natomiast jego ofiary owszem, chociażby aby zginąć broniąc się a nie być np porwanym i dopiero potem zabitym.

  •  

   pokaż komentarz

   @korporacion ale wiesz ze w Polsce jest powszechny dostęp do broni palnej bez pozwolenia?
   Czy nie wiesz i p%?#!##isz jak troll za 50 groszy?

  •  

   pokaż komentarz

   Zestawienie słów "typowy" oraz "seryjny morderca" wypada raczej mało przekonująco.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja: za każdym razem kiedy słysze takich śmiesznych ludzików o małym rozumku jak ty co spuszczają sie w spodnie na widok kalmki i powtarzają tą niedorzeczność
   "seryjny morderca, wcale nie potrzebuje pistoletu. Natomiast jego ofiary owszem, chociażby aby zginąć broniąc się a nie być np porwanym i dopiero potem zabitym."
   zastanawiam sie czy do was nie dociera że właśnie dostęp do broni uczyniłby go seryjnym mordercą bo broń zabijanie znacznie ułatwia - no wiesz tak jak w usa i całej ameryce połodniowej

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3 Nie zapomnij o "powszechnym dostępie który przecież jest" - tak, kup sobie czarnoprochowca ładowanego własnoręcznie robionymi patronami, którego czas ladowania wynosi -dziesiąt minut i którego skuteczny zasięg to kilka metrów, po czym porównaj ją do samopowtarzalnego pistoletu z niezawodnymi nabojami xD

  •  

   pokaż komentarz

   @korporacion Czegoś równie głupiego już dawno nie przeczytałem...

  •  

   pokaż komentarz

   @tellet: nooo taaa nie może przecież zabraknąć czarnoprochowej bzdury

  •  

   pokaż komentarz

   @korporacion: Ktoś z pozwoleniem już teraz mógłby go odstrzelić w obawie o własne życie.

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja skąd wiesz, że nie jest psychopatą? Skąd pewność, że mając prawdziwą broń nie strzelałby tak samo, jak z atrapy?

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: Nóż też ułatwia zabijanie dzbanie, skoro uważasz że psychol strzeliłby do kogoś tylko dlatego bo byłby dostęp do broni to może nie wchodź do kuchni bo się przerazisz. Obecnie gdyby chciał zabić to może do dowolnego człowieka na ulicy podejść z powszechnie dostępnym nożem i go zadźgać, jak to będzie tłum to nawet kilka osób mu się uda zarżnąć. Gdyby chciał strzelać do ludzi w tłumie czy jakimś kinie lub klubie to zostałby odj@?@ny przez ludzi którzy też mieliby legalną broń służącą do samoobrony. Jesteście idiotami którzy chcą być bezbronni na własne życzenie a grupy przestępcze w tym pionki od haraczy czy napadów mają od c$?$$ nielegalnej broni którą mogą w każdej chwili użyć przeciwko Tobie i ciekawe czym się obronisz. Najwyżej zadzwonisz sobie po policję która ma broń jak będziesz w stanie leżąc z raną postrzałową. Tacy jak ty powinni mieć z automatu odbierane prawa wyborcze.

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137:
   o k!$$a jesteś tak głupi że mnie aż zabolało,normalnie ręce opadają - maluczki człowieczku o maluczkim rozumku
   usuń konto,skocz z okna i nie marnuj tlenu bo z ciebie to już nic nie będzie

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: brak argumentów ( ͡° ͜ʖ ͡°) aż szkoda było odpisywać takiemu dzbanowi. Mam szczerą nadzieje, że kiedyś będziesz w sytuacji gdy ktoś zagrozi ci bronią i jak się osrasz po szyje to zobaczysz dopiero jakim jesteś osłem i głupkiem.

