•  

  pokaż komentarz

  Owsiak od dawna reprezentuje jedyną słuszną opcję polityczną, i pod płaszczykiem buntu a'la "róbta co chceta" indoktrynuje, młode, chłonne umysły, SIEMA! ;D

  •  

   pokaż komentarz

   @blackbird:
   dawno, dawno temu, przez szereg lat jeździłem na Woodstocki. Oczy mi się zaczęły otwierać, gdy powstała tzw. "Akademia Sztuk Przepięknych", w której zwykle żadnej sztuki nie było, za to były spotkania z politykami, dziennikarzami i pisarzami. Przez przypadek oczywiście, w ramach demokracji, równości i tolerancji, wszyscy zawsze prezentowali poglądy tej samej strony politycznego sporu.
   Najciekawszy obrazek jaki miałem przyjemność widzieć był na spotkaniu z Jerzym Buzkiem, chyba ówczesnym przewodniczącym PE. W sesji zadawania pytań ("każdy może zapytać o co tylko zechce") ktoś wstał i powiedział:
   - Czy jest pan Żydem?
   Co ciekawe, zapadła cisza. W sensie: p. Buzek nie powiedział nic. Ani słowa. Natomiast pan Jurek szybko pokazał coś rękoma i po paru sekundach osoba, która zadała to pytanie, została grzecznie wyprowadzona przez tzw. Niebieski Patrol. Do tematu nie wrócono.

   Niebieski Patrol różni się od Pokojowego Patrolu nie tylko kolorem koszulek. Niebieski Patrol to nie są wesołe dziewczynki. To są smutni panowie. No może nie zawsze smutni, ale osobom, które mają z nimi do czynienia nie jest wesoło.

  •  

   pokaż komentarz

   @p4ws: Czyli do tego antysemita. Buzek i Owsiak.

   źródło: buzek.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @p4ws: a to tez ciekawe, taki niemiecki patrol nie jest policja wiec watpie czy moze kogokolwiek wyprowadzac. pewnie moze wyprosic ale watpie ze ma prawa policji

  •  

   pokaż komentarz

   Owsiak od dawna reprezentuje jedyną słuszną opcję polityczną

   @blackbird: inna jedynie słuszna opcja polityczna conieco "zaatakowała" Owsiaka, utrudnia mu działania, wycofała media publiczne z wieloletniej współpracy z fundacją itp. Nie twierdzę, że nie mogą. Ale Owsiak miał prawo czuć się atakowany przez aktualną władzę, wiec czemu miałby zachowywać neutrealność względem opcji plującej na jego dzieło i sypiącej piach w tryby?

   @ZadenPodrabianiec: Madkokurku, czy to ty?

  •  

   pokaż komentarz

   @p4ws i bardzo dobrze. Za wprowadzenie do dyskusji poziomu Wykopu (określenie żydowskiego pochodzenia priorytetem) należało się dożywotnie zakazanie brania udziału w imprezie dla ludzi pozbawionych ucisku na mózgu.

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8: Strasznie atakowany, przecież dalej uprawia swoją działalność tylko już nie w publicznej telewizji gdzie miał nielimitowany czas antenowy i status gwiazdy. Mało że nie zachował neutralności, on kompletnie popłynął w tej nienawiści

  •  

   pokaż komentarz

   @cygaro86: a druga strona święta? Katolibam zapracowuje sobie na wszystko co sie teraz dzieje. Za PO byl wzgledny spokoj cham siedzial tam gdzie jego miejsce, a nie byl na swieczniku i robiono z niego Pana, Pis dal poczucie chamom, że są kim lepszym i oto efekty - wojna Polsko-Polska nawet na wykopie

  •  

   pokaż komentarz

   @p4ws: Dawno, dawno temu tak nie było. Nie było Tuska, nie było Kaczyńskich. Teraz fakt, polityczne gówno. Przyjechałem kilka dni szybciej i w "Woodstockowym radio występował Skiba z Big Cyc. Myślałem że będzie mówił fajne rzeczy, a on gadał o prezydencie Gdańska i że TVP wytoczyła mu proces jakiś. Polityczne gówno.
   Jeżeli chodzi o niebieskich, to taka policja. Nie ma z tym nic wspólnego z polityką.

  •  

   pokaż komentarz

   @fuckyt a co w tym pytaniu jest obrazliwego?

  •  

   pokaż komentarz

   i bardzo dobrze. Za wprowadzenie do dyskusji poziomu Wykopu (określenie żydowskiego pochodzenia priorytetem) należało się dożywotnie zakazanie brania udziału w imprezie dla ludzi pozbawionych ucisku na mózgu.

   @fuckyt: A jakby zapytał innego gościa, czy jest np Anglikiem, Peruwiańczykiem lub Japończykiem?
   A jakby zapytać, czy ktoś jest buddystą lub shintoistą?
   Też by było obraźliwe?
   Czy nie można pytać tylko o żydowskie pochodzenie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @thebill86 ale Owsiak był na świeczniku również za po, więc o co chodzi?

  •  

   pokaż komentarz

   @p4ws: A czego się spodziewałeś po imprezie rockowej nawiązującej do tradycji rewolucji obyczajowej lat 60 na zachodzie?
   Wy konserwy naprawdę jacyś głupi jesteście chyba, że pchacie się tam gdzie jest coś co z natury dla was nie jest przeznaczone.

  •  

   pokaż komentarz

   A czego się spodziewałeś po imprezie rockowej nawiązującej do tradycji rewolucji obyczajowej lat 60 na zachodzie?

   @kult_cwaniaka: Ja się spodziewałem tego co przez lata Owsiak mówił: to impreza dla młodzieży, w podzięce za akcje WOŚP, w końcu to na młodych stoi zbiórka, od nich się zaczęło.

   To powiadasz, że jednak tak nie jest? To nie jest zwykły festiwal?
   To nie jest normalna impreza, tylko impreza związana z rewolucją seksualną? Impreza z polityczną agitką?
   Owsiak kłamał?

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Nie to nie jest zwykły festiwal tylko impreza w z założenia nawiązując do określonej tradycji zresztą jak cała muzyka rockowa która w niej ma korzenie. To się nigdzie nie wyklucza z tym, że to może być podziękowanie dla młodzieży. Twój problem, że tego nie rozumiesz i nigdy nie zrozumiałeś.

  •  

   pokaż komentarz

   do określonej tradycji zresztą jak cała muzyka rockowa która w niej ma korzenie.

