•  

  pokaż komentarz

  Zachłysnął się wolnością jak dzieciak na szkolnej przerwie.

  •  

   pokaż komentarz

   @solarris: niczym się nie zachłysnął. Ma takie zadanie by zwalczać przejawy katolicyzmu i promować zboczuszków.

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   pokaż komentarz

   @solarris: I gavno mu zrobią. W tym kraju można katolików obrażać bez żadnych konsekwencji.

  •  

   pokaż komentarz

   @Herron:

   Za wandalizm w związku z pomnikiem JP2 tak jak każdemu mu się należało, ale nie rozumiem dlaczego miałby być karany za waginę? Rozpiszesz mi to jakoś?
   Jest sobie durniem i nic na to nie poradzisz, ale bez przesady.

  •  

   pokaż komentarz

   niczym się nie zachłysnął. Ma takie zadanie by zwalczać przejawy katolicyzmu i promować zboczuszków.

   @Jarek_Bzoma: Nie jestem homofobem, tylko czuję fobię wobec zagrażającej naturalnemu porządkowi homopropagandzie. Nie interesuje mnie z kim kto śpi, to jego tyłek, ale jestem przeciwny adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Homoaktywiści nie potrafią zdefiniować czym jest ta ich: HOMOFOBIA! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Zanim wprowadzą adopcję dzieci przez pary homoseksualne, to niech najpierw wynajdą wehikuł czasu i zobaczą co z tego wyniknie za 20-30 lat. Będą też mogli spotkać w przyszłości ewentualne adoptowane dzieci jako dorosłych ludzi i zapytać o zdanie/ zgodę, bo dzieci też mają prawo do wyboru w jakich warunkach chcą być wychowywane! Propaganda promowana przez LGB(T) czyni z dzieci króliki doświadczalne, dehumanizuje je, pozbawia elementarnych praw człowieka! MĄŻ I ŻONA, OJCIEC I MATKA, to nie są jedynie tradycyjne wartości, ale oparte na biologicznym prawie. To jest takie samo prawo, jak prawa Grzegorza Mendla i wiele razy jest dowiedzione, że gej gejowi dziecka nie zrobi, a lesbijka lesbijce, więc nie istnieje coś takiego, jak "rodzina jednopłciowa". To jest pseudonaukowy mutant słowny, mem który rozpowszechniają takie lewackie szmatławce jak Gazeta Lubuska czy Gazeta Wyborcza! Pogadanki na youtube na prywatnych kanałach są często bardzo pouczające, ale jakże ciężko na nie trafić, zdarza się to przeważnie przypadkowo. Autor wywodu potwierdza to, o czym piszę od lat, że homoseksualiści nie byli i nie są prześladowani w nowoczesnej Europie:

   https://youtu.be/qnjQgd3VX5I

   Że nie wiedzą przeciwko czemu, lub za czym paradują na tęczowych pochodach. Cierpią na syndrom Forresta Gumpa!

   https://www.youtube.com/watch?v=jA0gbEVhp2M&t=1s

   Oto jeden z tysięcy dowodów!

   https://www.youtube.com/watch?v=TCaiBBkNw0g&t=55s

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarek_Bzoma: Tutaj jest cały artykuł: https://bioslawek.wordpress.com/2019/07/10/bartek-zosia-dziecko-interseksualne-transseksualne-czy-chodzi-o-propagande-zwolennikow-kultury-gender-lgbt/

   Dla każdego człowieka, który nie dał się omamić homopropagandzie, homoseksualizm jest takim samym zaburzeniem psychoseksualnym jak np. pedofilia. Niektórzy psycholodzy i psychiatrzy zdają sobie z tego sprawę, ponieważ chcieli pedofilię wyłączyć z grupy zaburzeń psychoseksualnych (dewiacji, parafilii) i ku oburzeniu opinii publicznej zaliczyć do orientacji seksualnych.

   Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne (APA), które wcześniej na drodze głosowania, nie zaś merytorycznej debaty naukowej, wyłączyło homoseksualizm u dorosłych ludzi ze zbioru zaburzeń psychoseksualnych. Organizacja ta sklasyfikowała pedofilię jako orientację, a nie zaburzenie seksualne. Klasyfikację zamieszczono w periodyku „Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders” („Klasyfikacje zaburzeń psychicznych”). Informacja ta wywołała oburzenie organizacji prorodzinnych. Ich zdaniem, zachodzi obawa, że po tego rodzaju zmianie klasyfikacji coraz więcej dzieci będzie padało ofiarami pedofilów. Amerykańskie Stowarzyszenie Psychologiczne zrzesza ponad 150 tysięcy psychologów.

   TŁUMACZENIE:

   http://jaapl.org/content/42/4/404

   „Obecnie dyskutując o pedofilii – DSM-5 – odwołujemy się do terminu: PEDOFILSKA ORIENTACJA SEKSUALNA. Pojęcie „orientacja seksualna” jest zwykle używane do określenia popędu u osób, dla których są atrakcyjne seksualnie konkretne kategorie ludzi: dorośli czy dzieci. Osoby zorientowane heteroseksualnie są seksualnie pociągane przez osoby dorosłe płci przeciwnej. Osobnicy homoseksualni preferują osoby dorosłe tej samej płci. Mężczyźni o heteroseksualnej orientacji pedofilskiej preferują dziewczynki w wieku przedszkolnym. Natomiast mężczyźni z homoseksualną orientacją pedofilską chłopców w wieku przedszkolnym. W obliczu znaczącej krytyki Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne (APA) oświadczyło, że zamierza usunąć termin „Pedofilska Orientacja Seksualna” z podręczników diagnostycznych.

   Usunięcie tego terminu w odpowiedzi na publiczną krytykę byłoby błędem. POCIĄG SEKSUALNY DO DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM JEST W ISTOCIE FORMĄ ORIENTACJI SEKSUALNEJ [….]”

   Propagatorzy homoseksualizmu z LGBT często powołują się na opinie Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrów i Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologów, ale pomijają fakt, że ich wnioski odnośnie usunięcia homoseksualizmu z listy zaburzeń psychoseksualnych nie są oparte na dowodach naukowych. Tutaj jest ciekawe opracowanie na ten temat:

   https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4771012/

   Homoseksualizm i dowody naukowe dotyczące podejrzanych anegdot, przestarzałych danych i szerokich uogólnień!

   „Amerykańskie Stowarzyszenie Psychiatryczne i Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne od wielu lat przekonują, że istnieją istotne dowody empiryczne potwierdzające twierdzenie, że homoseksualizm jest normalnym wariantem pośród ludzkich orientacji seksualnych a nie zaburzeniem psychoseksualnym. Niniejszy artykuł podsumowuje i analizuje rzekome dowody naukowe mające popierać te tezy i wyjaśnia, że wiele (jeśli nie wszystkie) „dowody”, jakich użyły te stowarzyszenia w swojej argumentacji są nieistotne i nie pozwalają na wykluczenie homoseksualizmu ze zbioru zaburzeń psychoseksualnych.

   W wyniku niedociągnięć, nadużyć, uogólnień i arbitralności tej argumentacji w niniejszym artykule kwestionuje się wiarygodność Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrów i Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologów , które są zazwyczaj uznawane za autorytatywne i godne zaufania.

   Podsumowanie : Wcześniej homoseksualizm uznano za zaburzenie psychicznie (psychoseksualne), jednak od lat siedemdziesiątych główne stowarzyszenia medyczne w Stanach Zjednoczonych określiły homoseksualizm jako normalną alternatywę dla heteroseksualizmu i ponadto twierdziły, że ich wnioski opierają się na dowodach naukowych. Ten artykuł krytycznie ocenia te rzekome dowody naukowe i wykazuje, że znaczna część literatury na jaką się powołują nie potwierdza twierdzenia, że homoseksualizm jest normalny zachowaniem seksualnym. Zamiast popierać swoje twierdzenia dowodami naukowymi, te najważniejsze stowarzyszenia medyczne arbitralnie uznają homoseksualizm za normalną orientację seksualną.”

