•  

  pokaż komentarz

  Kolejna urodziwa, ale bezmózga.
  Potwierdza się reguła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Ona ma meksykańskie korzenie i jest nieźle patologiczna. Często kradła kasę z adsense innym twórcom. Jak ktoś wspominał o niej w filmiku to zgłaszał uroszczenia do filmu, a YT dawał jej hajs wygenerowany z tytułu tej właśnie produkcji. Moim zdaniem takich ludzi już dawno powinno się wywalić z serwisu. Kiedyś też twerkowała na twitchu, jak za to są ponoć bany.

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Coś zgaduję, że piwniczaki które się ekscytują tym że jakaś locha upuściła kota albo dała mu powąchać wódki nie mają ani mózgu ani urody ;)

   Kolejna internetowa nagonka w wykonaniu hołoty. Takie nowoczesne igrzyska dla największego bydła i to dokładnie tak samo jak było z medżikalem, mahonkiem, rafatusem i innymi patusami. Najpierw jakbyś złe słowo na to powiedział to by cię własną stuleją zatłukli, później jak się okazało że wylansowany patus nie ma już tak zjebxxgo życia jak oni sami - to by cię zatłukli stuleją za to że nie szczekasz razem z nimi, jaki on to zły i niedobry bo powiedział słowo "dupa" a dzieci to łoglondajom :D

   "Problem" jest tu jedynie taki, że nawet taki największy internetowy dzban jest od tych produktów dzisiejszego mainstreamu w postaci jego widzów - mądrzejszy, zabawniejszy, bogatszy, zaradniejszy i bardziej popularny.

  •  

   pokaż komentarz

   @qq4life: Ona ma cyc i nie zawaha się go użyć. Lamusy dupa cicho. To był jej kot... etc. xDDDD Spermiarze będą bronić.

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo: O czym Ty p@!#%$%isz człowieku? Że ktoś urodził się ładny to i zdaje sobie sprawę z tego, że są tacy ludzie jak Ty, którzy widząc kobietę są w stanie upodlić się na maksa i to wykorzystuje? To jest ta zaradność? Tak jak gdy laska da dupy komuś sławnemu to tez jest zaradna bo nadstawiła dziure?

   Weź wyp%#@@?$aj.

  •  

   pokaż komentarz

   @Analitykzbozejlaski1_-:
   Może się to nam nie podobać, może być moralnie naganne, ale to JEST zaradność. Sorry Winnetou :(

  •  

   pokaż komentarz

   @tarrin: "zaradność

   umiejętność radzenia sobie w różnych sytuacjach; obrotność, przedsiębiorczość, przemyślność"

   Czy w każdej sytuacji danie dupy rozwiąże sytuacje?

  •  

   pokaż komentarz

   Czy w każdej sytuacji danie dupy rozwiąże sytuacje?

   @Analitykzbozejlaski1_-:
   Popatrz na popularność tej panienki i na to, jak spermiarze jej bronią - sam sobie odpowiesz na to pytanie.

  •  

   pokaż komentarz

   to i zdaje sobie sprawę z tego, że są tacy ludzie jak Ty, którzy widząc kobietę są w stanie upodlić się na maksa i to wykorzystuje?

   @Analitykzbozejlaski1_-: Tak w odróżnieniu od jakiegoś internetowego frustrata który nienawidzi całego świata ta "laska" jest zaradna, bo nie jest całkowicie bezużyteczna. Wyjmij kij z dupy i skończ biadolić. Przyhamuj też te swoje projekcje, to że się upadlasz... no sorry ani nikt nie zmusza ani nawet nikt nie namawia. Możesz sobie fapować na pornhubie... skoro nie masz ochoty ani jak człowiek wyglądać ani się zachowywać.

   Jak dla mnie to mi się średnio widzi "produkcja" kolejnych przygłupów uzależnionych od państwowej pomocy i zapomóg. I inceliada z wykopu może sobie płakać, ujadać i szczuć do woli. Tylko zlikwidujmy zasiłki. Ciekawe czy wtedy będziecie mieli czas :D

  •  

   pokaż komentarz

   @wykop-yolo: Jak narazie to projekcje kreujesz Ty od razu określając to jak wyglądam, jak się zachowuję a ponadto, że jestem beneficjentem jakichkolwiek zasilków. Zawiodę Cię bo nie trafiłeś ani razu.

  •  

   pokaż komentarz

   @Analitykzbozejlaski1_-: To nie moje projekcje, tylko ten twój ciągły kwik o upadlaniu, żerowaniu, niesprawiedliwości bo ktoś jest ładny a ty wyglądasz jak przez okno. Nie dociera do ciebie nawet to, że istnieją faceci którzy się nie muszą "upadlać", żeby jakaś patuska żyjąca ze strimowania własnych cycków na nich spojrzała :D

   Jak dla mnie zjawisko wysoce pozytywne, bo niedojdy jej płacą za pokazanie cycorów no i pyk, zamiast państwowej pomocy może sama się utrzymać. Niedojda zadowolona plus jeden nieudacznik mniej. Właściwie to 2 niedojdy mniej bo żeby oglądać cycki dzban musi iść do pracy i na to zarobić... więc nie jest totalnym nieudacznikiem i ma chociaż jakąś motywację, żeby pracować ;)

   I oczywiście, że nie trafiłem. Ty nie masz żadnych problemów emocjonalnych. Dlatego tak dupsko cię boli że jakaś obca osoba w dalekim państwie robi co chce ze swoimi cyckami a inna osoba - ze swoimi pieniędzmi :D

 •  

  pokaż komentarz

  Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  W żadnym stopniu nie pochwalam takich rzeczy, ale nie przesadzajmy - dla kota takie lądowanie to codzienność...

 •  

  pokaż komentarz

  Koty zawsze spadają na cztery łapy, luzik

 •  

  pokaż komentarz

  Szukanie sensacji przez hejterow bo zaradna dziewczyna zarabia pokazywaniem kawałka cyckow na frajerach xD