   @kult_cwaniaka: Pierwszy raz słyszę, że tradycją rocka jest jednostronne upolitycznienie.... miłego dnia.:)

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: No to się widocznie wczoraj urodziłeś. Ciesz się, że ktoś cię w końcu oświecił. Macie konserwy głęboki braki w wiedzy o historii rozwoju społeczeństwa.

  •  

   pokaż komentarz

   @kult_cwaniaka: Właśnie stwierdziłeś, że wszyscy rockowcy są politycznie ukierunkowani w jedną stronę - sam pomyśl, co to o tobie świadczy....( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   pokaż komentarz

   @KazPL: Nie, to nie tak. Rock jest muzyką o lewicowych korzeniach i to nie jest nic odkrywczego. Dlatego przytłaczająca większość muzyków rockowych ma takie, a nie inne poglądy, zaś ta garstka konserw w tym światku którą może i można jakoś od biedy zidentyfikować jest po prostu zjawiskiem wtórym.

  •  

   pokaż komentarz

   Rock jest muzyką o lewicowych korzeniach

   @kult_cwaniaka: nie cwaniacz ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej buntem młodych względem dorosłych a na pewno polityki, lewica to takie same leśne dziady jak prawica

  •  

   pokaż komentarz

   @blackbird: mam nadzieję, że kiedyś będzie Jerzy O.

  •  

   pokaż komentarz

   Przez przypadek oczywiście, w ramach demokracji, równości i tolerancji, wszyscy zawsze prezentowali poglądy tej samej strony politycznego sporu.

   @p4ws: myslisz ze jakiś polityk PiS pojechałby na Woodstock?

  •  

   pokaż komentarz

   @Itsok: Rock to muzyka mająca dobre 70 lat człowieku. Sama w sobie jest leśnym dziadem, a nie czymś co powstało wczoraj. Bunt młodych pierwszego powojennego pokolenia na zachodzie, który zrodził to co dzisiaj znamy jako ta muzyka (choć fakt że pewne zjawiska ją zapowiadające miały miejsce jeszcze przed wojną) z jej niezliczonymi nurtami, był buntem przeciwko drobnomieszczańskiemu, konserwatywnemu i dulskiemu światu generacji jego rodziców, tej która uczestniczyła w wojnie, i która uznawała świat mocno zhierarchizowany, gdzie wielu rzeczy nie wypadało, bo nie, gdzie rządził surowy ojciec i jego dyscyplina itd. itp. Rock jest kulturową pochodną rewolucji, która rozwaliła tamten system, a że w Polsce jest to ciężkie do zrozumienia i występuje jakieś pomieszanie z poplątaniem to w sumie nic dziwnego. W końcu to nie nasze społeczeństwo uczestniczyło w tej rewolucji obyczajowej tylko wszystko co z nią związane przyjmowało wtórnie poprzez dyfuzję rozumiejąc dość powierzchownie, czasami na opak.

  •  

   pokaż komentarz

   @kult_cwaniaka:

   Rock jest muzyką o lewicowych korzeniach i to nie jest nic odkrywczego

   Ująłbym sprawę szerzej - sztuce, czy ogólnie rzecz biorąc artystom jako takim, bardzo sprzyja pewien rodzaj człowieczej wrażliwości, utożsamiany z lewicowymi poglądami. Powstaje tylko jedno, zasadnicze pytanie - czy współczesne postępactwo ma cokolwiek wspólnego z prawdziwą lewicą? Moim zdaniem - bardzo niewiele, o ile w ogóle cokolwiek.

  •  

   pokaż komentarz

   @Willy666: Taaa, ja to znam. To jest tak jak z tymi mitycznymi, prawdziwymi ekologami, którzy rzekomo gdzieś tam są, jacyś tam dobrzy, czyli tacy fajnie nie za ekologiczni, na pewno nie tacy jak ci ekoterrorści. Tylko jak się bliżej przyjrzeć tym "prawdziwym ekologom" wykształconym w tym kierunku i zajmującym się naukowo tematem to nastąpi zonk, gdyż w dużej mierze podzielą i uzasadnią pogląd tych młodych aktywistów, a jak już to niespodziewanie zrobią, to "kurcze co by tu zrobić? wiem! walimy ich od razu do wora z oszołomami i powołujemy się na kolejnych mitycznych nie wymienionych z imienia i nazwiska. Tak samo jak z tymi "prawdziwymi ateistami", którzy gdzieś tam na pewno są (nie wnikajmy hehe gdzie, bo jeszcze trzeba będzie szukać i udowadniać) i którzy trzymają gęby zamknięte na kłódki, a nie jak jacyś "gimboateiści" się wykłócają i w ogóle ryj otwierają hehe. itp itd. Znam to zjawisko. To co nazywasz "postempactwam" i co sobie ładnie na własne potrzeby wyłuskałeś jest niczym innym tylko częścią lewicowego systemu wartości.

  •  

   pokaż komentarz

   myslisz ze jakiś polityk PiS pojechałby na Woodstock?

   @dqdq1: Cejrowski by pojechał :D

  •  

   pokaż komentarz

   @uhu8 twoim zdaniem odmowa wykorzystywania pieniędzy publicznych jest atakiem? chciałbym by ktoś tak naprawdę policzył ile publicznych pieniędzy jest wydanych na organizację wszystkich głupot związanych z WOŚP. Przeloty Owsiaka z jednego miasta do drugiego. Może się nagle okazać że zbieramy tyle co państwo wydaje by pomóc owsiakowi w organizacji

  •  

   pokaż komentarz

   @blackbird: Podobno po wdychaniu izotopu 131-uranu Owsik zaczyna pi#rdolić tą swoją nazistowską gadką rodem z wieców NSDAP.

  •  

   pokaż komentarz

   @kinlej: robienie mema z tego zdjęcia troche c%$%?we czy lubisz Buzka czy nie to byla szczytna akcja zbieranie śmieci

  •  

   pokaż komentarz

   @thebill86: Twój nick idealnie pasuje do twojej wypowiedzi. Po prostu the bill (po naszemu debil). Owsiak musi być dumny z takiego wyznawcy jak ty. Jesteś tak samo tolerancyjny, kulturalny i operujesz tym samym językiem miłości co on

  •  

   pokaż komentarz

   @p4ws: Facet robił kiedyś coś fajnego. Kilka razy byłem na Woodstocku. Fajne to było miejsce i rzeczywiście ponad podziałami politycznymi. Zarzekał się że brzydzi się polityką. Niestety potem sie sprzedał, upolitycznił. To że teraz jest obiektem nagonki zawdzięcza wyłącznie sobie. Mógł pozostać wierny swoim ideałom żeby ludzi łączyć a nie dzielić.