   Autor tej pracy Robert L. Kinney III jest autorem innych artykułów dotyczących homoseksualizmu, jego genezy i zasadności klasyfikacji. Jego twórczość została poddana ostrej krytyce, ale bardzo skutecznie ją odparł. Z dziecinną łatwością wykazał, że jego krytycy zamiast odnosić się do jego argumentów stosują ataki personalne, co jest błędem logicznym, np. sugerując że jego wnioski wynikają z wiary religijnej i na tej podstawie domagali się usunięcia jego artykułów z czasopism w jakich je opublikował: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4135456/

   Propagandziści z LGBT podobnych argumentów używali w stosunku do innych naukowców, którzy im się przeciwstawiali. „Mimo, że zdecydowana większość Polaków nie chce nawet słyszeć o adopcji dzieci przez homoseksualistów, lobby LGBT nie ustaje w staraniach, zmierzających do przeformatowania opinii publicznej. Małymi krokami udało się to zrobić na Zachodzie, próbują więc i u nas. Jakie są konsekwencje dla samych dzieci? Raport amerykańskiego socjologa z 2012 roku szokuje. Dorosłe dzieci pochodzące z tęczowych domów częściej myślą o popełnieniu samobójstwa, częściej mają problemy z prawem, chętniej sięgają po narkotyki, mają problemy z budowaniem trwałych związków, nie radzą sobie z dochowaniem wierności swoim partnerom i częściej korzystają z pomocy psychoterapeutów.

   Raport opublikowany w 2012 roku mrozi krew w żyłach

   U osób, które zostały wychowane przez homoseksualistów, stwierdził aż 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Dorosłe dzieci pochodzące z tęczowych domów częściej myślą o popełnieniu samobójstwa, częściej mają problemy z prawem, chętniej sięgają po narkotyki, mają problemy z budowaniem trwałych związków, nie radzą sobie z dochowaniem wierności swoim partnerom i częściej korzystają z pomocy psychoterapeutów. Wśród wychowanków par homoseksualnych jest ponad trzy razy więcej bezrobotnych niż wśród osób wychowanych w pełnych rodzinach, a prawie cztery razy więcej z nich korzysta z pomocy społecznej.

   https://bioslawek.files.wordpress.com/2019/07/13.jpg

   https://bioslawek.files.wordpress.com/2019/07/14.jpg?w=768&h=370

   Statystyki dotyczące przedwczesnej inicjacji seksualnej i molestowania szokują jeszcze bardziej. Aż 31 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja zostało zmuszonych do seksu wbrew ich woli. Sytuacja ta dotyczy 8 proc. dzieci z pełnych rodzin biologicznych. Co więcej, aż 23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę twierdzi, że było „dotykanych seksualnie” przez nią lub jej partnerkę. Do takich doświadczeń przyznawało się 6 proc. dzieci wychowywanych przez ojca geja. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc. Dodatkowo aż 20 proc. osób wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową.”

   Prześwietliłem tego socjologa pana profesora Regnerusa. Może on się pochwalić pokaźną liczbą cytowanych publikacji. Jego pierwsza praca, w której opisywał zły stan psychiczny dorosłych dzieci wychowywanych w „rodzinach jednopłciowych” spotkała się z ostrą krytyką środowisk LGBT oraz rożnych naukowców. Ale miał też sporą grupę naukowców-zwolenników, a wśrod nich własnego mentora, który zarzucił oponentom stosowanie dwojakich norm w ocenie wyników jego badań. Przeporowadził więc dodatkowe i w kolejnym artykule odpowiedział krytykom. Nie znalazłem w internecie merytorycznej odpowiedzi. Cytuję ten drugi artykuł i odnoszę do niego. Jest, jak poprzedni, opublikowany w renomowanej literaturze naukowej: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23017960

   #nauka #lgbt

   źródło: 1 (1).jpg

  •  

   pokaż komentarz

   @Jarek_Bzoma: Tutaj jest całość: https://bioslawek.wordpress.com/2019/07/10/bartek-zosia-dziecko-interseksualne-transseksualne-czy-chodzi-o-propagande-zwolennikow-kultury-gender-lgbt/

   Świetny artykuł profesora neurobiologii i biologii behawioralnej Larry’ego Cahilla: https://www.faculty.uci.edu/profile.cfm?faculty_id=3276