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137: na argumenty to jest dla ciebie albo za późno bo rak zjadł już cały mózg albo za wcześnie bo w podstawówce to sie jeszcze nie myśli
   rozmową z tobą zaniżyłbym swój poziom bo te "argumenty"są tak głupie i słabe jak sam autor - którym ty nie jesteś tylko powtarzasz je po jakimś równie głupim które słyszałem 1000 razy i nie chce misie 1001idioty edukować
   nie ten poziom młody-przestań tyle hamerykańskich filmów oglądać
   a to że cie ludzie zlewają to z tego samego powodu dla których nie taplają sie ze świnią w chlewie

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: Kolejny wysryw i nadal żadnego argumentu jeśli nie zamierzasz podejmować dyskusji to więcej nie odpisuj bo szkoda zarówno mojego jak i twojego czasu, mówisz do mnie młody więc zakładam, że jesteś jakimś starym dzbanem dla którego broń to sci-fi i widziałeś takie rzeczy w kinie jak grali Rambo. Otóż broń w wielu miejscach na świecie można kupić tak łatwo jak paczkę zapałek zaściankowcu z ciemnogrodu i czułbym się w takim miejscu na pewno bezpieczniej.

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137: młody czyanie ze zrozumieniem - na argumenty to jesteś za głupi a ośmieszanie was to takie hobby
   skoro tak to jedź do meksyku albo brazyli jestem pewien że sie będziesz mega bezpiecznie czuć

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: Zajebiste porównanie może jeszcze Kolumbia i Wenezuela? A co powiesz na Szwajcarię? W ciągu 72 godzin są w stanie zmobilizować armię z obywateli bo prawie każdy ma tam broń, kojarzysz jakieś masowe morderstwa z ostatnich lat w Szwajcarii? Może jacyś psychole co tydzień strzelają do przypadkowej osoby na ulicy? No popatrz a to w Europie. Ośmieszasz się z każdą kolejną odpowiedzią, w Meksyku z broni korzystają głównie kartele narkotykowe w Polsce mamy ich przecież pełno, głupotą byłoby zbroić obywateli bo co drugi pcha dragi na masową skale. Mam nadzieje, że jesteś trollem bo jak nie to współczuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137: buahahah młody weź oszczędź mi tych swoich wyuczonych bzdur i niedopowiedzeń które napisał jakiś kłamca a ty przeczytałeś i doznałeś"olśnienia" i teraz powtarzasz
   ja wiem ,serio wiem że mylisz że to wszystko jest dla ciebie oczywiste,proste i logiczne że masz to wszystko poukładane w głowie ale tak nie jest
   masz obejrzyj choć i tak wiem że nie zrozumiesz teraz
   https://www.youtube.com/watch?v=n6YrSHtxLn4
   ale mam nadzieję że jak dorośniesz to docenisz...

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: piękne samozaoranie, właśnie najśmieszniejsze jest to, że jesteś przekonany o swoich racjach i nieomylności a tak na prawdę c?@?! wiesz i w tym kraju w przypadku referendum w którym pominięte byłyby stare baby i pryki jak ty wychowane przez czerwonych pająków co wam pluli w twarz a w myśleliście, że deszcz pada to zdecydowana większośc społeczeństwa byłaby za tym żeby się zbroić patrząc na współczesne zagrożenia. Myślę, że dyskusja z mojej strony dobiegła końca. W piękny sposób sam się wyjaśniłeś na koniec. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137: oj młody młody pycha buta arogancja cię kiedyś zgubi tacy kończą najgorzej - jak to ktoś powiedział "5min rozmowy z przeciętnym wyborcą jest najlepszym argumentem przeciw demokracji"
   ale jako pedagog to jeszcze zapytam,gdyby profesor fizyki jądrowej czyli tematu o którym ty nic nie wiesz a on jest ekspertem nie chciał z tobą rozmawiać o zimnej fuzji bo było by to stratą jego czasu,też byś mu powiedział :
   "piękne samozaoranie, właśnie najśmieszniejsze jest to, że jesteś przekonany o swoich racjach i nieomylności a tak na prawdę c?@?! wiesz" ???
   troche pokory w stosunku do tego czego nie wiesz

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: Ale ty zgrywasz intelektualistę a z profesorem fizyki jądrowej masz tyle wspólnego co ja z baletem, jeśli jesteś pedagogiem w co wątpie to można tylko współczuć pokoleniu które "wychowujesz" bo jesteś aroganckim, zaściankowym pajacem, klasyczny przykład lewackiej hoplofobii, we już pakuj walize i japa tam