  •  

   pokaż komentarz

   @kult_cwaniaka zostaw. Wakacje są. Dzieci opanowały śmieszny portal z obrazkami.

  •  

   pokaż komentarz

   @Tomo_BiF: Skiba to już całkowita porażka. Mam wrażenie, że kiedyś jechali równo po wszystkich, a teraz koleś angażuje się w tematy polityczne jakby nie miał nic innego do roboty. Ale po serii jego przezabawnych felietonów w antyradiu, nic mnie nie zaskoczy.

  •  

   pokaż komentarz

   @kult_cwaniaka: drobnomieszczaństwo, surowy ojciec i dulszczyzna występują zarówno w domach prawych jak i lewych. Lewica != wrażliwość na sprawy społeczne. Jeśli tak sądzisz to JC o ile istniał był lewicowcem :D

  •  

   pokaż komentarz

   @mroq: Tu nie chodzi o tow jakich domach coś takiego występowało tylko jaki był ogólny klimat i styl życia na zachodzie, a był taki, że z jakiegoś powodu młodzież, która miała 18-25 lat w drugiej połowie lat 60 po obu stronach oceanu zaczęła się masowo buntować przełamując tematy tabu i doprowadzając do czegoś co było pewną nowością w ogóle historii.

  •  

   pokaż komentarz

   @cygaro86: nie interesuje mmie zdanie gosci co obciaga cygaro po naszemu pałe. Osoboste podjazdy zostaw swojemu chlopcu.

  •  

   pokaż komentarz

   twoim zdaniem odmowa wykorzystywania pieniędzy publicznych jest atakiem?

   @Mintaa: nie, moim zdaniem nienawistne ataki werbalne są atakiem. Co do wykorzystywania pieniędzy publicznych to państwo przy takiej pomocy jakoś bardzo nie biednieje (ok, paliwo) https://gazetawroclawska.pl/pis-wosp-prosze-bardzo-ale-bez-policji-strazy-i-urzedow-bo-to-kontrowersyjna-akcja/ar/9217451 ale gross pomocy to zaangażowanie czasu tych osób.

   Awanturę o zaangażowanie publicznych instytucji w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wywołał Stanisław Pięta, poseł PiS, swoją niedzielną wypowiedzią na Twitterze: „Jeżeli funkcjonariusz publiczny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby”.

  •  

   pokaż komentarz

   @thebill86: ale zauważyłeś, że tę wojnę za zwyczaj wywołują ludzie z poglądami politycznymi podobnymi Tobie? Obrażacie innych, za zdanie różne od waszego. Ja nie wspieram żadnej partii politycznej ani strony - gwoli wyjaśnienia. Obserwuje jednak, to jak w mediach społecznościowych, popierający lewicę atakują innych, potwierdzając swoje poglądy miłości i równości. I nie, nie powiem, że tylko wy tak atakujecie, jednak bardziej obrażacie osoby. Tyle ode mnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @thebill86: Ale ty jesteś p@##%?%nięty, głodnemu chleb na myśli kryptopedale. Wypad na czarnolisto i bez odbioru

  • więcej komentarzy(29)

 •  

  pokaż komentarz

  Byłem w tym roku na festiwalu po raz szósty, ale bywam z przerwami. Owsiak jest już dla mnie człowiekiem bez honoru, bo dawno sprzedał swoje własne hasła i ideały o które walczył. Pamiętam jak kilkanaście lat temu trąbił o tym, że muzyka rockowa jest wyrazem wolności i całkowicie ponad polityką i w szczególności rozkręcając na Woodstocku pomysł na ASP (Akademia Sztuk Przepięknych), gdzie pod wielkim namiotem publiczność miała spotykać się na pogadanki fanów z idolami, którzy mogli być dla młodych jakimś autorytetem i najpierw chodziło głównie o muzyków, ale też aktorów i innych "celebrytów" z życia publicznego... zarzekał się wtedy, że nie dopuści do głosu żadnych polityków z obojętnie jakiej opcji, bo brzydzi się polityką... kiedy zaprosił Balcerowicza, to dodał szczególną zasadę, że nie dopuści aktywnych polityków, ale tacy, którzy zakończyli dawno aktywną karierę i wycofali się z życia politycznego, to można ich posłuchać jako dinozaurów i świadków minionej epoki. Z Balcerowicza pamiętam, jak najpierw zyskał sobie sympatię słuchaczy bajkami o tym jak to warto uczyć się języków, a potem przeszedł do indoktrynacji na temat starzejącego się społeczeństwa i konieczności podniesienia wieku emerytalnego, które przygotowywało wtedy PO. Potem zaprosił Wałęsę, który nawet na pytanie z widowni o Bolka przyznał się poniekąd, przestrzegając widzów przed błędami młodości. Teraz całą otoczka muzycznego festiwalu, to już tylko jedna wielka scena polityczna dla dzisiejszej opozycji i lewicowej kontr-kultury, od afirmacji LGBT, przez antyklerykalizm i ateizm, do wciskanych wszędzie prawników z obozu "obrońców konstytucji" i to z kolei najpierw pod płaszczykiem obrońców praw kobiet, Rzecznika Praw Obywatelskich, sędziego Tuleję i innych "z poprzedniego układu" na koniec jeszcze szopka z plującym jawnie na PiS i nie przebierającego przy tym w słowach weterana sądownictwa, którego nawet nazwiska nie pamiętam, ale scenka rodzajowa była wysoce wymowna. I zdawało by się, że bywalcy koncertów nie koniecznie są zainteresowani tymi występami w różnych namiotach doodkoła, gdzie prezentują się te wszystkie pozarządowe organizacje, fundacje itp, a ich zasięg odbiory jest naturalnie ograniczony, ale tu przyszedł czas na manipulację i propagandę na poziomie przewyższającym Kurskiego z całym działem Wiadomości TVP... ale po kolei... Kiedy to najpierw zagrano hymn państwowy w rocznicę godziny W, to odniosłem wrażenie, że to już jest jakaś farsa i daleko temu wydarzeniu do formy i rozmachu w latach ubiegłych, gdzie melodia hymny grana był przez jakiegoś artystę ze sceny, a tłum śpiewał wspólnie oddając cześć bohaterom - dziś to jednak dość niewygodna sprawa, bo przecież dla lewaków narodowe idee to wróg numer jeden, patrioci to faszyści itd, więc ten moment w mojej ocenie po prostu nie dostał należytej oprawy. Ale został zarejestrowany kamerami, żeby móc się pochwalić nim potem w stosownym momencie. Więc kiedy w ostatni dzień festiwalu zgromadzono przed główną sceną cały tłum oczekujący na występ wieczoru, to w przerwie technicznej między zespołami jak zwykle zapełniono czymś czas oczekiwania i na telebimach puszczano jak do tej pory "wspominki" z poprzednich koncertów, występów. Tak samo było i tym razem, tylko że najpierw puszczono fragment hymnu z godziny W, żeby wprowadzić widza w podniosły nastrój i myśli o Polsce, ale zaraz potem utrzymując kontekst puszczono starannie wyreżyserowane fragmenty wypowiedzi tego starego zgreda, który psioczył jak to trzeba odbić Polskę z rąk niszczycieli demokracji. To było tak niesmaczne, że do dziś rzygam taką natrętną polityką pompowaną przez Owsiaka pod przykrywką rock and rolla. Widać tego było mało, bo przekaz mógł nie dotrzeć, to jeszcze musiał na koniec dołożyć od siebie, żeby zrobić chwytliwą aferę powtarzaną potem przez media. I tak jak wielu woodstockowiczów z krwi i kości, pamiętających "stare czasy" wcześniejszych festiwali, nadal będę jeździł bawić się i słuchać muzyki, a Owsiakowi z jego polityką powiem w oczy w jego stylu i prostackim języku, żeby wypier...ał ze swoją polityczną propagandą, bo zeszmacił się jak nikt inny w tym środowisku. Dodam jeszcze, że cała ta wojenka Owsiaka z PiSem i TVP ma fundament konfliktu prywatnego, otóż znany z TVP pan Jan Pospieszalski jest jego starym kumplem i ojcem chrzestnym jego córki! Pospieszalski jest nawrócony i mocno religijny ponoć od czasu wypadku z synem, wybuchu na motorówce i z Owsiakiem pożarli się coś w sprawie towarzyszącego Woodstockowi religijnego Przystanku Jezus, gdzie księża ponoć dość mocno agitowali na polu itd. Zdaje się, że żrą się do dziś - jeden ma wpływy w TVP u Kurskiego, to drugi przejął stronę TVNu.