   Profesor Larry Cahill rozpoczyna swój artykuł od skrytykowania nagłówka w czasopiśmie ‚Nature’: „Neuroseksizm! To mit że istnieją różnice pomiędzy mózgami kobiet i mężczyzn”.
   https://www.nature.com/articles/d41586-019-00677-x

   Autorzy artykułu oparli ten wniosek na recenzowanej książce, która popiera pogląd, że pleć jest wytworem kultury a nie uwarunkowaniem biologicznym. Pan Larry Cahill przytacza istnienie około 70 artykułów, w których obala się ten pogląd empirycznie. Larry Cahill uczciwie przyznaje, że on i jego koledzy po fachu przez całe lata popełniali błędy proceduralne, ponieważ koncentrowali się na badaniach męskich mózgów i na tej podstawie dorabiali ideologię do faktu odnośnie struktury i natury żeńskich. Stało się to pożywką dla ideologów i propagatorów genderyzmu, których poglądy nie mają nic wspólnego z prawdą naukową.

   Różnice w budowie mózgów kobiet i mężczyzn istnieją i odpowiedzialne są za to na przykład różnice w ekspresji genów w neuronach ludzkich płodów! Judith Butler, która zasłynęła z twierdzenia, że płeć jest wytworem kultury a nie uwarunkowań biologicznych nie jest fachowcem/ neurobiologiem, a mimo to omamiła swoimi herezjami wielu naukowców, wyłudzając za swoje „odkrycie” dużą nagrodę pieniężną. Inni ze strachu przed dyskryminacją przez homo-aktywistów z LGBT bali się mówić prawdę: https://www.psychologytoday.com/intl/blog/sax-sex/201903/new-study-blows-old-ideas-about-girls-and-boys?fbclid=IwAR0ZbhUCEaXWSOv00wk5NyXOm7_NSoURu6Z3epg3Rigm9j-kzePxpZ_Up0

   Profesor Larry Cahill napisał:

   „Dla każdego naukowca, który uczciwie patrzy na wyniki eksperymentów jest obecnie jasne, że różnice pomiędzy mózgami kobiet i mężczyzn i innych gatunków ssaków są efektem różnych zmiennych, które są efektem aktywności na poziomie genetycznym, czy komórek budujących odpowiednie struktury mózgowe. Wyraźnie teraz widzimy że taka, a nie inna anatomia mózgów ssaków ma ogrony wpływ na płeć! Zarówno funkcje mózgu, jak i dysfunkcje muszą więc mieć istotny wpływ na seksualność – jak i poczucie tożsamości płciowej. Prawdziwy wysyp prac naukowych w ostatnim czasie powinien zapalić czerwoną lampkę u ludzi, którzy negują biologiczny wpływ na płeć i seksualność człowieka.”

   Profesor Larry Cahill ponadto napisał, że po tym jak na uniwersytety wkradło się pseudonaukowe szaleństwo, którego propagatorzy zaczęli głosić, że płeć jest uwarunkowana kulturowo, jego profesor ostrzegał go że badania w tej dziedzinie mogą mu narobić kłopotów! Poza tym opisuje mnóstwo badań, które dowodziły biologicznych różnić między mózgami kobiet i mężczyzn i ujawnia fałszerstwa, jakich się dopuszczali ideologicznie powodowani naukowcy, którzy narzucali interpretację empirii, tak żeby wszystko pasowało do ideologii genderystów!

   W nawiązaniu do pro-genderowskiej książki recenzowanej przez ‚Nature’ pan Larry Cahill napisał, że to jest jakaś farsa, rzeka błędów! Że jej autorzy zlekcewazyli ogromne świadectwo empiryczne w postaci wyników badań nad zwierzętami – nad mózgami ssaków. Dotyczyły one różnic u płci podczas zabaw, reakcji na porażkę społeczną czy podczas podejmowania ryzyka – a to tylko trzy przykłady z wielu. Larry Cahill przytacza też wiele poważnych prac naukowych, które zostały pominięte lub całkowicie zignorowane przez autorów książki. Daje na nie namiary, wiele jest za darmo dostępnych w internecie.