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137: to był przykład - czy ty serio nawet tego nie rozumiesz??? i to specjalnie jaskrawy zeby ci to pokazać
   jestem pedagogiem i właśnie ciebie w tej chwili wychowuje (co dostrzeżesz dopiero teraz)starając się wyłuszczyć ci że jeśli coś wydaje się zbyt proste to na pewno jest coś o czym nie wiesz i sprawa jest bardziej złożona
   bierz wszystko ze szczyptą sceptycyzmu,wysłuchaj wielu stron i patrz na sprawę z wielu perspektyw,nie czytaj tyko nagłówków,dostrzegaj 2i3dno,plusy i minusy

   i zapewniam cie że nigdy nie spotkasz osoby bardziej anty lewackiej niz ja...

  •  

   pokaż komentarz

   @sahiel3: i dalej prowokujesz, nie macie żadnych racjonalnych argumentów, wyskoczyłeś z największym możliwym debilizmem jak na człowieka który rzekomo ma dyplom uczelni wyższej. Legalny dostęp do broni uczyniłby kogoś psychopatycznym mordercą? Przecież jeśli ktoś jest zaburzony to zaj!$!! kogoś siekierą albo wbije długopis w tętnice, przejedzie autem, obleje benzyną i podpali, zrzuci z dachu. Na prawdę psychol będzie czekał aż zalegalizują broń i wtedy majestatycznie wejdzie do sklepu, kupi ją i pójdzie zabijać?

   W większości przypadków przestępstwa są popełniane z użyciem nielegalnej bronii a nie tej której tak bardzo nie chcesz żeby była w sklepach. Większość strzelanin w Ameryce są między rywalizującymi ze sobą gangami. Kilku psychicznych nastolatków zrobiło masakry w szkołach, nie byłoby broni? Mogliby szkołę wysadzić.

   Co ze Szwajcarią? Ustosunkujesz się jakoś czy uważasz, że argument z dzikimi krajami jest wystarczający? Brazylia czy Meksyk tam się zabijają również nielegalną bronią a w Szwajcari od lat broń jest bardzo łatwo dostępna dla obywateli i nie dochodzi do sytuacji o których myślisz zindoktrynowany argumentami hoplofobów.

   Jeśli masz zamiar znów odpisć jakiś pseudointelektualny bełkot w stylu "młody jestem pedagogiem, za parę lat zobaczysz" to sobie daruj bo za kilkanaście-kilkadziesiąt lat jak wasze pokolenie będzie miało podcierane dupy w przytułku to świat pójdzie do przodu i pewnie w każdym domu będzie broń a z narkotykami nikt nie będzie walczył bo to głupota i będą legalne.

  •  

   pokaż komentarz

   @imargam_2137: starasz sie ode mnie wyciągnąć odpowiedzi ktore ja che zebyś zdobył sam
   idź już spać,bo ja nawet nie czytam twojego kopiuj wklej
   przemyśl co ci powiedziałem

  •  

   pokaż komentarz

   zastanawiam sie czy do was nie dociera że właśnie dostęp do broni uczyniłby go seryjnym mordercą bo broń zabijanie znacznie ułatwia - no wiesz tak jak w usa i całej ameryce połodniowej

   @sahiel3: bzdury bo:

   1) są morderstw w Polsce i wiele z nich jest bez broni palnej

   2) tak w ogóle to akurat jest łatwy dostęp do broni palnej w Polsce, tylko jest ona mało wygodna do obrony własnej a idealna do zabicia kogoś

  •  

   pokaż komentarz

   @decentralizacja: morderstwa są wszędzie ale masowego mordu nie dokonuje sie nożem tylko bronią palną,serio nie czaisz że ktoś kto mógł PRÓBOWAĆ zabić z nożem ale mu nie wyszło bo ofiara,no wiesz...sp?!@#!#iła ,nie będzie mieć tego problemu jeśli będzie mieć pistolet??

   nie ośmieszaj sie z czarnoprochowcami - są gówno warte

 •  

  pokaż komentarz

  Kierowca bez winy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  pokaż komentarz

  16 latek strzelał w samochody z atrapy pistoletu.

  ... szok co by się działo gdyby w Polsce był dostęp do broni palnej !!!! ...

  pokaż spoiler ... a nie... czekaj... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)