  •  

   pokaż komentarz

   i ideały o które walczył.

   @olin: Ha ha ha. Poważnie?Z kim wałczył i kiedy?

  •  

   pokaż komentarz

   @olin:
   Przeciez od zawsze GW i pokrewne media spuszczaly sie nad Jurkiem, napedzajac mu przy tym WOŚP i wizerunek filantropa-autorytetu. On w zamian na woodstocku promowal to srodowisko na podatnym gruncie. Nie ma nic za darmo.

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: mnie smieszy to ze ludzie przyjezdzaja tam posluchac darmowej muzyki a teraz im sie zapewnia darmowe wycie tych wszystkich komuchow
   na cale szczescie ten namiot ma ograniczona pojemnosc a wiekszosc ma to w dupie ale jasne jest to ze cala formula tego festiwalu juz nie dziala (chociaz w sumie trzeba nadal pompowac w tego trupa bo nic juz ze swietosci nie zostalo wiec to jedyne miejsce gdzie jeszcze mozna walese "poswiecic" tak zeby jeszcze mial troche tej swojej swietosci).

   ogolnie krzywda ludzka jest malo medialna - ja nie wiem czy bieda lewactwa komukolwiek wydziela jakies lzy, jurek owsik mysli ze robi wrazenie jak goly murzynek z przepuklina stojacy w blocie xD

   "krzywda ludzka" w sensie jaroslaw andrzejewski nie ma toalety a nie np osierocenie 5 letniego chlopca. krzywda owsika polega na tym ze traci swojego zywiciela - wiekszosc ludzi ma to w dupie, kazdego kiedys wywalono z roboty, jureczek nie jest nikim lepszym.

   niech sie papiezem oglosi.

   a i smiesza te "ankieterskie badania" ktore wykazuja ze np polacy w 2020 roku przejawiaja w 70% postawy patriotyczne. i teraz te wszystkie partie sa patiotyczne - od lewego do prawego kazdy patriota xD to co sie dziwisz ze nawet jurek owsik zaanektowal westerplate XD nagle wszyscy sie obudzili by roscic sobie prawa do czegos bo to ich XD bo on polakiem jest XD nagle sobie przypomnial ze jest polakiem xD
   @NiktNic: wczesniej byl ponad prawem to byl resortowym dzieckiem a teraz kiedy traci wplywy to nagle jest jednym z nas XD

   obudzili sie gnebiciele ze teraz np na powiedzenie "jezdem gejem" wystarczy odpowiedziec "a ja polakiem" XD i teraz beda wciskac patriotyzm we wszystko xD

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: zreszta nawet zapraszanie tego miecugowa - miala byc akademia a zapraszali jakies miernoty

  •  

   pokaż komentarz

   @olin
   Nie byłem nigdy na woodstocku, ale...
   indoktrynacji na temat starzejącego się społeczeństwa i konieczności podniesienia wieku emerytalnego, które przygotowywało wtedy PO. jaka indoktrynacja? Takie są fakty, a prawda to prawda. Niezależnie od okoliczności wygłaszania.

   A co do wysłuchiwania na temat prywatnych konfliktów - jak ktoś jedzie to nikt go siła nie ciągnie na dane wystąpienie i z góry chyba wie na co idzie, nie?