   Genderyści przemycili na uniwersytety i nauczają tego nawet studentów genetyki behawioralnej w kierunku specjalizacji związanej z seksualnością człowieka. Ostatnio wpadło mi w ręce kilka wykładów zorganizowanych przez Koło Studentów tego profilu w Poznaniu. W zasadzie wszystkie wykłady były na przyzwoitym poziomie, jednak ostatni wygłosiła jakaś lekarka, która propagowała kulturę gender. Podaje link do tego wykładu, ostatni na filmie: https://drive.google.com/open?id=1ManBV25MLP9CYM4MacRBkdv5DOH2kkuf

   Autorka wykładu to zwykła amatorka, która nie jest zapoznana z literaturą naukową dotyczącą mechanizmów determinacji płci, na jaką obszernie powołałem się w niniejszym poście – ale studenci są łatwym celem, gdyż jeszcze nie mają ukształtowanego aparatu metodologicznego, który by im pozwalał na sprawne odsiewanie pszenicy od plew. W ten sposób homoaktywiści produkują sobie przyszłych naukowców, którzy będą autorytetem wspierać ich pseudonaukowe pomysły! Autorka tego pseudonaukowego bełkotu powołuje się na antropologów, a łatwo sprawdzić, że fachowcy antropolodzy nie popierają tez genderyzmu, jak np. profesor Bogumił Pawłowski – profesor nauk biologicznych, od 2010 roku kierownik Katedry Biologii Człowieka Uniwersytetu Wrocławskiego.

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   niczym się nie zachłysnął. Ma takie zadanie by zwalczać przejawy katolicyzmu i promować zboczuszków.

   @Jarek_Bzoma: Ruch LGBT to przestępcy!

   Nie jestem katolikiem, nie wyznaję kultu maryjnego. Wiele razy w swoich artykułach krytykowałem ten niebiblijny kult;

   https://bioslawekblog.wordpress.com/2014/12/20/pod-twoja-obrone/

   https://bioslawekblog.wordpress.com/2014/12/20/czy-kult-maryjny-ma-podstawy-biblijne/

   Niemniej moja krytyka jest merytoryczna, na gruncie teologii i nikogo nie obrażałem. To samo dotyczy tzw. najświętszego sakramentu. Chleb i wino według Biblii tylko wyobrażają ciało i krew Chrystusa podczas obchodzenia Pamiątki Jego Śmierci, a nie zamieniają się w cało i krem Zbawiciela podczas każdej katolickiej mszy. W Polsce obowiązuje nas wszystkich jednakowe prawo, które jasno wyraża się na temat obrażania uczuć religijnych:

   Art. 196: "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

   W sobotę odbył się V Trójmiejski Marsz Równości w Gdańsku. Uczestnicy demonstracji nieśli m. in. kontrowersyjną planszę na której rysunek waginy zastąpił Najświętszy Sakrament. Internauci nie kryją oburzenia. "Matka Boska" jest dla katolików osobą szczególną, orędowniczką biblijnego Prawa Chrystusowego, którego ja też staram się przestrzegać, jak i wszyscy chrześcijanie różnych wyznań. Prawo to wyraźnie potępia seks homoseksualny (czyny nie człowieka), a więc z punktu widzenia katolika rysowanie symboli LGBT na obrazie "Matki Boskiej" jest obrzydliwa profanacją i godzi w nauki Syna Bożego. Mamy w tym przypadku ewidentnie do czynienia ze złamaniem prawa w naszym kraju, które gwarantuje każdemu wolność wyznania i poszanowanie dla prawa do określonych wierzeń. Z identycznym przypadkiem mamy do czynienia w wypadku profanacji "najświętszego sakramentu"❗️

   "Albo nie wiecie, iż niesprawiedliwi królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie zwodzcie się, ani porubnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani niewieściuchowie, ani mężołożnicy [homoseksualiści, którzy sypiają z mężczyznami a nie jedynie maja taka orientację]" (1Kor 6:8-10 )

