•  

  pokaż komentarz

  Co zresztą google robi i wcale sie z tym nie kryje podobnie jak facebook ¯\_(ツ)_/¯. Trampek się troche spóznił z tym oskarżeniem.

 •  

  pokaż komentarz

  Reakcja zarządu Google:

  źródło: i.kym-cdn.com

 •  

  pokaż komentarz

  Po roku bicia piany odnośnie ruskich trolli i braku jakichkolwiek dowodów okazuje się iż to Gulag INC jest kolebką dezinformacji. Dla przypomnienia za czasów Husajna Baraka Obamy przedstawiciele Alfabet INC odwiedzili biały dom 230 razy, oraz byli oni donatorami którzy wpłacali pieniądze na fundacje H. Clinton

  źródło: pics.me.me

  •  

   pokaż komentarz

   @2cacf4e585c80cdbef938256f6fd1ad5: Co ty człowieku wygadujesz, jakie braki dowodów. W aferze Cambridge Analytica został skazany np. Facebooku, który zmuszony jest zapłacić za to 5 mld dolarów, rekordową karę w historii.
   [link]

  •  

   pokaż komentarz

   @vind: odnośnie ruskiego powiązania to brak dowodów. Cambridge Analytica - to prywatna firma która scrapowała dane z FB i sprzedawała komu popadnie za miliony dolarów

  •  

   pokaż komentarz

   @2cacf4e585c80cdbef938256f6fd1ad5: No tak, tak. Są tylko droooooooooooooobne poszlaki XD
   Śledztwa wciąż się toczą a osoby z nimi związane w normalnyk raju powinny być już totalnie pogrążone, jak np. Michael Flynn zrzekający się że nie miał z Rosją żadnych kontaktów. No ale okazało się, że składał fałszywe zeznania, musiał podać się do dymisji. Jego tłumaczenia były ogólnie kretyńskie, bo typ wielokrotnie występował nawet w propagandowej telewizji należącej do Rosyjskiego rządu xD
   Śledztwa wciąż się toczą i będą się toczyć jeszcze długo, nie każdego uda się oficjalnie skazać, bo to osoby wysoko postawione a ich działania są na takim szczeblu, że o swoje bezpieczeństwo z pewnością dbali jak nikt inny, niemniej jednak zaprzeczanie istnieniu pewnych powiązań na tym etapie, w momencie gdy tyle rzekomo przypadkowych spraw już wyszło na jaw to nic innego jak myślenie życzeniowe. Wynik wyborów jest efektem cichej manipulacji społeczeństwem na skalę wcześniej niespotykaną, temu zaprzeczać się już kompletnie nie da.

  •  

   pokaż komentarz

   @vind: Nie śledztwo się nie toczy Russian hoax is finally dead jedyne co się toczy w twoim mózgu to walka z skutkami choroby psychicznej wywołane z braku perspektyw politycznych. A czy dobrze się czujesz z tym iż organizacja H Clinton dostała kasę od Rusków w zamian za delaz uranem. Nie wspomnę o kasie z Arabii saudyjskiej i z Watykanu XD.

   pokaż spoiler https://nypost.com/2019/05/09/with-collusion-dead-its-time-to-face-the-real-russian-menace/
   https://thehill.com/opinion/judiciary/428178-is-the-collusion-theory-dead
   https://www.foxnews.com/opinion/the-trump-russia-collusion-narrative-is-dead
   https://www.realclearpolitics.com/video/2019/03/22/tucker_carlson_there_must_be_consequences_for_those_claiming_russian_collusion_if_mueller_report_shows_none.html
   https://whatthefuckjusthappenedtoday.com/trump-russia-investigation/

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   No tak, tak. Są tylko droooooooooooooobne poszlaki XD
   Śledztwa wciąż się toczą a osoby z nimi związane w normalnyk raju powinny być już totalnie pogrążone, jak np. Michael Flynn zrzekający się że nie miał z Rosją żadnych kontaktów.


   @vind: poszlaki to poszlaki, ale oficjalne śledztwo w sprawie współpracy Trumpa i jego komitetu z Rosjanami w wpływaniu na wybory, wykazało brak jakichkolwiek dowodów, więc te poszlaki możesz sobie wsadzić.

   https://edition-m.cnn.com/2019/03/24/politics/mueller-report-release/index.html

   Jego tłumaczenia były ogólnie kretyńskie, bo typ wielokrotnie występował nawet w propagandowej telewizji należącej do Rosyjskiego rządu xD

   To nie jest dowód na współpracę przy wpływaniu na wybory.