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: szanuje za ten merytoryczny komentarz, łap plusa

  •  

   pokaż komentarz

   @Shashek: No właśnie nie jest tak... ludzie jadą na rockowy festiwal słuchać muzyki, a tak jak napisałem, wciska im się politykę na siłę. Bo już nie jest tak, że pogadanki z politykami są tylko dodatkowym elementem w osobnym namiocie dla chętnych, tylko relację z tego puszcza się na głównych ekranach w przerwach pomiędzy koncertami i to jest już nachalna propaganda, która razi tak jak spam. Przystanek Woodstock, zwany dziś Pol'andRock to nie jest prywatny folwark Owsiaka, gdzie może sobie robić co chce, tylko o jego wartości i fenomenie stanowią ludzie, którzy tam przyjeżdżają, żeby się bawić... był nawet w historii jednego roku przypadek, kiedy Przystanku nie zorganizowano, a ludzie i tak przyjechali i się bawili pod namiotami, bo to o zabawę w tym chodzi. Szefowi orkiestry palma odbiła i mu się zdaje, że ma monopol na rację, a tymczasem środowisko widowni jest bardzo zróżnicowane, bo to przekrój przez wszelkie warstwy społeczne, szerokie spektrum gatunków muzycznych, wszelkie religie, orientacje i też polityczne poglądy. Mnie by nazwali skrajną konserwą i sam potrafię pogodzić głosowanie na Konfederację ze skakaniem do Leniwca, czy Ulicznego Opryszka, choć to formalnie sprzeczne ideologie, ale na Woodstocku nie ma konfliktów, bo swoje prywatne poglądy zostawiamy w domu i to miejsce jest przez kilka dni w roku swego rodzaju utopijną enklawą wolności i przyjaźni w tym podzielonym kraju. Owsiak chce sam zepsuć to, co stworzyło się tam samoistnie przy okazji jego ambicji zapraszania gwiazd rocka i chyba już chorej fascynacji przemawiania do tłumu z przerośniętego ego i nonszalancji, które mu się udzieliło być może od Wałęsy, Hołdysa, Miecugowa itp.

  •  

   pokaż komentarz

   @NiktNic: nie zawsze. Nie pamiętam jak na początku w Kostrzyniu, ale w Żarach Jurek darł japę ze sceny "TVN wy***laj". Wtedy sympatie z mediami wyglądały inaczej.

  •  

   pokaż komentarz

   Owsiak jest już dla mnie człowiekiem bez honoru, bo dawno sprzedał swoje własne hasła i ideały o które walczył.

   @olin: A i tak poszedłeś, choć to on jest twarzą i głową tej imprezy, każdy go z nią kojarzy. To tak jakbyś szedł na wiec PiSu, chociaż nie lubisz PiSu, ale miałeś ochotę na kiełbaski, które akurat rozdawali.

   Twoje poglądy nie mają żadnego znaczenia, bo sam przyznajesz, że masz je w dupie.

  •  

   pokaż komentarz

   @yarpen26: Właśnie jesteś w błędzie ze swoim uproszczeniem... Woodstock to nie Owsiak, tylko Ja, moi znajomi i cała anonimowa reszta kilkusettysięcznego tłumu, którzy podobnie jak ja jednoczą się w tym tłumie i żeby była możliwa wspólna dobra zabawa, to właśnie to wymaga zostawienia w domu swoich spraw codziennych, ale to nie znaczy, że mamy je w dupie jak uważasz, bo wracamy do nich potem w swojej szarej codzienności. Każdy z nas jest jednocześnie przedstawicielem wielu grup i tak ja dla tego przykładu jestem jednocześnie białym heteroseksualnym Europejczykiem, Polakiem, konserwatystą, rowerzystą, biegaczem, kierowcą, szachistą, ateistą, amigowcem, kibicem Zawiszy Bydgoszcz, ojcem, synem, informatykiem, abstynentem, mięsożercą i fanem rocka... a tylko to ostatnie ma znaczenie na Woodstocku i nie wyrzekam się pozostałych, bo wrócę do tych spraw bez wyrzekania się siebie. Jeśli powiesz mi coś o sobie, jakieś pięć dowolnych cech i upodobań, to w konsekwentnym toku rozumowania i z zachowaniem "logiki" jestem w stanie wykazać sprzeczność przynajmniej dwóch z pośród nich, co doprowadzi do paradoksu i absurdu, po którym byś wyszedł na idiotę, ale nie o to chodzi. Trzeba wiedzieć co się robi w danym momencie i posiąść tę umiejętność znajdowania właściwych swoich postaw w konkretnych sytuacjach, a nie szufladkować się i stawiać w jakichś stereotypowych schematach, a to nie ma nic wspólnego z konformizmem. Mogę iść spokojnie na wiec PiS u zaraz potem na protest KODu, żeby poznać argumenty obu stron, do których mam dystans, a moja obecność nie oznacza wcale akceptacji żadnej z tych stron. Gdyby tak było, to wszyscy głosujący na PO nie powinni składać wniosków na 500+, a fani Korwina, czy Cejrowskiego nie jeźdździć po drogach zbudowanych z dofinansowaniem UE itd...

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: No to inaczej: czemu przeszkadzają ci poglądy Owsiaka i jego hipokryzja, skoro sam masz rzekomo taką tolerancję na wszystkie sprzeczności? Ja jakoś nie robię frekwencji imprezom, z których organizatorami się fundamentalnie nie zgadzam, tym bardziej, że udział w ww. imprezach nie jest do życia potrzebny.

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: A nie przyszło Ci do głowy, że swoja obecnością tylko dajesz poparcie Ofsikowi czy tego chcesz, czy nie chcesz? To samo jest z artystami tam wystepującymi - rozumiem zagranicznych, ale nasi wiedzą przecie o co biega

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: Jesteś, kolego, przedstawicielem tego rzadkiego gatunku piszących, którzy piszą fajnie, ciekawie i z zacięciem, a jednocześnie zupełnie nie używają akapitów. Zachęcony interesującą treścią musiałem więc z pewnym trudem przebijać się przez ten blok tekstu.

   Może coś zrobisz z tą informacją, może nie. Anyway, miłego dnia. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

  •  

   pokaż komentarz

   @oniryczny: Nie, swoją obecnością na festiwalu nie daję poparcia dla całej patologicznej działalności Owsiaka, tak jak np. chodzący do kościoła w niedzielę nie firmują swoją osobą i postawą poparcia dla pedofilii, czy głosujący na PiS nie popierają latania z rodziną samolotami. Czy idąc na mecz piłkarski jako kibic, wspieram też kibolstwo i prymitywne graffiti na osiedlach? Takie insynuacje są tanimi chwytami erystycznymi, którymi posługują się trolle i manipulanci od czarnego PR, wrogowie jakiejś opcji, a tę ich pseudo-logikę łykają tylko proste, ciasne umysły. To przykre, jeśli ktoś opiera swoją samoocenę i wartość na podstawie postrzegania go przez innych, a wszystko co robi ma na celu troskę o budowanie wizerunku. Woodstock miał być formą podziękowania za finał WOŚP, w postaci koncertów i dla zabawy, tak on ma jednoczyć ludzi i uczyć wzajemnego szacunku pomimo różnic, dlatego nie powinno bym na nim miejsca dla bieżącej polityki, która nas dzieli na różne frakcje, piętnuje przeciwne opcje i stygmatyzuje ich zwolenników - to tyle.

