•  

  pokaż komentarz

  A co alianci mieli zrobić w 1942, kiedy Niemcy byli pod samą Moskwą i wszystko wskazywało na to, że wygrają wojnę (picrel)? Zebrać pędem żołnierzy na statek, wysłać do Francji i próbować przebić się na wschód? Niestety nawet jeśli o tym wiedzieli to nie mieli jak zareagować.

  źródło: upload.wikimedia.org

  •  

   pokaż komentarz

   @MedGeek:

   Alianci (Wielka Brytania i USA) po to sponsorowali III Rzeszę (plan Dawesa/Younga, inwestycje w przemysł), w tym fundusz wyborczy Hitlera, żeby niemieckie mięso armatnie poszło na ZSRR i zapobiegło przejęciu Europy przez komunizm, bo wtedy haracz ze strefy wpływów w Europie pobierałby ZSRR a nie banki UK i USA (czyli rodziny Rotschild, Warburg, Rockefeller).

   Więc co mieli robić UK/USA w 1942r? Przeszkadzać Hitlerowi w atakowaniu ich największego wroga - ZSRR?

   A wiedzę o holokauście mieli w USA od samego początku, bo obóz koncentracyjny Auschwitz był zbudowany na potrzeby amerykańsko-niemieckiego koncernu IG Farben / American IG.
   http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/hitl3.html

   W obozach do ewidencji były wykorzystywane amerykańskie maszyny IBM, więc ta korporacja też miała wiedzę o tym, co tam się dzieje (takie systemy się na bieżąco supportuje przez producenta)
   :

   źródło: youtube.com

 •  

  pokaż komentarz

  Dużo podobnych tematów nie brano pod uwagę bo zawsze się znalazł jakiś tępak który wszystko bagatelizował. A potem O jej jak to się mogło stać.

 •  

  pokaż komentarz

  To już jest nudne aż do porzygu. O holokauście nie słyszał chyba tylko mój pies, ale tylko dla tego że jest głuchy ze starości. Przez świat przetoczyło się mnóstwo kataklizmów z dużo większą ilością ofiar ale holokaust jest najważniejszy. Od dziś z definicji zakopuję, skreślam, banuję, czarnolistuję, ignoruję wszelkie wysrywy na temat holokaustu.