•  

  pokaż komentarz

  "O patrzcie ludzie: jestem zwykłym chamem i złodziejem. W dupie mam to co sądzi o mnie mój elektorat. W dupie mam jak wydawane są społeczne pieniądze, oraz tych, którzy łożą na utrzymanie takiego darmozjada jak ja".

  Tak odczytuję słowa tej gnidy i oszusta. Taki przekaz wynika z plwocin tej ludzkiej gnidy.

 •  

  pokaż komentarz

  To są zasady, którymi będziemy się kierować. Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą.

  źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Jak tym syfiarzom nie wstyd? 300km, żeby gnój jeden z drugim nie mógł samochodem przejechać? 3.5 godziny jazdy dla jaśnie pana za długo? My wszyscy płacimy za latanie tych sk#!%ysynów. Gdybym ja był wybrany do rządzenia czymkolwiek w imieniu innych ludzi (k#!%a, o państwie nawet nie wspominając), to wstyd byłoby mi tak zaprzepaścić ich zaufanie i tak źle robić to, do czego mnie wybrali, marnotrawiąc to, o co miałem dbać. Tylko, że taki sposób myślenia nabyłem prowadząc własną firmę, gdzie liczy się wydajność, sprawne zarządzanie, ciężka praca, odpowiedzialność i znajomość materii. Te gamonie bez szkoły, chamy, głupki w większości niczego się w życiu nie dorobili uczciwą pracą. Żyją jak j$!!na huba drzewna lub kleszcze pasożytując na nas. Mam marzenie, że kiedyś będzie u nas jak w Stanach - jeżeli jesteś życiową mameją i nie potrafiłeś sam dorobić się majątku, to nie warto na ciebie głosować, bo nieudacznik nie może rządzić krajem. W tym chlewie, jak oglądam spoty wyborcze, to mnie szlag trafia. Idioci, na których mamy głosować najczęściej wymieniając swoje osiągniecia życiowe p%@@!#!ą coś o dzieciach i katolickim wychowaniu. Czas byłoby ich uświadomić, że umiejętność ruchania się nie czyni ich kompetentnymi do rządzenia państwem.

  Wk#!%iłem się na ostro, bo mnie już dobija widok tych kartoflanych ryjów w telewizji.

 •  

  pokaż komentarz

  Co za perfidna, arogancka hołota. Byle tylko dupę wozić, hajs przepić, przeruchać a resztę przeżreć za nasze pieniądze. Jeszcze ci taki żałosny typ śmie powiedzieć, że "przecież nic takiego się nie stało". W każdym normalnym kraju wywaliliby ich ze stołków na zbity pysk, ale nie w tym k#@$idołku. Nic się nie zmieniło od 300 lat, jedna wielka prywata, korupcja, chamstwo i nic więcej, a pospólstwu sypną jakąś jałmużnę żeby się kmioty nie buntowały i wszystko gra. Jak chcesz coś zacząć zmieniać, nawet we własnym otoczeniu próbować zmienić tą mentalność, to cię zmieszają z błotem. Taka to u nas praca u podstaw. Tfu. Wcale się nie dziwię niektórym migrującym, kto by chciał mieszkać w kraju gdzie władza prosto w oczy mówi ci, że jest nietykalna i gówno im zrobicie.

 •  

  pokaż komentarz

  A mógł się wgryźć i se do domu kawałek na pamiątkę zostawić, ale arogancki cyniczny prostak i kmiot z tego buraka..(づ•﹏•)づ