   Powiem więcej - cała działalność WOŚP z założenia jest moim zdaniem patologią, bo zakłada, że państwowe leczenie jest niedofinansowane i niewydolne. Może i tak jest, ale nie tędy droga, żeby to zmienić, tak jak dwa złote dla żula w szerokiej perspektywie nie poprawia jego sytuacji i nie wyciągnie go ani z bezdomności, ani alkoholizmu, który jest jego przyczyną. Wolałbym, żeby to była akcja charytatywna na bezpośrednią pomoc dla dotkniętych losowymi nieszczęściem, ale przypomnijmy, że to jest generalnie zbiórka na zakup sprzętu do państwowych szpitali, co roku innej specjalności. Kiedy mówi się, że dzięki WOŚP np. bada się słuch u wszystkich noworodków, to ja się pytam, dlaczego potrzeba do tego było prywatnej zbiórki, a nie stać nas jako kraju na zakup tego niezbędnego sprzętu z budżetu państwa...

   Czyżby więc WOŚP zakładał nieudolność rządzenia wszelkiej władzy centralnej, czy może opiera się na przekonaniu, że te dobrowolne datki to forma dodatkowego podatku, ściąganego od tych, którym się najwyraźniej przelewa? Sam daję coś co roku, ale to już nie z przekonania o słuszności tej konkretnej sprawy i formy jej załatwienia, ale bardziej przez wzgląd na moich synów, których uczę w ten sposób, że dawanie i dzielenie się może sprawiać radość większą niż branie, a przy okazji wpajam wspieranie oddolnych przedsięwzięć. Dajemy więc kasę do wrzucenia dla ulicznych grajków, przebierańców w juwenalia i kuglarzy z jakąkolwiek inicjatywą, ale konsekwentnie omijamy smutnych żebraków i asertywnie spławiamy parkingowych żuli.

  •  

   pokaż komentarz

   @olin: WOŚP jest przykrywką tylko, i niczym wiecej, a jeśli rozumiesz i widzisz jak stał się festiwal i zbiórka pieniedzy działaniem promującym jedna opcje polityczna, to zanczy, że nie ma usprawiedliwienia dla Twojej obecności na festiwalu.

  •  

   pokaż komentarz

   @olin w tym roku oprócz wstawek samego Owsiaka, obrzydliwe było to też to jak niektórzy artyści, mniej lub bardziej jawnie jak np Zalewski, również dołączyli się do agitacji politycznej. Kiedy słyszy się ze sceny "pamiętajcie są wybory, czas zmienić władze" itp. to nóż się w kieszeni otwiera. Nawet jubileusz acid drinkers potrafił sp$!$#@$ic swoją agitacja. Ja byłem na woodstocku 3 raz z przerwami, podejrzewam że jeszcze kilka razy się tam zjawię, ale tylko dla muzyki i atmosfery grupy z którą byłem. Byle tylko atmosfera na polu się nie zmieniła i ludzie nie podłapali jego "hejterskiej" gadki i będzie dobrze :) i nie, nie jestem zwolennikiem ani PiSu ani PO ani innych wiosen, staram się być normalny.
   Btw. A ten wielki napis "I love U haters" to już było taka hipokryzja jak stąd do tamtąd

  •  

   pokaż komentarz

   @Herostrates94: No i patrz, jeden Twój komentarz i akapity się pojawiły :) Szanuję gościa w chuj, aż sobie kliknę w "Obserwuj" :D

  •  

   pokaż komentarz

   @dicamillo89: A rzeczywiście, dzięki za cynk. Czuję się, jakbym zrobił dziś coś dobrego dla internetowej społeczności xd.

  • więcej komentarzy(9)

 •  

  pokaż komentarz

  Palant
  na szczęście oczy się ludziom otwierają co do tego pana

  •  

   pokaż komentarz

   @kinlej może nie palant... Ale strasznie mu odbiło. Aż dziw bierze, że jeszcze kilka lat temu wyglądał na symaptycznego kujonka w śmiesznych okularach, który zrobił bardzo wiele... A dziś korzysta z jakiejkolwiek okazji by wyrazić w sposób wulgarny swoje niezadowolenie z powodu partii rządzącej.
   Niestety, ale traci na tym

  •  

   pokaż komentarz

   @syn_betoniarza: @Szarozielony: @kinlej: zawsze taki byl tylko wy go nie pamietacie

   zreszta wczesniej mial wieksza ilosc obroncow nawet na wykopie wiec nie musial drzec ryja sam

   dawali nawet bany za postowanie przed finalem wospu kwitow na owsika

  •  

   pokaż komentarz

   @acctim: Dalej ma dużą grupę obrońców gotowych oddać za niego życie, co widać po ilości zakopów

  •  

   pokaż komentarz

   Ale strasznie mu odbiło.

   @syn_betoniarza: pamietam jak kiedys bylo,a teraz na imprezach, moze to przez to,ze nagle zaczeto atakowac go, w mediach kiedys bylo glosno o wosp, a teraz o tym jaki jest zly. On sie zrobil stary i jak to starzy ludzie stal sie inny pod wplywem doswiadczen, zaczyna sie rozlewac i uzalac. Kazdy czlowiek pod wplywem jakiejs presji sie zmienia.

  •  

   pokaż komentarz

   @ThomasE: WOŚP tak, owsiak nie. Każdy ma jakieś poglądy polityczne i Jurek zapomniał sie że niestety od władzy nie jest silniejszy i głośna agitacja i hejt na władze zaszkodzą wośpowi i teraz dziwi się że ma pod górkę.

   Pan Owsiak musi wybrać, albo polityka albo Woodstock i WOŚP bo pogodzić się tego nie da przez pewnie kolejne kilka lat bo pis wygra październikowe wybory.

  •  

   pokaż komentarz

   A dziś korzysta z jakiejkolwiek okazji by wyrazić w sposób wulgarny swoje niezadowolenie z powodu partii rządzącej.

   @syn_betoniarza: Nie dziwię mu się. Partia rządząca robi bardzo wiele z nienawiści do jego środowiska. Cały czas szukają co by tu zrobić, żeby go uciszyć i zamknąć. Jak człowiek jest zaszczuty, to różnie reaguje.