   "Dlatego oddał ich Bóg sromotnym namiętnościom. Albowiem niewiasty ich naturalny sposób pożycia zamieniły w ten, który jest przeciw naturze." (Rzym 1:26 )

   Postępki takie powinny być ścigane prawnie i karane, ponieważ przestrzeganie prawa daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim obywatelom i wyznawcom różnych religii, to jest jasne jak słońce i nie rozumiem nad czym tutaj się jeszcze zastanawiać❓ Proszę przypomnieć sobie przypadek Nergala, gitarzysty i wokalisty blackmetalowej grupy Behemoth. Na jednym z koncertów podarł Biblię i krzyczał, żeby jego fani nie żarli tego katolickiego gówna;

   https://www.youtube.com/watch?v=Nrvv0HRKgqg

   Oczywiście Nergal to totalny laik i pozer, bo gdyby miał chociaż trochę oleju w głowie, to by rozumiał że treść Biblii nie ma nic wspólnego z pseudoteologią kościoła katolickiego. Że według nauk Jezusa jest to instytucja na usługach polityki, a więc Szatana władcy tego świata i tego, który według własnego uznania daje politykom władzę, co oznajmił Jezusowi podczas kuszenia na pustyni

   „Diabeł zaprowadził go [Jezusa] więc wysoko i w jednej chwili pokazał mu wszystkie królestwa zamieszkanej ziemi, i rzekł do niego: ‘Dam ci całą tę władzę oraz ich chwałę, gdyż została mi przekazana i daję ją, komu chcę. Jeśli więc ty oddasz mi cześć przed moim obliczem, wszystko to będzie twoje’" (Łukasza 4:5-8)

   Nergal staną przed sadem i sprawa nie skończyła się na jednym posiedzeniu i w jednej instancji, dlaczego więc organizatorzy takich marszów mają pozostać bezkarni❓

   https://www.youtube.com/watch?v=qynNIyO_j_w

   Nie jestem katolikiem ale pochodzę z rodziny gorliwych katolików. Nie popieram tego, co robi kler ale nie życzę sobie żeby tęczowy motłoch w ten sposób ranił uczucia moich bliskich, dlatego też czyny takie powinny być karane. Proszę sobie nie myśleć, że piszę tak dlatego, bo czuję jakąś szczególna awersję do homoseksualistów. Nie, ja zawsze byłem takiego zdania. Nie uznaję instytucji papieża, ale gdy jeden z pismaków nazwał Jana Pawła II "pajacem", to mnie to ruszyło, czemu dałem wyraz w tej dyskusji, jako "czepialski". Poparło mnie wówczas wielu racjonalistów: http://www.racjonalista.pl/index.php/s,35/d,1954

   ŹRÓDŁO:

   http://telewizjarepublika.pl/quotlgbt-zaczyna-kojarzyc-sie-z-checia-obrazenia-uczuc-katolikowquot-komentarze-po-marszu-rownosci,80455.html?fbclid=IwAR0Md3y78nld78wCcgIA3G9e6yiGZoiY4P4JepMqDbioD_BCw3KjcGtS8js

   #prawo #lgbt #polska #nauka #religia #homopropaganda #ciekawostki

   źródło: youtube.com

  •  

   pokaż komentarz

   Komentarz usunięty przez moderatora

 •  

  pokaż komentarz

  Ten od pojebów.
  Jakoś mnie to nie dziwi.

 •  

  pokaż komentarz

  Prowokuje, prowokuje, a jak sprowokuje to się okaże że lgbtvn jest prześladowany w Polsce

 •  

  pokaż komentarz

  Złą sławę uzyskał jednak, gdy zniszczył czerwoną farbą pomnik Jana Pawła II, a następnie podczas Parady Równości w Gdańsku niósł waginę ustylizowaną na monstrancję.

  25 lipca Dariusz Czerski był nawet organizatorem wiecu ,,Solidarnie z Białymstokiem”, który miał być odpowiedzią na liczny sprzeciw mieszkańców Białegostoku na marsz środowisk LGBT. Jednym z haseł manifestacji było ,,strefa wolna od nienawiści”.

  ,,strefa wolna od nienawiści”

  Żałośni są ci ludzie, a hipokryzja to ich drugie imię.