   Śledztwa wciąż się toczą i będą się toczyć jeszcze długo, nie każdego uda się oficjalnie skazać, bo to osoby wysoko postawione a ich działania są na takim szczeblu, że o swoje bezpieczeństwo z pewnością dbali jak nikt inny, niemniej jednak zaprzeczanie istnieniu pewnych powiązań na tym etapie, w momencie gdy tyle rzekomo przypadkowych spraw już wyszło na jaw to nic innego jak myślenie życzeniowe.

   Mogą się toczyć, jednak śledztwo w sprawie nielegalnego wpływu na wybory już się skończyło i wykazało brak podstaw do takich twierdzeń.

   Wynik wyborów jest efektem cichej manipulacji społeczeństwem na skalę wcześniej niespotykaną, temu zaprzeczać się już kompletnie nie da.

   Nie kłam. Nie wiesz czego efektem jest wynik wyborczy, a media manipulują społeczeństwem przy każdych wyborach w każdym kraju.

 •  

  pokaż komentarz

  Tymczasem w Gdańsku. Dla mnie żenada. Zaczyna to wszystko posuwać się za daleko.

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  źródło: 1565268936418.jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @arekb81: bo to rasizm jak przychodzi gej do dentysty i traci zęby¯\_(ツ)_/¯

  •  

   pokaż komentarz

   @arekb81: Ale sobie bzdurę znalazłeś do czepienia, wiem że to może być szok ale osoby LGBT to prawdziwe występujące na naszym obszarze osoby, które czasem są klientami i taka informacja ma dla nich znaczenie. Jak już chcesz się do czegoś czepiać to się czepiaj z głową i czepiaj się np. do innej metki z Googla, "zarządzana przez kobiety" która akurat jest po prostu seksistowska

   . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

   źródło: wykop.pl

  •  

   pokaż komentarz

   czasem są klientami i taka informacja ma dla nich znaczenie.

   @Wap30: Przepraszam, jakie ma znaczenie? Jak do mnie do firmy przychodzi klient, to mam w 4 literach, czy jest LGBT, QWERTY, czy AGD. Na czole nie ma wypisanej orientacji i każdego traktuję jednakowo.

  •  

   pokaż komentarz

   @arekb81: A nie no skoro do ciebie do firmy ktoś przychodzi i ciebie to nie interesuje, to musi znaczyć że to prawda w każdej dowolnej kombinacji. Niedługo nie będziesz musiał się nawet tym przejmować, bo takie absurdalne argumenty sugerują niezdolność do perspektywicznego i logicznego myślenia, a to raczej nie idzie w parze z sukcesami w prowadzeniu jakiegokolwiek biznesu.

   Wyobraź sobie że jest wiele różnych usług, niektóre z nich zahaczają o prywatne życie osób którym są świadczone, w tym w taki sposób że może wyjść ich orientacja seksualna, czasem też po niektórych po prostu widać że są inne (szczególnie po osobach trans) i niektóre chcą wtedy czuć się pewnie w miejscu gdzie świadczy im się usługi. Czy Google dorzuciło te opcję żeby zbić punkty na politycznej poprawności? Pewnie częściowo tak. Czy niektóre firmy zaznaczają to żeby zbić punkty na politycznej poprawności? Na pewno, to ciężko o to winić Google'a. Ale fakt pozostaje że da się ją usprawiedliwić i ma faktyczne praktyczne zastosowania dla niektórych osób.

   Tego samego nie da się natomiast powiedzieć poważnie o "zarządzana przez kobiety", tutaj to jasne założenie że zarządzanie przez osoby płci żeńskiej to jakiś domniemany plus, a zrobienie tego samego dla "zarządzana przez mężczyzn" byłoby skandalem i niesamowitym popisem seksizmu. Wniosek jest prosty, w tę stronę to także jest po prostu seksizm.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   : A nie no skoro do ciebie do firmy ktoś przychodzi i ciebie to nie interesuje,

   @Wap30: Czyli jak przychodzi osoba LPGAGD to mam przed takim czerwony, albo tęczowy dywan rozkładać?
   Oczywiście, że interesuje mnie, kto do mnie przychodzi, a to jak, z kim i w co się zabawia w domu już mnie nie interesuje.
   Mechanik ma naprawić samochód, fryzjer ostrzyc, dentysta wyleczyć ząb. Czy klient przy tym koniecznie musi podkreślać swoją orientację?

  •  

   pokaż komentarz

   @arekb81: wyłożyłem ci temat tak jasno i szczegółowo jak to się da, jeżeli do ciebie dalej nic nie trafia to już po prostu nie wymyślimy ratunku. Przemyśl jeszcze kilka razy temat, przeczytaj co napisałem, wszystkie odpowiedzi są w tekście, może w końcu trafi.

 •  

  pokaż komentarz

  Lewactwo opanowało instytucje państwowe , i w zamian za przychylność rządu korporacjom, zażądali włączenia się ideologiczny spór. Tylko idiota myśli, że obchodzą je jakieś geje.