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat: popatrz na dzisiejszą jego retorykę... idzie w kierunku Kukizów i innych Palikotów (jeśli chodzi o sposób wypowiedzi - a nawet staje się coraz wulgarniejszy). Zobacz też, że prawie każda jego wypowiedź zawiera (może i słuszną) nienawiść do PiSu.
   Facet stał się za bardzo polityczny i na tym zdecydowanie stracił. Myślę, że gdyby zdecydowanie olewał temat PiSu to by na tym bardziej zyskiwał i w pewnym sensie zyskałby wśród opini publicznej status osoby pokrzywdzonej przez tę partię.

  •  

   pokaż komentarz

   @syn_betoniarza: Nie mówię, że robi dobrze, mówię tylko, że człowieka rozumiem. Rozumiem jego reakcję.

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat: spokojnie, nie napisałem, że jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tylko moje zdanie, które rozwinąłem

  •  

   pokaż komentarz

   @SchrodingerCat: Przecież nikt go nie szczuje, a przynajmniej w moich oczach tak nie jest. Gdyby dla poprzedniej władzy był taką solą w oku jak dla pis, to już na pewno dopadłby go seryjny samobójca, jak Leppera oraz osadzonych w więzieniach kluczowych świadków w niejasnych sprawach.
   Jerzyk sam zaczął się angażować w jakieś chore akcje. No ale za tym pewnie co innego jeszcze stoi. A zaczęło się od tego, że ktoś wreszcie spojrzał na koszty, jakie ponosi TVP w związku z prywatną inicjatywą tego pana, a której nikt nie śmie krytykować, bo zaleje go "hejt" - WOŚP. I wyszło, że przestaniemy jako naród to wreszcie finansować, bo jest to kompletnie bez sensu patrząc na wynik finansowy w stosunku do wydatków, jakie musi ponieść całe państwo (gotowość służb, telewizja itp.).
   Pełna zgoda - cenzurowanie serduszka w TVP to jakaś chora akcja. Ale odmowa udziału straży pożarnej w "polewaniu" była jak dla mnie w pełni zrozumiała - w tym czasie nasze jednostki pomagały gasić Szwecję i każda, która pozostała w kraju musiała być w gotowości na sytuacje kryzysowe, a nie na wymysły organizatora. Niemieckie zastępy za kasę przyjechały, bo i tak miały wystarczające zasoby na opanowanie zagrożenia w swoim kraju.

   Problem w tym, że jurek nie rozumie, że czasem jak coś idzie nie po jego myśli, to nie zawsze jest to spisek i nastawanie na jego osobę. Po prostu przez lata przyzwyczaił się do tego, że jak coś chce od społeczeństwa, to to dostaje i nie ma po prostu innej opcji. W odmiennym przypadku zachowuje się jak rozkapryszone dziecko, "bo do tej pory nie było problemu, a po zmianie władzy nagle nastał". Jak mówi przysłowie - daj palec, a wezmą całą rękę... A jak ktoś tą rękę zabrał - "no jakim prawem?"
   Ten pan nie pracuje charytatywnie i cała jego akcja jest już w PL średnio sensowna ("darowizny", choć olbrzymie, to nie stanowią nawet promila budżetu na opiekę zdrowotną). My, jako obywatele, powinniśmy dążyć do jej wyeliminowania - bo to rządzący powinni zapewnić z naszych niemałych podatków sprawne funkcjonowanie i finansowanie służby zdrowia i nie powinno być w tym miejsca na żadne prywatne inicjatywy. Owszem - pomoc w finansowaniu nietypowych operacji, ciężkich i rzadkich przypadków - tak. Zapewnienie tomografów, przeszkoleń ratowniczych i innych akcji finansowanych ze zbiórek WOŚP powinno w całości jednak leżeć po stronie państwa.
   I nie wyjeżdżajcie teraz z tekstami typu "walić opiekę zdrowotną, bo dajom na bombelki", bo problem z niedofinansowaniem służby zdrowia przewija się przez cały okres III RP, za rządów wszystkich opcji politycznych.

   Na koniec - nie jestem "tylko krytykiem" działań jurka - uczestniczyłem czynnie przy zbiórkach na WOŚP. Dziwiłem się krytyce tego przedsięwzięcia, ale zetknąwszy się z zachowaniem typu "daj puszeczkę i spadaj" oczy otwierały się coraz bardziej. Czarę goryczy przelało to, że uczestnicząc w koncercie finałowym, gdzie w zasadzie zapewniliśmy po swojej stronie wszystko (sprzęt, wcześniejsze próby, nagłośnienie, transport na i po wydarzeniu, nasz czas, naszą publikę) nawet nie usłyszeliśmy głupiego "dziękuję", a wręcz "kończcie już bo przeszkadzacie, bo lokalny organizator chciałby na koniec powiedzieć kilka słów przed >>światełkiem<<". Ch.. z tym, że na nasz koncert przyszło sporo ludzi, nie?

   TL;DR:

   pokaż spoiler - nikt go nie szczuje, przez 4 lata obecnej władzy nic mu nie zrobili,
   - zachowanie typu jurek zabrać - stan normalny, jurkowi zabrać - zachowuję się jak 3-letnie dziecko,
   - WOŚP nie ma sensu, ale jest medialne, "modne" i ma grono wyznawców, którzy uzasadniają potrzebę jej istnienia, choć to państwo już dawno powinno zapewnić to, co ze "zbiórek" jest finansowane

  •  

   pokaż komentarz

   Przecież nikt go nie szczuje,

   @projektant_doktorant: mało wiesz. Zanim Owsiak zaczął wygłaszać peany antypis to nasyłali na niego w kółko prokuraturę, że niby z puszek kradnie kasę. Możesz o tym nie wiedzieć. Nie dziwię się, bo się Pis tym nie chwalił, bo WOŚP ma jednak spore poparcie społeczne.
   Nie wiem skąd tyle jadu u Jarosława na Orkiestrę, ale on nigdy tego nie ukrywał i jak tylko się dopadł do władzy, to zaczął szczucie.
   Wydaje mi się, że jest to realna konkurencja dla caritas i radia maryja. Zbierają sporą kasę i wydajniej ją wydają (tak, WOŚP ma lepszy współczynnik przeznaczanej złotówki na cele statutowe niż organizacje kościelna i dlatego jest solą w oku środowisk kościelnych)

  •  

   pokaż komentarz

   Jurek zapomniał sie że niestety od władzy nie jest silniejszy i głośna agitacja i hejt na władze zaszkodzą wośpowi i teraz dziwi się że ma pod górkę.

   @bi-tek: Może u was na Białorusi nikogo to nie dziwi, że władza uprzykrza działalność organizatorowi największego koncertu dla młodzieży w kraju tylko dlatego, że go nie lubią, ale Polska przynajmniej z założenia ma być krajem demokratycznym.

  •  

   pokaż komentarz

   mało wiesz
   @SchrodingerCat: Nie śledzę owsiakowych "Strażnic", to mało wiem.

   dlatego jest solą w oku środowisk kościelnych
   @SchrodingerCat: Jest solą w oku z powodu ideologii, jaką wtłaczają młodym ludziom w głowy, a niepokrywającą się z doktryną kościoła katolickiego. Tylko tyle i aż tyle. Nie ma związku z kasą jaką zbierają, bo i tak młodzi ludzie raczej nie dają na Caritas ani na inne "kościelne" fundacje.
   Co do puszek - do tej pory nie przedstawili rzetelnych rozliczeń pomiędzy WOŚP a firmami będącymi własnością owsiaka i jego żony (mrówki i inne melony). Mimo żądań ze strony sądów - "księgowa ma". I w tej materii powinni być czyści jak łza. I tu społeczeństwo także powinno zadawać pytania, a nie tylko bezkrytycznie popierać "szlachetną inicjatywę", czyli WOŚP.
   Co do uporu jarosława - widać po nim, że jest to człowiek zawzięty i pamiętliwy. Może kiedyś owsiak się na niego krzywo spojrzał, albo mu nie podał ręki - nie wiadomo...

  •  

   pokaż komentarz

   @projektant_doktorant: mogą mówić co chcą, a i tak na koniec wszystko sprowadza się do pieniędzy ;)

  • więcej komentarzy(5)

 •  

  pokaż komentarz

  .........

  źródło: fromapp.jpg

 •  

  pokaż komentarz

  Bardzo popieram charytatywną działalność pana Owsiaka. Sama kiedyś zbierałam pieniądze na mrozie.
  Nie podoba mi się jego zaangażowanie polityczne, niestety bardzo na tym traci.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrs_badger: mnie także się zdarzyło za dzieciaka chodzić z puszką. Niestety, przez prywatne wypowiedzi czerwonych okularków nt eutanazji musiało mi się oberwać podczas stania na mrozie, parokrotnie. A jak reagować na personalne ataki tego na zebraniach przed WOŚP nie uczą.
   I masz rację, działalność na taką skalę nie powinna nosić znamion prywatnych zapatrywań.

  •  

   pokaż komentarz

   @Taffria: A to czemu? Chodzi tylko o otwarta przyłbicę. Nie chowanie się za "biednych". Typa od 30 lat nie lubię, nie ufam. Szkoła Kotana i podobnych świeckich Jezusów.

  •  

   pokaż komentarz

   @wuadek: odpowiedź jest w moim przykładzie, jego prywatna postawa rzutuje na akcje, które tworzy. Tylko tyle. Przed tym wystąpieniem mój stosunek był mocno neutralny, dziś ciężko pozostawić to bez oceny.

  •  

   pokaż komentarz

   @mrs_badger: patrzac po zbieranych kwotach jak i frekwencji na Woodstoku to raczej zyskuje.

  •  

   pokaż komentarz

   @Aster1981: ludzie dają na WOŚP i jadą na festiwal dla niego, czy dla inicjatyw, które im pasują? No właśnie.

  •  

   pokaż komentarz

   @Taffria: 1 tydzień na wykopie, akurat zbiegiem okoliczności z woodstockiem i już jakże wyważone opinie wymierzone w Owsiaka. XD usuń konto, polit-zielonko.
   Owsiakowi dałbym stówkę nawet do łapy na uran, za to jaką Polskę stworzył w swoich akcjach.

  •  

   pokaż komentarz

   Nie podoba mi się jego zaangażowanie polityczne, niestety bardzo na tym traci.

   @mrs_badger: tego nie mogę zrozumieć. Jak przedsiębiorca czy jak w tym wypadku właściciel fundacji, ktoś, kto chce aby jego działalność przynosiła maksymalny zysk, w kraju spolaryzowanym politycznie niemalże 50/50, może zdecydować się na opowiedzenie się po którejś ze stron. I to nawet nie chodzi o zwykłe posiadanie konkretnych poglądów. Owsiak zdecydował się przyjąć postawę ofensywną i silnie antagonującą. Przecież to jest jawne zamknięcie sobie połowy rynku. Może nawet więcej niż połowy, bo nawet osoby o lewicowych poglądach nie chcą być utożsamiane z kimś takim.

  •  

   pokaż komentarz

   antagonującą

   @CXLV: *antagonizującą. Btw, dlaczego w 2019 roku dalej nie da się edytować komentarzy na vikop.ru?

  •  

   pokaż komentarz

   @Taffria: No wlasnie w znacznej mierze dla Owsiaka. Czy tez dokladniej dzieki niemu, WOSP tak sie rozwinela.

   A od czasu gdy PiS objal wladze i Owsiaka i WOSP zaatakowal, a ten zaangazowal sie w ta walke, kwota ze zbiorek niesamowicie wzrosla. Stad pisalem ze zachowania i dzialania Owsiaka sa skuteczne i dobrze odbierane przez przeciwnikow PiSu i tego co pisowcy robia.

  •  

   pokaż komentarz

   @InspektorDupa: kolejny fan teorii spiskowych z manią prześladowczą, przepadnij XD

  •  

   pokaż komentarz

   @mrs_badger:

   Charytatywność – zbiór organizacji i działań mających na celu niesienie pomocy tym, którzy jej potrzebują, w sposób bezinteresowny, dobroczynny, filantropijny

   Chciałeś powiedzieć działalność zawodową?

  •  

   pokaż komentarz

   Nie podoba mi się jego zaangażowanie polityczne, niestety bardzo na tym traci.

   @mrs_badger: Jakoś frekwencja na festiwalu przez ostatnie parę lat utrzymuje się na poziomie 500-700 tys., więc niby co traci na swoim zaangażowaniu politycznym? Najwidoczniej odpływ PiSowców i konfiturowców (którzy musieliby chyba być bandą zasranych hipokrytów, gdyby nadal tam jeździli) nijak mu nie zaszkodził.

  • więcej komentarzy(2)

1 2 3 4 5 6 7 ... 22 23 następna